• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lumcag - k metodě ludmily mojzisove:
uplne s tebou souhlasim, je fakt, ze ja to resim mozna az skoro predcasne, protoze zatim se na IUI teprve chystam, na druhou stranu rekla jsem si ze cviceni mi neublizi. Fyzioterapeutka mi krasne srovnala pater, a ted budu cvicit a chodit na kontroly. Kdyz nic jineho, je to dobre i na zada. Doporucuju :slight_smile: !
2. máj 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13
@janulka1980 Tak u nás se nezadařilo, včera přišla MS, tak jak měla, takže žádné překvapení. 18.5. jedme na konzultaci kvůli IVF.
2. máj 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 to mě mrzí kočko :-/. Jak to bereš? 18.5. je už brzy a já vám budu držet palečky, aby i to IVF bylo co nejdřív a tentokrát už úspěšné :wink:
2. máj 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 to mě mrzí kočko :-/ Jak to bereš? 18.5. je už brzy a já vám budu držet palečky, aby i to IVF bylo co nejdřív a tentokrát už úspěšné :wink:
2. máj 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Jsem v pohodě, já s tím ani moc nepočítala :angry: . IVF by mělo být c červnu.
Co vajco, pěstuješ? :slight_smile:
2. máj 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak to jsem ráda, že tě to nevzalo a červen je super, je to za humny a nebude ještě moc vedro :wink:
Pěstuju, byla jsem na uzt v sobotu (8DC) a byl tam folík 13,5mm, tak uvidíme co z toho bude. Sliznice zatím nízká, ale ta má ještě čas. Moc nad tím nepřemýšlím a nechávám to osudu. Zítr jdu na utz znova a když bude okolo 19mm, tak dostanu pregnyl a ve čtvrtek to půjdeme prubnout :slight_smile:
2. máj 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Tak to mooooc pěkné vajíčko, slepičko :grinning: . Jinak já jsem za pregnyl taky doplácela 140,-.
2. máj 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 děkuju, skoro se červenám :grinning: 140 je v pohodě, tak uvidíme, kolik budu platit já
2. máj 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahojky, tak u nás zatím pořád nic, dneska by měla přijít MS a nic a taktéž test negativní, tak čekám a čekám, ale vypadá to, že zítra už dojde a pak jdeme do třetího IUI :slight_smile: Holt kdo si počká ten se dočká, ale už aby to bylo :grinning:
2. máj 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 Peťul, tak to mě mrzí, ale jdeme dál a hlavně moc dlouho nečekáš, tak to je super, a hlavně je to tvoje první IVF, a to se určitě povede, budu ti moc držet palečky, aby jsi "snesla" co nejvíc krásných a zralých vajíček :dizzy_face:
2. máj 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak jsme byly s manželem o víkendu na rybách a měli dlouhý rozhovor ohledně naší situace, a rozhodli jsme se že na chvilku vypnem. cca do září a pak zkusíme další IUI, teda kdyby se náhodou nepovedlo normálně :grinning:

Jsem ráda že mě chápe, alespoň si odpočině tělo i dušička i nervičky :dizzy_face:
2. máj 2011 o 13:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1 Nemam prehlad o vsetkych, chodim do Martina. Ale v utorok po velkej noci som volala do nemocnice L. Pasteura v Kosiciach, kde inseminaciu robia. Cena: 39,80 eur. Ak ta zaujimaju aj ostatne, obvolaj si ich. Cisla lahko najdes na nete. Staci zavolat na recepciu alebo hocikde- oni ta bud prepoja alebo poradia kam presne volat.
2. máj 2011 o 14:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 ahojky, vypadá to, že to neseš mooc statečně a já ti budu fakt fandit, aby ten třetí pokus byl úspěšný, za přístup si to zasloužíš :wink: :dizzy_face:
@chersi to je dobrý nápad, ono je to někdy třeba úplně vypnout a načerpat nové síly. Přeci jen to není úplně bez stresů a nenáročné i když je to "jen" iui. Užijte si teda krásné jaro a léto :wink: :slight_smile:
2. máj 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pitrisek26 Ja som mala na 12DC 2 folikuly, oba 20mm a sliznicu len 6 mm a IUI mi urobili o tri dni po kontrole i tak.
2. máj 2011 o 14:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jééé, mocinky děkuji :slight_smile: :slight_smile: , ale já tobě taky přeji, aby se už konečně zadařilo a všem tady :wink: . Já jsem se už jeden den vybrečela a vždycky mi je pak hned líp. Manžel mě obejmul a řekl, že to tím přeci nekončí, že jdeme do dalšího pokusu, když už jich máme šest za rok, takže to využijeme :wink: .
2. máj 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 manželské obětí pomáhá nejvíc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hodně síly do vítězného boje :wink:
2. máj 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 @puna13 u nas to tiez vyzera, ze to nevyslo...zatim sa MS nerozbehla, ale vidim to tak, ze je to na vlasku...
ked dorazi, mam zavolat a objednat sa na konzultaciu..uvidim, mozno skusim dalsie IUI, ale tentokrat s utrosom ci jak mu nadavate :slight_smile:

2. máj 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
@puna13 No, holky, tak bojujeme dál.
2. máj 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak ja pokracuju ve stejnych davkach, asi ty hormony jsou nizsi nebo spis v normalu , nesnizovalo se ani nepridavalo....tak uvidim ve ctvrtek by mohl mit ten jeden taky kolem tech 20
2. máj 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. máj 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, taky vám všem držím palce, ať to všechno vyjde co nejdřív!!!!
Jinak, vím, co to je IUI, jak se provádí, co nás ale všechno před tím čeká? Jaká vyšetření, jaké procedury, léky... Kolik to ve výsledku stojí? Asi se ptám jako blbec, ale budu ráda, když mi to malinko osvětlíte :slight_smile:
2. máj 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessika Je to podle postupu CARu. Já chodím do Pronatalu, tam nám nejprve dělali hormonální profi, pohlavní nemoce, protilátky na spermie, manžel šel hned na spermiogram, pak podle výsledků konzultace, co dál. Při IUI se objednáš na 9-12 den po MS na UZ, kde ti změří velikost vajíčka a děložní sliznice a podle toho pak naplánují IUI případně další UZ. Co se týká ceny, tak záleží, jestli budeš mít nějakou stimulaci, já byla bez stimulace, tak jsem jen platila Pregnyl 150,-, ten se píchá před IUI, je to vlastně na vyvolání ovulace-prasknutí vajíčka, samotný zákrok je hrazený pojištovnou,je to bezbolestné, zhruba 15 minut po zavedení jdeš domů a máš normální běžný režim. Já jsem akorát brala Utrogesta 2x denně, je to na podporu udržení případného těhotenství. :grinning:
2. máj 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 Děkuju moc :slight_smile:
Pronatal je v Praze, já jsem z Brna. Jaké máte zkušenosti s brněnskými CAR? Manžel byl na spermiu v Repromedě, ale nebránila bych se jinému, kdyby mi ho někdo doporučil...
2. máj 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holčiny jste úplný zlatíčka a jsem tu mezi váma ráda :wink: . Člověku se hned líp bojuje, když v tom boji není sám. Jinak pořád nic, ještě ani náznak MS, ale určitě zítra, mě to kolikrát překvapí, ráno nic a odpoledne šup a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. máj 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 no moc bychom to chtěli, zatím jsem 9.tý po IUI,tak doufám,že tam už prcek je :slight_smile:
2. máj 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahojky pregnyl je lepšejší než ovitrile. mě to říkali v CARu, když jsem tam měla folík veliký 21,2mm tak řekli,že mi dají pregnyl, protože je lepšejší a účinější. Držím palečky, já jsem teď 9.tý den po IUI
2. máj 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 no to je mi líto :frowning2: Já mám teď za sebou třetí,tak doufám,doufám.....testovat se budu asi v sobotu, to bude 14.dní po IUI
2. máj 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fucipe tak držím úúúplně nejvíc palečky, aby tam prďolka byl, protože do třetice to musí vyjít :wink:
2. máj 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessika ja chodim do statniho na Obilnaku - jinak mas uz na vyber jen ty soukrome - Repromedu, Unicu, Reprofit, Helios
zalezi jak moc jste narocni, na soukrome klinice platis za komfort, takze i ty priplatky jsou drazsi a pocitej s tim, ze tam IUI skoro nedelaji - nejsou z toho pro ne zajimave penize, takze kazdeho posilaji skoro na IVF rovnou - my se rozhodovali delsi dobu a nakonec jsme zkusili to statni, zatim si neztezuju, samo cekacka je nekdy delsi predevsim na tu prvni konzultaci, ale jak uz jsi v procesu, tak to mas krev, ultrazvuk, konzultace do hodiny vzdy odchazim
2. máj 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 mne mala dorazit MS v sobotu..dodnes nic, ale test biiiilyyyyy jako sniiiiiih
ked pride, idem na pohovor :unamused: :slight_smile:
2. máj 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok