IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
4. júl 2011

dakujem za podporu... ideme dalej. nic ine nam neostava. spravim si pekne leto a v polovici augusta asi budeme mat KET, zivot je aj takyto... to nevymyslis to je zivot? ci ako sa hovori. ale som v pohode, este ze tie posrane tehu testy su, ze som dneska nemala velky sok... a predrevala som si to :D

zuzanka7834
4. júl 2011

Babulky, co je to dnes za den? Uz surne potrebujeme dobru spravu do temy, aby nas vsetkych niekto motivoval!!!

Zuzi ja dufam, ze Tvoj pokoj je ozajstny a nepride to na Teba ani vecer. Raz sa podari, to urcite, my neostaneme bez deti!!! 😠

Babulky ja som dnes 37Dc a sprosta mrcha nikde!!! Teraz, ked ju hypnotizujem, aby dosla cim skor, nech mozem pichat vcelicky konecne!!! Ved ja som doslaka planovala vklad niekedy na zaciatku augusta a ak by som ms dostala hoc aj dnes, tak by som s pichanim mohla zacat iba 20. jula, teda vklad by bol cirka po mesiaci od zaciatku pichanie, ze? Ach, preco sa raz nemoze stat to, co chceme? BAbulky, u mna je toto ivf posledna sanca na velmi dlhu dobu, lebo sa v septembri stahujeme narok do Londyna, draheho prijali na skolu a ja neviem, ci sa tesit, ci plakat...

aby
4. júl 2011

@zuzanka7834 počuj nebudeš ten prípad čo Katka? ona tiež išla pichať a šup ho zázrak je v brušku 😉 Viem presne o čom píšeš u nás je to tiež predpokladám na dlhšiu dobu posledná šanca, teda ak nebude dosť vajok 😒
neviem ako to máš ty ja som začala s proverou 16ty DC brať potom pichať v 25tom Dc začať s Decapeptylom a teraz mrchu čakám a vo štvrtok na krvičku a potom povedia kedy začať pichať puregon no a počítam že tak kolo 14dní a idem na odber 🙂 teda ak bude čo odoberať 😒

zuzanka7834
4. júl 2011

@aby jaaaj, to by bola moja najvacsia radost, ale testovala som aj v sobotu, ci v nedelu? Uz ani neviem, ale test bol snehobiely, fnuk 😠 Takze asi nie. Vcera som si myslela, ze sa uz uz rozbieha, lebo som mala tenucky krvavy pasik na papieri a v noci som sa o druhej zobudila na strasnu mrchovsku bolest brucha a to este stale nic nebolo, vrrr!
Co sa tyka nasho pichania, tak v stredu ideme na pohovor s koordinatorkou, snad nam tam presne povedia, co a kedy pichat... Potom si porovname 🙂 Picham tiez od 16Dc. A hadam sa aj mrche uraci dovtedy, alebo mi budu musiet pichnut vyvolavacku... Srdienko drzim Ti velke palce, nech mas vela vajok. Vela a krasnych 🙂 Alebo staci aj jedno, a to sa Ti o 9 mesiacov narodi 😉

fomarik
4. júl 2011

@aby tak si sa dovolala predsa? N oo super. Mna dnes tiež už chytali stavy, ked mi to stále pípalo a nik mi nedvíhal 😠 . Ale na ich stránke som potom našla nové tč a tam som sa dovolala hned. Zlatík z čoho si taká spavá?
Joj, nech je bábika zdravučká...odkazujeme kamoške mamine. A v kolkom tt sa narodila?

zuzanka7834
4. júl 2011

@aby a ako sa citis? Citis nejake zmeny alebo neziaduce ucinky? Niektore baby co poznam dost pribrali a rano im byvalo zle... Na PN si od prveho dna pichania? Ja tak planujem...
A preco budete mat aj vy pauzu, ak by to nahodou nevyslo? Ale vyjde, urcite!!! 😵

zuzanka7834
4. júl 2011

@fomarik szia draga, hogy vagy? 😀

fomarik
4. júl 2011

@zuzanka7834 ahoj drahá..tak mrcha nie nie prísť?! 😠 Potvora jedna, ked ju človek krvopotne čaká, tak si dáva na čas. A od 16DC picháš? Juj, už je vás tu tolko čo picháte babulky moje. No, s @aby sa miniete o jeden den... mohli ste sa vychytať v Helíku. My ideme 20-teho, dnes som sa objednala a vyžiadala som si Krajka, aby mi robil sono, i ked aj galo je super, ale chcem sa Krajkovi ešte pred porodom veľmi pekne podakovať za náš zázrak. Písala som mu na ich stránku a on mi odpísal...normálne som sa tak potešila, že som mala až "orgazmus" 😀 😀 😀 😀

sijust
4. júl 2011

@pici jasne,ide sa dalej...neviem si predstavit,ze by si to ty vzdala...ale,pozor...konecne som sa dokopala aj ja,vdaka tebe!!!zavolala som do centra,schvalena ziadost mi plati v dovere len 3mesiace...tak som objednana 22ho jula ku koordinatorke,najneskor do 31,8 si musim vybrat lieky a do 6.11 zacat cyklus....tak uvidime ako to pojde...

fomarik
4. júl 2011

@fomarik no,moja, ty na mna po madarsky aja neviem ani mäkké "f" 😀

fomarik
4. júl 2011

@aby a ja trubka sa ťa pýtam, že prečo si taká spavá.. a ty stimuluješ predsa. Ach, vy moje "pichačky"..... držím vám všetkým palce lásky moje jediné!!!

fomarik
4. júl 2011

@zuzanka7834 ja som si to poslala sebe...to, že neviem po madarsky 😀 😀 😀 😀 . Viem, asi zho dve-tri nadávky.

sijust
4. júl 2011

@zuzanka7834 Zlatik...ty ides na tak dlho prec??ale Londyn,to je super...to ti tisko zavidim,ja som tam bola len tyzden a uplne som si ho zamilovala,je prekrasny...na aku skolu tm prijali?to je uzasne,mas sikovnika 😉 ...neboj,podari sa aj IVF....este mi prosim vysvetli,ako vies...ze aky mas protokol a to vsetko...ty uz mas lieky?lebo mne recepty neprisli...schavolovali presne 8tyz. a len mi z Helika zavolala sestricka,ze haloo...mate to schvalene...a to uz je dobre tri tyzdne...som tam az dnes volala...som sa spoliehala na Gatovu,lebo mi tvrdila,ze ziadost plati pol roka,ale kde...len tri mesiace...a najneskor do 31.8 si musim vybrat lieky...tak ma objednala na rande s koordinatorkou na 22ho jula...ja nic neviem...ani aky mam protokol, ani nazov injekcii si nepamatam,nic...ja som mimo...ale viem ako sa volam 😀

aby
4. júl 2011

@zuzanka7834 mňo jasné porovnáme 😉 jj cítim sa dosť na prd na ľavej strane som mala cystu takú krásnu 5,5cm a bolí ma aj nemvaječník aj vaječní 😒 jasné nežiaduce účinky určite aj pred tým mi tak bolo 😖 ja mám teraz 28Dc tak čakám mrchu každý deň 😒 ja som po ivf dostala takú mrchu hádam aj 10dní a ďalší mesiac som musela ísť na vyvolávačku. Mňo prestávku preto, lebo ideme sa aj sťahovať a budeme potrebovať peniažky no a chceme si dať aj tak oddych 😔 jaj ja teraz na PNke niesom lebo momentálne som nezamestnaná ale aj nám to vyhovuje 😀 😀 😀
@fomarik myslím že v nejakom 30tom , že ma 1,8kg no nechcem jej stále vyvolávať nechcem otravovať ona sa moc bála bola na rizikovom 😒
mňo spavá s toľkých hormónou hrôza aj minule mi tak bolo stále spím som unavená a ešte ma aj záha páli fuuu ale nejak to vydržím 😀

fomarik
4. júl 2011

@aby No, to je na narodenie priskoro, ale bojovníčka to zvládne predsa 😉 . Hej, ty si aj minule spomínala, že ti bolo nejak blbie.Ach, kiežby to už bolo naposledy..táto stimulka... musí to byť pre organizmus strašný zaberák. inak zlatko - možno blbá otázka, ale aké to je, ked ta páli záha? Ja som nikdy nič také necitila, ale teraz cítim niečo čudné..akokeby som mala komín na hrudi..ja neviem- také blbé prirovnanie 😒

pici
4. júl 2011

@sijust to sa velmi tesim....

oknosmas
4. júl 2011

@pici je mi to velmi luto....hlavne si naozaj oddychni...a snaz sa, aj ked to bude tazke, uplne vypnut...posielam objatie

pici
4. júl 2011

@oknosmas dakujem :D som v pohode...

zuzanka7834
4. júl 2011

@fomarik 😀 😀 😀 Ty si strasna tapa! Ze orgazmus z Krajka, z hocikoho, ale z Krajka? 😀 To mu v stredu musim povedat, aby Ti sem-tam niečo napisal 🙂 😉

@sijust teda, fakt nas je stale viac a viac co budeme mat doma vcelicky, dufam, ze aj deticky 😉

zuzanka7834
4. júl 2011

@fomarik ved aj u mna je to jedine, co viem, este viem pomenovat farby a zvieratka, co som sa naucila ako mala 🙂 Ale vies, ze ma dost mrzi, ze neviem po madarsky, ved Budapest mame ovela blizsie ako Blavu a je aj krajsia.... Ako sa mas, mamicka?

@sijust mne schvalenie prislo postou z Unionu, nasla som si ho doma ked sme sa vratili z dovolenky, tak som hned volala do Helika, ze nech mi poslu recepty, ale recepcna povedala, ze aj tak musime prist na tento pohovor, tak mi ho vraj priamo vypisu, preto este neviem, ake lieky budem mat. A to, ze bude dlhy protokol mi povedal Krajko na pohovore ked sme podavali ziadost, takze aj o Tebe by uz mali vediet, na aky pojdes.... skus tam cinknut.
Uz len aby mrcha dorazila cim skor...

Peta prijali na postgradual, obchodne pravo (LL.M), tak tam ideme na rok. Ja som tam bola zatial tiez iba na vylete, ale je to uzasne mesto, preto sa velmi tesim, len mi pride smutno, ked ma napadne, ze to ivf nemusi vyjst... tak co potom. Jaj ale musim mysiet pozitivne, ziadne nareky! 😉

aby
4. júl 2011

@fomarik jasné po mamine 😉 ona bola celý čas v strese strašne sa bála 😒 no uvidíme musia byť v poriadku 😉
no záha ma páli už od hrudníka ťažko je mi ani sa najesť nemôžem kyselina my hore vyráža 😒 mňa často pálieva a teraz ešte viac, až mi je na vracanie 😖 tehotné také stavy tiež majú lebo ti mimi na žalúdok tlačí 😖

@pici veľa veľa sily neboj mi to dokážeme 😉

zuzanka7834
4. júl 2011

@aby jaj, si ma trochu vystrasila... nemvajecnik znamena, ze nemas vajecnik? A ta cysta je z liekov? 😨 A ked si prvykrat stimulovala, mrcha prisla na kolky den? Keby clovek vedel, ze sa to podari, tak by na ziadnych neziaducich ucinkoch nezalezalo... Len nech uz mame svoje deticky v naruci... 😉

zuzanka7834
4. júl 2011

@fomarik ked pali zaha, tak citis take ako kyselinku v krku, ako po grckani... aspon myslim.

zuzanka7834
4. júl 2011

@little_miracle srdienko ako kontrola? Kolko folikov dorastlo a kedy ich vyberu? Juj, velmi na Teba myslim...

@walta uz pichas? Neboli? 😨 Potom nas urcite informuj, ako pokracujes...

aby
4. júl 2011

@zuzanka7834 jj nemám vaječník nakoľko môj bývalý doky nezistil, že mám cystu a praskala mi s vaječníkom 😒
cysta nem z liekov ešte mám aj endometriózu 😖 😖 😖
No prvý krát som dostala myslím, že na 29DC tak mávam hádam stále mno zajtra očakávam 🙂
presne si to vystihla 😉 😉 😉

hope2011
4. júl 2011

@zuzanka7834 ahojky mojka....tak pekne tu mrchu privolaj, nech ten vklad je co najskor....je to niekedy veru tak....ze aj by sme chceli a priroda akoby robila nieco ine...ale treba verit, ze sa to podari....a pojdete dop Londyna uz traja 🙂 moc drzkam palce🙂

hope2011
4. júl 2011

@sijust ahoj zlaticko, tak ako citam, vy ste uz poriadne daleko....juuuj, mojka, tak tebe ako samozrejme aj ostatnym kockam taaaaaaaaaaaaaaaak moc drzkam palce, nech to krasne vsetkym vyjde a nech sa dockate vytuzeneho babatka.....kedy by ste teda mali podstupit ivf? uz vies priblizne????? z celeho srdca to tebe aj ostatnym prajem 🙂

hope2011
4. júl 2011

@pici ahojky zlaticko...tak ako som ti uz pisala....je mi to velmi, velmi luto....a verim, naozaj moc, ze konecne po tom vsetkom sa na vas usmeje stastie a budes co nevidiet tehu....drzkaj sa a posielam ti vela pozitivnej energie 🙂

fomarik
4. júl 2011

@zuzanka7834 @aby no tak to potom nie je pálenie záhy...nič také necítim.

@zuzanka7834 no len ty Krajkovi nič nehovor 😀 😀 😀 😀 . ja som sa potešila, lebo som ho nevidela od 12tt a vždy sme natrafili na gala. A orgazmus?.....Pre Boha, to čo je???!!!! Ten pocit som už nezažila ako sme sa dozvedeli, že sme tehu........ máme pôstne dni 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanka7834
4. júl 2011

@adikasala milacik ako sa mas? Mate nieco nove? Vy alebo svagrina? Posli mi IP, dufam, ze je uz dobre...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre