IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
4. máj 2012

@mirka2010 dakujem za radu 🙂 tiez som rozmyslala ktory je dobry.Juuuj ako ti zavidim ze vsetko mozes uz jest to je tak super.Mirka a co ranka boli alebo uz nie.

dasaa
4. máj 2012

Hallo babenky ako sa mate ?

dasaa
4. máj 2012

@sijust ahoj ako sa citis uz ti je trosku lepsie.Dufam ze ti ten bioparox pomaha. 🙂

lasalete
4. máj 2012

pekný deň prajem...takže dnes odobraté 4 vajíčka a v pondelok je prenos.... ani neviem či je to dosť vajíčok či málo ...

mirka2010
4. máj 2012

@sijust tak si dobre spravila...ak mozes, tak vydrz bez antibiotik, ja by som si ich tiez v tehu radsej nedavala....a bioparox vie pomoct...aj ked mne uz v takom stadiu ze boli moc hrdlo ani nie...ale dufam, ze tebe pomoze...a hlavne aby ta uz nebolelo...vyskusaj si este kloktat solou, to pomaha veeeeelmi 🙂

mirka2010
4. máj 2012

@dasaa joooj mojinka...kdezeeee ja mozem vsetko jest!!!! ved sa obmedzujem podstatne viac, niekolkonasobne viac ako predtym...pri kojeni si musis davat obrovsky pozor, aby malicke nedostavalo koliky...vsak sama uvidis...🙂

mirka2010
4. máj 2012

@dasaa a rana neboli...uz nie...len citim jazvu ked prichadza zmena pocasia...vtedy, ale inak je to uz podstatne lepsie...🙂

lasalete
4. máj 2012

@kostickabonnie ahojky ja už mám pichanie za sebou dnes mi pod narkozou zobrali vajička a v pondelok mám prenos...ale cely ten proces som zvládla dobre ..

zuzkamarecek
4. máj 2012

@lasalete ak sa smiem pridat,ja mam odber vcera za sebov bolo to v pohodke,po rannajsom telefonatom sme zistili ze 5 sa oplodnilo a transfer by mal byt v utorok alebo stredu... 🙂

lasalete
4. máj 2012

@zuzkamarecek ja len pozerám aké mate všetky informácie mne dnes zobrali 4 vajíčka a na transfer mám príst v pondelok ani len netuším či sa niečo podarilo oplodniť a pod .... normalne máum obavy

adikasala
4. máj 2012

kocky este sme 2v 1 😠 uz uchcem mat bambulkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nejak sa jej nechce,vcera na monitori vsetko ok tak len cakat....ked nic tak v nedelu dalsi monitor....termin mame zajtra!!!!

dasaa
4. máj 2012

@adikasala mozno uz zajtra nebudete 2v1.Velmi dobre sa citi u teba a mamicku trosku natahuje 🙂

kostickabonnie
4. máj 2012

čaute kočky, tak nemala som Dr. Gaťovú, ale Dr. Staroveckú, neviem prečo, ale boli sme na nu dobre pripraveni 😎 vytiahla som všetky papiere z vyšetrení, až sa spýtala, či ju skúšame 😀 😀 Šla sa poradiť s kolegom (inak mne dost nesympaticky mlady lekar, neviem ako sa vola, ale nechcela by som s nim prist do kontaktu "zdola") no a spoločne sa zhodli, že treba podpísať žiadosť. Však my sme tam šli s takým rozhodnutím. Takže žiadosť podpísaná, vraj treba čakať 5-6 týždňov. V Helíku je to strašne maličké v porovnaní s Gyn-fivom, čo mi trošku vadilo, že počuješ všetko, čo si človek vybavuje na recepcii, ale veď všetci tam idú pre jedno a to isté, že? A tiež mi povedali, že nám bude určite odporúčať konzultantka vloženie len jedného, ale ja snad zvladnem dve 😉 😉

dasaa
4. máj 2012

@kostickabonnie jeeej tak ze uz to mate zasebou to je super.A hned ste podpisali aj ziadost je to skvela spravicka.Tak to mas pravdu ze je to tam malicke ale ako pises ze vsetci idu tam pre jedno a to iste.Nech rychlo zbehnu tyzdne aby si nam oznamila krasnu spravicku 🙂 🙂

kostickabonnie
4. máj 2012

@lasalete to je celkom pozitivna sprava pre mna, tak drzim vsetky palce aj prsty, aby ste v pondelok vlozili poslusne vajicko, ktore sa dobre zahniezdi 😉 😉

kostickabonnie
4. máj 2012

@apolenka6 mozno sa zo zaciatku trosku potrapis ale potom je to jednoduche. Je pravda, ze v cudzom prostredi (a hlavne, ked niekto dalsi caka na toaletu ci uz v praci alebo na verejnych wc) tak som tiez trochu v strese a ide to tazsie, lebo podvedome zvieras svaly 😒 ale nemusis mat obavy, ze pretecies...s tamponom citis, kedy je uz plny a posunie sa trochu nizsie a pre istotu si das aj vlozku, ale nemusis mat "zapareninovu" extra ultra plus 😉 V prve dni si vymenis tampon po 2-3 hodinach a potom ti vydrzi aj 6-8 hodin a nemusis sa nicim obmedzovat. Ja si na noc tampony nedavam, aj ked kamoska ich pouzivala aj v noci. Pred dvoma rokmi sa mi podarilo presvedcit 40-rocnu kolegynu a myslim, ze odvtedy ich pouziva 😉 nikdy nie je neskoro citit sa dobre aj pocas svojich dni 😉 😉

kostickabonnie
4. máj 2012

@adikasala zajtra je krasny den 5.5. to by bolo niečo, že? 😉

majca55
4. máj 2012

@kostickabonnie moja Gaťova ma cely tyžden dovolenku ale noboj bude všetko ako ma byť držim palce 😵

majca55
4. máj 2012

@dasaa ahoj celkom ok zajtra mam KET 😵 a ty sa maš ako?už perieš vecičky?

adikasala
4. máj 2012

@kostickabonnie no to by bola pecka keby si vybrala naozaj datum terminu.... 🙂 mam totiz termin 5.5 🙂 ved uvidime....hlavne ze to obe zvaldneme rychlo a bez koplikacii 🙂

majca55
4. máj 2012

Tak kočky zajtra mam KET myslite na mna 😵 chvilku na konika chodiť nebudem 😝

majca55
4. máj 2012

@adikasala zlatko a vy šup šup zajtra až mam krasnu štafetku a ty Valentinku v naruči 😲

adikasala
4. máj 2012

@majca55 mojenko drzim velmi palce aby to tentokrat vyslo,myslim na teba 🙂

kostickabonnie
4. máj 2012

@majca55 jasnačka, že myslíme a držíme všetky palce aj prsty 😉 budeme myslieť, aj keď tu nebudeš 😉

cmelica
4. máj 2012

@dasaa ahooj!!!mam sa dobre 🙂 a ty si co dnes porabala???ja som ani nic..len teraz ma akosi chytil rapel aspon prach utret...uz ako by som pocula mm frflanie,ze som to mala nechat nanho 😅 😅

majca55
4. máj 2012

@adikasala @kostickabonnie dakujem vam babulky moc 😵

cmelica
4. máj 2012

@majca55 mojka urcite budem na teba upenlivo mysliet a drzat palce aj na nohach aj s drobcom 🙂 🙂 naposledy mal zatnutu pasticku, tak myslime na teba 🙂 🙂 🙂 🙂

majca55
4. máj 2012

@cmelica dakujem vam obom a krpčeka hladkam 😵

cmelica
4. máj 2012

@kostickabonnie ahooj!!!tak super uz len si pockat na koniec maja a mozte ist na to 🙂 🙂 🙂 drzim palce a tesim sa s vami 😵 😵 je to dalsi krok k uspechu 🙂

cmelica
4. máj 2012

@adikasala no dava si na cas 🙂 🙂 ved ma este jeden den aby si to pekne u maminky uzila 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre