• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leeena_4 tak to jo, pac ja jsem zase slysela, ze pokud to mas normalne u sveho gynekologa, kdyz mas treba pravidelnou ovulaci, jen to chteji lepe nacasovat, tak taky dostanes pregnyl a ten si platis, ale ze kdyz je to v ramci CAR lecby, tak by to melo byt hrazeno, takze asi kazdej to vyklada jinak, jo jo 2 davky asi to budeme mit stejne a bylo to myslim 250 a 30 za recept celkem
1. máj 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, ja len hlasim: ani MS ani duch :unamused:
no nic, cakam dalej,,jedno z toho pride :wink:
a co ty, puna13 hm?
pekny zvysok nedele prajem!
1. máj 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 viz vyssie :slight_smile:
1. máj 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja som naposledy mala 10DC 9 milimetrikov ..takze tvoje je super jáááájo :wink:
1. máj 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, já teda měla pregnyl už 2x a pokaždé jsem platila jen 30 Kč za recept...v CARu, teda
1. máj 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 wow, tak to děkuju, už mám představu, to mám radost :dizzy_face:
@verru tak to jsem blázen, no jsem zvědavá, jestli teda budu platit, ale není to tak závratná částka, kdyby se musela platit. Jsou horší, třeba Puregon
1. máj 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 predstavu si radsej nerob, kazdy mesiac to moze byt uuuuuplne inak :slight_smile:
1. máj 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 jo, to jo, to pro tentokrát, já to nijak ani zkoumat nebudu :wink: Ono se může ještě něco klidně podělat a velké vajco mi může být k ničemu :grinning:
1. máj 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 kazde vajco dobre vajco, len ho neodpisuj :grinning: bez vajec to nejde
1. máj 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru
@leeena_4 je mozne, ze to ma kazda pojistovna taky trochu jinak...nebo proste nekde zkousi a jedou na nevedomost pacientu.....
chodite do soukromeho nebo statniho CARU - jinak ja mam VZP...
1. máj 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 takze vypada to na 1 folika, jo? no tak samo je dulezite , aby uvnitr pak bylo vajo.....
jinak ja mam dnes 6tou injekci a nejak mam pocit nafoukleho bricha....nevim jestli je to jen pocit, nebo treba vic zadrzuju vodu...no uvidim co mi reknou zitra...
1. máj 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 já ho rozhodně neodepisuju, ale podle zkušeností se raději neraduju na plno, protože mám i problémy s růstem sliznice a atd, takže vajíčko je super uvidíme, uvidíme :slight_smile:. Nechci pak být moc zklamaná :wink:
@cuddle jojo, je tam jeden. Jinak já nafouklá vůbec nejsem, dneska jedu už 8. a zatím nic necítím. Na to nafouknutí je prý dobré hodně pít. Jinak taky mám VZP a chodíme do GESTu :slight_smile:
2. máj 2011 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle @leeena_4 Já chodím k Apolináři, takže státní CAR, a mám OZP. Jinak zítra mě čeká ultrazvuk, tak doufám, že folíci rostou, jak mají a bude tam více než jeden - ne jako minule
2. máj 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru budu držet palečky :wink: Já si taky přála dva na dovjčátka, ale tak nebudu vybíravá a raduju se, že po roce konečně roste folík :grinning:. Minule jsi měla jeden? a čím a kolik stimuluješ, jestli se můžu zeptat?
@cuddle hodně štěstí na dnešní kontrole :wink:
2. máj 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá. No, zajtra idem na kontrolný ultrazvuk a veeeeeeeeľmi sa bojím, lebo v stredu minulý týžden lekárka nevidela odozvy srdiečka, hoci týžden predtým lekár v SPLN-e ich videl..., tak mám ohromný strach, čo z toho vznikne ... Prosím, držte nám palce a myslíte na nás, zajtra podám správu, dúfam, že bude dobrá :grinning: Pekný dník prajem všetkým, papa cmuk
2. máj 2011 o 08:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad Ahoj, moooc na tebe myslím, držím pěsti a posílám energii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ať srdíčko tluče jako zvon a určitě nám dej vědět, budeme napnuté :wink:. Drž se! :wink:
2. máj 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Beru "jen" tamoxifen 30mg denně. Minulý cyklus jsem brala to samé, ale jen 20mg denně a měla jsem právě jen jeden. Já ale ovulovala i sama od sebe, ale až kolem 20DC - teď když beru ty léky, tak ovuluji tak o 6-8 dní dřív, tak to alespoň rychleji utíká. I když mi ale přijde, že furt na něco čekám - na ovulaci, na testování, na mrchu a pořád dokola... :frowning2:

@vikad Já na tebe budu myslet určitě, pamatuji si tě z minulého týdne. Snad to bylo jen tím, že tvoje dr. měla horší ultrazvuk...držím moc palce a určitě dej vědět!

Stejnak dřív, když tyhle všechny vymoženosti nebyly, tak to v některých ohledech bylo lepší - alespoň budoucí maminy nezažívaly takové stresy...
2. máj 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru ahá, to neznám tamoxifen. Já stimuluju Puregonem a jen 25 jednotek. Kvůli PCO se asi bojí dávat vyšší dávky a na IUI jim prý jedno vajíčko stačí. A s tím čekáním máš pravdu, neustálé čekání. Já už to nějak zvládám a nepřemýšlím nad tím, ale teď od IUI do testování se mi to taky určitě potáhne
2. máj 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Ďakujem za podporu, určite sa ozvem zajtra :grinning:
2. máj 2011 o 08:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru Ďakujem, si zlatá, v minulosti to asi bolo fakt lepšie, lebo od minulej stredy som nemala chvilku kludnú ... Tak sa zajtra ozvem ... :slight_smile:
2. máj 2011 o 08:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, mne sa asi pomaly ale isto rozbieha MS
zrejme ani cislo 3 nebolo pre mna stastne
prajem pekny dnik!
2. máj 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky hlasim navrat z ultrazvuku a zatim castecne vysledky, zbytek si mam volat az kolem 1 kdy bude krev

sliznice 5mm - to je hadam asi zatim malo......pry se uvidi dle hladiny hormonu a mozna neco nasadi

na jedne strane je 9mm a na druhe 12mm folik, tak pani doktorka rikala, ze to odpovida tomu 8DC - mam za sebou 6 injekci a doma jeste 4, ale jestli mam davat 2 ampule tak to se uvidi dle te krve, tak jsem zvedava.....
2. máj 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no tak kontrola byla, vysleky viz prispevek predtim, takze konecne tam neco je.....jeste uvidim co mi reknou odpo na tu krev...
2. máj 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky. Po kratším váhámí jsem se rozhodla vám sem napsat.

Taky zvažujeme IUI, ale ještě nevíme, jestli je rpo nás úplně vhodné. Ale popořádku.

Už v říjnu 2009 jsme se začali snažit, ale nějak to nešlo, manželovi dipadl hodně špatně sperminogram (ani jedna pohybliva spermie) a já si pak na jaře našla práci, takže jsme těhotenství odložili. Začali jsme znova v listopadu 2010 s tím, že spermiogram se strašně zlepšil a prý by to mohlo jít. Podařilo se nám a já v únoru našla vytoužené čárky. Jenže v 7tt jsem měla spontánní potrat. :frowning2:

Teď se snažíme znova, mám první porevizní cyklus, ale podle folikulometrie to vypadá, že to byl anovulák. Možná to vypadá divně, že v mluvím o IUI v případě, že jsem vlastně vůbec neměli s otěhotněním potíže (3. snažení po pauze, stimulace Clostylbegytem), ale manželovi v prosinci objevili celkem závažné onemocnění, které sice není akutně život ohrožující, ale musí se začít co nejřív léčit. Při léčbě se nesmí otěhotnět (trvá rok) a pak ještě půl roku po ní. navíc se hned první léčba nemusí podařit. nyní je ve fázi, že se právě kvůli našemu snažení dohodl s doktorem, že léčbu odloží, jenže nejde to dělat pořád.

Takže tolik o mně. :slight_smile:
2. máj 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak to je super, že máš dva folíky, to závidím :grinning:. Jinak sliznici mám taky zatím nízkou, ale ta roste nejvíc až po ovulce :wink:
2. máj 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessika Možná by si měla co nejdřív navštívit CAR - určitě tě ti tam pomůžou a třeba manžovi sperma zamrazí a pak bude dost času na různé pokusy a on nebude muset léčbu na dlouho odkládat...držím pěsti!
2. máj 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru Jenže bohužel právě ta manželova nemoc neumožňuje zmrazení - je to infekční, museli bysme si za 20 tisíc pronajmout celý kontejner :unamused:
2. máj 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no jsem zvedava, kdy jdes na dalsi ultr? ja ve ctvrtek, uvidim jeste co mi reknou odpo kolik si toho mam dal pichat ....tak snad vyrostou oba.....
2. máj 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle zítra a pokud bude mít 19mm, jak se předpokládá, tak mi píchnou pregnyl a ve čtvrtek se jde na věc. :wink:
@jessika ted ty jsi si toho taky dost prožila. To mě mrzí, když čtu takové komplikace z několika stran. Ale hlavní je, aby byl manžel v pořádku, zkusila bych pár IUI a když se nepovede, tak dát pauzu a užít si hezký rok ve dvou. Hodně síly :wink: :slight_smile:
2. máj 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no jo mela jsi ho o skoro 2mm vetsi, tak to by mozna u me odpovidalo tak so-ne , no jsem zvedava...., tak pak dej zitra vedet kolik mel a jestli ho nedorostl jeste jeden :slight_smile:
2. máj 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok