IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
7. dec 2011

@cmelica ahoj aj ja idem niečo navarit 🙂

dasaa
7. dec 2011

@cmelica tiez babenky budem konci idem si pospat 🙂

cmelica
7. dec 2011

@dasaa dobru nocku 😔 😔 🙂

dasaa
7. dec 2011

@cmelica 😀 😀 😀 dakujem prijemne citanie 😉

tinasc
7. dec 2011

@apolenka6 tak to sme min. rok ležali na Silvestra v horúčkach dve... ja som bola min. december chorá dvakrát po sebe, jedny lieky mi zabrali na chvíľku, potom som si musela dať predpísať nové, čo mi bolo tak nanič... prvýkrát to bolo ešte pred Vianocami... takže takto som strávila min. december 🙂 😉

tinasc
7. dec 2011

@cmelica a ty si sa pýtala, či je lepšie pichať ráno, alebo večer? či si si to tak sama určila? ja som tak rozmýšľala, že budem musieť pichať ráno, lebo keď budem chodiť na kontroly, tak mi to sestričky rovno v centre pichnú 😉

lenisko1
7. dec 2011

@cmelica ahoj no ujde to snazim sa čím najviac lezať takze tu nechodim často. a ty čo mas nove??

hadassah
7. dec 2011

@dasaa
@cmelica
@kostickabonnie

ďakujem kočky za povzbudenie, veľmi by som sa tešila, keby to vyšlo. Určite Vás budem informovať. 😉

mirka2010
7. dec 2011

@majca55 a ako sa citis??? vies aka som stastna ze sa vam to podarilo, ach taaaaaaaaaaaaaaak moc!!!!!!!

zuztek
7. dec 2011

ahojte, chcem sa opytat ci ste po IUI brali naraz duphaston aj utrogestan, a utrogestan oralne ci vaginalne?

kostickabonnie
7. dec 2011

@zuztek nie, len utrogestan vaginalne a okrem toho papam parlodel na zvyseny prolaktin

kostickabonnie
7. dec 2011

@lenisko1 preco musis lezat?

zuztek
7. dec 2011

@kostickabonnie dakujem, viem ze duphaston oralne, asi som to blbo napisala 🙂 len s tym utrogestanom neviem, lebo na krabicke je napisane oralne alebo vaginalne... 2 tbl vecer... tak ci ich mozem aj zjest 😅

kostickabonnie
7. dec 2011

@zuztek vraj sa odporuca skor vaginalne, lebo oralne sa tazsie znasa, neviem posudit, radsej som neskusala. Mne odporucili vaginalne. 🙂

zuztek
7. dec 2011

@kostickabonnie dakujem 🙂 a nevyteka to potom z teba na druhy den? 😅

eri28
7. dec 2011

caute zeny pomaly vitam v novom klube, testik negativny, a dosli mi papiere na fertility, len moj tu nie je legalne, neviem ci si bude vsetko hradit, alebo nas lekari nevysetria zajtra sa opytam dokiho 😀

kostickabonnie
7. dec 2011

@zuztek celych 14 dniiii 😠 😠 😠 tak ale co narobime 😉

zuztek
7. dec 2011

@kostickabonnie no, akurat som sa docitala aj na inych forach, ze sa uprednostnuje vaginalne, ale fakt ze to vyteka, co uz 😅

kostickabonnie
7. dec 2011

@zuztek absolvovala si 1.iui?

sijust
7. dec 2011

@zuztek ahoj,duphaston sa dava az keby si zacala po iui spinit...utrogestan sa uziva aj aj...lepsie vaginalne,ale mne prvy krat robil strasne zle,tak som ho zapijala vtedy sa uziva tri krat za den po jednej...len strasne unavuje...a moze byt tazky na zaludok...ak by sa zadarilo,tak sa uziva az do 12tt...a vyteka neskutocne,treba nosit slipky...vela stastia 😉

cmelica
7. dec 2011

@tinasc no veru som sa nikoho nepytala...ten vecer mi pride taky prakticky...aspon hned zaspim a nebude ma trapit niaka unava 🙂 🙂 a ty co myslis kedy je lepsie??

cmelica
7. dec 2011

@lenisko1 len pekne odpocivaj 🙂 🙂 kedy idete na kontrolu?? ja ani nic ,uz cakam kedy zacnem stimulovat na IVF a zatial si uzivam PN 🙂 🙂

dasaa
7. dec 2011

@cmelica uz si tu ? 😉

tinka9075
7. dec 2011

@cmelica
@dasaa babulky vybúvané 😀 😀

dasaa
7. dec 2011

@tinka9075 ja som 😀 😀 😀 a ty si tiez pospinkala ?

tinasc
7. dec 2011

@cmelica no ja neviem, ja som pri prvom pichaní nejakú extrémnu únavu nezažila, bola som síce unavenejšia, ale dalo sa... a ráno rozmýšľam preto, lebo ráno sa bude chodiť na kontroly a pohodlne si tú dennú dávku nechám pichnúť priamo v centre, aby som sa s tým už nemusela zaťažovať 😉

cmelica
7. dec 2011

@dasaa
@tinka9075 jasne uz som tu zas...zavislacka 😀 😀 aj som sa stihla vybuvat 🙂 🙂
aj vy ste pospali??a co navarene??

tinka9075
7. dec 2011

@dasaa ja nie bola som na prechádzku zo psíkom fúka velký vietor ale ja celá štastná že som pre seba niečo 🙂 spravila aj hlávku prevetrala lebo to odvolanie doc.Tomáša mi nedá spávat 😒

cmelica
7. dec 2011

@tinasc 🙂 🙂 sak uvidim ako sa este rozhodnem 🙂 popytam sa este kociek co to maju za sebou,kedy je lepsie 🙂 🙂 a ako sa mas??

dasaa
7. dec 2011

@alibabaa ahoj tak ako este si chorucka ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre