• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leeena_4 achjo :(((((
21. apr 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ať se ta sviňucha dostaví, nebo táhne navždy :grinning:
21. apr 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 počki nejdřív ---//--- pak ať táhne :grinning:
21. apr 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 tak jsem to myslela :wink: :grinning:
21. apr 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já když čekala na dvě čárky tak sem jí právě v duchu říkala, leta se fláká kdoví kde tak ať už tam zůstane když se jí tam tak líbí :D
21. apr 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 a vyslo to , zustala :wink:
21. apr 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 jo, má jediný štěstí :D
21. apr 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ta moja by sa mohla vypravit a zustat s tou tvojou :slight_smile:
21. apr 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 tak jí za ní pošleme :slight_smile:))
a co ty? jak se cítíš?
21. apr 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 zadna zmena, normal :wink:
riesim povolenie ke stavbe, takze hlava plna aj inych veci ...aaale to je len dobre :slight_smile:
21. apr 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 tak to je dobře, máš rozptýlení :slight_smile:
a kde chcete stavět?
21. apr 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky!!

vidím,že jste rozebíraly ms.
já s ní mám taky problémy :angry: teď ji mám zase rozhozenou po tom nevydařeném těhu!
dnes jsem byla u dr,hcg je skoro na nule,tak dobré,mimoděl.to není,na revizi taky nemusím,takže aspoň ta nejlepší varianta.
dostala jsem další vyvolávačku,protože ta první nic :angry: ,tak snad už tato zabere.2cykly pauza,ale domácí snažení bude :wink: a pak zase IUI.
tak doufám,že mi to ta mrcha nebude prodlužovat!!na srovnání cyklu jsem dostala Utrogestan místo Provery.
naštěstí po tom nepřibírám,musím to zaklepat :slight_smile: .

dnes je táák krásně!!!slunila jsem se na balkoně,ale dlouho jsem tam nevydržela,málem jsem se roztopila :grinning:

žirafka:a co ty?kdy jdeš na kontrolu?nějak jsem to zapomněla :frowning2:
21. apr 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka:v kolikáte jsi vlastně týdnu?držím palce na zítřejším utz!

verru:přeju,ať čárka opravdu sílí!!!!
21. apr 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahojky, ani nevím přesně... tipuju 5tt? zítra se to dozvím ofiko :slight_smile:
21. apr 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, tehulky, kedy sa začína s kupovaním vecičiek pre bábätko? Ja by som už kupovala, ale nechcem predbiehať ... Poraďte, či to mám ísť pomaly do inej témy? Vás tu už poznám :sweat_smile:
21. apr 2011 o 17:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad ahoj, já budu nakupovat určitě později :grinning: teď sem se zatím rozhlížela jen po kočárku :grinning:
21. apr 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Ja tiež pozerám kočiariky, ale zatiaľ iba pozerám. Aj detskú izbičku, ale to budeme riešiť až tesne pred príchodom mimča ... jedna kočka mi hovorila, že do konca tretieho mesiaca mala už celú výbavičku, tak preto sa pýtam. ja som myslela, že začnem s kupovaním tak asi od piateho mesiaca ...teraz som v 7-om týždni :grinning:
21. apr 2011 o 18:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad já bych asi výbavičku do konce v první trimestru nekupovalo, ale to záleží na každé. Pokojíček vybavovat nebudeme, mimi bude s námi v ložnici, až bude větší, tak ho přestěhujeme :grinning: myslím, že nakupovat od 5 měsíce je dobrý plán :grinning: :grinning: my sme se zatímn jen shodli na typu kočárku, líbí se nám Dorjan :grinning:
21. apr 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi :grinning: v tom ešte prehľad nemám :grinning:, aký kočiarik, ale myslím, že manžel to aj tak nechá na mňa :grinning:. No, naše mimčo bude mať svoju izbičku, lebo naša spálňa nieje velká a mám obavu, že sa tam nebude dať postieľka, iba ak by sme zmenili celú spálnu, lebo máme dosť velkú manželskú postel... ale zase izbička je hned pri spálni, tak to akoby bolo s nami, no ešte uvidím...
21. apr 2011 o 19:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. apr 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Teraz pozerám na tie kočiariky dorjan, sú pekné a dosť sa dajú využiť ...kombinácie sú tam dobré
21. apr 2011 o 19:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad recenze jsou na ně velice dobré a známá ho má a je s ním velice spokojená. Cena je taky výborná, tak asi už hledat nebudeme :grinning:
21. apr 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi Hm, to je super, ja si ešte len prehľad robím, a v ktorom si teraz týždni?
21. apr 2011 o 19:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad ve 14tt :grinning:
21. apr 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy už vybíráte kočárky? :D
21. apr 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi :grinning: :grinning: :grinning: to rýchlo utekáááááááááá
21. apr 2011 o 19:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 To len ja si prezerám na nete, lebo ma už chytá nákupná horúčka :grinning:
21. apr 2011 o 19:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ten já měla vybraný a ještě sem nebyla ani těhotná :grinning: :grinning: :grinning: , ale jinak nenakupuju nic, času je dost, max. plenky v akci :grinning: :grinning: :grinning:
@vikad utíká, podle NT UTZ sme o 5 dní starší než podle poslední MS :grinning:
21. apr 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi :grinning: :grinning: super :grinning:
21. apr 2011 o 19:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 hele ja to taky nechapu proc chteji vzdy po MS ....to je hnus laduju se lekama aby byla MS, pak kdyz teda konecne ludra dorazi tak to jsou tak 2 dny, copak to nejde bez toho kdyz ten cyklus proste nemam, tak rovnou stimulovat a je to :grinning: :grinning: :grinning: pak bych to zvladla i 2 x do mesice :grinning: :grinning: :grinning:
21. apr 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok