IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

oknosmas
12. máj 2011

@fomarik si ako take malovane vajicko (so zilkami) 😉

oknosmas
12. máj 2011

@fomarik presnejsie kindervajicko...hracka je vo vnutri..este 😉

fomarik
12. máj 2011

@katy33 Áno, veľa žien hovorí aj aj sa všade píše, že práve ženy s malými cici, majú dostatok mliečka. No neviem ako to bude somnou. Snad sa z nich ešte čosi vykľuje 😉 Mojenko a čo máš s bradavkami, máš ich vtiahnuté, či?

tinasc
12. máj 2011

@fomarik krásne bruško 🙂

fomarik
12. máj 2011

@oknosmas jééj, takže som kinderko??? To je milé 😉

Bože, zase tá Šehina, ja som už na nu taká alergická 😠 😠 😠 😠 aj na toho Lemura ☹ To si radšej zapnem STV2

oknosmas
12. máj 2011

@fomarik preto televiziu uz ani nezapiname.. 😕

basska007
12. máj 2011

ahojte...
chcela som sa spýtať , vy všetky v tomot fore sa vám podarilo ivf na 1 x?
mna to čaká za pár dní....tak dufam že tiež uspešne

fomarik
12. máj 2011

@basska007 nie, nie, niektorej na 1 pokus IUI, inej na 2IUI, mne na 3IUI. Su tu babenky, ktoré už prešli na IVF, pretože iUI boli neuspešné. Ale su tu aj také výnimky, ktoré otehotneli ako čakateľky na schvalenie žiadosti k IVF úplne prirodzene! 😉 Takže sme tu rôznorodá zmes a tebe smaozrejme budeme držať palce!!! 😉

basska007
12. máj 2011

dakujem...🙂

katy33
12. máj 2011

@fomarik Ano mojenko presne tak, vraj sa da ešte naučit pit dietatko cez klobučiky, no maloktore tak papka 😉 Ja Šehinu tiež e-e-e 😀 Že zemiakove placky, hned idem zohriat grenadirček 😝 😝 😝
@oknosmas 😀 😉

katy33
12. máj 2011

@basska007 A vy idete mojenko priamo na IVF?

basska007
12. máj 2011

ano....my sme boli taký dosť špecifický prípad
aspom z mojho pohladu 🙂
ale ideme priamo na ivf

majca55
12. máj 2011

@basska007 ahoj ja pojdem zas na IUI asi koncom mája,clostík nezabral. ☹ tak som zvedavá..držím palce 😲

katy33
12. máj 2011

@basska007 Tak silno budeme držat palčiska, určite bude uspešne 😉 😉 😉

fomarik
12. máj 2011

@katy33 aj moja švagriná má taký problém a krpca kojí doteraz cez klobučik a to v juli už budem ať 1rôčik. takže všetko sa dá.... A druhá švagriná má cici ako z playboya a kojila len mesiac, potom mliečko stratila, ale bohužiaľ, potom jej z toho tak trochu ľudovo povedné preplo a dostala poporodnu depresiu. teraz má druhý synovec 16 mesiacov a len teraz pomaly vysadzuje lieky od psychiatra. Bolo to strašné ked ako jedenmesačného chrustika nechcela ani držať v náruči. Nedokázala som to ani pochopiť, pri krste sa s ním ani nefotila. Bolo nám vtedy veľmi ťažko, ale moja mamina jej chodila pomáhať a moj brat ju veľmi podržala veškeru starostlivosť o malého prebral on. Ale vždy večer ju to prešloa už bolo dobre. Len počas dna bola totálne vymletá. 😔
Inak presne, ja som dnes zvažovala granadír alebo harulku. Som samam doma dnes, tak som si chcela zamlsať a asi som to prehnala.

basska007
12. máj 2011

dakujem pekne
ste zlaté...🙂))))

fomarik
12. máj 2011

@majca55 ani mne predpísané dávky clostilu 3x1nezaberali, tak som si zvýšila na 1-1-2 a ... sme tehulkovaní!!!! Zázraky sa deju aj pri IUI, držíme palce!

basska007
12. máj 2011

ty si uz mala nejaké neuspešné?

jalanecek
12. máj 2011

@hope2011 . musime verit mojko ze sa podari vsetko ma svoj cas aj ked sa nam zda dloho cakat vsetko ma svoju priconu ja cele dni len neico robim nemam kedy ani sadnut a posedet pri nete a doma bolo skveloo uzasne som si odychla uz dloho mi takto nebolo ale som moc rada ze som bola domka a vudela som nasich mojich krasnych synovcou a ostatnych par slovmi bolo to tam super"""""

fomarik
12. máj 2011

Livinka sa zobudila, maminku štuchá do bruška. Ideme sa ospršiť, o chvíločku sme späť 😉

basska007
12. máj 2011

ja mám tiež clostil ale az ako posledný tak dufam ze zaberie....
teraz ešte pichám len jednu ale v sobotu zečínam aj s druhými inj. a v utorok sono
nevie my niekto povedať kolko to bude všetko trvať?

jalanecek
12. máj 2011

@fomarik tat tak mojko vratila a plna elanu je to tak a vy sa ako mate dve krasne babenky??

taawewe
12. máj 2011

a detoxikovali ste sa pred otehotnenim?

majca55
12. máj 2011

@fomarik zostala si po clostíku tehotná?ja som ho brala 5 dní po dvoch tbl. ☹

fomarik
12. máj 2011

@majca55 mne sa po tých zvýšených dávkach začali tvoriť vajíčka a otehotnela som po IUI...na tretí pokus. Ja som ho brala 1-1-2 od 3DC- 7DC.

@ dakujem za opýtanie. Máme sa dobre, veselo kopkáme. Tak som spokojná.

@basska007 neviem ako dlho trvá všetko ohladom IVF, to by ti vedela povedať pici, aby, petuska 123.... oni už s IVF skusenosti majú. Ale určite ti napíšu 😉

majca55
12. máj 2011

@fomarik to sisi nasadila tak sama alebo doktor?

zuzanka7834
12. máj 2011

ahojte babusky 🙂 idem si Vas precitat, dufam ze stihnem aspon 2 strany ;)

fomarik
12. máj 2011

@majca55 od dr. som mala naordinavnu dávku 3x1 ale po neuspešných stimuláciáchc som si ho samma zvýšila na 1-1-2. Bolo to vlastne o jednu tbl. navyše. Týmto ťa ale nechcem nabádať, aby si to urobila aj ty. každá reagujeme inak. 😉

fomarik
12. máj 2011

@zuzanka7834 no ahoj láska naša!!!! práve dnes som ťa spomínala, bo mi už bolo za tebou smutno. tak dlho nás necháš čakať ty koťuha jedna 😉 Ako sa máš zuzanka?

majca55
12. máj 2011

@fomarik ja len dve denne a uvidím čo mi povie doktor teraz 😒 bojím sa toho IUI..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre