IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jankaknm
22. nov 2010

@yasminne ja som po 2 IUI neuspesnych, tretie sa nekonalo, lebo nenarastol dostatocne folik. Lieky po ti potom tiez asi nedaju, lebo to mi doki vysvetlil tak, ze ked to nebolo ani pred IUI stimulovane, nebude sa ani po nic umelo riesit.

katy33
22. nov 2010

@apolenka6 No veru, vikendik sme mali 🙂 Ešte ma čakaju dve pichačky a hotovo - dozviem sa, či som čista až po ms, vtedy sa mam objednat do MT na sono. A to vidim za nejake dva tyždne - to budem ako na trnoch 😝 A čo vy , kuriatko moje, ako ste vikendovali? Kedy ideš na sono 😉

katy33
22. nov 2010

@little_miracle A to čo toto.......žiadne vešanie hlavy a depresie nie su vitane 😠 Zlatko aj nam to malo vyjst na moje narodeniny, potom na naše vyročie, potom to malo byt teraz pred Vianocami a nakoniec nič z toho, ešte stale nemame za sebou ani jedno IUI a čaka nas to najbližšie až možno vo februari - marci, pretože teraz mam zo stimulacie cystu 🙄 A tak teraz dufam, že to vyjde na dalšie narodeniny 😉 Srdiečko, aj ja mavam sem-tam na navšteve ,,tetu depresiu,, ale velmi rychlo sa mi ju zatial podari vyhnat, nikdy nemala čas sa zasediet 😝 Vždy si snažím najst niečo, čo ma zamestna, aby som odburala smutne myšlienky. Mysli na to, že o chviločku tu je IUI-čko, kt vyjde a ešte budete mat krasny vianočny darček, hlavne nestracaj nadej, nesmieš upadnut, lebo bude kaca-pucaaaa, jasneeee 😝 Takže hlavu hore a plno elanu a optimizmu do dalšieho cyklu, kt. už bude uspešny 😎

apolenka6
23. nov 2010

@aby dnes na teba myslím a ten sen bude skutočnosťou 😉 takže?tfuj,tfuj,tfuj........ 😲 😲

apolenka6
23. nov 2010

@katy33 no bola ta oslava dopadla dobre sobotu som bola KO 😝 a v nedelu znovu okolo hrncov stále kolotoč.Bude Kataríny tak v sobotu idem zas ja na oslavu švagrinke júúj už sa teším aspoň si oddýchnem ááá? v nedelu o 8h.budeme v MTči som nejaká "slepica"a vajka budú musia!!!Dnes papám 3deň clostil 😵 😵??? A ty náhodou nebudeš mať meninky? 😉 Idem sa premeniť na" človeka" a šup do práce tak ti prajem pekný deň!

little_miracle
23. nov 2010

@jankaknm a to v ktorom CAR ti povedal, že ak rastie folikul, radšej nešpekulujú? Ja som stimuláciu nechcela, ale vždy mi to nanútia......."že vo vašom veku bude väčšia šanca"...........len u mňa to akurát tým pokazili.

little_miracle
23. nov 2010

@katy33 ďakujem za povzbudenie.........ja viem že až príliš stresujem, ale mňa ten môj vek už naozaj veľmi tlačí. Apoň otehotnieť som chcela kým mám ešte "len" 34............lenže to sa nekoná...........a budúci týždeň budem mať 35.........a čo ďalej?

apolenka6
23. nov 2010

@little_miracle ja som sa vydávala ked som mala 24r. do 30 som chcela mať 2 detičky a v jan budem mať 29r a stále nič 😔 viem,ty máš viacej ,ale možno tlačíme na pílu 😔 ja viem možno si myslíš čo ta mudruje ale je to tak a ani ja sa neviem uvolniť ......a na dietatko nemyslieť 😒 ta naša úžasná túžba byť matkou 🙄 😵 katy ti to pekne napísala hlavu hore a plno optimizmu do dalšieho cyklu!!!musíme bojovať ved sme nejaké bojovníčky?!no ne?

zuzancek22
23. nov 2010

@little_miracle moja, aj u mna sa to možno asi tým nejako pomiešalo, alebo to možno bolo stále len tak, robili tie niekedy napr. ked si chodila na folikulometriu hormonálny profil?

zuzancek22
23. nov 2010

@little_miracle mne ten hormonálny profil robili až teraz na 3 IUI a to ked som bola 10DC na folikulometrii a poobede som volala o výsledky a povedali že si mam čo najskor dať pichnuť pregnyl a mam prisť takže 3 IUI mi robili na 11 DC.

strelicia
23. nov 2010

@little_miracle mmmmmm :(
nemam rad darceky....to tak hovoril ten namosureny smoula, pamatas?
moja, ked mas takuto depku, tak sa nejak zamestnaj, vezmite si dovolenku, nam to teraz moc pomohlo. tesila som sa na dovcu a nemyslela som na IUI a pomohlo nam to. som to uplne v pohode zobrala ze tento mesiac nic. Inak aj my cestujeme vecne do MT z BA, a ked mame prist na siedmu na sono, tak vstavame o 3:30, dame otocku BA-MT a spat a rovno do prace a normalne fungovat. no ale co narobime, ked sme si vybrali najlepsich.
ale nebud smutnaaaaa, ved si zober ze malokomu sa aj prirodzene zadari na prvy-druhy pokus. ale raz to aj tak vyjde.

strelicia
23. nov 2010

ja som si aj myslela ze nam to teraz nevyjde, ked mi na 16. DC povedali ze este pockat, uz som vedela ten 18.DC ked som tam prisla ze to je uz neskoro. 🙂 no a co. bude nabuduce.

strelicia
23. nov 2010

@little_miracle pozri sa na simonu krainovu, ta ma tusim 38 a bezproblemov babo. Neboooj sa nemas vela rokov este. Preco by sa asi potom robilo IVF do 39 rokov? Nesmies takto rozmyslat, zakazujem ti to! 🙂

katy33
23. nov 2010

@apolenka6 oooo, vy ste oslavovali, dufam, že bez,,opičky,, 😀 Presne tak , mam meninky, ale po 1krat nejako na ne nemyslim aj mm som povedala, že nechcem žiaden darček, že radšej budeme šetrit na IVF-teda dufam, že ho nebude treba 😎 A mojim darčekom bude, ked mi dr.povie, že je cysta fuč a nebudem musiet ist pred Vianocami po nože 😝 Zlatko, teraz ti to tak rychlo ubehne a šup už je tu nedela-nebojkaj sa m, bude vajok a vajok 😀 , ja to vieeeeem 😉 A na kolko si si zvyšila davku 😕 aj sa priznaš, či budeš tíško ako partizan 😀 😝

katy33
23. nov 2010

@little_miracle Zlatinko , viem, že ta trapi vek a nam to teraz tak neskutočne rychlo ubieha 😠 Mojenko, ale ty nie si na dietatko stara a než pridu dalšie narodeninky, tak budeš mat 12krat šancu za ten rôčik otehotniet, čo ja budem mat možno šancu polovičnu 🙄 A do 39. nie je o čom, mam dokonca dve zname, kt. otehotneli V 40-ke a to si mysleli, že už pôjdu do prechodu 😅 , taaaaak 😉

zuzancek22
23. nov 2010

@speranza1 ako si dopadla?

speranza1
23. nov 2010

@zuzancek22 prave idem telefonovat do ordinacie... tak hned dam vediet

yenicka
23. nov 2010

Ahojte, neviete niektorá, koľko stoja genetické testy pred IVF? Lekár mi povedal, že to robia až po prvom neúspešnom umelom oplodnení.

speranza1
23. nov 2010

@zuzancek22 no zatial mi tam nikto nedviha... skusim o niekolko minut neskor zavolat... 😨

zuzancek22
23. nov 2010

@speranza1 juj ani nevieš ako som napätá, moc ti to prajem.

speranza1
23. nov 2010

@zuzancek22 stale mi nedvihaju.... 🤐

zuzancek22
23. nov 2010

@speranza1 napätie sa stupňuje !!!

speranza1
23. nov 2010

@zuzancek22 😀

speranza1
23. nov 2010

no nedvihaju mi..uz mi je trapne tolko krat tam vyzvanat... 😕

zuzancek22
23. nov 2010

@speranza1 moja zvon riadne, ved oni nevedia že to voláš len ty, keby sa ťa pýtali tak povedz že nie že ty voláš 1 - krát. ved musí to raz niekto zdvihnút 🙂

speranza1
23. nov 2010

@zuzancek22 😀 😀 😀

zuzancek22
23. nov 2010

@speranza1 veď ti kázali zavolať o výsledky, tak ty iba plníš to čo vraveli, nie si napätá, mna by asi roztrhlo. 😵

speranza1
23. nov 2010

@zuzancek22 no uz mi to zodvihla a vravela zavolat o 5 minut, ze nema este vysledky z laborky..ale ze tam ide zavolat fuuuuuuuu je to horsie jak v telenovele.... 😕

zuzancek22
23. nov 2010

no tak to veru je, napínavé ako guma na trenkách 😀

janka134
23. nov 2010

@yenicka na sto nestalo nic a robyli nam to hned pred 1 ivf tak neviem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre