IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
26. júl 2011

@tinasc neviem mojka, teraz skutočne neviem či to bude prvý augustový týžden. To mi povedali v centre, že to vidia v tom rozpätí, no aká bude skutočnosť, netuším.

tinasc
26. júl 2011

@fomarik ale však uvidíš 🙂 ale najradšej by si už aj išla nie? 😉

fomarik
26. júl 2011

@tinasc že či! Nie že by ma obťažovalo byť tehulkou, to nie, ale tá nedočkavosť je neskutočná.

walta
26. júl 2011

@fomarik uz sa tak ukludnujem, ze pondelok je tu o 6 dniiii- co to je?! 😀 😀 😀

tinasc
26. júl 2011

@fomarik hej hej, aj ja som bola nedočkavá 🙂 mať uzlíček v náručí je to najkrajšie 🙂

tinasc
26. júl 2011

@walta no jasné, že vydržíš... testovať nebudeš?

walta
26. júl 2011

@tinasc ahojky.... no, na testovanie je este skoro... ja ti nevieeeeeeeeem 😒 😒 😒

tinasc
26. júl 2011

@walta no myslela som koncom týždňa či nebudeš testovať...

walta
26. júl 2011

@tinasc no, to by slo, koncom tyzdna... ale asi nebudem, vydrzim do pondelka 🙂 🙂 🙂

apolenka6
26. júl 2011

@fomarik zlatík ved ja aj tak rátam,že ked sa vrátim z dovolenky už na MK budem pozerať fotočky malej Lívie 😕 😨 😵

apolenka6
26. júl 2011

@dzuli08 jééj tak to máme pripravené ako prvé "šaraticu" domácu ocino nám odložil .. 😀 😀 😀 ocino má zásoby, poctivo každý rok zbiera ovocie a potom dá vypáliť a cez zimu sa ohrievame 😕 😀 ale decentne 😉

apolenka6
26. júl 2011

@adikasala no ja by som mala ísť dať zarobiť kníhkupectvu 😕 ešte nemám knihu poz.myslenie a Mojžišovku 😝
Andrejka ja myslím pozitívne a viem,že to určite raz zaberie ..ved aj teraz som si dala záväzok schudnúť a veru už mám dole 8 kg 😅 a tak to bude aj pri bábätku,len tu si neviem stanoviť kedy .. 🙂 príde ked má 😉

apolenka6
26. júl 2011

@ursula5 ahoj! si predstav včera som si na teba myslela 😕 to naozaj! tak ste sa rozhodli ísť na IVF...krok vpred ...držím palce a kde pôjdete na IVF? MT či BA?

apolenka6
26. júl 2011

@walta trpezlivosť ruže prináša ....ozaj nepokúša ťa test?ja sa len pýtam nepokúšam 😕

apolenka6
26. júl 2011

@tinasc hmm... ☹ ☹ ešte musíš aj takto trpieť ...no všetko raz prejde a bude dobre 😉

tinasc
26. júl 2011

@apolenka6 ale bude dobre 🙂 takže vy pekne na dovolenku, super si ju užite 🙂

apolenka6
26. júl 2011

@tinasc dakujem verím,že užijeme hlavne teplo ,lebo ved tu to ani na leto nevypadá 😒

walta
26. júl 2011

@apolenka6 ahoj, hehe, pokusa, pokusa, ale ja vydrzim do krvicky 😀 😀 😀

tinasc
26. júl 2011

@apolenka6 veru toto leto je také nešťastné, ešte aj počasím 😉

apolenka6
26. júl 2011

@walta budeš statočná 🙂 🙂
@tinasc 😒 😒 ja som mala zimu takú nešťastnú

tinasc
26. júl 2011

@apolenka6 no áno...

apolenka6
26. júl 2011

@tinasc po búrke vykukne slniečko 🙂

zuzanka7834
26. júl 2011

Ahojte bosorky 😀 😀 😀

@adikasala mojenko, tak ty budes mat riadne velke rodinne stretko! Boze, si neviem predstavit nevidiet 3 roky niekoho z najblizsej rodiny... Inak skus si pozriet dovolenku na travel.sk, tam teraz brigaduje sesterka a vravela, ze sa celkom da vybrat. Akurat ze je stred sezony a vsetko je najdrahsie... V IT su dovolenky drahsie ako u nas?

@sijust tvoj mm je zlatucky 🙂 Mojmu tiez nebolo vsetko jedno, ale ako si povedala, chlapi ozaj menej znesu 😀 😀 😀 (to vravim teraz, kym este nepicham, ha ha!) Inak tiez mam dlhy protokol, tak verim, ze ten bude uspesny aj u nas aj u Vas a to hned na prvy sup 😉

@pici ja si na opu este pockam, tento stvrtok zacinam iba s decapeptylom, dnes som myslim 21DC a podla rozpisu z Helika by ms mala prist na nejaky 30-32DC, a potom s gonalom tiez nebudem zacinat hned prvy den cyklu a myslim, ze OPU je az nejaky 14 pichania FSH, takze casuuuuu!!! 😉 Akurat dnes som si vybavila predoperacne v Novamede v BB, nemate s nimi niekto skusenosti? 😕

@walta zlatinko ty sem budes pisat iba jedno, ziadne ci si alebo nie si, proste SI! A basta!!!! 🙂 😵 😵 😵

@tinasc @fomarik aki su ti lekari niektori slepi... Lucik Tebe ten jaster povedal, ze srdiecko nevidi a to srdiecko sa coskoro narodi a Tinku takto skaredo naplnil nadejou...

@fomarik anjelik moj nemam taku genialnu pamat, ale tehulky sa pamataju lahko 😉 Okrem toho, keby som vtedy nepotratila, mala by som rovnaky termin s dzulli, takze jej tehu si pamatam velmi dobre, to je moje tajomstvo 😉

@aby srdienko tak ty uz si po OPU? Fiha, 5 vajicok, to je pekne cisielko! Zajtra im mas volat, ako sa im dari? Tfuj tfuj tfuj moja zlata, takeee velkeee paste ti a tvojim embrijkam budem drzat 😵

@katy33 juuj, moje zlato, tak to sa mozno zase stretneme, aspon v Heliku, podla ich rozpisu, ak sa nebudem vymykat vacsine, by som ms mala dostat nejakeho 4.8, plus minus jeden den ale potom na kontrolu cca kazde 2-3-4 dni, podla HP, jaaaj, keby nam to tak chcelo vyjst na jeden termin 😉 A aby som nezabudla, to je super, ze uz citis drobceka 🙂 Citi ho aj Petko alebo este iba Ty? Bozinku, to musi byt pocit 😵 😵 😵 😵

Idem citat dalsie strany, co som si zameskala 😉

pici
26. júl 2011

@zuzanka7834 ahaaaaaaaaaaaaaaaa tak ja som myslela ze opu uz budes mat coskoro. pichas ine a inak ako ja tak ma to trosku poplietlo.. nevadi. aj tak ta to coskoro neminie

tinasc
26. júl 2011

@apolenka6 áno, však ja mám vyveštené dvojičky, nie? už som to tu raz spomínala 😀

tinasc
26. júl 2011

@zuzanka7834 ahooooj... no doktor ma trochu sklamal... zajtra mu idem dať správu z nemocnice... som zvedavá čo povie...

zuzanka7834
26. júl 2011

@zambilka tak nejako som to mala aj ja, neboj sa, v pondelok ti doky potvrdi, ze si uplne v poriadku a nemusite mat ziadnu pauzu, lebo Vasa fazulka uz caka pred dverami 😉 Inak ja som mala rovnaku skusenost (teda, nie ze by niekto pri nej padal na rypak) - v ten tyzden, ked sme o fazulku prisli prisla k nam do prace moja spoluziacka zo ZS, v deviatom mesiaci a s rozkosnym usmevom na perach, ze a vy co? Este neplanujete? Sa mi brada roztriasla, nastastie to zachranila kolegyna (ona vedela, co sa mi stalo).

@si31si mrzi ma, ze to nevyslo 😢, dalsi pokus bude uspesny, ci uz to bude iui alebo ivf... 😉

@apolenka6 ja cvicim nejako pridobre, od vcera mam taku svalovku na ritke, az sa cudujem, lebo ked to cvicim, tak navonok vypadam povacsine iba ako keby som lezala a sem tam niecim trochu pohla 😀 😀 😀 Magdalenocka moja prepaaac mi, ako nechodim do prace, nemam pred sebou na stole kalendar a neviem akeho je kedy mena, moja zlata, vsetko vsetulinko najlepsie ti prajem🙂 A okrem toho ty vies co este 😉

@aby teraz pozeram, ze ostali 4 drobcekovia... Baba, ktora ma motivovala objednat sa v Heliku mala jedine embrijko a to sa teraz vola Miska, hm? 😉

@gombicka tak teda sa v septembri vidime 🙂 Dve slovenske tehulky v Londyne, co povies? 😀 😀 😀

Babulky moje ja uz koncim, nedocitam Vas, lebo uz mi klipkaju oci... dnes som skoro vstavala... Bru nocku!

zuzanka7834
26. júl 2011

@fomarik Lucinka naaaadherne brusko! Prides ma zajtra pozriet? Hm? 😉

zuzanka7834
26. júl 2011

@tinasc som velmi zvedava, ako sa zatvari... drz sa a bud zajtra silna... nenechaj sa premoct emociami aj ked sa budu tlacit na povrch... budem na teba velmi mysliet!

@pici no, u nas to nebude az taka rychlovka, pekne sa musim najprv naštopať hormonami 😀 😀 😀
ale teraz uz fakt koncim, zajtra pokracujem 🙂 dobru noc!!!

tinasc
26. júl 2011

@zuzanka7834 neboj sa, pri ňom ma emócie určite nepremôžu... lebo som na neho ešte stále nahnevaná... takže...
dobrú nôcku Ti želám a aj ostatným, idem aj ja spať 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre