IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzanka7834
20. jan 2011

@strelicia srdienko nevymyslaj a slovo negativne na najblizsie tyzdne vypust zo svojho slovnika, ok? 😉 Ja som si ista, ze ked brali matros od darcu, tak ho odsledovali 3x preciznejsie nez od mm, takze spermijky boli nielen v dobrom mnozstve a vo vybornej kvalitke ale iste mali na sebe mini tielka s napisom SAMPION 😀 😀 😀 A s takymi sa teda tehotnie jedna radost 😉 Ktory den testujes? V piatok?

zuzanka7834
20. jan 2011

@aby a to ste boli v heliose?

aby
20. jan 2011

@zuzanka7834 jj v helíku 🙂

apolenka6
20. jan 2011

@zuzanka7834 jasnačka sono ktoré je v Helíku je naj naj naj!!!a preto v kútiku duše verím,že zajtra tam zazriem machuľku to mi bude stačiť a ked nie aspoň tá krvička ma už poteší 😵 😵
Ja som mala pri IUI sliznicu myslím 9-10mm a majú a nižšiu a sa to podarí, čo nie je tvoj prípad a mám takého ciťáka že ako to tu opisuješ 😵 musel by v tom byť čert aby ti to nevyšlo!!! 😉 krásne vajká a tolko!?!?uuuuu
Tak som sa zasmiala 😀 😀 😀 čo s napísala našej Katke 😀 😀 😀 aj ja som závislá na MK niekedy tu vysedávam stále a už dokážem aj odolať 😉 2-3hod.

zuzanka7834
20. jan 2011

@aby a koordinatorka je lekarka alebo co vlastne? Viem, ze matros nam vcera doniesla andrologicka, tiez neviem, ci je to lekarka. Boze tam robi tolko ludi a ja stale poznam iba tych 3 doktorov...

@apolenka6 a Tvoj drahy sa Ti nevysmieva, ze vkuse vysedavas na MK? Moj uz zacina 😎 Inak vcera ma uplne dostal... On je z nas dvoch, ten co by este v pohode bez dietatka vydrzal, priam sa mu zda, ze ja to silim, tak ma vcera tak rozveselil, ked sa ku mne vecer pritulil a s plnou vaznostou sa spytal: Ako to teraz vsetkym povieme, ze budeme mat babatko? 🙂 🙂 🙂 Moj zlaty, on si tak milo naivne mysli, ze staci iui a bum praaask ostanem tehu, ved vie predsa, ze ani minule nam to nevyslo... Aj tak som sa na nom musela smiat, ten pohlad, skoda, ze ho tu neviem opisat 😀

aby
20. jan 2011

@zuzanka7834 je to minimálne farmaceutka ale teda myslí vyzná sa keď chceš tak sa da 😉
stačíi len doktorov lebo sú za to zodpovedný 😉

apolenka6
20. jan 2011

@zuzanka7834 konečne som na chvíľu odstavila manželíka od PC my sa prosím pekne o neho bijeme 😠 😉 čo by nie smeje sa mi ááále ja mávnem rukou a hotovo 😀 ale veru minule som ho pristihla ako si číta čo si tu píšeme 😨 😀 😀 😀 😀
to aj ten môj si myslel,že ked budeme chcieť bábo tak to bude hned a zaraz a nakoniec zistil že to je "robota"

apolenka6
20. jan 2011

@strelicia spomenula som si ked som mala ísť na krv tak pár dní pred tým som tie pociťovala hlad prišiel ta zrazu 😨 tak ti držím palce nech si tu dalšia tehulka ved sa to tu krásne rozbieha 😉 a na krvičku ideš kedy?strácam prehlad 🙂

zuzanka7834
20. jan 2011

baby co poviete na tu tabulku?

fomarik
20. jan 2011

@zuzanka7834 joj, to som sa pomýlila, ja teliatko..jasné že mm...teda skoro 2cm. teraz je to už fajn, zatiaľ nešpiníme. Krajko mi povedal, že si v prípade dalšieho špinenia mám dať popri utrogestane aj duphaston 2x1. ja len dúfam, že ho nebudem potrebovať.

fomarik
20. jan 2011

@apolenka6 no ja som si to aj prepočítala, ale som v období, kedy by už mrcha mala byť týžden za mnou. No, v každom prípade som rada, že už je to v poriadku. zajtra držím palce...už nám sem dáš aj fotku bublinky 😉

apolenka6
20. jan 2011

@fomarik moc na teba myslím držkajte sa!!!tak sa na zajtra teším aj bojím ale bude to dobré musí byť!!!!

fomarik
20. jan 2011

@zuzanka7834 akú tabuľku myslíš?

fomarik
20. jan 2011

@apolenka6 samozrejme že to bude dobré...najlepšie. idete hned ráno? Inak mne vôbec ale vôbec nechutí jesť. Už asi týžden. Dnes fungujem len na bujone.. a spím a spím a spím...cítim sa akokeby mi dali hypnotiká alebo čo. Dnes som mala ísť na chvílku do práce kvôli zaokruhlovaniu známok, ale ja som nezvládla ani to.... som ako mrcina. Vždy unavená 😠

fomarik
20. jan 2011

@strelicia áno, preklepla som to o pár mesiacov 😀 . Máš pravdu aj ma pichá raz vpravo, raz vľavo...moj drahý tomu hovorí, že bábika si zväčšuje apartmán. A ako sa cítiš?

apolenka6
20. jan 2011

@fomarik áno ideme hned ráno 😵 😵 bude dobre bude verím tomu a Bohu,že mi teda nám pomôže.... 😉
Vidíš ako sa to mení?!ja zas som dosť hladná inak nič,ale o pár týždnov to môže byť naopak 😅 inak poobede si aj ja zdriemnem na takú hodinku žiada sa mi to oči sa mi začnú zatvárať a hotovo.... 😔

strelicia
20. jan 2011

@apolenka6 jeeeej. 🙂 lenze ked ja som vacsinou strasne hladna stale 🙂. na krv v stredu buducu.

strelicia
20. jan 2011

@fomarik citim sa stale hladno, ale ako vravim to je u mna bezne. len vcera mi bolo dost zle od zaludka, nic som nemohla zjest - ten utros mi proste toto robi. to aj minule robil. a ani choroba ziadna na mna nejde, co ma stve. ze to neni dobre znamenie. no a este ma kusok pobolievaju vajecniky, ako vzdy z utrosu. na krvi buducu stredu sa vsetko uvidi.

strelicia
20. jan 2011

@apolenka6 vidis a ja som si vzdy myslela, ze ked je ti uz zavolaju ze si tehu, tak ze sa uz nemusis nicoho bat a ze sa clovek potom konecne zbavi toho vecneho strachu....najprv ci stimulka vyjde, potom ci sa to podari a co krv.....a ked nie, co bude dalej.....no kazdopadne ti drzim palce, nemoze to byt preda nijak inak uz len dobre.

little_miracle
20. jan 2011

ahojte babenky, trvalo mi veeeľmi dlho, kým som som dobehla všetky zameškané stránky, lebo som tu od piatku nebola........dúfam že nádejné čakateľky, ktoré sú už po IUI nás nesklamú a pribudne ďalšia tehuľka !!!
@strelicia.....spolieham sa na teba 😅

adikasala
20. jan 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzanka ako sa citis?ja tak cudne stale ma pobolieva dole na pravej strane pri stehne a mam to napuchnute, a dnes mi bolo trochu spatne sama som sa pristihla ze co mi je...v praci v poho snazim sa byt v klude.nejako to prezijem,nemozem si dovolit teraz pn.ked bude 😲 pojdem na pn.drz sa a oddychuj

adikasala
20. jan 2011

@fomarik ahoj som rada ze je vsetko v poriadku hlavne kluddddd a posielam pohladenie bruska 😲 😲 😀 😀 😀 mna tie bolesti neprechadzaju a zistila som ze mas to boli pri stehne dolu pri zokroku na mam to opuchnute.citala som ze to mozu byt uzliny opuchnute zapalene po iui tak dufam ze bude s uspechom...drzte palce

adikasala
20. jan 2011

@strelicia uz sa neviem dockat tvojej spravy budes tehula priznaky mas nebojjjjj 😲 😲 😲

adikasala
20. jan 2011

😉 ale ste toho popisali za 1 den nestiham vas citat.....je tu pekne rusno cez den no ja som tu iba vecer tak sa majte krasne a zajtra vecer si vas precitam 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

strelicia
21. jan 2011

@little_miracle
@adikasala
dakujem vam baby za podporu. strasne v to dufam, ze vam dodam nadej a sily do boja. tento tyzden mam uplne nenormalnu chut na dzus z cerveneho grepu 🙂)) nechapem, taky som nikdy nijak extra nepila. ale nechcem si nic nahovarat a stale to pripisujem tomu utrosu.
muzik mi zakazal tentokrat testovat, lebo sme pochopili ze to aj tak nema ziadny zmysel....po poslednej testovacej skusenosti minule IUI. ked mam byt sklamana, tak len raz -a to ked mi to zavolaju z heliosu.
ale zatial ani nemam nutkanie testovat sa. uz to nechavam na osud a panbozka.

apolenka6
21. jan 2011

už sme doma s Martna ☹ ☹ ☹ nič tam nie je vidieť bol tam dr.Galo a povedal,že už by tam malo byť vidiieť 😔 endometrum mám 10mm ja tomu nerozumiem!!!čo sa deje?!zobrali mi krv a čakáme či hcg stúpa tak po 14hod. budeme vedieť.....
mám strach ani neviete aký

zuzanka7834
21. jan 2011

@apolenka6 srdienko neboj sa, podla mna si este vo velmi skorom stadiu. Nie kazdemu to vidno takto skoro, nestresuj, fazulka to citi ked si smutna 😒 Preto hlavu hore a uvidis, ze hcg krasne narastlo!

katy33
21. jan 2011

@apolenka6 Zlatičko nebojkaj sa mi, určite bude všetko vporiadku, musi byt...a vôbec ti nevysvetlil, že prečo mohla sliznica klesnut, ved bola 17mm a kam sa potom stratila, ja to nechapem 😕 Aj povedal ešte niečo k tomu?Božinku, nech len je všetko tak ako ma byt, určite tam fazulka bola niekde schovana, no keby tam bol dr. Krajko, tak by určite nakukla 😉 Do 14.00 ma stihne min. 5x zaliat studeny pot a to si ani nechcem predstavit, ako sa mi citiš, no ja verim tomu, že hcg bude krasne stupat a hotovo.

zuzanka7834
21. jan 2011

@fomarik asi stranu dozadu som sa pytala, ci by sme si nedali svoje udaje do tabulky, aby sme mali lepsi prehlad o sebe. Meno, mesto, vek, kolko a akych zasahov mame za sebou (vzhladom k nazvu tejto temy by to mohol byt napr. pocet iui), datum poslednej alebo najblizsej iui, kedy si ktora nasla // a podobne. Co povies?

zuzanka7834
21. jan 2011

@apolenka6 Apolenocka mna este napadlo, ako jedna moja velmi dobra kamaratka cakala nase krstnatko a doktorka ju vzala na sono uz v 5tt. Tiez tam nic nebolo a ona ju este dobre vystresovala, ze vraj ci si mysli, ze vsetky tehotenstva koncia stastne a bla bla, ona bola dva dni v slzach, non stop, ani rozpravat poriadne nevedela, kym som ju konecne neukecala, aby vyskusala aj ineho lekara. Ten tiez nic nevidel, ale upokojil ju, ze on prave z tohto dovodu, aby zbytocne nestresoval maminky robi sono az od 10tt, lebo nie kazdu fazulku vidno tak skoro a stres so strachom nikomu nepomozu. Nakoniec sa jej narodil krasny zdravy Buchtik, nas krstny syncek 🙂 Drzkaj sa mi a ani na chvilku nepripust, ze by sa mohlo stat nieco zle, aj ked viem, ze je to velmi tazke. Skoda, ze tu nie je smajlik so zdvihnutym palcom...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre