IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
26. dec 2010

@katy33 jéé tak sa vytešujeme s telefonov 😀 😀 ja mám farbu do medenno-hneda a dooranžova?? 😕 😀 take niečo 😀 😀 asi poslúchame 😉 No to veru prepapkaná som tiež včera po návštevach a aj dnes a stále niečo núkajú 🙂 ale asi si dám na ústa 🤐 .Neboj ms príde možno už dnes a šup IUI ja dnes končím s clostilom 😝 a budeme čakať 😕 😕 ??

apolenka6
26. dec 2010

@nemko Mne zas teraz cez sviatky ani neprišlo ,že nie som tehu 😕 ved raz sa dočkáme....ked budem nad tým premýšlať asi by ma klepla pepka a to nechceme!!!!

katy33
26. dec 2010

@apolenka6 Avooooojky, ja už tiež beham po byte a nuuuuram, ako keby som tyžden nejedla a samozrejme už duuuuznim 😀 😝 My už dneska ideme do robotky 😖 ....tak dufam, že to prežijeme bez ujmy na zdravi 😎 Neda sa mi akosi spat, to je z toho prejedania sa 😵 Prska už začinaju troška pobolievat, tak čakam 🙄 ....a od včera mam troška zvyšenu teplotu, dufam, že nič na mna melezie, lebo ja vyleziem na to 😀 😀 😀 Zlatinko verim, že bude vajok a vajok, teraz to vyjde, mojenko, citim to v kostiach a však fomarik nas poctivo infikuje 😀
@fomarik Zlatko, dopln nam davku tehuvirusikov, zostavame na ne zavisleeeee 😝 😲

fomarik
26. dec 2010

@katy33
@apolenka6 Do Helíka pojddeme až v piatok, lebo Mirko vo štvrtok robí a nemám ssa tam ako dostať. No, ja sa cítim úplne normálne. Ani nie tak ako minulý týžden. A to ma najviac štve. Zjesť môžem úplne všetko. Ja nemám žiadny tehu príznak!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

fomarik
26. dec 2010

@apolenka6 juj, tak nech napočítate veľa kvalitných vajok moja. 😅

katy33
26. dec 2010

@fomarik Zlatinko, to bud len rada 😉 ...to znamena, že ta fazulka už teraz straaaašne moc lubka a nechce ti robit problemy...a chce si vychutnat vianočne menu 😅 Si tehulka ako vyšita, tak sa neobavaj a v piatok nam napišeš, aka je fazulka z tych vianočnych pochutiniek velikaaaaaaa 😲 😉

fomarik
26. dec 2010

@katy33 Zlatinko moje, z tvojich slov ide tolko úprimnosti..až ma skoro rozpalčeš! A to nejak zvlášť precilivelá ani nie som. Aj ja si hovorím, že sa už začervíčilo, tak ma to nebolí a teraz len pekne rastie do krásy. Inak to moje hcg...všade píšu o hodnotách úplne inak a ja som z toho debil. Ale verím predsa tomu, čo povedal krajko, že hcg je vysoké.

katy33
26. dec 2010

@fomarik Mojenko, ak by mal dr. nejake podozrenie, určite by robili dalšie testy a ak by to malo byt mimomater., tak by hodnota hcg nebola taka vysoka, aspon si myslim, že preto ti ju daval robit, ale dala si mi chrobaka do hlavy , i dem tu vyčihat to hcg, napišem, čo som si mudre našla 😉 A že nemaš tehu priznaky....a už by si nam tu slzičkuvala 😝 😀

katy33
26. dec 2010

@fomarik Už aj som niečo našla, že ultrazvukom sa fazulka najde až ked je hcg 1000, takže v piatok už budete fazulku určite vidiet

apolenka6
26. dec 2010

@fomarik až v piatok? ☹ nám nie je asi súdené sa stretnúť a možno v piatok bude IUI? 😕 😅 No to som zvedavá možno o týždeň už budeš znovu záchodík obzerať....ono sa to asi mení v tomto sa nerozumiem až po skúsenostich kt.nemám 😒 a dík za vajka určite budú inak nad tým nepremýšlam akosi to nechávam na osud...
@katy33 aj ja som fajn napapaná,že mi nechutí raňajkovať ešte som plná od včera 🙄 a to som sa fakt neprejedala cez sviatky tuším aj s vody som plná a dnes nevarím.ešte sa musí všetko pekne dojesť nebudeme plytvať 😠 Tak už budeš zarezávať?asi si ani doma nebola...ved kedy? 😒 to máš teda na figu nemohli ste mať dnes zatvorené!? 😠 nech ti to aspoň rýchlo ubehne 😉

apolenka6
26. dec 2010

ideme do kostola aspoň sa prejdeme a nadýchame" čerstvého" vzduchu pa pa

fomarik
26. dec 2010

@apolenka6 no asi tak, ale ten piatok to by bolo skvelé!!!! Juj, nech máte prenádherné vajká a v piatok šup šup na kvalitú IUI. odporúčam mať pri zákroku Dr. Krajkoviča! 😉

katy33
26. dec 2010

@apolenka6 Ja dodržiavam pravidelny režim - doplnam črievko v pravidelnych hodinovych intervaloch 😀 😎 ...a mm zarovno mna 😅 ...dnes budu v robote oslavovat Štefanovci, takže to tam bude ,,ligueeeeeeere,,-sa tešim 🙄 ....to by bolo super, keby ste stihali v piatok IUI 😉...že aka rychlovka by to bola 😀...a to je dobre, nemysli tolko na to a lepšie to ubehne, budeš vpohodičke a to je zaklad uspechu 😉

fomarik
26. dec 2010

@katy33 Uvidíme, necháme sa prakvapkať. I ked si myslím, že to bude ešte skoro a skor ma pošlu na další odber a by videli, či hcg stúpa. A yt si teraz v práci?

katy33
26. dec 2010

@fomarik Ešte zatial nie, čakam na mm, kedy sa zobudi z riše snov 😝 ..Ideme až o tretej 😖 , ale ved zajtra mame zasa volno 😎

zuzancek22
26. dec 2010

@fomarik no myslím si, že žiaden darček sa nevyrovná tomu tvojmu 😀 , síce ked ja som toho dostala neúrekom, ale ked som s mojim drahým chodila 23 este po obchodoch tak sa ma neustále pýtal, že čo by som si este priala, a ja som vkuse omielala babatenko 😀 , ale vianoce boli pekné, boli sme spolu celá rodina.
V priebehu týždna si mám volať do poisťovne, či mi schválili operáciu , a potom tak 3 až 4 pojdem na odber a 12. 1. nástup do nemocnice.

zuzancek22
27. dec 2010

ahojte babenky, tak ja aj dnes v práci ☹ , veď nakoho iného by to tu v práci nechali ked nie na mna na tú ktorá nemá deti...... takže makám až dokonca týždna.

strelicia
27. dec 2010

@zuzancek22 chuda moje, to poznam velmi dobre a stve ma to. to nie je spravodlive. ako keby ti co nemaju deti nemali pravo na oddych. ale nic si z toho nerob, aj ja uz pracujem a nemam ziadnu dovolenku, takze aj na silvestra.

apolenka6
27. dec 2010

ahojte dievčatá!ja som si zobrala 2 dni dov.ved som pred sviatkami robila vkuse aj ned. tak teraz trošíčku vypnúť 😝 Aj mňa štve to: ved nemáš deti! 😠 ako keby sme tým pádom my mohli všetko zaskakovať atd...a ešte teraz cez sviatky priania ako:už toho potomka 😔

katy33
27. dec 2010

Ahojte kočeny moje 😉
@zuzancek22 Zlatičko moje, vydrž to tam - a potom im to vratiš, ked bude fazulka, budeš mat volno predmaterske, materske a pomaterske 😀 , nech vedia , čo to je 😉 A si v praci do večera, či ako 😕 A to robiš ešte aj na Silvestra?

katy33
27. dec 2010

@apolenka6 Taaaaaa, rychlo poper a nohy na kanapu 😉 Treba oddych, aby si nemala divoke vajka 😀 😝
Inak, babulky moje, ja tu ms stale nemam, prsia bolia aj brucho a nič, už začinam mat obavy, či tam zasa nebude nejaka cysta 😠 Vyčkam do stredy a idem radšej k dr. 🙄

zuzancek22
27. dec 2010

@katy33 ano ja robím aj na silvestra, moja pracovná doba je od 06:00 do 14:00.ale potom mam čo robiť aby som vydržala do 12-tej 😀

zuzancek22
27. dec 2010

@katy33 no je tam fazulka 🙂

katy33
27. dec 2010

@zuzancek22 ..no tak ta fazulka by bola obrovsky zazrak, pretože toto bol cyklus hned po cyste a bez clost. a to sa mi vajka nerobia....že by tam predsa len nejake zabludilo 😕 ...ale nie nemyslim...dnes je to 32DC, ešte do tej stredy vydržim a potom uvidime 😎

little_miracle
27. dec 2010

@zuzancek22 nejak to v tej práci vydrž.........ja mám našťastie celý týždeň dovolenku - tak ťa budem morálne podporovať 😀

zuzancek22
27. dec 2010

@little_miracle no som síce celý týždeň v práci, ale nepretrhnem sa tu od práce, je tu síce celkom klud.

apolenka6
27. dec 2010

babulky včera som doužívala antibiotiká a veru dnes cítim zo spodu niečo čo netreba a to mám vždy po antibiotikách 😠 !!musím ísť do lekárne aby mi niečo dali už som raz mala takú tabl. jednu ktorá je na všetky pliagy a je po probléme musím sa preliečiť do IUI 😒 a vám sa nestáva to čo mne po antib.?
@katy33 ako vieš ,že chcem prať? 😀 😀 aj si trafila a ozaj daj si vínko trošíčku nech sa to rozbehne prípadne behaj po schodoch nech to vytrasieš 😅 neboj cysta tam nie je! 😉

apolenka6
27. dec 2010

@katy33 ozaj!?!?fazulka? ta ma nenapadla 😵

zuzancek22
27. dec 2010

@katy33 zázraky sa dejú, a hlavne na vianoce, ja som sa dozvedela až teraz od jednej kamošky, že im sa drobec nedaril 1 rok a na vianoce sa im zadarilo 🙂

katy33
27. dec 2010

@apolenka6 Baby, nestrašte ma, už som včera chcela kupit test a potom som mm povedala, že nech mi nedovoli žiaden kupit 😝 .....merala som si aj bazalnu a mam ju 37,2 a to som nikdy nemala - a znamena to akurat to, že ovulka musela byt tento cyklus, ale ja vôbec neviem kedy - ked na 12DC nevideli DF, tak som sa už potom nesledovala, aj moja telesna teplota sa mi zvyšila, skôr si myslim, že možno budem chora 😕 Ešte ked som mala duph. tak BT bolaa 36,6 a ked som ho vysadila, presne vtedy mi stupla, ja som nejaka opačna 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre