• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@puna13 jo děkuji moc, zítra jedeme zaplatit obřad na svatbu a rovnou si koupím testík, dnes jsem 10 den po IUI, tak jen doufám,že to vydržím do pátku a udělám testík až v pátek
3. máj 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru ahojky já teď na posledním pokusu měla taky jen jeden folík o velikosti 21,2mm. jsem 10 den po IUI,tak čekám na výsledek, budu testovat v pátek,pokud to teda do té doby vydržím :slight_smile:
3. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 já jezdím do prahy do PRONATALU a jsem tam s nima maximálně spokojená
3. máj 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru a byla jsi predtim taky na ultr? nebo az ten 10DC? ze byl hned tak velkej , ja byla vcera a byly tak 2 - 9mm a 12mm kazdej na jedne strane - to ze narostly 2 nevim, mozna reakce na ten lek jako takovy, mela jsem Fostimon
prave me taky trosku poboliva bricho, ale kdyby byla pravda, ze roste 2mm denne, tak by ve ctvrtek mely mit 18mm a 15mm a to by dle me na prasknuti stacit nemelo.....nevim je to moje prvni stimulace injekcemi pred IUI...takze porovnavat nemam s cim a jak vidim kazdy to ma uplne jinak...
3. máj 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru byla jsem 11den na utz a taky jen jeden folik, sice 21mm takže hned další den jsme podstoupili 3IUI. Ty předešlé IUI jsem šla až tak 17-18 den. a to vždy stimuluju Clostikem
3. máj 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fucipe Ahoj, byla jsem v Pronatalu v Praze na IUI dva dny po tobě, konkrétně na velikonoční pondělí, ty budeš testit už v pátek, mě napsala dr.až za tři týdny od IUI. Zdálo se mi to dost dlouho, tak jsem si řekla, že to příští týden taky prubnu, když tedy ta mrcha nepřijde dřív. Pokud by byla pravidelná, tak by to mělo být v sobotu, tak uvidíme, tobě samozřejmě budu držet palečky :slight_smile:.
3. máj 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, můžu se přidat? já mám holčičku, která vyšla po dlouhém čekání přirozeně. Bohužel te´d při snaze o druhé se nedařilo, tak jsem asi po roce přemluvila gynekologa, aby mi dal doporučení do Pronatalu, kde zjistili, že vůbec nemám ovulaci. Tak jsem tento měsíc zobala Clostik a šla jsem 11. den na ultrazvuk, bohužel prý na něj vůbec nereaguju, tak od příštího měsíce si začnu píchat injekce do břicha. Nemáte někdo zkušenost, jestli se i s injekcema dá podstoupit IUI 6x za sebou? Jestli to hormonálně není příliš velká zátěž pro organismus? Prý si budu píchat to samý, jako kdybych šla na IVF.
3. máj 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 myslím, že áno. Ja mám presne ten problém čo ty. Clostil mi naposledy nezabral, tak sme naplánovali IUI s inejkciami ku ktorému ale nedošlo :frowning2: takže u mňa iui jedine s injekciami
3. máj 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle pozitivní ovutest znamená, že ovulka bude do 36 hodin. Po ní už to nemá žádnou cenu testovat :wink: a mě to netrápí, že nevím, kdy byla, je to jedno, jestli se má povést, povedlo se, nebo se povede později, já nad tím nijak nedumám :wink: a každopádně se chci vyhnout sexování na základě ovutestu. To už máme za sebou a když je chuť, tak super, když není, nechceme, aby to měnil test :wink: :slight_smile:
3. máj 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 Já si taky píchám Puregon, který je ve větších dávkách u IVF. Teď jsem si 8 dní píchala, ale propásli jsme ovulku, IUI nebylo a od dalšího cyklu rovnou zase začínám píchat Puregon :wink: Ale šestkrát nepřetržitě to asi nedá nikdo, alespoň jsem takového člvoěka nepotkala
3. máj 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Naprosto souhlasím. Moje zkušenost se soukromým carem je stejná, proto jsem radši přešla do státního, kde mě hned do IVF necpou.
3. máj 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 hehe piseme si na 2 forech , vsimla sis :slight_smile:
3. máj 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Těhulky
clloi -4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // mimi má srdíčko
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 // prcek má srdíčko
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI, 14.3.2011 //, 5.4. mimi má srdíčko (6+3tt)
vikad - 10.3. 2 IUI - 24.3. tehu potvrdene z krvi
zirafka82 - 29.3. 1. IUI našla ducha //
kajka_37 - 29.3. 1. IUI našla ducha //
uzlicek123 - 14.4 ( 3 IUI) , našla ducha // - tehu potvrdene z krvi
ivavec- 13.4 (3IUI), těhu potvrzené z krve 13.5 kontrola
Snažilky :

duben
marlenee - 15.4 (2 IUI ) - negativní
petula22 - 18.4 (2 IUI )
puna13 - 18.4. (3 IUI) - negativní
janulka1980 - 19.4 (3 IUI )
halooooo - 25.4. ( 1 IUI )
petrala - 23.4 ( 5 IUI )
Chersi - 15.4. (2 IUI)
pitrisek26 - 29.4 (2 IUI)

leeena_4 - konec dubna 1IUI - ovulka nás zřejmě předběhla a IUI se nekoná, zase za měsíc
haaninaa - 18.3. 6.IUI, nepovedlo se, kkonec dubna konzultace dalšího postupu

květen 11:
verru - 4. 5. (2 IUI)
rehonka - 10.3. 1IUI, nepovedlo se, 2.IUI snad v květnu, do té doby vyšetření průchodnosti vejcovodů...
cuddle - koncem dubna stimulace Fostimonem, snad nasledne v kvetnu 1IUI
leena_4 - druhý pokus o 1.IUI

červen 11:
verry - 21.2 2IUI, nepovedlo se, v květnu laparka, 3IUI v červnu

Ostatní:
petuska123 - 2 IUI-negat. ziadost na ICSI podpisana a nech ten cas rychlo prejde
miskag - 1 IUI neg.
jalanecek - 9.3. 1IUI
fibi21 - 23.3.1IUI - uvidime o 14 dni t.j. 5. apríla idem na test !!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!
sijust - 1 IUI...caka na vysledok 11.apr.
Dnes ve 20:24 • snaží se • Odpověz • To se mi líbí • •

> Starší
Přidej odpověď
3. máj 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 me taky clostik vebec nezabral, ted mam injekce Fostimon, a na ultrazvuku 8DC jsou 2 folici zatim 9 a 12mm, takze dalsi ultrazvuk
ty injekce jsou stejne, ale urcite jina davka , protoze pro IUI nechcou abys mela moc foliku, delaji to u nas max kdyz mas 4 jinak by ti delali odlehcujici punkci, aby nehrozilo mnohocetne tehotenstvi, ona i predstava, ze se ujmou vsechny 4 je teda desiva.....
no IUI muzes 6x do roka - nekdo rika 6 x za zivot, ale me rikali v CARu 6x za rok, ale leky ( injekce ) jen 3x a tedy u 4teho pokusu by uz jsi je platila
ja bych sla 3x do IUI a pak uz do ivf - kazdej ma ale jiny nazor a samo tvuj doktor ti doporuci lip, dle testu a vysledku stimulace...
3. máj 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja myslela, ze ovutest budes mit pozitivni po prasknuti foliku , cili pokud praskl vcera, tak by mel byt pozitivni, ne - nevim mozna se pletu , tedy na ovu testy nejdem, pac vim, ze ovu nema.m....
3. máj 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ovulační test funguje na principu zachycení vrcholu hormonu zodpovědného za prasknutí folikulu a pokud folikul praskne, hodnota toho hormonu dost rychle klesá. I tak se prověřuje proběhlá ovu, jeden den test pozitivní, další negativní rovná se ovu proběhla. a já už ovutesty dělat nechci
3. máj 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo ahojky jo to mě taky vždy říkají 3 týdny od IUI,ale kdo to má vydržet? já jsem ráda,že to vydržím ty 2 týdny. ale mám kamarádku která jezdí do pronatalu do teplic a tam jí říkají 2 týdny.
testit budu v pátek, tak doufám,že tam budou a že to bude těhu a né chemické těhu.
taky držím palečky :slight_smile:
3. máj 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Jj všimla. Mě čeká IUI na Obilňáku :slight_smile:
4. máj 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky
děkuju za rady. Já jsem právě byla překvapená, jak náročný to je psychicky. Njedřív jsem si říkala, ještě před tím, než jsem měla Sárinku, že nechápu, proč, když má někdo jedno dítě, tak proč to nějak řeší, prostě nejde to, tak to nejde. Jenže teď když jí mám ( a jsem fakt vděčná, čekali jsme dlouho), tak najednou vidím, jak by to moc chtělo sourozence, aby nebyla sama a já ní nebyla tak fixovaná, prostě ta rodina není úplná.
No a teď jen když mám jít do Pronatalu, tak jsem celá nesvá, jsem taková nervozní a pak je mi do breku apod. A to nemluvím o tom, kolik mám kolem sebe těhotných kamarádek. ale tak to je do jiného tématu.
Mě teda ještě dr. řekla, že na mě koukne 21 den cyklu, jestli náhodou nemám tu ovuku později, ale že prý pochybuje. Minulý cyklus mě viděla 18 den cyklu a říkala, že ovulaci nemám, že kdybych jí měla ten ckylus mít, musely by ty folikuly mít aspoň 13 mm nebo tak nějak a že to nemám.
Takže taky jsem rozhodnutá to párkrát zkusit, ale 6x za sebou to asi nedám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bielanevesta ahoj Aničko, my se známe z jiné diskuze, ale docela jsem tě sledovala, jak ti roste Natálka :dizzy_face: je moc krásná. :dizzy_face:
4. máj 2011 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, co máte zkušenosti, ještě bych se chtěla zeptat, je možný, že když třeba na ultrazvuku není vidět 11 den cyklu, že by se ovulka chystala, že by přišla ovulace třeba za 4 dny? nebo za týden? :confused:
4. máj 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 jj známe :slight_smile: Děkuju :dizzy_face: Taky na vás koukám :slight_smile:

to že je to psychicky náročné to je pravda :frowning2: my zvádzame boj už tri roky, so samými nezdarmi. Naty pritom bola na prvý šup a prirodzene, aj keď úplne bez starostí to tiež nebolo. A malá toho súrodenca tak potrebuje :frowning2: V mojom okolí buď samé tehulky alebo čerstvé mamičky, a s každou "novou" ma to zráža na kolená... Máš aspoň dobré, že do toho IUI idete. My sme mali ísť, ale pokazilo sa to :unamused:
4. máj 2011 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bielanevesta Napíšu ti IP :wink:
4. máj 2011 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 11 DC je možno na to brzo :confused: ja som po clostile na 11 DC tiež nič nemala ale k ovu nakoniec určite došlo 16 DC. Za mesiac som bola na UZ až 13 DC a už bol folík pekný...tak držím pesti
4. máj 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. máj 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě totiž dnes fakt tak divně píchá v břiše, a tohle poslední rok vůbec nemám a neznám. Určitou dobu jsem taky měřila teploty, ale ten vzestup jsem měla tak prazvláštní, že jsem s tím přestala. Mě se to třeba zvyšovalo o 0,1 stupně postupně každý den trochu, ale nikdy ne skokově tak jak by to mělo být.
4. máj 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopretina27 No ja som sa to prave nedavno doktorky pytala: a Zumba v ziadnom pripade! Nielenze pocas prvych dni po IUI ale az do pripadneho vyratenie tehotenstva. Ona chodi tiez na Zumbu takze vie o com to je, ze sa tam vela skace a vrti panvou :slight_smile: Bavili sme sa aj o bicyklovani a povedala, ze tiez radsej neriskovat.
4. máj 2011 o 09:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fucipe V CAR ,kde chodim ja, cakam 2 tyzdne a potom na 14-ty den robia test v centre
4. máj 2011 o 10:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fucipe Já chodím taky do Pronatalu do Teplic a řekli mi testovat 12.tý den.
4. máj 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 No, jestli to třeba nemáš naopak, že máš ovulku moc brzy... Já jí mám už 12 DC.
4. máj 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok