• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
janula18, foliky praskajú keď sú veľké 18 - 21mm. Ak si ich mala v pondelok 15-16mm dnes by mali byť akurátne. U mňa by lekár pichal pregnyl dnes a v piatok by bola IUI, ale ty máš asi iný cyklus a folíky ti rastú pomalšie. Neboj, ak chodíš do Heliosu tak vedia čo robia. :slight_smile:

suvik, tak zase to nevyšlo? Škoda. My sme sa po 2 neúspešnej IUI rozhodli pre IVF. Teraz čakám kým mi poisťovňa schváli žiadosť. Snažíme sa 5r. a ja už nechcem čakať. Držím ti palce nech pri 3 IUI budeš konečne tehu :slight_smile:

suzanna, ja tiež mávam OVU 16 - 18 deň. Nestresuj sa tým že folík pomaly rastie. Uvidíš v piatok bude mať tipujem 17mm a v nedeľu alebo pondelok budeš mať vytúžené IUI. Potom napíš som zvedavá či som tipla správne. :slight_smile:
12. nov 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky komarik díky, taky držím palečky :slight_smile:
12. nov 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chodím k doktorovi u nás v meste a na to IUI ma bude objednávať do Heliosu, tak preto sa obávam či ked napr. zajtra zavola či mi to budu mocť robiť hned
12. nov 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:
Ani nevite jakou jste mi udelali radost s vasimi povzbuzujicimi odpovedi.Hned je mi lip :slight_smile: Vazne moc dekuju.Byla jsem z toho docela spatna i slzicka ukapla....ale uz je lip diky vam. :sweat_smile:
Taky porad padnu do rukou nejakymu jinymu doktorovi a co doktor to nazor takze je to taky tezky a ten dnesni doktor zrovna moc prijemny nebyl,takze jsme mela po nalade :unamused:
Me doktor rikal,ze folik musi byt 20mm tak jsme zvedava jak to cele dopadne.Jasne,ze dam v patek vedet kolik mi namerili.Jdu na UTZ kolem pul treti tak dam navecer vedet. :wink:
A jeste jednou diky vsem :slight_smile:
12. nov 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suvi - ahoj :slight_smile: , hele kdy ty jdes vlastne na kontrolu do CARu? uz ses objednana ?

suzanna , a na predchozim utz jsi byla vcera? to by pak byl 1mm uplne OK, alespon podle naseho CARu :wink: . Drzim palce!

Jinak my jedem s Davidkem do nemocnice a nevim jak tam budem dlouho , no kazdopadne v tomto cyklu uz IUI nestihnem , moznaaa v prosinci kdyz se dostanu vcas na kontrolu a poroste folik ... achich achich
12. nov 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka jsem objednaná na utz
13. nov 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky :slight_smile:
zuzka na UTz jsem byla v pondeli (folik12mm) ve stredu (folik 13mm) tak nevim 1mm za dva dny je pry malo.... :frowning2:
13. nov 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Suzann..
a tak teda kdy jdeš na IUI?Až přítí týden?
Jo holky hlásím že ms dorazila přesně jako hodinky! Takže jsem to typovala dobře..
už jsem objednaná na 12DC na folikuly a jdeme do druhýho kola.. IUI uvidíme jak morfologie.. jeslti bude lepší a tak jeslti nám budou ochotní udělat tu fragmentaci spermií..
No ale myslím že letos to bude moje posledni IUI pak na to kašlu a až příští rok.. a to moožná jen jednu nebo vůbec a půjdeme do IVF přece jen s morfologíí 2% nám stejně asi nic moc nezbyde..
13. nov 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wrtulka,tak to me moc mrzi,ze IUI nevyslo!Ja s tim abych rekla pravdu take moc nepocitam.Sama nevim kdy IUI probehne,protoze doktori si me tam prehazuji jak nevim co :angry: a ten vcerejsi doktor mi vubec nic nevysvetlil...jen,ze v patek dalsi UTZ.
Jsou to pekny nervy,a to jeste nemluvim pak o spermiou...teda holky nemame to lehky co :pensive:
13. nov 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann no to mi povídej..
nejvíc mě naštvalo že když jsem se objednávala na UTZ a chtěla jsem k druhýmu doktorovi než je ten co k němu chodím protože s tím jsme si nesedli.. tak že nemají místo a tak a nakonec jsem skončila zase u tohohle :frowning2: takže si ještě zažiju nervy jen s tím co sii od něj zase vyslechnu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. nov 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka,
Pani na recepci mi rikala,ze chape,ze je to protivny porad chodit k jinemu doktorovi(protoze ja tam mela slzy v ocich),ale v tehle pripadech,ze se neda pry nic delat.A na druhou stranu jsem rada,ze se IUI v patek nekona,protoze muj doktor tam neni.
Ja se jen bojim,aby tu moji OVu nepropasli.Ja si myslim podle teplot,ze OVu bude v sobotu nebo v nedeli a to nevim jestli o vikendu delaji IUI.Jak je to u vas?
13. nov 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka to je mi líto, ale budeme bojovat spolu, ju?
13. nov 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky díky.. jo budeme bojovat..!
jsem volala manžovi že ms je tu a on byl moc zklamaný a smutný.. hodně se na to upnul..
já to kupodivu docela zvládám.. přece jen není to jiná ms než ta kterou už rok dostávám..
Suzann no já po IUI brečela protože tenhle dotkor je prostě na mě divnej je arogantní a jede si po svým..
chci aby mi udělali nějaký ty vyšetření..a no zarytě že je to na nic.. nebo že takový vyšetření není a bla bla bla..
nebaví mě to..a nervuje..
Já vím že to myslí s námi dobře - že chce abysme rychle přes IVF měli mimi .. ale zase na druhou stranu když nejsou peníze tak co že...
Chtěla jsem aby mi ten doktor ten druhý napsal pro manžela doporučení na andrologii a tak.. abysme ho zkusili vyštřit a zase musím k tomuhle :frowning2:A ten bude zaseknutej :frowning2:
13. nov 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj je to des nekteri doktori jsou arogantni ja to vcera zazila,kdybych se nazeptala tak nic proste nevim.... :angry:
ale nejlepsi je,jit si tvrde za svym, to mi ver..jak pozna,ze te muze odbyt tak s nim pak nic nenadelas.To ja mam drzku :zipper_mouth: a ver mi,ze to funguje,rikaji si o to sami...
Verim,ze byl manza zklamany,je to proste napor na nervy a snad budeme aspon na konci odmeneni miminkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. nov 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann máš pravdu trochu se na toho doktora obrním a uvidíme co uvidíme nebo neuvidíme :wink: :dizzy_face:
držme si palce!!
13. nov 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
wrtulka to ma mrzi. :frowning2:
13. nov 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určitě to zvládneme, holky, všechny jak tu jsme! a dočkáme se miminek!
13. nov 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som bola na kontrolnom sone, tak sme objednaný na IUI v sobotu ráno mame byť Heliose. Dnes večer pôjdem na pohotovosť aby mi pichli pregnyl.
13. nov 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula přeji hodně štěstí! (na utz byl vše ok?)
13. nov 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Folikul na jednej strane 17,8 a druhej 18 mm tak že to je akurát, že ešte dovtedy dorastu. Tak dúfam že to víde.
13. nov 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulla držím palečky!
13. nov 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulienky :slight_smile:

Dlho som sa neozvala, tak neviem či si ešte na mňa pamätáte :wink: :wink:

Dnes som sa oíbjednala na folikulometriu, doktor nám najprv odporučil urobiť insemináciu a ak po dvoch troch pokusoch to nevýjde tak potom by sme sa dohodli čo ďalej.
Problém je len ten že mi tú insemináciu urobia len vtedy, keď budú folikuli na pravej strane, lebo ľavý vajíčkovod mám priechodný len pod tlakom.
13. nov 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dámy, měla bych poněkud nevšední dotaz. Chtěly bychom mít s partnerkou mimčo, samozřejmě zákony čr to v našem případě neumožňují. Nechci teď zabředat do diskuze nakolik dobrá či špatná tato situace je, ale ráda bych věděla jestli nevíte o nějakém doktorovi, nebo centru, kde by se to dalo řešit.
Možnost dovést si kamaráda, který by podepsal otcovství vylučuju předem. nechci se stresovat že mu jednoho dne "prnde v bedně" a bude si na to dítě dělat nárok. což jakožto základní lidské právo nevyřeší ani žádná smlouva.
Věřím, že snad někdo bude vědět jak na to a podělí se o tyto informace :wink:
13. nov 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mate..wrtulka je mi velmi luto ze sa to nepodarilo
13. nov 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka mě je to taky líto.. ale dobrý.. tak nějak jsem to čekala.. co se taky s 0% dalo čekat že.. :frowning2:
a jak jsi na tom ty?
13. nov 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka nijako dnes by som mala vediet kedy idem na laparku uz sa tesim..
stale depkujem je mi smutno ze niesom tehu ale co uz
13. nov 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka to je mi líto :frowning2: nedepkuj :wink:
však každá z nás má svoje trápení..
neboj zvládneme to věřím tomu.. nějak někdy.. asi ne hned..
ale zvládneme..!Musíme!
13. nov 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka uvidim po laparke ako bude a podla toho budem sa dalej posuvat.teraz mi zalezi len na laparke
13. nov 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit to chápu a kdy na ni vlastně jdeš?
13. nov 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este neviem dnes budem vediet ale pocitam toho 24
13. nov 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok