IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
30. sep 2011

@tinasc vidím,že si dnes mala brigádny deň 🙂 dopadol dobre,že 😕 ved aj bolo krásne vonku a aj zajtra bude 🙂 po mesiaci mám 1 sobotu volnúúú ...... 😝

tinasc
30. sep 2011

no a my sme sa teraz pred chvíľkou vrátili, odchádzali sme medzi poslednými, malá sa nevedela nabažiť ohňa, do postele rovno odpadla 😀 bolo veselo, pohrabkali sme, poupratovali, nachystali sme všetko na nasledujúcu dyňa párty 🙂

tinasc
30. sep 2011

@apolenka6 tak si ju pekne uži 🙂 bude krásne, dnes bolo super, však som písala vyššie 🙂 trošku sme aj medziľudské vzťahy utužili aj pri vínku 😉

apolenka6
30. sep 2011

@zuzanka7834 ahojček! nepíšeš...už Ti povolili odlet??

apolenka6
30. sep 2011

@tinasc to treba utužovať vzťahy.... 🙂

no nič musím sa venovať mm máme 5 výročie sobáša 😉 😀 😝

apolenka6
30. sep 2011

@adikasala no si vyšitá tehuľka 😀 😀 😀 ja viem je ti zle..ale nie bez dôvodu 😉

tinasc
30. sep 2011

@apolenka6 choď sa venovať.. my budeme mať výročie v stredu 😉 a gratulujeme k výročiu...

apolenka6
30. sep 2011

Bola som tu nakuknúť 😕 😕 idem sa ja tomu mojemu venovať 😕 Dobrú noc!!!!

zuzancek22
1. okt 2011

@apolenka6 hlavne ich popros aby ti to z centra čo najskor odoslali. a cca tak o týžden napíš mail.

apolenka6
1. okt 2011

dobré ránko 🙂
No ved ty si tuším chodila do iného CAR v BA ja som v MT 😕 no,ale určite to budem skúmať kde sa to nachádza 😀 ,len nech to už je ..to si počkám 😝 ale verím,že to nebude až tak dlho 😕

sijust
1. okt 2011

@apolenka6 ahoj moja,si zlata,ze na mna myslis 🙂 ale este nie su foliky dozrete celkom,takze v pondelok musim ist na kontrolu a povedal ze tak v stredu,stvrtok by mohla byt punkcia...ja som bola nestastna,lebo uz som sa tesila,ze to budem mat za sebou,ale on bol spokojny,vysmiaty,ze takto by to malo byt pri kratkom protokole-nie je kvantita na ukor kvality,ze sa mam tesit,ze mi to ide dobre....len ja som uz strasne unavena,ubolena...ten dlhy protokol je fakt dlhy,ale nie je to taky zaberak pre telo... 😝

alibabaa
1. okt 2011

@apolenka6 hej vypisuju to v centre. ja som tam bola sama a sama som to aj podpisovala... nam to trvalo mesiac, ale ja mam vszp.

sijust
1. okt 2011

@adikasala moja zlata,ako sa citis?uz je trosku lepsie?viem,ze ta drobcek riadne trapi,ale ver mi,ze by som dala vsetko za taketo tazkosti...mne uz zacina byt riadne zle z tych hormonov... 😖 ale vydrzim,tak aj ty hlavku hore,bude dobre,uvidis a zacnes si uzivat tehulkovanie 🙂

apolenka6
1. okt 2011

@sijust nebud nešťastná ved si už na konci 😉 no ked ty máš krátky protokol,tak asi sa "pchá" do tela viacej hormonov a sa to urýchluje..tak si to ja laicky myslím 😕 tak ked budem mať dlhý protokol nie,je to pre telo zabijak až taký ? 😨
a kt.dr. tam bol? Krajko či Galo?
v budúci týž. to už bude 😵 😉

apolenka6
1. okt 2011

@alibabaa no tak to si mala krásne za mesiac schválené 😵 júú verím,že aj ja to budem mať tak 😕 teda by som chcela 😠 ozaj, môže sa stať že to neschvália 😖

alibabaa
1. okt 2011

@apolenka6 na to radsej ani nemysli... a ty si pozitivne naladena??? no tak... co to citam.. !!!!!!! SCHVALIA A BASTA FIDLI

alibabaa
1. okt 2011

@sijust drz sa, uz sa blizis ku koncu... uz je to iba chvilocku ..

apolenka6
1. okt 2011

@alibabaa nooo 😕 ja sa len pýtam 😉 ja na to nemyslím a pozitívne som naladená..len ma čaká ešte dlháá cesta 😒 a ty kedy začínaš pichať a aký máš protokol??

aby
1. okt 2011

@apolenka6 a prečo by ti ju nemali schváliť však máte nejaký problém nie??? a sa neboj 😉

jovanka81
1. okt 2011

v poslednom casu tu o IUI debataani nie je, xixixi...tak sa pytam, je tu nejaka pred alebo po IUI? 😉

zambilka
1. okt 2011

@jovanka81 ahoj ja som pred iui 😉 pravdaže ak bude folík v pondelok 😅

zambilka
1. okt 2011

@apolenka6 ahoj pravdaže ti to schvalia 🙂 iba tým babám neschvalia čo boli na potrate dobrovolnom 🤐

tinka9075
1. okt 2011

@jovanka81 ahoj ja idem v utorok na iui 🙂

jovanka81
1. okt 2011

@zambilka jeeej super, budem drzat palceky 😉

jovanka81
1. okt 2011

@tinka9075 no skvele, takze aj tebe budem drzat palceky 🙂 ktore IUI to bude? 😉

zambilka
1. okt 2011

@jovanka81 dik a ty si už bola? 🙂 na iui ?

tinka9075
1. okt 2011

@jovanka81 dakujem druhé iui ale prvé bolo bez prípravy bez liekov foliky boli dobré ale teraz bol clostík v pondelok pregnyl a mám tri foliky tak dúfam že ich bojovníci neoplodnia všetky tri 🙂

sijust
1. okt 2011

@apolenka6 to je ok,zvladnem to... 🙂 Krajkovi chodim na sono...a mas pravdu,ked je dlhy protokol,tak je to take viac "lajt" najskor beries lieciky,potom dva tyzdne jeden druh inj.a postupne pridavas druhe inj.ja som hned prvy den pichla oboje a menopur dva prasky jedna vodicka...ale da sa to vydrzat...vies ako sa to hovori...clovek si aj na smrt zvykne,ked musi...ja sa doma pred vsetkymi drzim,ani nemuknem...tak aspon tu si trosku poknucim 😀

sijust
1. okt 2011

@alibabaa dakujem moja,vsetko zvladneme... 😉 kedy zacinas?

lenisko1
1. okt 2011

ahojte baby

konečne som dostala tu mrchu po dvoch mesiacoch sakra. Takže v pondelok idem do centra a špu začať brať clostil a konečne nas čaka IUI.. Snad sa to podari na prvý krát.... Len mám trochu dilemu pretože ma začalo bolieť hrdlo. Teda už ma boli týždeň a vôbec sa to nezlepšuje, ale naopak zhoršuje. Chcem isť za lekarom nech mi nieco predpíse nech som do IUI fit. Myslíte, ked v stredu zacnem brat clostil tak napr. antibiotika by som nemala brať? Mohlo by to niejako oplyvniť? Nemate niekto skúsenosti?? Neviem čo mam robiť a už nechcem opet IUI oddialit o mesiac. Už ma to nebavi stale na nieco cakat :( poradte díík

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre