IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
22. júl 2011

bud silna snaz sa myslit pozitivne, abudes coskoro znovu tehula
@zambilka 🙂

aby
22. júl 2011

@zambilka mrzí ma to 😒 ale neboj na budúce to budeš mať v kapse 😉 drž sa 😉 a všetko naj naj 😉
@ketere to si dobre napísala a vieš prečo ??? lebo sú v psychickej pohode a majú všetko na saláme 😒

ketere
22. júl 2011

@aby hej, je v tom nejaká pravda... my sa moc sústreďujeme na konkrétnu vec, a potom to všetko takto dopadne... ale je to aj tak nespravodlivé!!! moja švagrova tiež potratila.... 2 x za sebou... veľké rany pod pás.. ☹ ☹ ☹

alibabaa
22. júl 2011

@zambilka zlatko drz sa a neboj, nebudes dlho cakat.. oddychni si teraz trosku od tych stresov a hormonov a uvidis 3 iui bude to nase naj 🙂 ja sa nan chystam v septembri .. 🙂

alibabaa
22. júl 2011

@ketere to je pravda a fakt sila, ze ti co nechcu alebo to maju v pazi maju a ti co by chceli nemaju.. ☹

fomarik
22. júl 2011

@zambilka Och joj, je mi to luto anjelik moj. 😔 😔 😔 😔 😔 Tu slová len málo pomôžu. Sme tu s tebou 😔

zuzanka7834
22. júl 2011

Ahojte babulky, som sem iba nakukla, ale vidim, ze nevidim dobre novinky ☹
@zambilka srdiecko, drz sa nam, ja s Apolenkou sme si tymto presli zaciatkom roka a doteraz na to myslim, velmi casto ☹ A myslim, ze budem na to mysliet minimalne kym sa nam znovu nepodari otehotniet, druhy pokus vsak bude 100% uspesny, viem to, u vsetkych 3... Aj tak este rozmyslam, pises, ze ste mali peknu dutinku, o kolko kleslo to hcg? Lebo ked klesalo moje, vela som toho citala na nete a zistila som, ze hcg nemusi vzdy len stupat, resp. jeden den moze trochui klesnut a potom naraz narast... Nam nebolo vidiet ani dutinku, a na krv som chodila ako na klavir, este aj do labaku na vlastnu past aby som vedela, ze naozaj klesa, bohuzial klesalo... Ale ako vravim, Ty si uz mala dutinku, takze co ak? 😕
Ale ako pisala adikasala, ak mal drobcek odist, je lepsie, ze odisiel teraz, casom bude dobre, uvidis. Vies, ze mozes otehotniet a urcite sa zadari, coskoro!

zuzanka7834
22. júl 2011

@fomarik srdienko no co Ti povedali v nemocke? Som Ti skusala volat ale si ma bud zrusila alebo nemala signal. Dosla Ti moja sms? U ktoreho dokyho si bola?
A este nieco: dakujeme za TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!! Vsetky som ich chytila a v auguste po Tebe preberame s Apolenockou a Adikasalou stafetu ;))))

aby
22. júl 2011

@ketere no moja švagrina krava revala že čo bude robiť, lebo ona nechce to decko čo bude s ním robiť podotýkam mala 27 je slobodný má 45 ročného chlapa s 2ma synmi skoro plnoletými a čo ona s tou malou robí no hrôza u nás v rodine to nechápe asi nikto. Všetko bio, žiadne zvieratá všetko sterilné fuuuuuuuu škoda rečí to je zas extrém 😒
a prečo potratila aký má problém a otehotnela prirodzene???

zuzanka7834
22. júl 2011

@walta jeej, aka kocka 🙂 Iba teraz som si vsimla, ze tu mas fotku, uz daaavno som tu nebolaaa!

zuzanka7834
22. júl 2011

@aby zlaticko ahoj, v akom ste stadiu? Uz si po vklade? 😕 Ja uz dva dni papam proveru.

aby
22. júl 2011

@zuzanka7834 hoj mňo zajtra idem do Helíku kedy ma čaká odber počítaju tak pondelok-utorok vklad koncom týždňa 😀 😀 😀

fomarik
22. júl 2011

@zuzanka7834 sms mi prišla, ale hovor som nemala...neviem, 😕 .Za virusy nedakuj....je načase, aby si sa nakazila!!!!!!! No, mám prísť už na buducu stredu ( trošku skor ako som povodne mala prísť).... srdiečko malej bolo v pohodičke, mala som mierne kontrakcie (zo 100 som mala 80 😉 )... a pritom som absolutne nič necitila. Bola som u Dr. Vargu. Jeho som už párkráát vychytala aj na pohotovosti 😉 Zuzanka, ale cítim sa čím dalej, tým horšie!!!! Je to nenormálne...nič sama neurobím - som nemotorná, ťarbavá, nervozna, veľká, plná strií ( ale tie mi vadia najmenej 😉 ), chrbát bolí, hlavne kríže. Už aby tu bola babula s nami. Tento posl. mesiac je fakt najťažší 😒 ...ale vydržíme, vydržíme...lebo musíme a chceme!

walta
22. júl 2011

@zuzanka7834 ahoooj, hehe, no, dala som si sem fotku, aby ste ma uz aj videli 😀 , co som za potvoru 😀 😀 😀

zuzanka7834
22. júl 2011

@aby 😵 😵 😵 😵 Budem Ti drzat veeelike palce!!! Kolky DC budes zajtra? A kolko dni uz pichas FSH? 😵 😵 😵

zuzanka7834
22. júl 2011

@fomarik tak si asi nemala signal, to sa na ceste od vas k nam stava 🙂 Moje zlaticko nemotorne, uzivaj si to, nech Ta obskakuju, ved uz to nepotrva dlho a budes musiet byt taka "motorna" ako nikdy 😉 A to ze si nervozna je podla mna normalne, ved sa velmi prevelmi tesis, nevies sa dockat malinkej, ale na druhej strane sa istotne obavas porodu (ved kto by sa nie). Ale neboj sa, vsetko bude v najlepsom poriadku, bude to velmi rychle, ani sa nenazdas 🙂

A este nieco, odvolavam to moje "dakujem", takze NEDAKUJEM za TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!! Nedakujem ale pouzijem 😉 Ja uz 2. den papam Proveru, neviem sa dockat tych injekcii, nech to uz mam cim skor za sebou...

zuzanka7834
22. júl 2011

@walta velmi sympaticka potvorka 😀

zuzanka7834
22. júl 2011

@fomarik a s kym prides v stredu? Na kolku? Ja mam vychadzky tak ako som Ti pisala, tak by ste mohli prist vtedy 😉 Alebo pridete s Mirkom ku mne na cajicek 🙂

tinka9075
22. júl 2011

AHOJTE BABY 🙂 OTEHOTNELY STE NIEKTORA 1KRAT PO IUI 😉

fomarik
22. júl 2011

@zuzanka7834 zlatík moj, ešte neviem, s kým prídem 😒 . Mirko nevie ako bude robiť bud. týžden, takže neviem, ale dám tivedieť 😉
Tak tie virusiky pekne POUZI-VYUZI 😀 😀 😀 😀 😀 😀

walta
22. júl 2011

@zuzanka7834 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanka7834
22. júl 2011

@gombicka Ahoj Gombicka, kde v UK byvate? My sa v septembri stahujeme na 1 rok do Londyna, tak hladam spriaznene duse (vid. tuziace po babatku 😉 )

@katy33 kuriatko moje a Vy sa mi ako mate? Si ma minule pobavila tym telefonatom, a predstav si, ja som tu sms nasla v pamati... To bola asi nejaka stara a nejakou nahodou sa musela poslat sama, snad to bude predzvest niecoho suproveho, co nas postretne v auguste 😉 😉 😉 Ako sa mi mate s drobcekom? Este neviete, co cakate? 🙂

zuzanka7834
22. júl 2011

@walta kedy ides na krvicku?

@tinka9075 ahoj, myslim, ze mirka11 a zubrienocka to dali na prvy pokus, ketere na druhy, fomarik na treti... koho som zabudla?

@fomarik jasne, uz ich mam vychytane, pekne odlozene 🙂 Ale dufam, ze ma nesklames a v stredu ma este poplujes, predsa len, nazivo je nazivo 😀 😀 😀

aby
22. júl 2011

@zuzanka7834 mňo zajtra hádam posledné pichám už ani neviem kolko pichám chups 😀 zajtra 16DC, dík 😉

fomarik
22. júl 2011

@tinka9075 je tu pár takých, ktorým to vyšlo1x.-napr.: duli08, mirus11. Ale aj také žienky su tu, ktorým to dokonca popri stimulke vyšlo prirodzene. My sme boli 😉 uspešní až pri 3IUI

zuzanka7834
22. júl 2011

@aby fiha, uz 16DC, to bude riadne neskoro odber... ja som tak potichu dufala, ze ked to bude s liekmi, tak to bude presne na 14DC, si to tak idealizujem 😉 Kazdy den k dobru sa zide, nie? 😉 Ale ved je to jedno, keby to bolo aj na 30DC, len nech sa podari...

zuzanka7834
22. júl 2011

@fomarik mne sa zda, ze dzulli otehotnela bez iui... hm?

aby
22. júl 2011

@zuzanka7834 presne to a to som mala ešte zvýšenu dávku puregonu ale aby hlavne kvalitné boli 😀 😀 😀

Idem ja hajať babenky aby som bola zajtra čerstvá, tak dobrú noc a krásna bábetkovke sny 😉 😀 😀 😀

fomarik
22. júl 2011

@zuzanka7834 hej, bez? no, možno sa mýlim.
@dzuli08 a vobec, kde sa schovávaš tak dlhý čas? Ste vporiadku?

fomarik
22. júl 2011

@aby mojenko, tak nech ti to zajtra vyjde!!!!!!!!! Budem držať palce. Krásne sny aj tebe! Brú nôcku prajem! 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre