IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
7. feb 2011

@katy33 no nesmieš si to nechávať na poslednú chvíľu 😉 to bude teda utekať hned z Mt na sociálnu pois. 😝 a potom do práce no bude naháňačka 😕

katy33
7. feb 2011

@apolenka6 a medzi tym ešte vybavit tovar 🙄 ...ked mne to vyfučalo z hlavy, už si musim normalne pisat každy tyžden na pepierik, že čo treba vyplatit, hruuuuza 😠
a kde mame Zuzanku, nič o nej nevieme, ako sa ma, či fazulka poslucha 😕

apolenka6
7. feb 2011

@katy33 no aj ja som si už na ňu myslela asi nemá čas ved je tuším dosť prac.vyťažená 😝 ,ale mohla by dať o sebe vedieť 😕

walta
7. feb 2011

No, dievcata, dnes mala prist mrcha, zatial nic, tak som skocila do lekarne po test, poobede, ako som dosla dom, hned som testla. A vysledok? Ani "ducha". Uz som to nevydrzala....co uz so mnou. Takze tehu nie som. Na tu krv mam ist v stredu, uvidim, ci to vobec bude relevantne. A prsia ma bolia dost dobre 😎 😎 😎

tinasc
7. feb 2011

@strelicia držím moc palce, nech je všetko OK 🙂

tinasc
7. feb 2011

@walta a možno z toho ešte niečo bude... ak ešte ms neprišla, tak je stále nádej 🙂

katy33
7. feb 2011

@walta zlatino ten duch nič neznamena, takisto ani Zuzka nemala pozitivny test a nasledne krv bola pozitivna 😉 ..na test je možno zavčasu 😉

walta
7. feb 2011

@tinasc no, ako sa hovori, nadej zomiera posledna... uvidim, toto uz asi ja neovplyvnim, nech sa deje, co sa ma diat 🙂

walta
7. feb 2011

@katy33 jaaaaaj, katy, ani si nevies predstavit, aka by som bola stastna, keby si mala pravdu.... musim iba cakat, ine mi nezostava

tinasc
7. feb 2011

@walta 🙂 🙂 🙂

tinasc
7. feb 2011

@katy33 a ty ideš zajtra na kontrolu? na sono?

katy33
7. feb 2011

@tinasc Hmmm, veru zajtra idem na sono, či sa nam podarilo už konečne vyprodukovat nejake to vajko, lebo od oktobra sa nedari 😔 Dufam, že ma moje telo prekvapi a niečo sa tam najde 😉

aby
7. feb 2011

@pici no hej , ale nástroje treba používať vždy 😝 😝 😝 😀

@apolenka6 jj presne to 😀 😀 😀

@katy33 a ty daj čo najskôr zajtra vedieť 😉 😉 😉

katy33
7. feb 2011

@walta Mojenko, aj maš teraz ešte utroš , al. duph., al. niečo uživaš? 😕

walta
7. feb 2011

@katy33 katy, a do akeho CARu ty chodis? Nejako mi to uslo 😉

pici
7. feb 2011

@aby ja som povedala nieco smiesne?

walta
7. feb 2011

@katy33 teraz si davam do posvy Crinone 8%, je to taky gel a je to progesteron... takze ano, preco? a odkial si, katy? mas napisane, ze okres TO...a konkretne?

katy33
7. feb 2011

@aby Jasaaaaaan 😉 😉 😉

katy33
7. feb 2011

@walta My chodime do MT-Helios....a byvame priamo v TO 😉 Nebodaj to maš blizko 😎

walta
7. feb 2011

@katy33 tak az do MT, dalekoooooooooo..... tak blizko ako blizko... ale tak NR nie je daleko.... 😉 🙂 😉

katy33
7. feb 2011

@walta a vy kdeže chodite do car? Do NR chodime každy tyžden s mm 😎 Mohli sme ist do car v BA, no mali sme dobre referencie na Helios a mame aj znamych, kt. pomohli a teraz maju nadherne dvojičky 😉

tinasc
7. feb 2011

@katy33 tak dúfam, že si vyprodukovala nejaké to vajko, daj hneď vedieť ako si dopadla. držím palec 🙂

pici
7. feb 2011

@katy33 drzime palce na zajtra :D

apolenka6
7. feb 2011

@katy33 šup,šup do postielky !! 😉 ráno nevstaneš...(inak ja som ani poriadne nespala ked som tam mala ísť)

apolenka6
8. feb 2011

@katy33 doobeda nebudem doma,ale budem zvedavá ako si dopadla strašne chcem a prajem aby sa už vajka ukázali♥!!!!

fomarik
8. feb 2011

@strelicia zlatko aj ja som bola na laparke na jednodnovej chirurgii, išla som hned ráno ako prvá ale 12 hod. som musela ležať s drénmy v podbrušku. Tie babeny čo šli po mne, museli ostať až do druhého dna. Mna pustili večer o 20.30. Držím ti palce... neboj, vyberanie štichov trošku štípe...a mna vlastne bolelo iba to. 😉 Nech všetko dobre dopadne!

fomarik
8. feb 2011

@strelicia a ešte ... mne dal doky ihned PN na dva týždne.

zuzanka7834
8. feb 2011

Dobre ranko zlaticka moje, ako sa mi mate? Iste sa tu udialo milion noviniek ale mne sa nepodarilo dostat na konika, jedine co som vcera rychlo z praci poslala fomarikovi IP, inak je tu so mnou stale sef a tomu by som tazko vysvetlila, ze praca je momentalne to posledne, na co myslim 🙂 Doma som uplne odstavena od PC, lebo mm bude mat v marci jeden test a v PC ma postahovane podklady na ucenie, takze ho okupuje dlho do noci (a pre mna dlho do noci v poslednej dobe znamena aj o deviatej 😀 ). Idem si Vas pomaly citat, dufam, ze dnes si budem vediet najst trosku viac casu, lebo uz mam bez Vas abstak 😀 Zatial som len na strane 151, takze ak sa spytam na nieco neaktualne, nemajte mi to za zle, ja sa docitam na dalsej strane 😉

@tinasc @petuska123 babulky Vy to dnes uz mate obe za sebou 🙂 Tak si skuste oddychnut, vypnut hlavicku, vylozit nozicky a sustredit sa len na vlastne pohodlie 🙂 A kazdy den, zhruba od druheho do tretieho dna po IUI 5 dni papajte ananas (ja som pila dzus). Drzim Vam velke palciska 😀 😀 😀

@strelicia zlaticko, Ty si tuto spravu precitas asi az po laparke, tak len aby si vedela, ze napriek tomu, ze som nebola na MK, velmi na Teba myslim, drz sa a skoro sa nam zahoj, aby ste buduci mesiac mohli naskocit na vlak 😉

@katy33 Tebe milacik prajem krasne foliky, a vela 😉

@little_miracle Veeeelke palce Ti drzim na statniciach 😀 Ty si spravicku najdes tiez asi az vecer, ale to nevadi, lebo to uz budes vediet, ze diplom Ta neminie 😉 Na akej skole si?

fomarik
8. feb 2011

@zuzanka7834 no ahoj stratená. Mimochodom, žiadna IP mi neprišla 😕 . Už som začínala mať o teba strach. Dúfam, že je všetko OK. No, čo? Testovala si? 😉

fomarik
8. feb 2011

@walta testy vobec nič neznamenajú. Do zajtra vydržíme, a budeš mať 100% výsledok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre