• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
kuspitka - drzim palce na laparku! 24. nastupuju ja se synem do nemocnice do Motola , zase , tak z toho mam taky nerva ...

wrtulka - moc me mrzi vas neuspech :frowning2: . budu drzet palce na dalsi :dizzy_face:
13. nov 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanulu,opravdu CR tyto zakony neumoznuje,ale je jina zeme,ktera to samozrejmne umoznuje.Treba tady u nas v Holland je to naprosto bezna vec.Nevim jak by to bylo,kdyby jste oplodneni provedli v jine zemi ,na to by ses musela poptat a take pocitat s tim,ze to je i financne dosti nakladne.
13. nov 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak ja Vam vsem drzim palce do dalsiho kola :slight_smile:
Ja jsem nervozni na zitrejsi UTZ ,jak mi povyrostl ten folikul...tak dobrou noc vsem.
13. nov 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna - na zitra drzim pesti :slight_smile: . dobrou noc
13. nov 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna: díky za tip, něco málo jsem tušila že holandsko je samozřejmě dál než čr, ale nebyla jsem si jistá. když se to holt nepodaří tady, tak si tam asi budeme muset udělat výlet.
14. nov 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, :wink:
prosim o radu.Mam hodne cireho plodneho hlenu,myslite si,ze jeste neni pozde kdyby mi zitra udelali inseminaci?Ja nevim snad se to neprosvihne.Podle meho mel muj doktor pravdu a meli mi tu IUI udelat dneska :unamused: K doktorovi na UTZ jdu az ve 14:30 hod.
14. nov 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No preco ti ju dnes nespravili. A hlavne vsetko zalezi do folikulov.
J
14. nov 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
domcek muj doktor rekl,ve stredu jeste jeden UTZ vecer pichnout pregnyl a v patek rano IUI.Ve stredu jsme byli u jineho doktora,ktery rekl folikul moc nenarostl tak v patek jeste UTZ tak ja nevim.... :frowning2:
V pondeli tam byli 2 folici jeden 10mm a jeden 12mm co kdyz povyrostl jen ten 10mm ve stredu na tech 13mm?Bylo by to mozne?Takze dnes by mohl byt 17-18mm nebude to pozde?co myslite?Ja mam ale nervy!!!
14. nov 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna. Podla man je to ok. Uvidis dnes na sono. ale aj ked budu mat 17-18mm este stale je cas.
Ja som mala tento cyklus plodn y hlien od 10dc lebo mi dozrelo viac vajicok v roznom case. A IUI co sme zvycajne robili okolo 13-14dc tak teraz sme mali na 16dc a boli krasne dva foliky a dva mensie. Jeden prezrety a dalsie uz boli prilis male
14. nov 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dekuji domcek,je to nase prvni IUI tak se stresuju....
Na leve strane videl doktor take male folikuly,ale rikal,ze ty uz nerostou jen ty dva dominantni a take citim bolest na tom pravem vajecniku.Tak proste musim pockat co mi reknou na UTZ.Uz aby byli aspon dve hodiny.Ja dam pak vedet jak jsme dopadli.A diky :slight_smile:
14. nov 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drzkaj sa. Neboj bude to dobre.
:wink:
14. nov 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, nerada Vam skacu do diskuse. Tak jsem dneska byla na svem 1-nim IUI, jsem zvedava jak to dapadne, zakrok byl v pohode. dali mi utrogestan 100 mg, davkovani 1-0-1. jake mate vy? hormony mam v pohode...diky za info...
14. nov 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsem zpet.Folik byl 15x21 dal mi pregnyl zitra v 9 vecer mi to musi pichnout a v pondeli kolem 11 hod.IUI.Snad nebude pozde... ja tomu porad nejak neverim.ten doktor byl uplne mimo,rekl nam,ze se mame v nedeli pomilovat :confused: mi na nej koukali jak blazni ani nevedel,ze problem je ve spermiu a musi to byt upraveno s laboratore.Tak jsme mu to vse povedeli a on rekl no tak v pondeli no....takze k tomu nemame absolutne zadnou duveru :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. nov 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna, neboj. Postup zvolil správny až na ten sexík v nedeľu. To by som nerobila. Veď u nás máme 3 dni pred IUI vydržať bez neho aby boli spermijky čo najlepšie. Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno držím palce.
Som rada že mi vyšiel typ že IUI bude buď v nedeľu alebo v pondelok. Tak sa drž. :wink:
14. nov 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komarik,diky :slight_smile:
Jen jsem to asi spatne napsala s tim sexikem...on si totiz vubec nic v papirech neprecetl a rovnou nam rekl,ze se mame pomilovat v nedeli, nevedel totiz,ze musime mit inseminaci.Takze doktor leci,ale nevi vlastne na co!!! :angry: Proto se bojim,ze v pondeli bude uz pozde!
Jsem dosti nastvana a na druhe IUI urcite nezustanu tady v te nemocnici!!!Pak me jeste dostalo to,ze rikal hmmm jen jeden folikul, :frowning2: kolik si toho pichate??A ja,ze nic,ze to mam v prirozenem cykle....no proste des,bes jsem vazne nastvana a nemam k tomu absolutne zadnou duveru....
14. nov 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky vite nekdo co znamena folikul 15x 21? To,ze mel teda 15mm...nejsem z toho moudra.. :confounded:
14. nov 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna, komarik, mne ted taky doktor rekl, at "na to skocime" jeste den pred IUI, taky jsem na nej koukala jak z jara, ale pak jsme to udelali jak rekl, rikala jsem si, ze snad vi co rika...je to byvalej primar....ale pred spermiogramem jsme meli 3-4 dny pust....
14. nov 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzanna - tak z toho oznaceni taky nejsem moudra :confused: , ale urcite to bude OK, neboj! to pomilovani se pred IUI asi fakt ne , kdyz je problem ve spg , my byli na utz ve ctvrtek (folik 18mm) a na pondeli naplanovali IUI a uz nam sexik zakazali :wink:
a jinak na priste tedy jdete nekam jinam, at tem dr. duverujete, to je myslim dulezite

akabana - a jaky je problem u vas? ono pokud nema problem partner se spg , tak neni nutne byt bez styku pred IUI . Jinak ja jsem brala duphaston 2x denne po inseminaci . A drzim palce :slight_smile:
14. nov 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, můžu se občas přidat? Byla jsem dnes na své první IUI, stumulovala jsem Clostylbegytem, pak Pregnyl. Mám 2 zralé folíky, 2 malé. Beru utrogestan, zavádím 2 denně. Nevím, jak to dopadne, snad dobře, protože my jinak nemáme zjištěný žádný problém, i spermie jsou v normách. Je mi zle po Estrofemu, který beru na sliznici a mám pěkně nateklé břicho.
14. nov 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zenab - ahoj, tak te tu vitam :slight_smile: . a taky moc drzim palce aby to vyslo :slight_smile:
14. nov 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka nebylo to pozde az za 3 dny pak IUI pri tak velkym foliku?No snad ty doktori vedi,co delaji...
zaenab drzim palecky :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzko, díky, věřím že to vyjde nám všem, co se snažíme :dizzy_face:
14. nov 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzann - no nevim,pry roste 1-2mm a praska pri 22mm. no uz se to ani nedovim ... ale tem nasim dr. v CAR verim , nic jineho mi ani nezbyva ze :grinning:
14. nov 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaenab (predtim jsem ti zkomolila nick, promin) , jednou nam to urcite vsem vyjde , to jako jooo :sweat_smile:
14. nov 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzanna, Zuzko - díky
Já jsem dnes měla při IUI největší folik 20mm a bylo mi řečeno, že do pár hodin praskne
14. nov 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaenab --Merili ti jeste folik pred IUI?
14. nov 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, těsně před tím mi dělali utz
14. nov 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, kazda ves jinej pes ... nebo jak se to rika :grinning: .
14. nov 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaenab - to jsou ale super sluzby :dizzy_face:
14. nov 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsude je to jine.... :slight_smile: Ja o tom dnes premyslela a rikala jsem si po te me zkusenosti,ze se ani nedivim,ze u te IUI je tak mala sance.3x do tydne jiny doktor a na nic se nikdo neohlizi proste des.Priste uz tam vazne nejdu.
14. nov 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok