• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
19. apr 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 vcera som ho musela brzdit nech sa/si setri na dnes :wink:
prave odovzdava material :sweat_smile:
19. apr 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 :grinning: :grinning:. Tak to i chápu :grinning:. Ten můj má taky dobrý apetit, ale s tím když to máme nakázané od doktora máme oba trošku problém, spíš to na nás působí opačně :grinning:
19. apr 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Prosím tě, jak ti zjistili PCO? Ve čtvrtek jsem byla na UZ a už jsem měla folikul 17,5 mm, tak mi řekl dr., že mi možná nedozrává vajíčko, což jak jsem zjistila je i PCO....Všchny hormony mám v pořádku, tak nevím, co mě plaší..
19. apr 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 zakazane ovocie najviac chuti...a ked vam nakazal Dr.... cccccc :grinning:
19. apr 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 pokud máš takhle velký vajíčko, tak to nevypadá na PCO. PCO má určité příznaky a jejich závažnost určuje i stupeň PCO. Mě nechodí menstruace, nemám vůbec ovulaci. Na UTZ je jasně vidět, že kolem vaječníků mám tzv "perlový náhrdelník", což je nejčastější příznak PCO, vaječníky jsou obsypané malými vajíčky (4 - 6mm), která nikdy nevyrostou a jsou pokryta takovou tvrdou slupkou, takže s vajčíkem 17,5 mm to nevypadá na PCO. A taky se to pozná bezpečně z HP :wink:
@janulka1980 přesně :grinning:
19. apr 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 aj ked na mojho, to ze je to nakazane od Dr. neucinkuje opacne .. ten sa uz teraz tesi :grinning:
asi sme este malo spolu, a raz ho to prejde :slight_smile:
ale neee, ved tak to ma byt :wink:
19. apr 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 tak to je moc dobře :grinning: :wink:
19. apr 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Díky, mě to taky přišla jako blbost, minule jsem vajíčko 12DC 20mm, on mi to řekl, páč mám brzy ovulaci, takže by prý nemuselo dozrávat... :confused: . Jinak u nás taky zákaz funguje opačně :grinning:
19. apr 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ty nejak skoro dozrievas, tak jak ma byt, super!
19. apr 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky co já bych dala za vejce kdykoliv během cyklu :grinning: :grinning:
19. apr 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dusika11 Tak teraz uz tomu ozaj nerozumiem....chodim do Heliosu v Martine. Lieky si platim samostatne aj injekciu a tych 100 eur mi bolo povedane, ze je za IUI. Mozno to bolo teda za nejake ukony suvisice s IUI alebo za predpripravu spermii? Inde na Slovensku teda baby neplatia?Ale mam otazok, co?:slight_smile:
19. apr 2011 o 10:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja v cecaha IUI poistovne preplacaju zakrok u nas na slovensku si ho celi hradime sami my sme platili za iui 79 a chodim do iscare martin a este ktomu pregnyl a utros tak dokopy cca 100 ecok
19. apr 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123
Tak som kludnejsia :slight_smile: lebo ja som si tiez platila aj pregnyl aj utrogestan aj clostilbegyt....Uz len aby to vyslo :wink: A vtom Iscare si spokojna?
19. apr 2011 o 10:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule ako si dopadla? Ja uz beriem clostyk, 26.4 na kontrolu, takze snad uz tento mesiac dame 2.IUI :slight_smile: Aspon ye to ide tak rychlo
19. apr 2011 o 10:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Ahoj. Ten tehotensky test som myslela v CAR - z odobratej krvi :slight_smile: Ale vdaka za info
19. apr 2011 o 10:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja hej zatial som spokojna aj ked my sme uz 2 krat absolvovali neuspesne iui a cakame kym nam schvalia ziadost na ivf
19. apr 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Já s tím problémy nemám, ani nemám žádné hormony, ale je nám to k ničemu :angry: . Myslím na tebe, my tam včera čekali 2 hodiny :confounded:
19. apr 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My budeme postupovat rovnako,akurat sme o krok pozadu. Koncom aprila 2IUI a ak nevyjde tiez IVF. Som zvedava a drzim palce. Mozno potom este dakedy pootravujem :slight_smile: len pre porovnanie.
19. apr 2011 o 11:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja :wink: ok pootravujem ja tiez otravjem ine baby vsak je to odovzdavanie skusenosti taky retazec :grinning: a u vas je zly spermio??
19. apr 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 peťul, taky chodíš do teplického Pronatalu?? Včera jsem tam byla na 2. IUI a taktéž jsem čekala dvě hodiny
:wink: , takže jsme teď na tom obě stejně, to je super, nejsem sama. A dělala ti to paní doktorka??
19. apr 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 Ahoj, neviděly jsme v čekárně? :slight_smile: Jo, jo, byla jsem u Rešlové. Držím palce at ti to vyjde.
19. apr 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no já právě nevím, byli jsme tam na půl jedenáctou s manžou dát vzorek a já pak měla přijít ve čtvrt na jednu, ale vzali mě právě dost pozdě, až jsem se lekla že se něco děje a ona tam Rešlová byla zrovna nějak sama a měla i dvakrát za sebou punkce na sále a mezitím dělala inseminace. A ještě řešili manželův spermiogram, tak jsem se lekla co se děje a nakonec z nich vypadlo, že ho má ukázkový, tak kde je ten zakopaný pes, když jsme oba v pořádku. A to čekání bylo znamení :grinning: to je dobrá zpráva, takže a ti to vyjde, moooc ti to přeju. Taky si máš udělat dvanáctý den test??? To bylo poprvé co mi to řekla. Před tím mi to dělal ten mladý doktor. A taky mi řekla aby jsme si udělali hezký večer :wink: a to taky mi nikdy nikdo neřekl, to je hodně znamení najednou, nezdá se ti?? :sunglasses:
19. apr 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 hezký večer se radí všem :D
19. apr 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 my přijeli v 10,45, tak jsme se tutově viděli, mám pocit, že jsi šla před námi, my byli pak na posled. Já si tady na fotce nejsem nmoc podobná, jsem taková mrnavá, buclatá a mám ted krátké mikádo a brýle :slight_smile:. Ty jsi tam pak byla sama, vid? Já tam byla celou dobu s manžou :slight_smile:. Nám to před tím taky dělal Lojka, moc ho nemusím, pořád mi dělá přednášky o hubnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Minule nám řekl, že mám počkat na MS, pokud nepřijde, tak testnout a případně na krev a že to máme večer pojistit :slight_smile:. Paní doktorka to řekla líp, že si máme udělat hezký večer, no manža šel na odpolední, tak nic nebylo. My jsme domluveni, že to bude poslední IUI a pak v červnu IVF. Můžu se zeptat, proč vám to nejde?
19. apr 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no to jste vy??? já tam seděla sama v té čekárně a vy na chodbě :wink: opravdu vypadáš úplně jinak než na této fotce. Jééé, to mám radost a ještě jsme se tam na sebe usmáli, to je sranda, jak ten svět je ale malinkej. Ten Lojka je dost mladej a přijde mi, že nemá ani moc zkušeností. Byla jsem fakt ráda, že to tentokrát byla doktorka Rešlová. A proč nám to nejde??? Je to na dlouho, ale zkrátím to. Měla jsem špatný HP, poté zjistili nádor na hypofýze - vysoký prolaktin, prášky po dvou letech zabrali, takže prolaktin už v pohodě, pak zase nedozrávající vajíčka, takže jsem neovulovala, pak zase našli pět myomů z toho dva velké jak pomeranče leželi na děloze, takže operace v Praze v Podolí a musím podotknout super! No a nakonec jsem začala chodit k našemu příbuznému - homeopatovi a to před necelýma dvěma roky a od té doby ovulace, HP na jedničku a manžel taky spermiogram na jedničku. Takže celých dvanáct let se snažíme, prvních šest let jsem s tím nic nedělala protože jsem měla gynekologa na nic, pak změna gynekologa a první IUI asi 2006 (opravdu nevím přesně), nevyšlo, tím zjistili že nedozrávají vajíčka. Tak rovnou IVF - nevyšlo, nebyli ani mrazáčci a to všechno v pražském Pronatalu. Pak 2009 Pronatal Teplice a druhé IVF - ještě tam byl doktor Schmitz a pak dva roky odmlka a nyní jelikož jsme oba v pořádku a pořád nic tak zkoušíme druhé IUI - nevyšlo a včera celkem zatím třetí IUI a to je ještě ve hvězdách. To druhé bylo bez stimulace a měla jsem dva folíky na každém vaječníku jeden a byli fakt krásný a teď po stimulaci clostíkem tři folíci a taky super. Tak snad to vyjde. A ještě jsem měla včera v horoskopu že kozoroh mi přinese štěstí a manža je kozoroh. :slight_smile: Já se už musím smát, takových náhod :grinning: A ještě jsem poznala tebe, takže bojuju s tebou a samozřejmě i s ostatníma holčinama, všem mooooc přeju úspěch. Omlouvám se, že je to tak dlouhý, ale když se rozepíšu, tak to stojí za to. :wink:
19. apr 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ale mě to fakt nikdy ještě žádný doktor neřekl :grinning:
19. apr 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 se fakt divím :D
koukám prošla sis teda peklem... tak teď už to musí vyjít ;)
19. apr 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ale já jsem věčný optimista, i když mám fakt někdy hodně deprese, ale to většinou jen když to dostanu první dva dny, ale to nejsem sama. Je to holt nespravedlivé. Jenže příroda to tak zařídila. Ale o to tím větší radost z toho budeme mít a víc si toho vážit. Né že by si toho nevážili ani ty maminy co můžou normálně, ale je to takové jiné ta radost a ten vděk že se to povedlo. :slight_smile:
19. apr 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 jo a manžel tam byl celou dobu se mnou, ale pak po jeho výkonu jsem mu řekla, aby šel do auta. Protože si myslím, že pro chlapa je to určitě víc stresující než pro nás ženy. :grinning: A ještě k tomu tam jdu vždycky s ním. Protože bych se asi nedočkala, nebo spíš laborantka. A hlavně si myslím, že to děláme pro oba a oba by jsme měli projít vším. :dizzy_face:
19. apr 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok