IUI - začíname v októbri v Centre Helios

apoloma
6. okt 2009

ahojte dufam ze tato temicka tu este nieje a verim ze sa nas nazbiera a najdu sa tu medzi vami baby ktore chodia do centra helios v Martine a uz v oktobri sa chystaju na svoje prve iui tak ako aj ja!!! tak teda piste okecame,poradime si a hlavne si dodame odvahu a silu to vsetko zvladnut a samozrejme dotiahnut do uuuspesneho konca na co urcite vsetky moc,moc cakame tak vela stastia a nech sa teme dari tfuj,tfuj...

gubik
7. okt 2009

Ahoj dievčatá, ja som po neúspešnom IUI v septembri. Vkladanie ma vôbec nebolelo, len keď sa katéter dotkol maternice, bol to taký nepríjemný tlak ako pri MS. Katii77 držím päste, nech to dobre dopadne. Koľko máš folikulov?

katti77
7. okt 2009

gubik : dík a ja mám tri foliky, dúfam že spermoše budú rýchlejšie ako minule

gubik
7. okt 2009

Minule ste mali kolko dobre pohyblivých?
A kedy máš konzultáciu k IVF? Chodíš ku Krajkovičovi? Ja chodím k nemu a už mám po konzultácii

katti77
7. okt 2009

vsetkym prajem aby to u kazdej dobre dopadlo

katti77
7. okt 2009

gubík tak to vôbec netuším aká je tá pohyblivoať, viem len že sú strašne lenivé...konzultáciu mám spojenú s IUI zajtra ti poviem ako to bolo, lebo nemám ani potuchy kedy a ako to bude...chodím ku krajkovi...a kedy začínaš s IVF - s proverou?

gubik
8. okt 2009

Katti- tak dúfam, že to dopadne tak ako má 🙂 🙂 🙂
Ja mám plánované IVF na január 2009 /kvôli poisťovni/. Neviem, či s Proverou. Mne lekár vravel o injekciách FSH

ikke
22. okt 2009

andzi • snž • Dnes o 18:11
Čaute snažilky. Podobná téma tu už je, ale chcela by som založiť špeciálne tému, ktorá sa týka zákroku IUI v centre Helios. Počula som, že je to najlepšie centrum asistovanej reprodukcie na Slovensku. Ako to prebieha, aká je cena, úspešnosť, liečba a pod. Takže všetky snažilky, ktoré ste to v tomto CAR-e absolvovali IUI alebo sa ešte len chystáte, tak šup sem.

andzi
25. okt 2009

ahojte, tak teda ja idem na IUI, lebo sa mi už nechce čakať. Čakám na menzes a hneď potom ideme na to. Ako rýchlo to ide?

apoloma
autor
25. okt 2009

andzi od 3-do 7dna cyklu uzivas clostibelgyt na dozretie folikov no a 10-11den ides na sono a ak mas dostatocne velke foliky tak o den-dva si pichnes pregnyl to je aby nastala ovulka do 36hodin no a ako si to pichnes tak o dva dni ides na iui a pak cakas a cakas tak ako aj ja a dalsie kocky...

maw
1. apr 2010

Ahojte kocky, my mame dnes z manzelkou prvu IUI za sebou tak som strasne zvedavy. Dufame ze sa to podari. 😠 Drzime vsetkym palce.

maw
14. apr 2010

na 13. den na teste iba /. zajtra ideme na krv tak uvidima ale asi to nevyslo. ☹

maw
29. apr 2010

tak naozj to nevyšlo, ☹ Idesa na IVF.

zuzanka7834
29. sep 2010

@ikke @andzi Baby a kolky den cyklu ste zacali tusit, ze sa nieco deje? Ja zacinam byt trosku nervozna, pretoze zajtra to uz bude tyzden od IUI a ja stale necitim nic specialne... Ziadne podbrusko, ani prsia ani nic 😕 Kedy zacali priznaky u Vas? Dakujem... 🙂

helenka12
2. okt 2010

ahoj ty si prvý krát na iui? 🙂

pajafra
2. okt 2010

Ahojte, jsem 2 dny po odběru oocytů v Heliosu, příští týden mě (alespoň pevně douvám) čeká transfer. IVF podstupuji podruhé, z pvního (taky v Heliosu) máme krásnou a zdravou holčičku 🙂

zuzanka7834
4. júl 2011

@pajafra a aky protokol si mala? Gratulujem k druhemu drobcekovi v brusku 🙂 My ideme teraz v stredu na pohovor s koordinatorkou, budeme mat dlhy protokol tak myslim, ze pichat zacnem od 16DC. Nevies aky je rozdiel medzi dlhym a kratkym protokolom? Ja som prestala vnimat ked nam to Krajko pred vyplnenim ziadosti vysvetloval, tolko informacii bolo naraz... 🙂

pajafra
4. júl 2011

@zuzanka7834 Já jsem teď měla něco mezi dlouhým a krátkým protokolem - začínala jsem i když jsem před tím neměla MS. MUDr. se tak rozhodl podle výsledků krve. Při 1. IVF před 3 roky jsem měla dlouhý protokol, při 2. IVF vloni jsem měla krátký protokol a teď při 3. IVF něco mezi tím - teď jsem měla nejvíc vajíček. Krátký protokol se dává údajně starším matkám. CHodíš také do Hel.? Jdeš na IVF poprvé?

pajafra
4. júl 2011

@zuzanka7834 Teď se dívám, že reaguješ na moji zprávu z října loňského roku - moje 2. IVF, které bohužel nedopadlo dobře🙂 Nyní jsem po 3. IVF a v 18.tt.:-)

zuzanka7834
5. júl 2011

@pajafra zbadala som, ze tie tyzdne by inak nesedeli 🙂 Ano, chodime do Helika, akurat zajtra mame pohovor s koordinatorkou a snad sa rozbehneme, hoci dnes som uz ani neviemkolky DC, hadam 38 😕 a cakam uz iba na mrchu... Juj, velmi sa tesim, ze si bola taka uspesna, je to velka motivacia 😵 😵 😵

pajafra
5. júl 2011

Držím moc palce🙂 Vím o několika párech, které odtud mají mimča, nebo jsou těhotní🙂

michellita
5. júl 2011

Kocky ahojte,my sa tiez snazime, pri IUI je uspesnost 15% hovorim o zdravych paroch,kdezto pri IVF je 9 z 10,takze nevahajte a po max 2-3 neuspechoch chodte do IVF..drzim palec! 🙂 🙂 aj tak predpokladam ze inseminaciu robite doma stale a to prirodzene : 😀 😀 😀 😀

lentilka211
25. apr 2012

Ahojte, mna by zaujimalo kolko vlastne stoji IUI...

danys2001
3. mar 2018

@lentilka211 zakrok stoji 100eur v heliose Martin

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre