• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@uzlicek123 no tak to jsem zvědavá :grinning:
28. apr 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marlenee To mě moc mrzí ale nevzdávej to
28. apr 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 Gratuluju já jdu zítra na krev tak doufám že to tam bude taky na testu už je krásná dálnice :grinning:
28. apr 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fucipe no a já zase testovala magor včera 10. den a test byl sněhobílý, jen ten kontrolní proužek tam byl, tak je mi od včerejška na nic :unamused: mě už asi fakt nic nepřekvapí :slight_smile:
28. apr 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 ještě nezoufej, je ještě brzy :wink: jestli se ti nechce, neodpovídej, ale jaký je problém u vás, možná jsme se o tom bavily a já zapomněla.
28. apr 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 blahozelam tehulke za postup v tabulke :dizzy_face:
28. apr 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahoj tak dnes jdu na 3ti davku, vcera jsem teda do toho sla s tim, ze to zvladnu, a sama jsem pichala, no dopadlo to lip nez jsem myslela, takze verim, ze to tak pujde dal, zatim to snasim uplne v pohode - jen jsem zrusila na pristi tyden zumbu, at sebou moc nehazu
jinak jdu v pondeli 2.5 tedy na kontrolni ultrazvuk, jestli se tedy neco deje, kdy mas jit ty na kontrolu, jak reagujes?
28. apr 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 je to mas fakt docela vysokou hodnotu, mozna ma Leena pravdu a budou tam dva , cili 100% uspesnost, oni dokonce pri IUI nechavaji az 4 foliky , jinak by delali punkci a nebo ti IUI neudelali, kvuli riziku mnohocetneho, takto to je jen " vicecetne " berou asi 2-4cata.....no 2 čata jsou hezka predstava,ja bych je taky brala :wink:
28. apr 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec kdyz je dalnice tak to budou dobre spravy, verim ! :dizzy_face:
28. apr 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no, já jsem posera, mě to píchá manža, máme za sebou 4. injekci dneska ráno, manža byl včera tak opatrnej a pomalej, že to bolelo jako prase, ale dneska to do mě ďobnul a byl klid. Jinak jsem z toho trošku podrážděná emočně a mám pocit, že se tam něco děje, ale já jsem mystr na pociťování příznaků, když vím, že je mám mít :grinning: a ty? máš pocit, že to roste? :wink: Já jdu v sobotu dopo na uzt, tak jsem zvědavá, ale zatím se tím nestresuju, ani na to nějak moc nemyslím. :wink:
28. apr 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 este musime vydrzat par hodin! drzim ti-nam-vsetkym palce :dizzy_face:
28. apr 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 nojo manza neni doma, dovolenkuje si , takze holt je to na me jinak bych musela nekam na stredisko dochazet, ale tak nastesti mi pohled na injekce nedela zle, tak to slo a opravdu je lepsi to udelat rychle nez nejak pomalu, jak mi to ukazovala sestricka v CAR, tak to delala schvalne at vidim a mam tam pak modrinku a po svem vcerejsim vpichu , nic - sakra jsem se minula povolanim :grinning:
hele zatim jsem trpela diky MS takze me bolelo bricho diky tomu a ted zatim nic nepocituju, uvidime az se budu blizit treba k zaveru jestli se budu citit jinak, zatim to radeji moc neprozivam, protoze jsem byla predtim zklamana z neuspechu po Clostiku, takze zatim to beru jako dalsi postup v poradi
nevis jakou bych mela mit pak sliznici, aby byla sance, ze kdyz tam neco bude , tak ze se to po IUI uchyti, mam problem s tim, ze je porad nizka, tak jsem zvedava jestli mi neco daji, protoze jinak by se to minulo ucinkem
utros mam doma jeste z minula, takze o tom se mudr bavila, ze vyuzijeme
28. apr 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To jsou oni ale nejde mi to pořádně vyfotit
28. apr 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle říkají, že by měla být aspon 6mm, aby se mělo kam zachytit.

@puna13 ještě je brzy, tak nesmutni.
28. apr 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec Pěkné dálnice :grinning:
28. apr 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle to je dobře, že nad tím nedumáš, já to taky neřeším i si říkám, když neporostou, bude větší dávka a když zase neporostou, bude IVF. Prostě já to neovlivním a připravená jsem už na vše :grinning:. A se sliznicí nevím člověče, ale oni ti na to snadno něco dají :wink: To jsi dobrá s těma injekcema. Mě se začíná motat hlava a dělat zle jen při pouhém pohledu na jehlu
28. apr 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec ksárné čáry teda :dizzy_face:
28. apr 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuju holky taky jsem na ně hrdá a šíleně moc šťastná :grinning: A vám se to zaručeně taky podaří moc tomu věřím :slight_smile: :wink:
28. apr 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec gratuluju k dálnici ;)
28. apr 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 aha protoze ja mela treba predtim kolem 8mm a mudr rikala, ze je nizka a ze i kvuli tomu vlastne nemam ms, ze proste nedoroste do pozadovane velikosti , ptala jsem se jestli pak muze byt problem i pri tom IUI nebo IFV a ona rikala, ze nato maji leky, aby ji podporili a neco dorostla, ale treba ted jsem byla na tom ultr kontrolnim pred nasazenim leku 2DC a ta namerila 4mm, tak to se mi zase zdalo na 2DC dobry....tak nevim, uvidime co nameri v pondeli
28. apr 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle 8 mm mi nepřijde špatný, já když mě to zlobilo, tak jsem měla jen 3 mm a to kvůli Clostylu a tím pádem skoro žádná MS. Minule jsem byl 11DC a měla jsem kolem 7mm a říkala dr. že dobrý....
28. apr 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no jo ja se ptala na dalsi postup, kdyby teda reakce nebyla zadna a mudr rikala, ze pak samo by sla uz na stimulaci na IVF kde ty davky jsou oproti tomuto konske, vzhledem k tomu, ze chteji ty vajecniky donutit k co nejlepsimu vysledku a znam pripady, kterym brali i 30 kousku....., ale samo neni to o kvantite, ale kvalite, tak staci 2 pri IUI a je to :slight_smile: sem skromna, pak poprosim manzu, at to tam dole domluvi spravedlive , ze prosim tedy jednu na holcicku a jednu na chlapecka a je to :grinning: :grinning: jo ja jsem skromna :wink:
28. apr 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a nevim jestli jsem Vam to rikala, minuly tyden jsem byla trochu zdrcla, pise mi tchyne, jakou nema uzasnou novinu, no tesila jsem se ze vyhrala prvni se sportce a neco dostaneme, ale prdlajs.....svagrova otehotnela a ceka dvojcata, tak jsem chvilu sedela a rikala si ma to nekdo stesti a myslim, ze to bylo snad hned po vysazeni HA a s dvojcaty asi vubec nepocitali.....jen teda doufam, ze si vybere nejaky jiny jmena nez na ktery mam zalusk ja
28. apr 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle to by bolo, 4 deticky "naraz" :slight_smile:
28. apr 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle můj sen jsou taky dvojčátka :dizzy_face: A jak píšeš, když vejce neporostou, je ještě IVF, už se odmítám stresovat :slight_smile:
28. apr 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 to bych nezvladla to priznavam, obavam se, ze i trojcata bych nezvladla, jak fyzicky - obe babicky pres 100 km daleko, manzel chodi na smeny, nocni, vikend atd, a taky financne bychom 3 deti najednou asi tezko uzivili....byl by to asi boj a nebo by jsme se museli vzdat samostatnosti a prestehovat se k nekterym z rodicu , no takze tuto predstavu radeji nezvazuju, ale dvojcata jo , sem s nima :grinning:
28. apr 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak som to aj myslela, ty dve, svagrova dve :wink:
28. apr 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 jo tak to by byl gol, uz slysim svagra, ze se po nich opicime, on ma nekdy takove vtipne poznamky :grinning: no jo tchyne by asi chcilku zustala sedet , ze tak dlouho se nas pta , ze uz chce nejakyho toho vnuka a najedou hned 4,......tak uvidime i za jednoho budeme moc radi
28. apr 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzliček:tak super!!moc gratuluju k výsledkům!!!!a co dál?kdy si tě pozvali na utz?nebo už půjdeš ke svému dr?

ivavec:krásné //,určitě to tam je!!!tak ať mimi pěkně roste nebo rostou :wink:
my jsme podepisovali před IUI papír,že jsme seznámeni,že může být i vícečetné těhu :slight_smile:
já bych dvojčátka brala,aspoň by to bylo jedním vrzem a nemusela bych se při druhém zase stresovat :wink:

vidím,že IUI je tady celkem fakt úspěšné!!!to mě dodává naději,že i nám se to teď po druhé povede a hlavně,že to i dobře dopadne!!!
28. apr 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec jeeeee tak to je velká gratulace:slight_smile:Ja uz chci taky:slight_smile:
prozrad mi ten figl?
28. apr 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok