• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leeena_4 a co mate za problem vy?
6. máj 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala je to vlastně fuk, čím se to zlepšilo, hlavně, že je to lepší :grinning:. Já mám polycystické vaječníky, takže nemívám vůbec ovulaci a bez léků mám strašně dlouhé cykly, takže musím zobat hormony, abych to vůbec dostávala. Takže teď u téhle s timulky k IUI nikdo nečekal, že při minimální dávce Puregonu mi vyroste folík a sám odovuluje a 11DC bude po všem :grinning:
6. máj 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle jojo, tohle byl trénink na IUI a příště to bude na ostro, ale u tebe se to ještě může povést :wink:
6. máj 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 moje kamaradka mela taky ty polycysticke vajecniky sla na laparku neco ji tam opálili na vajecniku a ten dalsi cyklus hned otehotnila po iui a snazily se 1.5 roku:slight_smile:)
Byla jsi na tom nekdy,?
6. máj 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala no vis co ja te i obdivuju, ze jdes do dalsiho IUI , ja bych nato asi nemela nervy, vse dokola, ja osobne bych zkusila IVF uz po 3tim neuspesnem IUI, ona ta sance tam sice je , ale v porovnani s IVF je hodne nizsi. Ale tak kazdy si zvazuje a samo rozhoduje co je pro nej prijatelnejsi a jake ma moznosti
6. máj 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala a to ze neprozradi kde je kupuji je fakt skoda , sla bych tam jeste dnes :grinning:
6. máj 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala nebyla, gyndoš ani v CARu mi to nedoporučili, že až jako další možnost, když by nezabrala stimulka na růst folíků a ta evidentně zabrala :grinning:, takže na to zatím nepůjdu. Ale kdyby se třeba IUI párkrát nepovedlo, tak to klidně vyzkouším, stejně jako tu Mojžíšovku :wink: :slight_smile: Ona ta laparka s opálením má i svá rizika, takže zatím zkouším jednodušší postup a vaječníky díky bohu spolupracují :slight_smile:
6. máj 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fucipe to je mi líto, ale vyplakej se, já jsem se taky vyplakala a je mi už fajn, mě to pomáhá a pak jsem hned zase plná naděje, ale my jsme se rozhodli, že teď jednou vynecháme a půjdeme až příští měsíc, tak se soustřeď na svatbu, buď jako sluníčko, protože tě čeká velká událost a další pokus si nech třeba na svatební noc :wink: . Přeji ti moc štěstíčka :slight_smile:
6. máj 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ja si ivf fakt zchovavam jako tu uplne posledni poznost....mam iui byz stimulace jen prijdu pichnu injekci a je to....uz to ani tak neprozivam:slight_smile:ivf se proste bojim...a nemame tak spatne spermie aby jsme zatim do ivf museli jit....asi kdyby mi bylo 30 let koukala bych taky na to jinak.
6. máj 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala no tak samo i to rozhoduje, ja bez stimulace proste nic, takze tim to mas uleheno, kazdy mesic mas svuj folik, nemus pichat injekce porad, jen tu na prasknuti - ono je to celkove u kazdeho jine
a samo pokud jsi mlada , tak je to o necem jinem, ja uz mam 32 a to vis neni to jak v 25 kdy jsem se nato necitila, ale predpokladam, ze bych i tehdy resila to same, je to proste dane i geneticky neni to jen vekem, nekdo otehotni hned at je mu 18 nebo 40 a jiny pokud, tak bude mit problem vzdy
takze i proto bych zvazovala i to IVF
6. máj 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle to urcite,me bude za mesic 27 let ale vsichni mi tipuji tak 20:slight_smile:)))Vzdy kdyz jsem v Iscare v cekarne vsichni na me tak divne koukaji...:o) na ivf bych sla pokud to nepujde jinak....Samozdrejme to neodsuzuji proste kazdy mame jiny problem ale chceme to same miminko!!!!!
6. máj 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle na zítřek přeju hooodně štěstíčka :wink:
6. máj 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky hlasim navrat z ultr...tak nejvetsi jsou 14 a 15 - kazdy na jedne strane a jinak je tam tak dalsich 10 od 7 do 12mm, no dle dohody koupila jsem jeste jednu davku Fostimonu na dnes - zitra si mam pichnout Pregnyl a v utery prijit.
Ptala jsem se jaka velikost staci a docent mi rikal, ze je zazite ze 15-20mm je dostacujici velikost, ze stejne nikde neni dano, ze tam bude vajicko, ze sance je stejna jako kdyby mel 25mm, ze nato nemam brat ohled. Dame jim pry den navic aby poporostly tak o ty 2mm kazdej a pak injekce na dozrani vajicka. Ptala jsem se jestli mi udelaji v utery pred IUI ultrazvuk a rikal, ze se mam prihlasit, ze to muzou zkontrolovat, ale je stejne, ze pokud prasne tak stejne nepoznaji vic, takze uvidim. A pripadne bych si priste rekla, ze chci jine leky, dnes jsem 13DC a teda foliky tam jsou, ale mohly by byt vetsi, sliznice 8mm, rikal, ze je dostacujici.
7. máj 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ahojky, vyzera to dobre, budem drzat palceky!!!! :wink:
7. máj 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktualizuji, uz mame termin IUI - tak snad ty foliky jeste dorostou a vajicko (a ) dozraji

Těhulky
clloi -4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // mimi má srdíčko
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 // prcek má srdíčko
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI, 14.3.2011 //, 5.4. mimi má srdíčko (6+3tt)
vikad - 10.3. 2 IUI - 24.3. tehu potvrdene z krvi
zirafka82 - 29.3. 1. IUI našla ducha //
kajka_37 - 29.3. 1. IUI našla ducha //
uzlicek123 - 14.4 ( 3 IUI) , našla ducha // - tehu potvrdene z krvi
ivavec- 13.4 (3IUI), těhu potvrzené z krve 13.5 kontrola

Snažilky :

duben
marlenee - 15.4 (2 IUI ) - negativní
Chersi - 15.4. (2 IUI) - negativní (pauza v září se objednám do Car)
petula22 - 18.4 (2 IUI ) - negativní. V červnu 1.IVF
puna13 - 18.4. (3 IUI) - negativní
petrala - 23.4 ( 5 IUI )
halooooo - 25.4. ( 1 IUI )
ursula5 - 27.4. (1IUI)
pitrisek26 - 29.4 (2 IUI)

leeena_4 - konec dubna 1IUI - ovulka nás zřejmě předběhla a IUI se nekoná, zase za měsíc

květen 11:
verru - 4. 5. (2 IUI)
rehonka - 10.3. 1IUI, nepovedlo se, 2.IUI snad v květnu, do té doby vyšetření průchodnosti vejcovodů...
cuddle - 1IUI - planovane na 10.5.
leeena_4 - druhý pokus o 1.IUI
Haaninaa - 11.5. imunologie, 17.5. genetika.... a po výsledcích další IUI

červen 11:
verry - 21.2 2IUI, nepovedlo se, v květnu laparka, 3IUI v červnu

Ostatní:
petuska123 - 2 IUI-negat. ziadost na ICSI podpisana a nech ten cas rychlo prejde
miskag - 1 IUI neg.
jalanecek - 9.3. 1IUI
fibi21 - 23.3.1IUI - uvidime o 14 dni t.j. 5. apríla idem na test !!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!
sijust - 1 IUI...caka na vysledok 11.apr.
janulka1980 - 3 neuspesne IUI - davame si pauzu, musime doliecit BI
7. máj 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 dekuji, no jsem zvedava, aspon budu mit za sebou prvni pokus a budu chytrejsi treba pro priste
7. máj 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle přišla jsem se na tebe mrknout :slight_smile: a jsem ráda, že čtu dobré zprávy :dizzy_face: super, že bude IUI a neboj, oni dorostou ještě. :wink: Hodně štěstí
7. máj 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jojo diky, tak uvidim v utery :slight_smile:
7. máj 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak vcera jsem pichala pregnyl, tak snad to bude k napomoci

holky mely jste z CAR nejake info tykajici se sexu pred IUI? jakoze jestli by mela byt nejaka pauza, aby ten odber sperma byl pak kvalitni nebo zadne omezeni? nam prave nic nerekli, jakoze ani ze nemame, ani ze mame - jen pred spermiogramem rikali, ze doporucuji 3 dny pauzu, tak prave nevim jestli mam naordinovat manzelovi povinne oddychovy den ... :grinning:
9. máj 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny zaciatok tyzdna prajem! tym, co idu na IUI aj uuuuspesny! :wink:
9. máj 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Ahoj, my byly na IUI v pondělí a bylo nám doporučeno mít poslední styk ve ČT/PÁ, je to podobné jako před spermiogramem.
9. máj 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potřebuji prosím poradit, dnes je to přesně 14 dní, co jsem byla na IUI a rozhodla se testit, jak moc je možné, že menopur a ovitrelle ovlivní pozitivně výsledek těhotenského testu. Od Ovitrelle je to dnes 16 dní.
9. máj 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo Myslím, že po 16ti dnech už to určitě ovlivnit nemůže!!! Můžu potichu gratulovat? Něco bylo na testu?

@cuddle Hodně záleží na tom, jaký máte spermiogram. Pokud dobrý, tak není potřeba dodržovat nějakou přísnou abstinenci. Maximálně si dát oddych večer před IUI. Pokud ho máte špatný, tak doporučují ty tři dny...
9. máj 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky :slight_smile:
@halooooo tak teď už to v těle určitě nemáš, takže pokud máš ducha, nebo čárku na testu, není to léky :wink: :dizzy_face: Jak to teda s tím testíkem vypadá? :grinning: Dašlí těhulka by se hodila :wink:
9. máj 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Ahoj, nám řekli 2 dny abstinenci.
9. máj 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo nenapineeeeeej, halooooooooooo :slight_smile: ked mas dve carecky je to voncooooo, haloooooo :wink:
9. máj 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru
@petula22
@halooooo
no tak u nas spermiogram velmi dobry, pry 1 s hvezdickou, tak mozna i proto nic nerikali, ale tak asi dame dnes pauzu aby byl zitra kvalitni vzorek :slight_smile: diky holky
9. máj 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 @halooooo joo, já jsem taky napnutá jak kšandy, nejdřív takový dotaz a pak ticho :grinning:
9. máj 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odpovídám všem, které jsem nechala v napnutí po celý den, udělala jsem ve čtvrt na dvanáct testík a pak mazala do práce.... A byl pozitivní, a nejen ten, ale i ten druhý v půl čtvrtý.... Pokusím se přidat fotky, to nevypadá na ducha, to jsou čáry jak hrom :slight_smile:. Ofiko jsem měla testit až příští týden, ale kdo to má vydržet :slight_smile:. Tak držte palce, ať to tentokrát dopadne až do konce. Definitivní závěr ale nechávám až na krev, ale to bude nejdříve za 14 dní.
9. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halooooo juuuuuuuuuuuuuuu to je hezke :slight_smile: )))
9. máj 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok