• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@petula22 a další náhoda, já jsem taky Petra :grinning:
19. apr 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 Koukám, že toho máš za sebou dost. No dr. Schmitz je katastrofa, my ho chytili na výsledky a jeho jednání děs, léčím se štítnou a ona mo zrovna nějak zlobila, takže špatné výsledky a on nám prostě řekl, že nemám šanci otěhotnět a že se mám začít léčit se štítnou, při tom měl výsledky od endokrinologa a už se s námi vůbec nebavil. Já tam mám ráda dr. Rychvalskou.
19. apr 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja ja chodim do Kosic a platime za IUI 50 eur plus lieky
19. apr 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 to je pravda, doktorka Rychvaldská nám sdělovala výsledky z krve a ze stěrů a je fakt příjemná a milá a dělala mi ultrazvuk a normálně jsme si povídali a tak, pak má člověk z toho lepší pocit a to samé dr. Rešlová :slight_smile: A co je tomu Lojkovi do toho kolik vážíš, tak snad se léčíš se štítnou žlázou, tak je jasné že nebudeš jako vychrtlá modelka, já jsem taky baculka a mohl by mi něco říct. Vím, že to někdy není dobré, že doporučují zhubnout, ale stejně si myslím, že víc než o hubnutí je to i o psychice. :slight_smile: A Schmitz to koukám taky pěkně přehnal, snad je tam nebo naštěstí spíš byl od toho, aby právě pomohl a ne schazoval. :unamused: Ale co, my teď máme další naději a to nám nikdo nevezme. Manžel se o mě stará, jsem jak v bavlnce. Tak doufejme nebo spíš věřme, že to vyjde. A ať mi nikdo neradí na to nemyslet. I když nechceš, tak to stejně v tý hlavince je :sunglasses:
19. apr 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 No já když si nedojdu na injekci tak bych mohla čekat třeba půl roku a nic :angry: :grinning:
19. apr 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec a za jak dlouho to prosím dostaneš po injekci?
19. apr 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 No on to pořád řeší kvůli tomu, že když je ženská tlustá, tak to způsobuje neplodnost, poruchy cyklu atd. Já mám štěstí, že mi to nic neovlivnuje, že mi vše funguje, jak má, minule už mu manžel řekl, proč to tak řeší, když z toho problémy nemám, tak se začal hrabat v papírech, že si zkontroluje hormony, že tam určitě něco bude a ono nic, tak to vzdal a řekl, že mě na nic nenachytá :grinning: . On to pořád řeší, ale cpal by mi Clostyl, po kterém jsem přibírala a reagovala na něj až moc. Takže mám IUI bez hormonu a vajíčko, jak má být :slight_smile:. je sympatické, jak to vše bereš a zvládáš, my se snažíme 4 roky a zatím bych řekla, že docela v pohodě, někdy hůř někdy líp, jednou to snad přijde.
19. apr 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 při větě "nemysli na to" se mi už automaticky svírají ruce v pěst :grinning:
19. apr 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 viď... jak na to nemyslet když se snažíš takovou dobu a svitne ti naděje.... :P :D
19. apr 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :grinning: :grinning: :grinning: moje řeč
19. apr 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak to je dobré, on je prostě mladej a ještě takovej "nezkušenej" :grinning: :grinning: Uvidíme, tak to teď vyjde. Třeba se taky na nás štěstí usměje :wink:
19. apr 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. apr 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37
@puna13 jedna věc je nemyslet na nic jiného (to je špatně), ale jak má člověk vůbec nemyslet na něco co strašně chce??
19. apr 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 No to je taky ruzné někdy do 5 dnů někdy do 10 dnů a někdy si musím zajít ještě na jednu a to mám profil v normě tak nevím proč mě to takle blbne. Ale když jsem brala prášky tak chodila jak hodinky :grinning:
19. apr 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec já se ptám, že jsem dneska 11 den po dvojité dávce a nic. Po proveře (ne HA)jsem to taky měla jak hodinky, ale kynula jsem jak koblih :grinning:, si člověk fakt nevybere :grinning:
19. apr 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak to je pravda :wink:
19. apr 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Tu jsem taky brala ale po roce mě přestala zabírat tak jsem přesedlala na noretisteron. Mě vždycky doktor říká 14 dnu a pak přijít znova
19. apr 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec a máš z toho nějaké vedlejší účinky z toho noretisteronu? Jestli to do pátku nedostanu, tak budu muset v pondělí zas. Ale ta dvojitá dávka mi dala zabrat. Bylo mi 2 dny blbě jak blázen
19. apr 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Ne neměla akporát co jsem začala chodit na IUI tak ho neberu. mě je blbě vždycky po té injekci a bolí to jak hrom
19. apr 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec no, aspoň, že nejsou jiné vedlejší účinky. Ta provera nebolela, ale ty kila :fearful: :zipper_mouth: :grinning: To radši další ďobanec do pr... :grinning:
19. apr 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. apr 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec To jsem dřív měla taky. Teď se to kupodivu nějak rozběhlo... Dívám se, jedno dítě už máš. To jsi zplodila přirozeně, dali ti clostil nebo IVF? Jestli se teda můžu zeptat...
19. apr 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Jani, tak jak bylo?
19. apr 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no ja jsem zvedava, vikend ukaze jestli to bude , minule jsem mela MS tak 2 dny ....., takze sliznice asi moc nenarostla...., jinak jak jsi se ptala na pribirani , tak ja mam pocit, ze priberu kg kdykoliv nekdo rekne IUI nebo IVF :frowning2: posledni rok jsem mela kombinace - Norethisteron, Utrogestan, Vyvolavacky, Clostik....a tak porad dokola ve zvysujicich se davkach a mam 10 kg navrch-......jsem zvedava na ty injekce....
19. apr 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 :grinning:

@cuddle tak až na ten Norethisteron jsme na tom stejně i s těmi 10 kily :grinning:. Mě se teď za měsíc bez hormonů (pouze ta dvojitá vyvolávačka) podařilo zhubnout skoro 4 kila, ale myslím, že se stimulkou půjdou nahoru zase :grinning:. No, co bysme pro mimi neudělaly, ne? :wink: Stačí pak 2 měsíce nevolností a je to dole :grinning:. Ba né, dělám si srandu, taky mě ty kila štvou, ale bojuju s nima a tím aspoň zaměstnám hlavu :wink:
20. apr 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdar ženy... mě ty kila taky s***u, nejste samy.... za ten půl roku v CARu sem měla asi 5 kilo navrch a doteď mi to kolísá... v jednom dni třeba o 2 kila... tento týden dokonce co den to půl kilo navrh.... si už říkám že vyměním váhu a tahle proletí zavřeným oknem :grinning: :-P
20. apr 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ahojky, tentokrat po treti krat to trvalo tri minuty (1.a 2.krat asi 20), fakt to slo prekvapivo lahko a hladko...
ale potom doma na vecer ma zacal boliet chrbat, tak dufam,ze nepraskalo vtedy vajicko, ale ze uz bolo prasknute
dnes sa uz citim vyyborne a vonku je kraaaaaaasne!
20. apr 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Tak do třetice to musí vyjít, i kdyby prasklo později, spermijky si tam na něj počkají :slight_smile:. Je naádherně, jsem vyřízená, že jsem v práci :frowning2:
20. apr 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak snad sa tam ti dvaja stretli a obejmuli :grinning:
ja som tiez v kancli a vonku je tak tak taaaaak nadherne
sa tesim na predlzeny vikendik, snad bude tak teplucko
20. apr 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky jsem po navsteve pronatalu...zjistil ze nemam ovulaci nasadil clostik a jeste jedny prasky poslal pritele na spermio a rikal ze kdyz se mi rozbehne ovulka a spermiogram bude v norme mohla bych byt do 2mesicu tehotna jaky nazor na to mate vy???Ptal se jestli to budeme chtit zkusit prirozene nebo IUI co myslite vy?
20. apr 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok