• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ahojte baby davno som sem nenapisala.my stale cakame na ziadost. :angry: vcera som posielala maily do poistovne ako sme na tom :grinning:
3. máj 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Tak to já mám zkušenosti se soukromým i se státním centrem a musím říct, že ze soukromého jsem musela odejít, pač mě hned nutili do IVF a tvrdili, že přítel má nepohyblivé spermie. Přešla jsem do státního CARU a nevěřila jsem očím, když měl přítel normospermii a nabídli mi IUI. Zatím jsem tam spokojená.
3. máj 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessika Hodně si chválí Reprofit, ale mě tam hned nutili do IVF, tak jsem přešla na Obilňák, který už tak oblíbený není, nicméně jsem tam zjistila, že to je na IUI, takže zatím spokojenost.
3. máj 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessika ahojky, já musela ještě na průchodnost vejcovodů před IUI a považuju to za dobrý postup :wink:
@fucipe děkuju za informaci, tak to budu chtít pregnyl a tobě držím mooc palečky, ať to vyjde a rychle utečou dny do testování :dizzy_face:
@cuddle nemyslím, že v soukromých carech nedělají IUI :wink: Je to CAR od CARu, někde tlačí na IVF, někde jsou slušní :slight_smile:
3. máj 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad kdepak tě máme, pořád ještě držím ty pěsti, tak ať je můžu pustit :wink:
3. máj 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Ahoj moja, ešte trošku drž. :grinning: Na ultrazvuku ešte nič nevideli (odozvy) a boli tma traja lekári, ale povedali, že to treba sledovať a brali mi krv na HCG, tak o hodinu mám volať, potom pot´dám info :grinning: Tak mi ešte držte palčeky, pokial vládzete :-*
3. máj 2011 o 11:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad to ještě vydržím a držím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. máj 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Ahojky, no tak volala som na ten výsldok a hodnitu HCG mám cca rovnakú ako minulý týždeň, nekleslo to a lekárka hovorila, že zatial je to ok. Mám teda prísť v pondelok na kontrolu znovu na krv a ultrazvuk... Nieje to zatial zlé, ale som neistá a bojím sa ...
3. máj 2011 o 12:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad ach jo, takže zase to není jisté, viď? To je mi líto kočko, že tě takhle napínají :-/ Ale věř, že to dobře dopadne :wink: Myslíme na tebe
3. máj 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikad:moc na tebe myslím!!určitě to dobře dopadne!!!vydrž!!!!!!!!

u mě ms nikde,tak mám náladu asi jako to počasí venku :angry:
tento týden ještě počkám a pak zase na vyvolávačku,už třetí :frowning2:
3. máj 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, přišla sem vás zkontrolovat jak válčíte :slight_smile:

@vikad myslím na tebe ať je vše ok ;)
@miskag teda tebe to tělíčko taky pěkně zlobí :(
@leeena_4 jak je kočko? :slight_smile:
3. máj 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 ahojky, to je fajn, že ses přišla mrknout. Já jsem dneska 11DC a jdu na utz a když to dobře půjde, tak dostanu dneska Pregnyl a ve čtvrtek IUI. Jinak 8DC jsem měla 13,5mm folíka, tak jsem zvědavá, jak se to bude dál vyvýjet :wink:
3. máj 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jůů prima, to mám radost :slight_smile:
3. máj 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 já docela taky, ale uvidíme, uvidíme :wink:
3. máj 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ve čt nepracuju - držím vše co mám :D
3. máj 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. máj 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 a jak je tobě? nějaké příznaky, nevolnosti a tak?
3. máj 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holčiny, tak jak jsem předpokládala, dneska jsem to dostala, už vlastně včera kolem půlnoci na dnešek, ale počítám jako první den dnešek, tak jdeme do dalšího boje, se nedá nic dělat, vlastně ano, snažit se :grinning: ať se děje co se děje, i kdyby sníh padal, což padá, sice né u nás v Ústí, ale ségra mi psala že u nich ve Varnsdorfu je pět cm sněhu a poslala i video a opravdu hustá chumelenice :grinning:
3. máj 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad Tak snad to dobře dopadne, pokud hodnota neklesá, tak je pořád velikánská naděje, držím palečky, aby už bylo na UTZ něco vidět a můžeš se už těšit z rostoucího bříška :wink:
3. máj 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no Leni u mě začíná přituhovat, od včerejška... zatím se s mísou neobjímám, ale stavy nič moč teda... těším se, až to budu mít za sebou... jeden den (týden) prckovi něco šmakuje a druhý den zvrat a nazdar bazar, mučí mě pak celý den...
3. máj 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 oujé, co vím od kamarádek, tak pomáhá, když ráno ještě před tím, než vstanou zlabnou pár piškotů, nebo něčeho neutrálního :wink: Přeju, ať tě to netrápí dlouho :wink:
@puna13 To je mi líto, ale tebe není třeba litovat, jsi silná ženská s pozitivním přístupem a tím si to miminko určitě brzy vybojuješ :wink:
3. máj 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puna:to mě mrzí,ale jak píšeš,oklepat se a jede se dál!!! :slight_smile: však my se nakonec dočkáme!!!!

leena:tak super!!!budu držet palce,ať je to ve čtvrtek tam a za 14dní //,tfuj,tfuj!!!! :slight_smile:

kajka:jj,tělo mám teď pěkně po tom potratu rozhozené :frowning2: ms jsem měla naposled v únoru,mazec.teď už po druhé injekci čekám asi 3.týden,ach jo :unamused: už jsem mohla mít skoro před druhou ms a pak rychle na IUI.takto se mi to pořád protahuje a protahuje :angry:
no,nenaděláme nic.po neděli zajedu jen k mému gyn na vyvolávačku a ta už snad zabere nebo fakt nevím :frowning2:

taky je u vás tak hnusně?tma,zima,děs.ještěže můžu být v klidu doma :slight_smile:
3. máj 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag děkuju, radši si ani nepředstavuju, že by to těma // mohlo končit :grinning: Ta tvoje mrcha je teda potvora :-/ Zkus říct mudrovi o dvojitý agolutin, ten by mohl zabrat :wink: Držím pěsti, ať rychle přijde. Až dorazí, tak jdeš do další stimulky k IUI?
A je tu nechutně, zalézt do postele s knížkou a horkým čajem :dizzy_face:
3. máj 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak ráno sem kupodivu v pohodě... jen se nesmím moc hýbat nebo se spustí závratě... stačilo včera třídit prádlo do pračky nebo dneska žehlit košili a bylo :D nevolnosti přijdou až se prckovi nezdá to, čím sem ho nakrmila :slight_smile:

@miskag vydrž, pro tělo to byl asi pěkný zápřah, tak se snaží vzpamatovat ;)

@puna13 jj, optimismus neztrácej ;) ten se hodí dycky :slight_smile:
3. máj 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:díky!!taky jsem přemýšlela,že mu řeknu o dvojitou dávku,snad mi ji dá.vím,že tady o tom holky psaly.já jsem dvojitou dávku nikdy neměla :slight_smile:
musím nechat proběhnou dvě ms,takže to vidím na IUI až tak v červenci :frowning2:,dřív mi to neudělají :frowning2: ty měsíce tak letí,děs.
budeme se snažit i sami,ale moc nadějí tomu nedávám :wink:
a to v červenci jedeme na dovču,tak jsem zvědavá,jak to vyjde,jestli se to nepusune až na srpen :frowning2:
3. máj 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka:tak ještěže aspoň nezvracíš a rozdýcháš to :slight_smile: jj,snažím se vydržet,ale někdy už je to na palici :wink:

3. máj 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag zatím :grinning:
3. máj 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka: :grinning:
3. máj 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puna13 ahojky, tak tvoje se rozjela jo? moja ne a ne..som dnes 31DC
ceka se dal :sweat_smile:
3. máj 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přeji "pěkné" odpoledne-nějak nás zradila technika a PC odešel do opravy. Ale vidím, že tady se opět objevily dvoučárečkové děvčata :wink: což je moooc fajn. Já byla po Velikonocích na utz jak vypadají foliky, narostl mi jen jeden zato prý dost velký takže od minulého týdne mám za sebou 3IUI. Chtěla bych věřit větě-že do třetice všeho dobrého :dizzy_face: uvidíme uvidíme
3. máj 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok