• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@marlenee wow, teda to manža nosí pořádné dělo :grinning: dobrý spermio! Super, že na to nemyslíš, jen tak dál :wink:. Držím pěsti :wink:
18. apr 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee přesně, snažím se být originální, víš? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ahojky ;)
18. apr 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ahojky těhulko :slight_smile: jak se cítíš?
18. apr 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee dneska vyhlašuji soutěž království za nová záda, asi sem byla o víku moc akční :grinning: jinak je mi fajn :slight_smile:
jinak mi začala "spací" období, manža se mi směje :slight_smile:))
18. apr 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 - jojo jen se pořádně vyspinkej udělej si zásoby za 9 měsíců toho moc nenaspíš :grinning:

holky já vždycky před ovulací na IUI přiberu minimálně 3Kg břicho mám jak v pátém měsíci a tak 2 den po IUI břicho splaskne a kg zmizí.Máte s tím zkušenost?Jako bych zadržovala vodu.
Jinak ovu po Ovitrelle byla pekelná probudila jsem se v půl sedmý(přesně po 36 h) šílenou bolestí v podbřišku
:confounded:
18. apr 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee jooo na to mě připravuje hodně lidí :slight_smile:))
18. apr 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marlene:tak super!!!ať to dobře dopadne!!!jsi objednaná za 14dní na krev?

já beru na cyklus taky proveru už asi přes rok,tak se mi to celkem srovnalo,ale te´d po tom potratu nebo co to vůbec bylo :angry: :slight_smile: mně to bude asi zase trvat než se mi to srovná!!!ach jo!!!tak dlouho mi to trvalo a te´d to bude zase chaos :angry:
hlavně chci,a´t ji dostanu,co nejdřív,a´t nám ty 2cykly,co máme mít pauzu rychle utečou a můžeme zase na další IUI.
tak ve čtvrtek se dr poptám,co dál,jestli se bude čekat nebo co?! :angry:
jinak mám hormon.profil a všechno v pořádku,tak nechápu,proč ta ms pořád tak blbne.HA jsem vysadila už před dvěma lety,tak tím už to snad být nemůže.. :unamused:
18. apr 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee hele a nemáš trošku náběh na hyperstimulační syndrom? ta nafouklost a kila by tomu napovídaly.
@miskag ty máš taky trápení. Je to na prd, HP v pořádku a mrcha si dělá co chce :frowning2:. Přeju, ať to rychle uteče a můžete jít na další pokus :wink:
18. apr 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leeena_4:díky moc!!snad se všechny jednou dočkáme!!!život je fakt boj!!! :angry:
přijde mi,že za poslední skoro dva roky nedělám nic jiného,než se snažím otěhotnět,jezdím po doktorech,sebrali mi snad už hektolitry krve :angry: :slight_smile: a nic pořád :angry: někdy mě to už fakt nebaví a nejradši bych se na všechno nejradši vyprdla :angry:

teď,jak je teplo a sluníčko,tak to snáším naštěstí líp!!konečně můžeme makat na chatičce,tak tam zapomenu na všechny problémy a vyčistím si hlavu!! :slight_smile:
18. apr 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 Nejsi já to mám stejné :grinning:
18. apr 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee tak drzim palceky, moc moc moc...!!!!! mna caka zajtra 3.IUI..minuly mesiac po Ovitrelle som mala take bolesti ladvin (myslela som,ze je to ledvinova kolika)...ale zevraj to bola ovulka !!!!! som myslela, ze sa zblaznim...
tak snad to bude teraz lepsie...

VELA STASTIA A KRASNY DEN VSETKYM TEHOTNYM a BUDUCIM TEHOTNYM !!!
:wink:
18. apr 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka:tak držím palce,ať je to do třetice všeho dobrého!!! :slight_smile:
18. apr 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 zítra na tebe myslííííííííííííííííííííííííííííííííím :dizzy_face:
18. apr 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 dakujem :dizzy_face: snad sa ten kateter se zbozim ku mne konecne dostane :grinning:
18. apr 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 rozhodopádněěěěěěěěěěěěěěě :wink:
18. apr 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 tak ja ta beriem za slovo :wink:
18. apr 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec Taky čekáš na MS tak dlouho? Já naposled až 56 dnů, což je zatím rekord, ale stále se to prodlužuje, takže ani nevím, co mám čekat tento "měsíc".
18. apr 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ahoj,ja vzdy priberu kdyz papam utrogestan a ten i zadrzuje vodu....
18. apr 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 - hele tak takový syndrom jsem snad neměla :grinning: prostě nafouklé břicho myslím,že to bylo tou ovulací podpořenou hormony počkej na svou pak uvidíš sama :grinning:
@janulka1980 - držím Ti zítra palečky :slight_smile:
@petrala - po utrogestu se mi chce spinkat :slight_smile:
@miskag - u nás v Caru na krev nezvou za tři týdny si udělat test a pokud je poziticní objednat se na UTZ
18. apr 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja minule u mudr dostala info, ze kvuli nizke sliznici mi da rovnou Norethisteron na 10 dnu tabletky , pac , ze ani ta vyvolavacka by nebyla rychlej, takze tech 10 dnu urcite vydrz , nekdo ma holt stesti , ze to prijde hned a nektere z nas si musime pockat, ja zobu 6ty den, tak doufam, ze MS tak v nedeli dorazi a v utery povalim do CAR pro injekce.....mam to pekne naplanovano, tak jen aby to tak bylo :slight_smile:
18. apr 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee ty se mas, ze uz mas zase nadeji v sobe :slight_smile: tak hlavne se nepozorovat a uzivat si to :grinning:
18. apr 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
@uzlicek123
@ivavec - holky, děkuju moc..... Ještě nevím, co nás čeká, takže se napíšu na duben... :slight_smile:
18. apr 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Těhulky :

clloi -4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // mimi má srdíčko
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 // prcek má srdíčko
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI, 14.3.2011 //, 5.4. mimi má srdíčko (6+3tt)
vikad - 10.3. 2 IUI - 24.3. tehu potvrdene z krvi
zirafka82 - 29.3. 1. IUI našla ducha //
kajka_37 - 29.3. 1. IUI našla ducha //

Snažilky :

březen 11:
jalanecek - 9.3. 1IUI
fibi21 - 23.3.1IUI - uvidime o 14 dni t.j. 5. apríla idem na test !!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!
sijust - 1 IUI...caka na vysledok 11.apr.

duben 11:
verru - 8.4.(1 IUI)
ivavec- 13.4 (3 IUI )
uzlicek123 - 14.4 ( 3 IUI) ,testovanie 28.4.
marlenee - 15.4 (2 IUI )
petula22 - 18.4 (2 IUI )
halooooo - 22.4. (23.4.) ( 1 IUI )
janulka1980 - 19.4 (3 IUI )

leeena_4 - konec dubna 1IUI
petrala - 24.2 IUI - nepovedlo se ,v dubnu 5IUI
pitrisek26 - 4.2 1IUI - nepovedlo se, v dubnu 2IUI
haaninaa - 18.3. 6.IUI, nepovedlo se, kkonec dubna konzultace dalšího postupu

květen 11:
rehonka - 10.3. 1IUI, nepovedlo se, 2.IUI snad v květnu, do té doby vyšetření průchodnosti vejcovodů...
cuddle - koncem dubna stimulace Fostimonem, snad nasledne v kvetnu 1IUI

červen 11:
verry - 21.2 2IUI, nepovedlo se, v květnu laparka, 3IUI v červnu

Ostatní:
petuska123 - 2 IUI-negat. ziadost na ICSI podpisana a nech ten cas rychlo prejde
miskag - 1 IUI neg.
18. apr 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Jani, držím zítra palečky.
Holky, my to máme dnes za sebou, máme si ještě dnes udělat hezký večer, no a manža je na odpolední, tak snad neusnu než přijde, hlavně se na to ani netvářil, onu mu to vzorkování dává zabrat :grinning: .
Držím všem palce at to vyjde, už je nás tu dost.
18. apr 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee no já mám právě díky PCO větší riziko tohohle OHS, takže doufám, že to nebudu mít. I když nafouklé břicho mě asi taky nemine :grinning:. Prý na to pomáhá hooodně pít, tak to vyzkouším.
19. apr 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle držím palce, ať přijde co nejdřív. Já když zobala 10 tabletek od 16DC, tak mi to chodilo krásně. Teď nic a to jsem prý sliznici měla hezkou. No, ale já mám málo všech hormonů, tak buď musím trpělivě čekat, nebo si jít pro další pigáro koncem týdne :slight_smile:
19. apr 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee @petula22
dakujem dievcata, o 13.00 tam lezim (teda o trocha neskor, lebo nas beru podla abecedy a ja som "Z")

inak, vsetkym krasny den!!! :dizzy_face:
19. apr 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak ode dneška držím pěstičky :wink: Nic si z toho nedělej, já myslím, že ten můj taky nebude zrovna nadrženej v den IUI, aby to ještě účelově pojišťoval doma :grinning: :wink:
@janulka1980 a tobě taky držím palečky, ať kluci doplavoua dobudou vajíčko a to se hezky zavrtá :wink:
19. apr 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 dakujem krasne, nech to dopadne jak hovoris :wink:
p.s. ten moj by zase poistoval aj vtedy ked "netreba" :grinning:
19. apr 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok