• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahoj latunka
no ono maš ten cyklus hodne posunutý. Neboj nič, doktor vie čo robí. Myslím že clostil je najčastejšie využívaný na IUI ale jedna kočka už tu v tejto téme spomínala, že má niečo iné, myslím že to bol menopur alebo menoral, už presne neviem a to sa tiež používa na IVF. Možno by si sa mala nakontaktovať ešte na jedného lekára a vypočuť si názor aj od neho. potom uvidíš. Prajem ti veľa šťastia
10. nov 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka, je zrejmé že máš problémy s ovuláciou. Určite ti robili aj hormonálne vyšetrenia a podľa toho dr. zvolil správnu liečbu. :slight_smile:
10. nov 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :grinning: no moje ovulace je opravdu kapitola sama pro sebe, běžné hormony s ní nic moc nedělají :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se jen bojím,aby mi potom Puregonu těch vajíček neuzrálo moc a nebyl to marný pokus, přeci jenom budeme doplácet 2tisíce a to neni zrovna malá částka na to,aby z toho nebyl ani pokus :frowning2: Při IVF se "jednoduše" zmrazí,ale IUI je ztracený. Ale nebudu zbytečně pesimistická, všechno určitě dopadne pozitivně :grinning:
11. nov 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunko,taky jsem k IUI stimulovala Puregonem,protože na clostil jsem byla rezistentní.Píchala jsem si 75 iu denně,folíků uzrálo moře a dominantní měli 18 a 20mm.Doktoři si tě pohlídají,neboj :wink:
11. nov 2008 o 10:40  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,holky kolikrat vam delali UTZ pred IUI?
11. nov 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6x ,ale to jen proto,že mi nic nerostlo
11. nov 2008 o 11:15  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy diky,no ja prave jdu jen 2x tak jsem se chtela zeptat co je asi tak bezne... :wink:
11. nov 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy děkuju :wink: Já už myslela,že jsem nějakej exot na kterýho nasazujou vyšší kalibr :grinning: A teď jseš po IUI a čekáš výsledek nebo se chystáš na další pokus? Promiň jestli jsi to tu říkala,ale jsem v práci a nestíhám moc listovat zpětně v diskuzi :pensive:
11. nov 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunko,byla jsem včera poprvé a zítra jedeme na reinseminaci.Prý mám po Puregonu moře krásných folíků,tak by byla škoda toho nevyužít :slight_smile:

holky,prosím,taky Vás po IUI tak děsně bolelo břicho?Mám ho celé nafouklé a pravý vaječník,jak je naběhlý, cítím i přes břišní stěnu.
11. nov 2008 o 14:04  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to moc držim palce,ať to vyjde ;) Já si ještě počkám - možná až po novym roce, podle toho jak mi vyjde cyklus, teď NEčekám mrchu 17.11., takže na konzultaci v prosinci budu cca 14DC,takže u mě sice na ovulku brzo,ale myslim,že nejde začít stimulovat uprostřed cyklu :frowning2: no a než se dohrabu do dalšího,tak je leden jen to hvízdne :confounded:
11. nov 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna - me udelali jeden utz pred IUI :wink: , ve ctvrtek v podstate hned po MS a v pondeli byla IUI

katy.m - me se spise ulevilo od bolesti bricha po inseminaci , ale treba ti jeste nepraskli folici ??
11. nov 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásím druhé neúspěšné iui :frowning2:
12. nov 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik to je mi lito :frowning2:
tak muzeme truchlit spolu.Ja byla dnes na dalsim UTZ a folik mi povyrost jen o 1mm sliznice je 10mm to je v pohode,ale v patek musim opet na UTZ takze se v patek zadna IUI konat nebude :frowning2:
Doufam,ze tem folik jeste doroste!!
12. nov 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik je mi to luto co podniknete dalej.
suzanna mas stimulovany cyklus?
12. nov 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek nemam mam to v prirozenem cykle bez hormonu.Proc?Ja mivam OVu vzdy tak kolem 16-18 dne tak doufam,ze to doroste.Byla jsme dnes u jineho doktora nic mi ani nevysvetlil :angry:
12. nov 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj suzanna určitě doroste, proč by nedorostl, na iui bys mohla v sobotu, ne?

domcek řešila jsem to a řešila a výsledek: půjdeme iui zkusit ještě jednou, jen nevím, jestli mám zase( jako při každé iui) brát Clostilbegyt nebo ne. To musím vyřešit. Poradíte mi?
12. nov 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik snad doroste no...jsou to teda nervy... :unamused:
Porad se o tom s doktorem co je lepsi brat,a nebo dej na svou intuici :wink: Ja bych rada poradila,ale nevyznam se v tech lecich...
12. nov 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna prý záleží na mě, zda se pro clo rozhodnu nebo ho před iui nebudu užívat
12. nov 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak bych to asi do trtice zkusila bez, kdyz se 2x nezadarilo s.... :wink: Cetla jsem,ze bez leku je vetsi sance...
12. nov 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady:
Dobrý den, mezi stimulovanými cykly doporučujeme 1 cyklus bez stimulace – pokud máte ovulační cykly, je možno provést IUI v tzv. nativním (přirozeném) cyklu ...
12. nov 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna kde jsi to našla??
12. nov 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvik musim opet hledat :grinning:
12. nov 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, tak já to taky zkusím :wink:
12. nov 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejspíš jsem našla odkaz ve vyhledávači, ale konkrétní odpověď jsem nenašla
12. nov 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ISCARE IVF a.s. - Online poradna - 04:22 - [ Vertaal deze pagina ]Dobrý den, mezi stimulovanými cykly doporučujeme 1 cyklus bez stimulace – pokud máte

tady nekde mezi timhle odkazem.....ale zkus si take zadat na internetu IUI bez stimulace a ono to to tam neco hodi... :wink:
i tak díky za snahu :slight_smile:
Chcem sa opýtať, nevieke pri akej veľkosti praskajú tie folikuly?
Lebo sa obávam, v pondelok boli veľké 15 a 16mm zajtra idem na sono a asi v piatok na IUI len sa obávam či tam zajtra ešte niečo bude.
12. nov 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule! :slight_smile:

suvik - je mi luto, ze ti to teraz nevyslo, ale neboj, nadej este mas, tak ideme dalej :wink:

suzanna - urcite ti este budu rast, ved si este na zaciatku, nie? Neboj, folikuly nerastu pravidelne, raz 1, potom zas 2 mm za den...hlavne ze ich sledujete a pichnu ti Pregnyl az ked bude cas...mam pocit, ze ti to vyjde! :sweat_smile: Ja idem na IUI o mesiac.
12. nov 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka, mě dělali IUI když už byly folikuly prasknuté a vyšlo to, takže se nestrachuj :wink:
12. nov 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
latunka - aj na IUI sa pouzivaju rôzne preparaty, ktore su vhodne i na IVF, len v inych davkach. Kym na IUI si pichas jednu ampilku, ci 75 UI, tak na IVF ich mas aj sest za den. To vsetko zavisi od tvojho prirodzeneho cyklu a reakcie vajecnikov. Ja by som mala pravdepodobne tiez niecim stimulovat, ale este furt netusim co mi predpisu...dufam, ze len tabletky, lebo su jednoduchsie na uzivanie.
12. nov 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok