• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@clloi tak to já ještě netuším :D ale mám spoustu kamarádek, určo poradí :slight_smile:
21. apr 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag Ahojík....mě čeká další kontrola až příští pátek.....to by už mělo být všechno krásně vidět... teda doufám :slight_smile: a do té doby se flákám doma, mám dovču :grinning:
@kajka_37 držím pěsti, čekáme okamžité zprávy :slight_smile:
22. apr 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle to jsi mě pobavila, to by šlo 2x do měsíce :grinning:
22. apr 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 @leeena_4
@clloi
@miskag @zirafka82 sem tuuuu, dutinka je tam kde má být a sme 5tt + 2, kontrola za necelý dva týdny :slight_smile:
nejdřív dr. spustila o dalším IUI (si nepřečetla poznámku že sem volala že mám pozitivní test) :D tak sem jí zbdrzdila slovy ale ten prcek tam podle testu a krve jeeee, tak se smála a šly sme kouknout :slight_smile:
22. apr 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 Supeeeeer, gratuluji.... to se budeme v kontrolách střídat :slight_smile:
22. apr 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka:gratuluju!!!jen tak dál!!!

žirafko:taky už se těšíš,až mimi uvidíš,že?!

u nás je dnes tááák krásně!!!po obědě chceme jet na chatu a zůstaneme tam asi do zítřka,zítra odpol.jdeme na oslavu!

tak vám přeju krásný slunečný víkend a Veselé Velikonoce!!!!ať moc nedostanete!!! :slight_smile:
22. apr 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ani nevíš jak moc se těším...
22. apr 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 :grinning: tý jo, to v tobě hrklo, ne? Gratuluju moooooc a jen tak dál, ať je všechno jak má :dizzy_face: :wink:
22. apr 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ani mi nemluv...si říkám co to je za proslov, kam tím spěje.... tak sem jí musela usměrnit :D pak se podívala do pc "ajooooo, no joooo" :DDD
22. apr 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 gratulace :wink:
22. apr 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru Doufam, ze to dobre dopradlo. Moooc drzim palce. :slight_smile:
22. apr 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 jesteze tomu nekdo rozumi, zajimave, ze se nepodivala na vysledky - no tak ale supr ze to mas potvrzene
22. apr 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle spíš asi nejsou zvyklí že se inseminace podaří poprvý :P :D
22. apr 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 gratuluju :grinning: :grinning: to je skvělá zpráva, moc držím palce :wink: :dizzy_face:
22. apr 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 no hele meli by si zvykat, Clloi u nic v CARu zvedla hladinu uspesnosti , a pokud se nemylim tak tady je dost holek s uspesnym 1 pokusem, holt kdyz se to doma podpori je to asi znat :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ahojky, este ze si jej to vytmalila, inak by ta oplodnili dva krat :grinning:
KRASNY PREDLZENY VIKEND VSETKYM!!!!
P.S. som rada, ze sa uz mas lepsie :wink:
22. apr 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ahojky, este ze si jej to vytmalila, inak by ta oplodnili dva krat
KRASNY PREDLZENY VIKEND VSETKYM!!!!
OPRAVA- toto bolo pre @miskag P.S. som rada, ze sa uz mas lepsie
22. apr 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj všem tak hlásím druhý neúspěch :unamused: i když mrcha meškala, přesto nic. Tak už stimuluju na 3 a poslední IUI. Po Velikonocích utz a snad koncem měsíce jdeme do toho. Třeba se říká do třetice všeho dobrého. Krásné Velikonoční svátky Vám všem tady :slight_smile:
22. apr 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule tak nech to tretie je to vitazne :wink:
22. apr 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky všem.Tak mam za sebou páté iui měli jsme spermogram nejlepši za celou dobu jak v pohyblivosti tak v množství:slight_smile:))a je dokonce na Normě:slight_smile:)))
Preji krasny den vsem:slight_smile:
23. apr 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala tak to je super, držím palce ať jsou z toho // na testíku :grinning:
23. apr 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi mooooc děkuji,snad se konečně dočkám....
23. apr 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,pisala som aj do inej temy toto iste, ale asi je uz nejaka nenavstevovana a nikto mi tam neporadil. Preto vas prosim moze mi niektora z vas odpovedat na niekolko otazok ohladne IUI? Chodime do Gin Fivu a dr. mi rovno odporucil umele oplodnenie. Nakolko som bola vo velmi mladom veku na interupcii, tak neviem kolko to moze stat a ci sa mam vobec zamyslat nad inseminaciou, alebo mam "setrit" na umele oplod.
Manzel mal zly spermio a ja mam nepravidelny menzes, ale nemam dobry pocit z toho, ze by som sa mala nechat uspat hned 2krat a to na zistenie priechodnosti vajickovodov a po druhy krat na umel. opl. Co vy na to? Moze mi niekto poradit, ci je vobec rozumne, skusat to s inseminaciou, ked ma manzel problemy so spg.? Nechcem sa hned vrhat do niecoho, comu zatial nejako extra nerozumiem... Prosim, pomoze mi akakolvek informacia a nazor. Dakujem.
23. apr 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaba ahoj, my mame tiez zly spermio...malo pohyblive a 99 percent patologickych..takze nic extra. okrem toho mam endometriozu, som chudokrvna a mam chronicky zapal ladvin. asi som bola vsade, kde sa taketo veci rozdavali :wink: ale ideme na iui.. nechceme to zatial vzdat, no uz sa treba zamyslat aj nad ivf..teda umelom oplodneni aj u nas. iui nas bude stat cca 75 eur. umele je o hodne drahsie. treba ratat tak okolo 1000, ale mozno ani nie...zalezi to od centra. viem, ze niekoho to stalo len okolo 400. my chodime do martina, do iscaru. snad som ti troska pomohla.
23. apr 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas dakujem za info, nevzdavam sa, ale to co nam dr. povedal sme necakali... hlavne manzel nie, myslel si, ze on je OK a preto ho to vzalo viac nez mna... snazim sa o vsetkom vsetko zistit, aby ma zase nieco nezastihlo nepripravenu :unamused: mrzi ma len, ze dr. hned navrhuje tu "drastickejsiu" cestu, takze ho asi 23.5. sklamem a rozhodneme sa najskor skusit IUI velmi ti dakujem aj za priblizne ceny, aj ked si myslim, ze tu v BA si musim k tej cene od teba prihodit navrch este cca 30eur. Tu v Gin Five nam dr. povedal, ze umele stoji 1800eur, tak nam trochu vyrazil dych... tak uvidime, budem sa modlit, aby IUI zabralo :wink:
23. apr 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaba tak budem drzat palec...nech vam to vyjde.. a nemusite absolvovat ivf. a viem, ake to je, ked mm zisti, ze to u neho nie je najlepsie. aj my sme doma bojovali...hlavne to prve zistenie bolo zle, to sa nebavil s nikym a nicim...teraz to uz znasa lepsie...tak snad to aj u vas preboli a budete schopni bojovat. zakrok sa rozhodnite...podla vysledkov a prognoz..my sme tiez chceli najskor vyskusat iui...i ked sme uz skusali, ale to si stale hovorim, ze tie dva pokusy boli tak troska neodborne vykonane a preto to cele nevyslo. teraz sa spoliehame na centrum.. nuz uvidime.
23. apr 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaba Ahoj,my mame taky spatny spermogram a byla jsem uz 5x na iui,Jsem toho nazoru ze se ma zkusit vsechno nez se rozhodnete jit na ivf a zacnes dosebe cpat vsechny ty hormony:frowning2: A hlavne ty penize?Silenost.Jen nechapu jedno proc te cpou na ivf a vzapeti na profukovani vejcovodu?Protoze pokud pujdete na ivf tak na to nepotrebujes mit vejcovody v poradku!!!Byt vama nech si zkontrolovat vejcovody v narkoze a pak zkuste 3x iui Manželovi kup vitamin E a ty bumbej kontryhelovy caj na sliznici a treba se stane zazrak:slight_smile:))))
23. apr 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj, tak opět posunuto na velikonoční pondělí, ale to už je opravdu poslední termín, tak snad, držte nám pěsti :slight_smile:
23. apr 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky tak vám musím něco napsat včera jsem to už nevydržela a udělala jsem si test já vím jsem teprv 10 den po IUI ale pozor byl tam docela pěknéj duch a dnes taky :slight_smile: :slight_smile: . Tak to nechci zakřiknout ale vypada to že do třetice se to asi povedlo :grinning:
24. apr 2011 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec Tak to tise gratuluji,jen aby si pak nebyla zklamana.....ja 4x 10-12 den po iui vzdy mela ducha a nic:frowning2:
Jakou injekci ses pichala?
24. apr 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok