• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leeena_4 no to je paradox, ten právě už žádný :slight_smile:
28. apr 2011 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky já už chci taky ty dálnice!!!!!
28. apr 2011 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petula22 ale já už to vím, tak jsme na tom stejně, zítra to budu vědět na sto procent :slight_smile: tak půjdeme do dalšího no, nejsem sama :slight_smile:
@janulka1980 já taky moc držím palečky všem a gratuluji těm co už "jedou po dálnici" :wink:
28. apr 2011 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leeena_4 vies co je mi jedno ci bude jedno alebo dve babatka naraz, manzel ma dvojca sestru,tak je tam pravdepodobnost
28. apr 2011 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivavec aj ja som mala dnes rano taku silnu sme pozitivny z krvi :grinning: .....gratulujem
28. apr 2011 o 17:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 dakujem jani, drzim palec aj tebe
28. apr 2011 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskag ahooooj,velmi velmi dakujem , :grinning: zajtra si idem po utrogestan a UTZ mame 10.5.
28. apr 2011 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cuddle ja tiez by som brala aj dvojcata,len si neviem predstavit letiet lietadlo v piatom mesiaci..... chystame sa v auguste trochu vypadnut zo Slovenska, tak dufam,ze mi dovolia letiet...to by mal byt 22tt
28. apr 2011 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@uzlicek123 ahojky měla jsem ho 23.4. v sobotu.
28. apr 2011 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@puna13 já jsem taky při minulém pokusu byla testovací maniak. jestli desátý den,tak se to může eště změnit. zkus počkat tak 4 dny.
je to děs,viď? já to zkusím příští týden to bude 14 dní,ale mám strach se vždy na ten test podívat :frowning2: nechci prožít další sklamání.
já doufám,že to konečně vyjde a oznámila bych to na svatbě. Vdávám se 16.07.
28. apr 2011 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrala No ani nevím ale je fakt že teď jsem před 3IUI pila čaj na neplodnost a kontryhel a taky poprvé jsem měla folik na pravé straně jinak ubec netuším ale je to super já tak nějak už nedoufala už jsem to chtěla i vzdát protože jsem byla akorát vzteklá a furt jsme se doma hádali tak jsem řekla že budem mít radši jedináčka a ono asi teda nebudem mít jedináčka :slight_smile:
28. apr 2011 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dne jsem 14 den po IUI na testu nic, tak jsem utrogestan vysadila, ale ja mě už týden bolí podbříšek bych nepřála ani nepříteli :(
29. apr 2011 o 08:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@puna13 to je pech, to je mi líto, to si člověk připadá jak blázen, když je podle doktorů zdravý a nic, viď? Nezkoušela jsi Mojžíšovku, slyšela jsem že hodně pomáhá právě tam, kde není žádný zdravotní problém :wink:
@uzlicek123 naprosto chápu, taky mi bude jedno, když nebudu mít dvojčátka :wink: hlavně aby nějaké mimi bylo :slight_smile:
29. apr 2011 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fucipe ahoooj, tak to ti velmi prajem!!!!! to by padli hostia na zadok :wink: takze tfuj tfuj tfuj
29. apr 2011 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 jé mocinky moc děkuji, ďakujem :slight_smile:
jojo to by jsi všichni sedli na zadek, táta je slovák, takže prožíváme i jejich tradice.....
29. apr 2011 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fucipe a do tych tradic ty povies, ze cakata mrnouska, to by bolo!!!! moc moc drzim palce!!!!! :dizzy_face:
29. apr 2011 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulka1980 Jani, kdyz budeš testit? :slight_smile:
29. apr 2011 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@chersi To je mi líto, jdete do dalšího IUI?
29. apr 2011 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petula22 chcci zkusit ještě alepson jedno, vzhledem k tomu že jsme oba v pořídku, ale právě přemýšlím že to necháme až po létu. v červenci se máme stěhovat tak se tedka budeme soustředit na tohle. přijde mi že 2 IUI za sebou a hormony a tohle všechno mi nedělá 2 x dobře, asi dáme pauzu a pak se na to vrhneme znova. ještě to ale musím probrat doma
29. apr 2011 o 13:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky, mám to za sebou. Spermiogram jsme měli nejlepší za celou dobu, 20% pohyblivých dopředu, takže jsem ráda, ale dr. mi to vůbec nemohl zavést, že jsem měla k děloze nějakou zatáčku, tak mi musel vytáhnout čípek a pak to šlo. Takže mám bobky u sebe, trošku špiním, ale snad to bylo k něčemu :slight_smile: Díky za palce :wink:
29. apr 2011 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pitrisek:tak ať to dobře dopadne!!!

já dnes kukám na svatbu Kate :slight_smile: má krásné jednoduché šaty,sluší jí to!! :slight_smile: hned bych se zase vdávala :grinning:
chlapom v práci se nejvíc líbila její sestra,myslím,ta,co jí nesla vlečku a šla s družičkama.prý kobra :grinning:
měla fakt krásné šaty a nádhernou postavu :slight_smile: tu bych na svatbě nechtěla :grinning:

tak vám přeju pěkný víkend a těším se zase na pozitivní zrávy!!! :wink:
29. apr 2011 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pitrisek26 Tak držíme palce, bylo s komplikacema, tak to musí vyjít :grinning:
@chersi My jsme taky v pořádku a už 3.IUI zkoušet nebudeme, jdeme do IVF.
29. apr 2011 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petula22

stejně to je viď, jsme v pořádku, a nakonec náš čeká umělé oplodnění :(
29. apr 2011 o 14:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
petula,chersi:my jsme taky oba v pořádku a pořád nic :frowning2: nechápu!! :unamused:
máme za sebou zatím 1.IUI a nevím,kolikrát na to ještě půjdeme,uvidíme podle situace. :unamused:
29. apr 2011 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskag
@chersi Je to na palici, kdyby člověk aspon věděl proč. Ptala jsem se, jestli se dá nějak zjistit, zda nemá třeba vajíčko moc tvrdyý obal, že tam spermijka neprojde, to nezjištují, to vyplyne při IVF. My ted v červnu zkusíme IVF, když by nevyšlo, tak zkusím Mojžíšku, tak si dáme oraz a budu cvičit. Víc už asi člověka udělat nemůže. Jak dlouho se snažíte?
29. apr 2011 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petula22
@chersi Ahoj děvčátka,nechci vam do toho mluvit ale zkousejte jeste iui proc jit hned do ivf a cpat do sebe silne hormony a hlavne spustu penez?A pokud jste v poradku jak pisete,myslim ze u vas bude jen psychycky problem....a v tom vam nepomuze ani ivf:frowning2:odjedte na dovolenou prestante myslet na miminko a ono se zadari!!!!!!To je jen muj názor,,,,Kazdopadne vam drzim palečky...
29. apr 2011 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte holky, tak dnešní a poslední kontrola v CARu potvrdila, že jsme 6+1tt, máme srdíčko a máme 4,2 mm. Holky, držím všem palečky, ať se taky brzy dočkáte vytoužených // :grinning:
29. apr 2011 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petula22 my se snažíme už 2 roky, do Caru jsme šli po 1,5 roce.

@petrala ono se to snadno řekně dovolená - ale těch už jsme měli. ted to toho máme ještě to sthování, je toho moc. Ale pravdu máš s tím IVF, doktorka mi o něm taky říkala. ale mě se do něj nechce. Pokud by to šlo šla bych ještě do IUI, klidně do několika, jednou se to snad povést musí. Když jsme oba OK
29. apr 2011 o 14:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zirafka:tak super!!!!moc gratuluju!!!ať je pořád všechno,jak má být!!!

petula:v červenci to budou 2roky,co jsem vysadila HA,ale až v prosinci mi přišla ms,takže to máme počítat až od prosince,takže rok a půl :frowning2: ale přijde mi to už ,jak sto let a na druhou stranu to zase uteklo,jak blázen. :frowning2:

petrala:vím,že se říká,nemyslet na to atd,ale čím dál to trvá,tím víc na to nejde nemyslet.zvláš´t,když kolem mě těhotní a rodí jedna kamarádka za druhou a my pořád nic :frowning2:

my zatím asi budeme zkoušet IUI,když za rok nám 6pokusů platí pojišťovna a na IVF asi nejdřív po novém roku,ale doufám,že k tomu nedojde :wink:
29. apr 2011 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miskag No, my už 4 roky, a věkově už na tom taky nejsem nejlíp, takže dál to už normálně zkoušet nebudeme. IUI nám zvedá šance o3%, což nic moc.
29. apr 2011 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok