• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@cuddle tak to je vždy lepší prvních pár pokusů IUI,ale já mám 3 za sebou a nic :frowning2: IVF u mě dělat nemůžou :frowning2: takže nevím jak to se mnou dopadne :frowning2:
vám moc držím palečky, ať pořádně rostou folíci. je dobré hodně pít jogurtové nápoje. Já je chlastala 2-3 denně a měla jsem tedy jen jeden folík, ale byl 21,2 mm. taky to teda mělo dozněz z minulého IUI, který byl měsíc před tím, tažke jse měla pořád hormony v sobě.
6. máj 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no tak snad jo :slight_smile: uvidíme co mi řeknou příští týden v CARu, doufám,že pochopí, že na další pokus chci až po svatbě :slight_smile:
6. máj 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fucipe to je jasný, že pochopí, to je jen a jen vaše věc a oni to vůbec řešit nebudou :wink:
6. máj 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fucipe:to mě moc mrzí!!! :frowning2: tak po svatbě to už musí vyjít!!!a kdypak máte ten velký den? :slight_smile: a jak se dlouho snažíte?jsi ještě mladá,tak mimčo na sebe určitě nenechá dlouho čekat!!!!

petrala:jejda,ty se ten výsledek fakt nedozvíš :frowning2: :slight_smile: a mělas jen jeden test?slyšela jsem,že nejlepší je Mamatest10.

jj,já jsem si taky plánovala,že rodině a známým řeknu o těhu na oslavě mých třicátin a nakonec to dopadlo špatně :frowning2: ,takže jsem ani neměla náladu něco slavit,ale nakonec to bylo fajn!!!
6. máj 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ahojky tak můj den jo 16.7. ve 12:00 na zámku v Hořovicích.
u mě je horší to, že jsem prodělala rakovinu a měla nádor v děloze, do toho endometrioza, takže u mě věk nehraje roli. Příroda si na mě vynahrála jak nejvíc mohla. toto byl 3 pokus a snažíme se 2 roky :frowning2:
6. máj 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fucipe urcite mozem povedat za vsetky co tu sme, ze ti moc drzime palce nech vam to vyjde!!!! vela zdravicka, krasnu, nezabudnutelnu svadbu a potom stasticko, aby sa vam splnil ten sen v uzlicku :dizzy_face:
6. máj 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fucipe janulka 1980 to napsala krásně za všechny, takže jen souhalsím :wink: Máš toho za sebou dost, ale i přes to věřím, že to miminko mít budeš, jen to potrvá asi víc pokusů, ale bude, neboj se nic :wink: Věk nehraje roli teď, ale kdyby ti bylo po 35 věř mi, že ta šance by byla menší. Takhle nejste tlačení časem a IUI můžeš zkoušet vícekrát a určitě jednou úspěšně :wink: :dizzy_face:
6. máj 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
@leeena_4
děkuji, jste zlatíčka :slight_smile: uvidíme snad se brzy zadaří. už by to chtělo, je toho vždy nějak moc najednou nemáme teď momentálně ani jeden práci:frowning2: takže před svatbou fakt parádní :frowning2: no prostě když se něco "sere" tak pořádně :frowning2:
6. máj 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fucipe to tak byva...ked sa s... tak sa s...
ale zas sa to zacina dobre: 1.svadba, 2. ....... :wink:
6. máj 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak test negativní!
Nedá se nic dělat....V červnu bude šesté iui :slight_smile:
6. máj 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala no tak to je za chvíli, je to škoda, že nám to nevychází :frowning2:
6. máj 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 no uvidíme jak to vše dopadne :slight_smile: že si ten život s náma ale zahrává :slight_smile:
6. máj 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fucipe přesně, když už, tak už. Nic si z toho nedělej, práci určitě najdete, jen v dnešní době chvíli trvá. Můj manžel má mírný zdravotní handicap a hledal práci rok, když jsme spolu začínali a hrozně nás to stmelilo, i když ty stresy, kde vztí peníze byly hrozný, zvládli jsme to a náš vztah je pevnější :wink:
6. máj 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala oujé, to mě mrzí kočko, ale vypadá to, že začátkem června do toho půjdu s tebou :wink: Co máte za hafana? to je zlaťák? My máme doma dvě placatý huby (boxerky) :wink:
6. máj 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo,jo mame zlateho retrivra febečku:slight_smile:je to moje štěstíčko:slight_smile:
chci si dat mesic pauzu a pak zas iui....mam jeste 3 pokusy tento rok tak na 6 měsícu mám vytaráno:astonished:)
6. máj 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala fenečku
6. máj 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fucipe má to jednu výhodu...až pojedete na svatební cestu nemusíte si brát dovolenou.....:slight_smile:)))))A tam se treba zadari....
6. máj 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala To si umím představit, ty naše jsou mi taky ohromnou oprou :dizzy_face: Ono to pauzu chce i kdyby to pojišťovna hradila víckrát :wink: A jaký je u vás problém, jestli se můžu zeptat
6. máj 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 my máme pomalejší spermie,i když ted na posled se nám tak zlepšily a dostaly se na normu....to je dobře protože se může zadarit i přirozene jinak jsme meli tak akorad na ti inseminaci...
6. máj 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ted chci začít cvičit podle L.Moujžíšové:slight_smile:
6. máj 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala ohledně Mojžíšky.. já chodila do Motola k pí. Ježkové, strašně fajn paní :slight_smile:
6. máj 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala
@fucipe
tak priste holky, to uz vyjde!
6. máj 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 a myslis te ti to pomohlo?Ja uz jsem objednana na 16.5 :grinning:
6. máj 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fucipe ano ja to tak beru, toto je moje prvni stimulace leky, takze vlastne i v CAR zkousi dejme tomu klasiku, jak budu reagovat, nikde neni receno, ze to co zabere u 20 jinych bude fungovat u me, budeme zkouset dal, to je jasny - na Vanoce chci byt tehule a basta :slight_smile:
6. máj 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jasny budeme to brat jako takove zkusebni kolo - jak najit nejrychlejsi cestu do CARu :slight_smile: no a druhy kolo bude uz naostro :grinning:
6. máj 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala no mě to nestihlo pomoct, pač než sem se tam dostala, tak proběhla první IUI a k ní sem šla už s motavicí... tak mi ukázala pár cviků které neublíží kdybych náhodou fakt těhu byla, odblokovala krk co sem měla tuhej... no a třetí návštěvu sem tam šla coby s dálnicema na testu.... ale je fajn ;)
6. máj 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ja uz ted kol mám za sebou 5 :frowning2:( kolik jich jeste bude zkusebnich?
Holky nam nechteji prozradit kde kupujou ty testy se dvema dalnicema:slight_smile:
6. máj 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fucipe:teda,to sis toho už prožila :frowning2: hlavně,že už je to za tebou,svatba před tebou!!!máte to v létě,bude určitě krásně,super!!! :grinning:
tak si užívej svatební přípravy!!!
a mimi určitě přijde!!!!!jen musíme vydržet!!!!!!

petrala:ach jo,to mě mrzí!!!!doufám,že další pokus už bude úspěšný!!!!budu držet palce!!!
6. máj 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala super, že se zlepšili. Čím to? Mojžíšovku určitě doporučuju. Myslím, že má hodně smysl i tam, kde jsou oba skoro zdraví, ale nedaří se. Tak držím mooc palce :wink:

@petrala Já si taky myslím, že to je v těch testech :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja nevim,vzdycky jsem do manžela cpala nejake vitaminy a nikdy nic nepomohlo....Ted uz asi 6 mesicu nic nebaští jen hodně začal jíst banany asi tak 4 denne:slight_smile:protoze v praci na nic jineho nema cas....a zlepsilo se mu to jak pohyblivost na mnozstvi,ted mi i dr.doporucil vitamin E 400
Ale opravdu nevim jestli to je tema bananama:slight_smile:Taky vymenil zamestnani....Treba tam byl moc ve stresu a ted je v pohode....
6. máj 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok