IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

vanilka3
7. aug 2016

@lucka222 Tak to vam drzim palce, u nas je zase problem v manzelovi, a budeme to skusat s darcovskymi. Manzel to dokonca sam navrhol, ze s tym nebude mat problem, ze to proste bude Nase bábo

lucka222
7. aug 2016

@vanilka3 Tak to je paráda že to tak berie. 🙂 Ja mám v pláne max 2x IUI. Aj manžel,lebo nechce aby ma to zlomilo ak by som šla viac krát. Na IVF ist nechceme. Rozhodli sme sa že ak by to nevyšlo zažiadame o adopciu.

vanilka3
7. aug 2016

@lucka222 Ja strasne tuzim zazit ten pocit, ked je zena tehotna, citit to dietatko v brusku, ako rastie, kope, hybe sa. Preto sme rozhodnutý, ze by sme podstupili aj IVF. No uvidíme, co ma pre nas osud pripravene. A kebyze sa nijak nezadarilo, co dufam, ze az tak nebude, tak asi by sme tiez riesili adopciu.

lucka222
7. aug 2016

@vanilka3 podla mňa predpríprava na ivf je velka zataz pre telo zeny. Aj preto na to nechcem ist. Ano zazit tehotenstvo to by som chcela aj ja. Ale ak to moje telo nezvladne musime ist inou cestou dieťatku 🙂

kaattkka
8. aug 2016

@zuzsat tak potom dobre, treba sa riadit co povie dr. Oni vedia co robia😉 my sme teraz v 23tt, vam moc drzim palceky 😊😊

bedova
8. aug 2016

@kaattkka Ahoj,chodim do Martina Iscare.

kaattkka
8. aug 2016

@bedova aj my sme tam boli, je mi luuto ze sa vam nedari ..ale treba verit ..

bedova
8. aug 2016

@kaattkka Nam sa vpodstate prve iui vyslo,len to nedopadlo dobre.Pri druhom pokuse som myslela,ze nam to vide.Teraz mame mesiac pauzu a v septembri ideme 3x,co dufam ze uz bude uspesne.

alexslovakia
8. aug 2016

Baby treba veriť ze vam to vide... Nam vyšlo druhé a ani som sa nenazdala zachvilu budeme rodiť.strasne nám to ubehlo.drzim vám palce. My čo sme tu boli v januari tak každá je teraz tehu.podarilo sa nám či už iui alebo ivf.treba skúšať

kaattkka
8. aug 2016

@bedova aha tak budem drzat palce , do tretice vsetko dobre 😉

bedova
8. aug 2016

@kaattkka dakujem

zuzsat
8. aug 2016

@kaattkka dakujem. zajtra si idem pre tehotensku knizku a 18.8 na 1.screening

zuzsat
8. aug 2016

@bedova no ja nechcem byt zly prorok. ale ak nejdes na iui hned za sebou tak sanca aj pri tretom iui co i len s mesacnou prestavkou je uplne rovnaka ako pri prvom. cize 10%. proste je vacsumia sanca ked je telo hned po sebe nastimulovane takto to podla mna nema vyznam

bedova
8. aug 2016

@zuzsat bohuzial inak sa to nedalo z roznych dovodov.

zuzsat
8. aug 2016

@bedova ja len ze ked pojdes 3x ba iui vypytaj hned recept na dalsie kolo ze keby sa nepodarilo pojdes 4x hned nasledujuci cyklus....

bedova
8. aug 2016

@zuzsat my uz 4x nepojdeme na iui,hned podame ziadost na umele.

lucka222
8. aug 2016

@zuzsat
@bedova IUI može biť 3x a potom 3 mesiace pauza. Píše sa to v liekoch čo beriete na stimuláciu vajíčok.

bedova
8. aug 2016

@lucka222 my ideme 3x na iui a potom umele,tak sme dohodnuti aj s doktorkou.Niesme najmladsi,obaja mame problemy,priatel ma 96 percentnu patologiu spermii a ja som operovana na stitnu zlazu a mam aj na hranici hodnoty na tvorbu vajicok

kakatulik
8. aug 2016

@bedova inak pri tej patologii sa cudujem,ze vam to IUI vobec odporucili.

bedova
8. aug 2016

@kakatulik nam moj doktor aj v centre povedali,ze sa da stakym spermiogramom aj prirodzene otehotniet.Co sa tyka poctu a rychlosti to mal v norme,len ta patologia.Boli sme aj na genetike a tam sme mali dobre vysledky.

zuzsat
8. aug 2016

@lucka222 ano ale 3x hned po sebe. ak mas medzi tym prestavky tak je to jedno

zuzsat
8. aug 2016

@bedova tak to sa tiez cudujem ze vas takto trapia... tak tfuj tfuj tfuj

lucka222
9. aug 2016

@bedova Každopádne držím palce na úspešné IUI 🙂
Mne vychádza kontrola ultrazvukom a odber krvi na ďalší víkend. A potom bude naše prvé IUI 🙂

bedova
9. aug 2016

@lucka222 dakujem,aj ja tebe drzim palce 🙂

lucka222
13. aug 2016

Dievčatá dnes ráno som si dala prvý krát Clostilbegyt a po 3 hod mam cudne pociti v podbrušku. Mali ste to niektorá je to ok?

lucka222
15. aug 2016

A dnes mi je zas nejako čudne od bruška. A ked som prudko vstala ma normálne pichlo. 😒

lucka222
19. aug 2016

Tak v nedeľu idem na kontrolu odber krvi a ultrazvuk 🙂

edita0527
29. aug 2016

Ahojte,ja som bola dnes na prvý IUI, brala som clostyl od 5DC a v piatok som mala 17,3 mm folikum, v sobotu pichli pregnyl, dneska cítim ovuláciu, ešte večer sexinkovať a už len čakať 🙂 Už cca 2 roky sa snažíme 😔

alexslovakia
29. aug 2016

@edita0527 držím palce aby sa zadarilo

annagrey
29. aug 2016

Ahojte žienky, nepotrebujete niektorá z vás Progesteron? Mám celé nedotknuté balenie a mne je nanič, ikeď žiaľ ešte nie sme tehu ☹ S cenou by sme sa vedeli dohodnúť. Držím všetkým palce, nech ste čoskoro všetky tehu...my sa chystáme v septembri na prefuk a potom asi ďalšie IUI.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre