IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
17. sep 2011

@katy33 aha katka spatka.. a mna si tam co nedala? hm?

pici
17. sep 2011

@katy33 milacik vydrzi neboj. svagrina bola od 16tt na rizikovom kvoli skratenemu krcku a vydrzala do terminu.. ale musis sa naozaj setrit... celu vybavicku vratane kocika postielky, proste vsetko som nakupila ja :D ona mala prvu vychadzku na konci 8meho mesiaca... urcite to zvladnete, ale ziadne upratovanie, behanie, lozenie, mala by si fakt len lezat, inak ostanes v nemocke do porodu s vyviazanymi nohami / tak ju strasili tak radsej posluchala/ az do porodu a to je velmi zle, lebo by sme o vas nic nevedeli :D

hope2011
17. sep 2011

@cmelica no je mi to naozaj moc, moc luto, velmi som tomu verila, ze sa vam to hned podari, ale treba verit, ze ten dalsi pokus bude uspesny....uricte si sklamana....viem si to predstavit, ale treba naozaj len pozitivne mysliet je to velmi,. velmi dolezite....🙂

hope2011
17. sep 2011

@katy33 ahojky zlaticko...no konecne si sa ozvala, som cakala, kedy konecne napises....ako sa to vobec udialo, ze si sa dostala do nemocnice??? mala si nejake krce, alebo bolesti? napis mi presne....som sa o vas bala....ale hlavne ze malicka je v poriadku, aj ked je nizsie ulozena, to by nemalo az tak vadit...moja kamaratka to tak mala cele tehotenstvo....tak len aby krasne rastla a pekne vydrzala co najdlhsie.....no a pristup v nemocnici, to je sila...hlavne ze dr su ,,spokojni,, so svojou pracou.....ach, jaaaaaj......tak malicku ti monitorovali 2x do dna??? to je uzasne...to ti robili sono, alebo len cez mikrofon???? my sme boli vcera na cukre a kedze som prisla neskoro, lebo som si zle zapamatala hodinu, tak som ani nepisla tu glukozu....tak mi zobrali krv aj bez toho a uvidime, ake budu vysledky....inak ma tiez pozeral od spodu, tak nic nehovoril, som bola aj rada....no a vybavicku ty este ziadnu nemas??? to si nenakupovala vecicky doteraz? to veru treba, lebo ako sama pises, moze sa stat vselico a potom kedy sa to stihne...a je toho poriane vela....nielen na cas, ale aj na peniazky....no mojinka zlata, moc na vas myslime a moooooc pozdravujeme, aby ste boli uz len v pohode....🙂posielame boztek 🙂

hope2011
17. sep 2011

@zuzanka7834 ahojky tehulka 🙂 tak uz tak skoro sa kamaratite s wc? to my sme nepoznali, len nechutensvo priserne...ale nevracala som ani raz....len pekne vsetko pomaly a ziadne schody..nemate vytah? a toto som ti chcela napisat, ze my sme tiez na konci 6tt uz poculi srdiecko, to bude krasny pocit, dufam, ze nam o tom vsetko napises.....a som sa ta pytala, ze kolko si si dala embrijok vlozit? lebo neviem.....drzkam moc, moc palce.....a myslime na teba 🙂

zuzanka7834
17. sep 2011

@mirus11 jeeej, Mirka!!!! Vy uz mate malinkeho! Ja ani neviem, velmi velmi gratulujem a malemu prajem krasny, stastny a spokojny zivot, nech sa Vam dari 🙂 ♥♥♥

@sijust a ja si mysim, ze co ak prave preto, ze neveris, ze to mohlo vyjst, co ak prave preto to vyjde? 😉 Ja sa citim v poho, len som unavena, ked vyjdem po schodoch neviem sa dofucat a vcera som prvykrat objimala misu. Zachodovu, samozrejme 😉 Inak ma velmi nenadrapuje, len mam pocit, ze si potrebujem velmi casto grgnut, nie ze nahlas, len taky tichuky grg do ust, len pustit kusok vzduchu z hltana (ci hrtana? Ktory je v traviacej sustave?) 😉

hope2011
17. sep 2011

@sijust ahooooj zlaticko....a preco si neurobis ten testik???, meskava ti ms? joooooj, to by bolo....🙂 a do 6teho myslis, ze by ste to nestihli? dufam, ze ano...moc ti to prajem 🙂

zuzanka7834
17. sep 2011

@hope2011 dali sme si vlozit iba jedno, pani embryologicka povedala, ze je krasne a viac netreba, tak sme sa velmi potesili, lebo sme aj chceli iba jedno. Neviem preco som uz grckala, tiez sa mi zda skoro, podla mojich poctov som dnes 5+3, takze vlastne 6. tyzden, ze?
A vy sa mi ako mate s milacikom svojim? Uz mate vymyslene meno?

zuzanka7834
17. sep 2011

@hope2011 jaj ake je to krasne, ze tehulka 😵 Si musim zvyknut, aj ked drahy ma tak uz vola, ale teraz som bez neho, tak mi je smutno 😢

mirus11
17. sep 2011

@zuzanka7834 hej malinky sa narodil o2tyzdne skor.ale inak je celkom dobre,len mava koliku,tak to mam co s nim robit

zuzanka7834
17. sep 2011

@mirus11 Dva tyzdne to je v pohode, ved to je v termine, nie? Hlavne ze ste zdravi obidvaja. Drzim palce aby kolika cim skor presla. Ako si rodila, prirodzene?

mirus11
17. sep 2011

@zuzanka7834 no hej prirodzene,i ked mi doktori odporucali cisarsky.ale nakoniec to dopadlo tak,ze maleho som porodila prirodzene za 1,40hod. tak uz sa aj vam podarilo?sa teskam s tebou.

zuzanka7834
17. sep 2011

@mirus11 fiha, 1,40 to je prekrasny cas, asi sen kazdej buducej mamicky 😉 Ano, mame // a zatial aj pekne hcg, tak sa potichucku tesim, bojim sa hlasnejsie, aby som nezakrikla, verim, ze tentoraz to dotiahneme uspesne az do maja, mysli na nas 😵

mirus11
17. sep 2011

@zuzanka7834 budem na vas mysliet kazdy dnik.uz niekedy musim dat aj fotky maleho,len teraz este nemam cas

sijust
17. sep 2011

@pici a co ked nie?to budu este len stresiky 😀 hadam to volako vypali...neviem co mam s tym robit...uz som si aj vincisko cervene prevarila...horuca vana...nist 😕

sijust
17. sep 2011

@zuzanka7834 si zlata,ze by si mi dopriala prirodzene,ale ne-e...uz sa poznam...fuha...nie som ja uz volaky pesimista,alebo co?! 😀 a kedy odchadzate za kanal?uz balis?nemas z toho stresy,ze ako to vsetko bude v cudzine? 🙂

hope2011
17. sep 2011

@zuzanka7834 moja zlata....aj ja som sama, manzel je na domceku, poklada plavacky a chcela by som mu pomahat, ale vcera som to skusila, ale moc som sa krcila, tak dnes uz radsej nie....no tak to je krasne, ze jedno a bolo krasne....a je krasne aj v brusku....🙂 a ano si tehulka....zvykaj si, je to nadherne oslovenie....a patri TEBE!!!!! 🙂 treba si to vychutnavat ako sa len da....🙂 no my sme boli vcera v poradni....tak klop, klop, klop vsetko ok...uvidime, ake budu vysledky na cukrovku....no malickemu som pocula byt srdiecko a presne som uzb vedela aj kde je, lebo ma krasne v cakarni pokopkal, tak som vedela ako je ulozeny...no to je taky uzasny pocit....vsak pockaj...ako si ho o chvilu budes uzivat 🙂 a som nejaka prechorena....a dnes mi prislo v jednom obchode strasne zle, sa mi tak tocila hlava, to sa mi este nikdy takto nestalo, tak som si musela na schody sadnut, vodu mi tam davali, manzel vystraseny az zbledol, ale mne bolo fakt strasne zle....tak neviem, ci z tlaku, alebo ze taky zly vzduch tam bol...no neviem....
a ak ti byva zle, tak ja neviem, no je to skoro...ale zober si to tak, ze ake obrovske zmeny sa v tvojom tele robia...tak to je to kraaaaaaaasne tehulkovanie 🙂

sijust
17. sep 2011

@hope2011 miruska moja...viem,ze meska,lebo na nu cakam ako na zazrak...nemavam presny 28 d.cyklus...2 dni plus minus...ale teraz potrebujes skor minus ako plus... 😀 a vy ako?ako pokracujete s chalupkou?

hope2011
17. sep 2011

@sijust moja zlatucka...ale co ked??? ja som tiez cakala ze uz kazdu chvilu pride a tie pocity som mala presne take ako pred...a vidis, boli na testiku //....ja viem, prirodzene, to by bol naozaj zazrak, ale tie sa predsa deju....naozaj nemas ani trosicka pokusenie si spravit testik?????
no s domcekom pred jeho tesnym dokoncenim je tolko roboty, ze by to clovek ani nepovedal...dnes sme koplet cely den venovali vyberu baterii, pochodili snad vsetky obchody a nakoniec sme domov doniesli aj tak len bateriu do kuchyne...no nic moc....🙂 ale aspon mame prehlad....manzel kladie plavacky, tak som sama so psikom, co vedla mna lezi....a robim pre mojho milovaneho muzicka palacinky, nech pride domov a sa potesi 🙂

apolenka6
17. sep 2011

@majca55 Ked si mala 3 folíky tak by sa IUI mohlo podariť 😕 aj ja tebe prajem aby sa to podarilo 🙂 🙂

apolenka6
17. sep 2011

@zuzancek22 Zuzka ako ? kedy ideš na vklad?alebo si už po 😕 😕 držím palce 😉 😉 😉

majca55
17. sep 2011

@apolenka6 ďakujem ti o týždeň testujem skôr nebudem 😲 🙂 26.9.sono tak uvidíme 😉

apolenka6
17. sep 2011

@mirus11 no tak to mi ver,že by som to veľmi rada odkrútila pre dieťatko...sama neznášam ked mi je zle a grckám,ale za 4 roky snaženia a neúspechu by som obetovala všetko,všetko! 🙂 🙂 🙂 ,,ale určite je pre každú tehulku najlepšie, ked si môže tehotenstvo užívať 😵 😵

apolenka6
17. sep 2011

@zabka60 vieš ono to tak niekedy je...kde nechcú dieťatko tak tam sa narodí..a zas naopak 😒

apolenka6
17. sep 2011

@pici Neboj Katka v tej rýchlosti ťa zabudla pridať do správy ..ale na teba nezabudla 😉

cmelica
17. sep 2011

😀 @hope2011 Dakujem moc!!!hej je to velke sklamanie,ale sme sa niako otrepali a ideme dalej...pozitivne myslime uz teraz...tak sup do dalsieho kola a za uspesnym koncom 😀 😀 😀

dzuli08
17. sep 2011

@mirus11 Tak to ty si už tiež mamina? Ani si sa nepochválila. Tak nám napíš ako si nažívate a aký bol pôrod.Gratulujem.

dzuli08
17. sep 2011

@fomarik Krásnučké ste princezné. Len tak ďalej a Livinka už bude na Vianoce aj chodiť 😀 😀

dzuli08
17. sep 2011

@katy33 Tak to zažívaš presne to, čo aj ja. A koľko si mala krčok, keď sa ti skrátil a koľko keď ta púšťali domov? Neboj moje, ono to nebude až také vážne, ale kľudový režim je dôležitý. Vidíš a presne asi pred 3 týždňami som ti písala, aby si toľko nelietala, lebo dopadneš ako ja.
Asi sme rovnaké vrtule 😀 😀

dzuli08
17. sep 2011

@mirus11 Jééémine, že 1,40 moja podrobne mi to opíš, čo si cítila a kedy si utekala do nemocky. Aj ja tak chceeeeeem :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre