• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
zuzka duphaston

jen je v tom trochu hokej......po první iui mi ho napsali na 10dní ( 1 balení)
po druhé na 20 dní ( 2 balení)

ptala jsem se na to, proč to tak je, odpověď nebyla...prostě to tak je a hotovo.
Tak jsem duphaston i po druhé brala 10 dní.
10. nov 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo aha, ja mam taky dve baleni , ale mam pocit ze mi brzdi tu MS . a kdo ti to predepisoval ?
10. nov 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1 balení dr Špička
2 balení dr Kaňková

Kdo Tobě napsal 2?
10. nov 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že ms nebrzdí. Bral jsem Duph už dřív, ms dorazil i když jsem ho brala
10. nov 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kankova :grinning: , tak to je zajimavy. me kamoska furt rika ze prej na IUI je lepsi spicka tak je to baleni treba lepsi :grinning: , neee ja si fakt myslim ze to pak brzdi prichod ms , coz teda ja zrovna nepotrebuju kdyz mam PMS jak vysity , uz se toho chci zbavit a taky kdyz by mi dorazila ms tak jak ma ted tak mozna stihnem druhou IUI jeste v tom cyklu ...
10. nov 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik jak u koho , ja procitala celou diskusi tady na konovi o duphastonu a spoustu holkam brzdi . a ja proste uz dvakrat zacinala krvacet a pak najednou jak kdyz utne ... tak to je divny
10. nov 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka nevěděla jsem, že jsi začala 2x krvácet a co Ti v artu poradili? Neměla bys duphaston vysadit nebo se s vysazením čeká na výsledek hcg?

Špička dělal moje první iui, výsledek O. Druhé dělalla Kaňková, přes rameno jí koukal Špička(nejspíš se to učila) a taky asi nic, tak nevím.....
10. nov 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvi - vsak ona IUI je spis takova o nahode asi :frowning2: . mel by se ten duphaston brat az do ms nebo do vysledku hcg ... no ja do artu nevolala , dneska jsem si prave dosla sama na tu krev do laborky a zitra budu mit vysledky tak to kdyztak vysadim
10. nov 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možná máš s duph pravdu-myslím s tím braním do ms-možná ne.
Minule jsem ho brala taky do 24DC, bylo mi to divné (podle údajů z koníka), tak jsem do artu volala, že mi napsali jen jedno balení, jestli to není omyl, řekli, že ne. Že se to tak píše.
Takže když mi po druhém iui napsali balení 2, překvapilo mě to ještě víc a odpověď byla v postatě stejná, tak jsem si řekla, že to udělám jako poprvé. Ať už je to dobře nebo ne.......a ušetřím balení dufíku třeba na přístě.

Jinak iui je fakt o náhodě, takový vylepšený pohlavní styk :slight_smile:
10. nov 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvi , no a to i pri tom pohl. styku maji "normalni" lidi dvakrat tak vetsi sanci na otehotneni :grinning: :unamused:
no , ja se na ten duphaston ptala az kamaradek co taky chodili do artu a oni mi to tak rekli (uz to ho za sebou tam maji plno) a proc by mi taky jinak davali dve baleni ze .
10. nov 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka 84 já Ti 2 balení nerozmlouvám, rozhodně užívej dle předpisu, jen bych možná radši do artu zavolala a řekla jim o krvácení, potížích, co máš a poradila se s nimi, vždyť oni by Ti hcg taky nabrali
10. nov 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky :wink:
Tak vse jak ma byt, sliznice 9mm velky folici jsou tam dva ,ale ten jeden je o neco vetsi a ma 12mm takze ve stredu jeste jeden UTZ rano vecer injekce a v patek rano IUI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna gratuluju k prvnímu úspěchu :slight_smile:
10. nov 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvi - no tak uvidim zitra , co uz :slight_smile:

suzanna - tak super :slight_smile:
10. nov 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky holky..ted jen se modlit,aby to vyslo...
10. nov 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky,
dneska mi dělali 1.IUI,mám moře folíků a dominantní mají 18 a 20 mm.Ve středu jdeme na další.Taky Vám po IUI zaváděli ten klobouček?
10. nov 2008 o 16:12  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy nevím, co máš na mysli? :unamused:
10. nov 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy.m - jakej kloboucek :astonished: ?

suzan - jj, ja budu drzet palce co to jde :slight_smile:
10. nov 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem ve Fertimedu a tam po IUI zavádějí klobouček,který si mám po 4-6 hodinách vytáhnout.Doktor říkal,že to zvyšuje úspěšnost.
Ale moc příjemné to není :unamused:
10. nov 2008 o 16:31  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak trošku to vypadá jako menstruační kalíšek
10. nov 2008 o 16:31  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy tak to neznám, v artu to ta nedělají
10. nov 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy.m a co to ma za ucinek konkretne :astonished: , jinak menstruacni kalisek pouzivam tak to by mi asi nevadilo :grinning: :wink:
10. nov 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalíšek sice nepoužívám, ale tampóny jo, tak myslím, že bych to taky vydržela :sunglasses:
10. nov 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejspíš bych se podřídila zvyklostem caru
10. nov 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na to jsem se Vás právě chtěla zeptat :grinning: :rolling_eyes: ,ale myslím si,že to tam déle podrží ty spermouše :confused:
Tampóny občas taky používám,ale teď ten klobouček v sobě cítím.Prý se ale hůř vytahuje,je tam jakoby přicuclý
10. nov 2008 o 16:49  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určitě to zvládneš, kdyby se Ti zadařilo, tak se uvolni, nejspíš to pak půjde líp vytáhnout.
Ale to se možná lehko řekne... :wink:
10. nov 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy.m - hmm, tady se hodinu musi lezet s nohama hore, tak to asi misto kalisku :sunglasses:
10. nov 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a drzim ti palce, at to klapne :slight_smile: ! co vlastne mate za problem ?
10. nov 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
komarik, pani haf kde ste ? :slight_smile:
10. nov 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: Jdu k vám na výzvědy :grinning: Dneska jsem byla v CARu na konzultaci a v prosinci půjdeme na první IUI a trochu mě zarazlilo,že na stimulaci mi dr napsala Puregon Pen ? Zatím jsem nečetla o nikom kdo by s ním stimuloval na IUI, většinou přímo na IVF? Mám trochu strach z vedlejších účinků,protože když jsem měla teď "jenom" clostilbegyt,tak jsem teda měla pěkně nafouklý a bolavý vajca :cry: Jo a doplácíme za něj kolem dvou tisíc :confounded: Monžá ho mám protože mám strašně dlouhý cykly - teď jsem měla ovu 32DC a právě ten clostil my jí nedokázal posunout na dřív než 26DC,tak jestli je Puregon účinnější...? Díky za odpovědi :grinning:
10. nov 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok