• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@ivavec caaaaaaarky tam su a siiiliii nie? :slight_smile: velmi drzim palce, dufam,ze trojka bude pre nas stastna!!!!
25. apr 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 aj tvoje siliiiii, paradaaaaa!!!!
mam z vas radost dievcata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky!!tak super zprávy!!!moc držím palce,ať čárky sílí!!!!! :slight_smile:

25. apr 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ve finále jsem měla posunuté první IUI až na dnešek, tak doufám, že velikonoční pondělí ( a i manželův svátek ) pro nás bude šťastným dnem. Byla jsem ze všeho trochu překvapená, dr.se mě i ptala, zda je to první IUI, tak jsem doufala, že mi k tomu poví víc, ale moc jsem se toho tedy nedozvěděla. K mému překvapení mi dokonce ani nedělala kontrolní UTZ, tak nevím, jak jsem na tom ve finále byla, zda vůbec k ovulaci došlo, i když ranní křeče by tomu nasvědčovaly. Jediné, co jsem se dozvěděla, že budu mít dnes křeče, tak abych se nelekala a to je vše a že od zítra si mám zavádět Utrogestan a testit až za 3 týdny :frowning2:!!!
25. apr 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo ono ani asi není moc dalších informací, které by ti řekly :wink: a doktoři říkají testit za 3 týdny, ale málokterá to vydrží :grinning:.
Je tu někdo, kdo teď začíná se stimulací, jako já? abych měla parťačku? :wink:
25. apr 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule Budem drzat palce, ja idem na kontrolu zajtra :slight_smile:
25. apr 2011 o 17:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 sna já, dnes 1DC zitra valim do CAR
25. apr 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky moc vás zdravím - Po dvou neúspěšných IVF a po 5. IUI jsem 15. den po našla // tak to zřejmě opravdu funguje :slight_smile:
držím vám všem palečky ať své vytoužené // také brzy najdete :slight_smile:
25. apr 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle super, já to dostala v sobotu a dneska jsme prvně zvládli injekci :slight_smile: tak to do toho jdeme solu :wink: Čím že budeš stimulovat?
25. apr 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@winterska jé, to je krása, gratuluju.
Holky dneska je ale zase úspěšný den :dizzy_face:
25. apr 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 No večer si to ještě pojistíme a uvidíme, tři týdny budou dlouhé, ale dočetla jsem se, že od 14 dne už nepůsobí Ovitrelle, tak když to nevydržím, zkusím to.
25. apr 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkaba Ahoj. Tiez sa mi zda cudne, ze ti odporucili IVF a chcu robit prefuk. Podla mna lekari radia IUI len ak je spermiogram aspon aky taky....Nas prvy spg bol OK ale to bol len od urologa. V CAR, kde robili podrobnejsi, sa ukazal pod normu jeden parameter: tvar. K tomu problem s cervikalnym hlienom u mna, takze sme sli na IUI v podstate hned. Vysetrenie vajickovodov som vobec neabsolvovala napriek tomu, ze doktor povedal, ze tam moze byt problem kvoli prekonanym chlamydiam v minulosti. No nenaplanoval ho. Ratala som s tym, ze skor tu bude zrada, no po negativnom IUI mi lekarka povedala, ze aj ten jediny parameter spg moze byt problem a ze odporuca IVF. Ja som sa nebranila, lebo tak ci tak sa pcham hormonmi - pri IUI je pravdepodobnost 15% a pri IVF okolo 50%. Ideme skusit este druhe IUI "ze ak nahodou". Istu pochybnost ale mam , lebo mi tu dusika11 poradila, ze v Kosiciach jej urobili inseminaciu zadarmo a ja ju v Martine platim. Ci neskusit ten vychod a nepockat ... A takisto pri IUI strielame naslepo bez vysetrenia priechodnosti. Pri mojom rozhodovani vsak ide o cas, nechcem stratit ani jeden cyklus. Kvoli veku ale aj kvoli tomu, ze na jesen pridem o pracu... Ak by som mala cas a bezproblemove dochadzanie asi by som si nechala tu priechodnost vysetrit a absolvovala tolko IUI kolko preplati poistovna. Alebo ak sa nevies rozhodnut, skoc do dalsieho CAR len na konzultaciu s vysledkami co mas a uvidis co ti tam poradia...konzultacia byva bezplatna.
25. apr 2011 o 18:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo jojo, to pojistěte, když bude nálada :wink: Držím palečky a jsem zvědavá, do kdy vydržíš. Sama na sebe jsem taky zvědavá, já moc trpělivá nejsem, i když jsem se to trošku naučit musela :grinning:
25. apr 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uvidíme večer, zatím jsem zralá na postel a spát, nevím jak ostatní, ale já jsem jedna z těch, co může mít a bohužel má po inseminaci křeče. Takže Apo-ibubrofen to jistí :frowning2:. Taky jsem se za ty roky ponaučila z toho, že je lepší netestit, ale obávám se, že teď to asi nevydržím.
25. apr 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo já mít křeče, tak se na pojišťování vyprdnu. Bylo by to sice lepší, ale sex "na povel" není nic extra :wink:
25. apr 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 To je pravda, no uvidíme večer :slight_smile:.
25. apr 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo přesně, nemá cenu to lámát přes koleno, aspoň já mám tak v plánu :wink:
25. apr 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Jak dlouho se snažíte vy?
25. apr 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo teď to bude rok, ale za tu dobu jsem neměla ani jednou ovulaci :-/. Mám PCO (polycystické vaječníky) a vy?
25. apr 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky potřebuju radu zkušenějších. dneska jsem měla injekci Puregonu v cca 10 hodin. ale zítra a další dny bych ji píchala v 6:30. Tak nevím, jestli si vzít pero sebou do práce a píchnout se tam v 10 a nebo (což bych radši) se nechat ráno píchnout manželem v 6:30
25. apr 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@winterska klobuk dole! tak to je super, gratulujem!!!!!!!!!!!
25. apr 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 jsou taaam, supeeeer :slight_smile:

@leeena_4 no konečněěěěěěěěěěě :dizzy_face:
25. apr 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Teď v květnu to budou tři roky, co jsem vysadila HA, takže už kus života :unamused:. Taky jsem na tom s ovulací špatně a v tom je ten problém, dlouho jsem brala Duphaston na úpravu cyklu a Clostilbegyt, po roce a půl od začátku snažení jsem otěhotněla a zhruba v 10 týdnu jsem prodělala zamlklý potrat. Pak jsem půl roku nesměla otěhotnět, pak ještě na pár měsíců Clostil, v lednu laparka a dnes první IUI.
25. apr 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Ještě k injekcím, neměla jsem sice Puregon, ale Menopur, ale první den mi ho v Pronatalu píchli v půl jedenácté a od druhého dne jsem si měla zvolit čas, který mi vyhovuje, takže jsem píchala pravidelně v 18:00.
25. apr 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
@kajka_37 ahojte,dakujem za podporu,snad to nebude plany poplach,lebo uz teraz sa tesim.
Inak chcem sa opytat,baby testujete iba rani alebo aj pocasdna.moze sa stat,ze rano je druha ciarka silnejsia a poobede ten isty den trosicku bledsia?
25. apr 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 Paráda, pěkně sílí, držím palce, jen tak dál :grinning:

@leeena_4 Tak pěkně stimuluj apěstuj vajíčka :dizzy_face:

@janulka1980 Držím palce at se zadaří. :wink:
25. apr 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo fakt? tak to moc děkuju za informaci s těmi injekcemi. V CARu určitě budou vědět, co dělají, takže to určo nebude vadit, když si ho budu píchat o 3 hoďky dýl, než první den :wink: To je mi líto, co sis prožila, ale určitě to brzy vyjde a tentokrát to dotáhnete do zdárného konce :wink: :dizzy_face:
@petula22 a tobě zas držím palečky na testování :wink:
25. apr 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 jestli testuješ tak brzo po IUI tak věřím že odpolední testování může být slabší... pač hladina hormonů je nejsilnější ráno :wink:
25. apr 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 No, měla bych testit v pátek, ale já to nedělám, čekám na mrchu, ta má přijít v pondělí.
25. apr 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 v tom případě přeju ať nepřijde, když máš takovou taktiku (kterou chápu :wink: )
25. apr 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok