IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
27. sep 2011

@petuska123 nestriham, predlzujem :D

pici
27. sep 2011

@aby no radsej sa setri.... nech sa das dokopy

tinasc
27. sep 2011

@alibabaa moja ja som si ten link vygooglila... dala som si titul tajomstvo a nejako som sa dostala k akémusi fóru, kde o nej hovorili... a tam bol ten link... nie tu na MK 😉

tinasc
27. sep 2011

@apolenka6 už mi poslali mailík, že ju mám pripravenú... tak si pre ňu musím skočiť... objednala som si nakoniec Silu...

tinasc
27. sep 2011

@katy33 aj moja malá bola dosť veľká keď sa narodila a nemala so cukrovku... mali nejaké podozrenie aj mi opakovali ten glukózový test, ale nepotvrdilo sa nič... takže aj tvoja babula bude väčšia 🙂 aspoň sa nebudeš báť ju chytiť na ruky 🙂

tinasc
27. sep 2011

no ja som dnes bola v GF, povedala som doktorovi, že stimulku posúvam, začiatkom decembra idem na nastavenie stimulky, začnem začiatkom januára 🙂 že žiadny problém... dovtedy tu bude ešte viac tehuliek a potom budete všetky hromadne posielať vírusy smerom ku mne 🙂 😉 😀 😀

tinka9075
27. sep 2011

@aby jasné že budeš mat bábo a v Iskare budeš spokojná 🙂

adikasala
27. sep 2011

@tinasc
@pici @alibabaa ta kniha sa naozaj oplati stoji za to si ju precitat,tesim sa ze som sa mohla svami vstkymi podelit o moje skusenosti z knizkou.prajem vam aby vam pomohla k vytuzenemu cielu,vid mna nieco to do seba ma,,,myslim si ze aj mne pomohla k vytuzenemu cielu 🙂

adikasala
27. sep 2011

@majca55 gratulka velka!!!si dokazom ze iui sa moze podarit aj na 1 krat 🙂 opatrujte sa

zuzancek22
27. sep 2011

@apolenka6 netreba to nechávať len tak, ked sa na to cítiš, tak chod dotoho, ono mne to inak trvalo dlhšie, ale to len kôli tomu, že ja som si myslela, že to dávno odoslali z centra, ale nie oni to odoslali cca tak po mesiaci a pol ako som to ja podpísala, ale v poisťovni to dostali 16.6. a 6.7. som to mala schválené.

zuzancek22
27. sep 2011

@ketere dakujem

walta
27. sep 2011

@zuzanka7834 ahoj moja zlata... mna stale naduva, strasne nieco... dnes po praci som sa zastavila v obchode na nakup a pri chladiacom boxe s maslom, jogurtami a podobnymi vecami ma tak naplo... vies si predstavit, ako som sa citila.... uchmatla som, co som chcela a rychlo prec z obchodu... brucho uz mam vytrcene, nic neobleciem z nohavic, uz nosim tehu rifle, lebo ma netlacia na pupku 😀 😀 😀 . Ja som v 13.tt a ty?

walta
27. sep 2011

@sijust ahojky.... nic sa neboj, ja som mala iba 3 vajka a hla- otehotnela som, cize to stacilo... drzim ti silno palce a myslim na teba, nech vsetko vyjde tak, ako ty chces 😉 😉 😉

majca55
27. sep 2011

@ketere dakujem 😵 😵

majca55
27. sep 2011

@adikasala díky moc babulky mi povedali,že som vylepšila skore IUI čka 😀 😀

apolenka6
27. sep 2011

@katy33 Ahojček!! kde si sa stratila? už ani moc nepíšeš ☹ len jeden príspevok za deň 😠 😕
To sa teším,že cukor je OK 😉 no čo bude to babulka krv a mlieko 🙂 a čo už sedkáš na novej sedačke? či ešte skladáte stolík, atd....

apolenka6
27. sep 2011

@zuzancek22 Noooo 😨 😕 😨 to si budem musieť dať pozor aby mi to hned poslali 😠 inak si to tam sama zanesiem a basta 😠 ! chcela by som to do Vianoc stihnúť,ale ešte skúsim 4 IUI a pritom vypíšem žiadosť na IVF nech sa to potom nezdržuje 😉

apolenka6
27. sep 2011

@tinasc pamätám si že si si objednala tú silu....tak nech je už kniha rýchlo v tvojich rukách a pozitívne myslenie naprogramované 🙂

apolenka6
27. sep 2011

@pici ja som bola pred mesiacom v Prahe ,,presne 🙂 zázrak sa nedial,ale sme si to tam popozerali až ma potom nohy boleli ,ale Praha je o tom v 🙂 vidieť nie sedieť

apolenka6
27. sep 2011

@aby no veru niekedy sa tu toho popíše,ale boli časy ked sa aj viacej za deň napísalo 😀 😀
Tak snád ked budeš v pohode a všetko v poriadku tak další pokus čo? len nech je 😉

pici
27. sep 2011

@apolenka6 tesim sa ako mala... v prahe sme boli niekolkokrat moj manzel to tam ma moc rad..

apolenka6
27. sep 2011

@pici No za to môjmu mm stačilo 😀 😀 určite ho,len tak tam už nenalomím ísť... 😕

tinasc
27. sep 2011

@apolenka6 ja som aj chcela, či neskúsim iui, ale doktor ma odhovoril, že po 4 neúspešných iui nemá význam robiť ďalšiu, že šanca je veľmi malá 😉

tinasc
27. sep 2011

@pici aj mne sa Praha neskutočne páči... už je to dávno, čo sme tam naposledy boli... išla by som veru aj ja 🙂

pici
27. sep 2011

@apolenka6 no do prahy toho mojho hocikedy...
@tinasc pod pribalim ta :D

tinasc
27. sep 2011

@pici dík 🙂 🙂 poriadne si to užite...

pici
27. sep 2011

@tinasc velmi sa tesim :D

apolenka6
27. sep 2011

@tinasc
@pici sedím tu a vôbec mi neukázalo,že ste mi písali až teraz 😠 hm!

pici
27. sep 2011

@apolenka6 dost casto mi toto robi... ze v kto ma spomina vobec neukaze ze ma niekto spomenul a potom som jak puk, ze neviem odpisat

apolenka6
27. sep 2011

@tinasc no tak to by bolo moje 4 IUI a jedno bolo úspešné aspoň,ked iné nič...ale som rozhodnutá aj na IVF,len čakám čo mi na to mm povie ešte to nevie, ako som sa rozhodla príde vo štvrtok .... 😕
@pici no môj určite nie hocikedy 😀 😀 😀 do Prahy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre