IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
17. aug 2011

@walta to bude super na jar vytiahneš kočiarik

alibabaa
17. aug 2011

@apolenka6 nepleties. boli 4.. ale nic necitim.. citim sa uplne normalne, nic ma neboli, nepicha... tak neviem ci je to dobre alebo zle... pri prvych dvoch ma boleli prsia, pichali vajecniky, vracala som, dokonca som citila intenzivnejsie a robila mi zle kava... tak sa necham prekvapit ci aspon jedno excelovalo... 😅
uz nech je buduci utorok.... ale celkom slusne to ubieha... zajtra je stvrtok a ja ani neviem kedy to stihlo ubehnut. stale mam nieco na robote alebo idem von na kavu s kamaratkami... to je najlepsi liek na skratenie casu 🙂

zubrienocka
18. aug 2011

@zambilka Ahoj, urcite dam znat, ale az tak ku veceru. 🙂 Dakujem, ze na mna myslis 😵

apolenka6
18. aug 2011

@alibabaa ja si myslím,že si na tej najlepšej ceste 😉 ja ked som som mala úspešné IUI tiež mi čas rýchlo ubehol a nič som necítila až tuším deň pred odb.krvi trošku brucho ako pred menzesom...inak tiež nič zvlášne ani prsia,no pri utroši ma nikdy neboleli 😒
Veru čas rýchlo ubehne ked máš spoločnosť kamarátky 🙂

ketere
18. aug 2011

@zambilka zlatko užite si dovolenku... 🙂 v septembri vás čaká pokračovanie, tak nech si krásne oddýchnutá 😀 😀 😀

ketere
18. aug 2011

@zubrienocka držíme palčeky 🙂 🙂 🙂 a hneď od lekára na MK 😀 😀

cudka
18. aug 2011

Ahojte dievčatá! Píšem moju skúsenosť s IUI. V roku 2010 máji sme boli na IVF no neuchytilo sa. A tento rok sme júni išli na iui a podarilo sa. Chodili sme do Martina boli sme veľmi spokojný. Takže teraz sme v 11 tt a som od toho júna na PN.

walta
18. aug 2011

@apolenka6 veru.... jar je nasa 🙂

vvia
18. aug 2011

baby prosim vas mam ist na konzultaciu a vysetrenie do GYNFIV v BA, manzel ma zly spermiogram. odporucili nam rovno IVF ale chcem skusis najprv IUI. Odporucte mi prosim dobreho lekara. pls ☹

sijust
18. aug 2011

@vvia ahoj,ak ma velmi zly spg...podla mna rovno na ivf...ak je len mierne zhorseny,da sa ist na iui...vela stastia 🙂

sijust
18. aug 2011

@walta ahoj moja,ako sa citis?uz si fit?pohladkaj za mna brusko 🙂 ako pokracujete?

sijust
18. aug 2011

@alibabaa ahooj,myslim na teba...uz len par dni a budes oficialne tehu 🙂 verim tomu!!ako sa citis?

alibabaa
18. aug 2011

@sijust si strasne zlata 😀 aj ja v to verim tentokrat. (dufam ze nebudem prilis sklamana ak to nevyslo)
nic mi nie je... citim sa ako ine mesiace bez iui... len som trosku naladova... ale inak pohoda... neviem ci je to dobre znamenie alebo ani nie... tak netrpezlivo cakam do utorka 😎

alibabaa
18. aug 2011

@vvia ak ti odporucili rovno ivf, tak je to potom asi jedina cesta... minuly rok mal muz zly spg a rovno mi navrhli ivf, ale na konci roka sa to zlepsilo a povedali, ze mame najskor skusit iui.. ja som bola na 3 iui a moj muz mal normospermogram ci ako sa to vola.. takze v norme... a stale nic... teraz sice cakam na vysledok toho 3 do buduceho utorka. myslim si, ze keby bola malilinka sanca ze bude iui uspesne tak ti to navrhnu. a vyber si medzi harbulakom a drabekom ..

vvia
18. aug 2011

IVF je sice fajn, len aj dost narocne financne a aj zdravotne si myslim....takze najprv skusim IUI a ked sa nepodari, tak budeme setrit na IVF. a objednali ma k pani doktorke Stenovej (ak ked akosi mam viacej dovery k chlapovi, asi zo zvyku, tak snad to bude ok) ma niekto s pani doktorkou skusenosti? nad Harbulakom som dost uvazovala aj som ho chcela, ale povedali mi ze teraz cez leto budem rada, ak budem mat nejaky normalny termin...

walta
18. aug 2011

@sijust ahojky.... mame sa ok, no uz 2. den ma boli zaludok, taky divny pocit.... strasne... snad to prejde 😒

aninka666
18. aug 2011

tak baby, zatial to vyzerá dosť pozitívne a možno sa pridám k vám a moje prvé IUI bude úspešné, zatial 13 DPO a testík vyzerá nádejne

alibabaa
18. aug 2011

@aninka666 to znamena, ze si si robila test a je tam aspon slaba //???? jeeeej to by bolo uzasne 😀 zajtra ides na krv alebo ?? kam chodis?

aninka666
18. aug 2011

@alibabaa kukni moju fotečku v albume. zajtra idem len vola do CAR že kedy mam prísť na krv alebo sono. (chodím do Iscare MT)

alibabaa
18. aug 2011

@aninka666 jej tak pekna ciarka.. videla som uz aj slabsie 🙂 a kedy si 1x testovala?

aninka666
18. aug 2011

@alibabaa prvý raz som testovala 11 DPO ale to bola slabunká, 11 a 12 deň po už bola silnejšia a dnes 13 DPO už takáto krásna

ursula5
18. aug 2011

@aninka666 držím palce 🙂

zubrienocka
18. aug 2011

@ketere @zambilka Ahojte kocky moje, mame cca 35 mm a dokonca sa nam dala uz zmerat aj miecha kvoli Downovi. NT je 0,1 cm, co je v norme, tak som rada. Na prvu poradnu a komplet odbery idem 2.9. a o den neskôr dostanem knizku. Dokonca mame aj video, lekar ho dava na USB,tak sa vytesujeme 😵 😵 😵 . Dakujem, ze ste na mna mysleli, cmuk

zuzancek22
19. aug 2011

neviete niekto ako lucka, či je už s livinkou doma?

apolenka6
19. aug 2011

@zuzancek22 ahoj 🙂 naposledy sme spolu písali v stredu a mali ísť domov,Lucka písala ,že malá má žltačku a ona plače a je jej tam dlho ... 😕 viacej neviem či je už doma 😕 ale myslím si že áno,len si si domka vytvárajú svoj režim a na MK ešte nie je čas 😉 ..určite sa nám ozvem,tiež čakám 😕 😵

ketere
19. aug 2011

@zubrienocka jéééj, nádhera🙂 aký valibuk🙂 o koľko ste väčší - myslím porovnanie podľa veľkosti plodu a podľa poslednej ms.. aj ja ceeeem video... môj lekár to nerobí... ☹ zlato, ten Down sa meria iba cez ultrazvuk, alebo sú treba aj nejaké špeci testy? ja na to idem cca 6.9. - údajne je čas do 13tt ..

dzuli08
19. aug 2011

@ketere Okolo 16. týždňa ti budú robiť ešte také veľké vyšetrenia ohľadom toho, či je bábo v poriadku. Volá sa to tripple testy. Zoberú ti krv asi do 2-3 ampuliek a 2 týždne budeš musieť čakať na výsledok. Ak vyjdu super, tak potom sa bude robiť už len morfologické sono okolo 20 tt. A vyjdu tieto testy pozitívne, čiže zlé, budeš sa musieť rozhodnúť, či chceš ísť na amniocentézu, kde buď potvrdia, alebo vyvrátia výsledky z tripple testov. Ale samozrejme, že všetko bude supiš a budeš mať krásnu zdravú babulku 😉 😉

ketere
19. aug 2011

@dzuli08 Ďakujem za podrobné vysvetlenie🙂 vedela som len, že bude na to ešte jedno vyšetrenie, ale nevedela som kedy a ako sa volá.... 🙂

aby
19. aug 2011

ALL tak som doma s nemocnice našťastie živá 😒 😒 😒 keď budem všetko rozpíšem,ale pototo to hlavne v Heliose lebo rýpali do cysty 😖 😖 😖

alibabaa
19. aug 2011

@aby no pekne... uz ti je dufam trosku lepsie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre