• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@cuddle Děkuji, tak hlavně aby to tak vydrželo, zítra zkusím testík z ranní moči a uvidím, pak budu čekat jen na krev.
9. máj 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo to jsou krasny dalnice - melas jen 1 folik?? nebo 2, mozna mas krasne vysoky hodnoty , ze jsou tam 2 koblizci :slight_smile: a jde to videt tak krasne, neboj leky uz to urco nebude a krev bude jasna , skoda, ze jdes az za tak dlouho....:frowning2:
9. máj 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky me dneska pekne boli bricho, nevim jestli je to po tom Pregnylu nebo se neco deje, porovnala bych to jako bych zitra mela dostat MS, takove trosku pobolivani ....tak uvidime co zitra rekne ultrazvuk
9. máj 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Měla jsem jich víc, minimálně dva, ale to byly informace skoro týden před IUI, pak mi už UTZ nedělali, což je velká škoda, nevím, jak jsem na tom byla, ale možnost dvojčátek mě už taky napadla :slight_smile:. To je opravdu za dlouho, ale mám to takhle napsané ve zprávě. Dokonce mě napadlo, jestli nepoprosit moji dr., která to se mnou prožívala tři roky, aby mi udělala náběr krve.
9. máj 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Měla jsem sice Ovitrelle, ale také mě pobolívalo v podbřišku, ale až v pondělí ráno, i když jsem ho píchala v sobotu.
9. máj 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo ja pichala vcera a zitra jdu, takze to pricitam tomu, uvidim
no ja se na ten uktrazvuk ptala, ze jestli mi ho udelaji, aby se videlo co a jak, a rekli mi, ze pokud ho budu chtit, ze na tom salku kde to delaji je taky, a ze se mam prihlasit, at to zkontroluji, ze co a jak teda..., ty jsi byla na tom IUI 2dny za sebou ? nebo to si pletu s nekym jinym ??
9. máj 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ne byla jsem jen jednou, 25.4., je pravda, že já jsem se neptala, ale tak nějak očekávala, že mi ho udělají.
9. máj 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo ja prave tady nekde cetla, ze nekde to delaji a nekde zase ne, ale ze kdyz se zeptas ze bys ho chtela, tak ho udelaji vsude, ja se ptala radeji preventivne a pry se bezne nedela, ale samo pokud budu chtit, tak mi ho udelaji, takze je to asi jak se jim chce.....
9. máj 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo gratuluji, ať je vše jak má ;) :dizzy_face:
9. máj 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo taky MOC gratuluju. To jsou čáry jako blázen! Tak hlavně ať už je všechno jen OK :wink:
9. máj 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo Ahoj velká gratulace to je jasné těhulkování.
9. máj 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jak se mate těhulky? Ty co jdou na IUI těm moc držím palečky aby jím to už taky vyšlo :slight_smile: .Jinak mě je pšěkně blbě sice nezvracím ale bolí mě žaludek a furt mám pocit jak na zvracení o prsou ani nemluvím a furt bych spala. Ale jsem šťastná že to zažívám už se nemůžu dočkat pátku až už něco uvidím na ultrazvuku ale zároveň mám stracvh aby bylo všechno v pořádku :confused:
9. máj 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle hodně štěstí na dnešní akci!!!

@halooooo gratuluju,a zároveň chci se zeptat jestli jsi cítila nějaké příznak nebo něco?? já jsem dnes 12den po 3IUI a testit se neodvažuju, stále vyčkávám.
10. máj 2011 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo kraaasne ciarky,gratulujem :grinning:
10. máj 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo wow, další snažílka, co jí to vyšlo na 1. IUI, mooc gratuluju :dizzy_face:
10. máj 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivavec ahojky,mne nejako vobec nie je zle, asi som nejake divna a ani poriadne nie som unavena....mozno to pride casom. Inak dnes som bola na UTZ a su tam dve dutinky,zatial to vyzera na dvojicky
10. máj 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cuddle mě takhle bolelo břicho v úterý ráno a odpoledne už byl folík pryč, tak myslím, že to byla ovulka.
@halooooo to ji určitě popros tu svojí doktorku, ať máš klid, věřím, že ti tu krev ráda vezme :wink:. Nebo jdi do jakékoliv laboratoře :wink: Já bych to 14 dní nevydržela :grinning:
@ivavec jé, kontrola a utz, to budu držet palečky a bude krásné tu fazolku vidět :wink: :slight_smile:
10. máj 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule dekuji v 11 jdem nato
10. máj 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no tak uvidime,ja si vcera zkusila ovu test a nic, no ale po pregnylu by mel byt pozitivni ,ne? tak jsem teda zvedava co mi dnes reknou, chci aby se koukli, jak se to tam teda popralo :grinning:
10. máj 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halooooo Gratulace :o) můžu se zeptat, kolik dní to bylo po ovu? Takové krásné čárky a přitom si měla testovat až příští týden? :o)
10. máj 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no to je jasný, že nebyl pozitivní. Ty vajíčka nejsou tak velká, aby praskla teď sama bez pregnylu a po pregnylu prasknou, ale test bude samozřejmě pregnylem ovlivněný. Teď se na ovutesty vyprdni:wink:. V kolik tam jdeš?Ať vím, kdy držet palce
10. máj 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no ja prave myslela, ze by teda pozitivni byt mel,kvuli tomu pregnylu co jsem mela v nedeli - ale jinak samo jsem to delala spis ze zvedavosti, jestli tam teda budou ty 2 carky , no nebyly - tak uvidime na tom ultrazvuku co ukaze, hlavne aby trosku poporostly a pekne neco dozralo a prasklo jak ma , at mame aspon teda platny pokus a ne jen cvicne zavedenou kanylu ....dnes v 11 , kdyz se mi bude skytat tak vim proc :grinning:
10. máj 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle já myslela, že jsi dělala před pregnylem. Já na ovutesty kašlu a myslím, že když užíváš hormony na růst folíků a tak, tak jsou na ho... I to píšou o nich, takže mi přijde zbytečné je dělt, akorát ti to zamotá hlavu a nic se stejně nedozvíš :wink:. Od 11 mám to škytání teda na svědomí já :wink:
10. máj 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Když mám ovulku, tak mě pěkně bolí břicho, takže by to mohla být u tebe ovulka. Ovu test ti po prasknutí tedy při ovulaci nic neukáže, páč hladina hormonu klesá. Držím palce at se dnes zadaří.

@halooooo Paráda, krásné dálnice :grinning: .
@uzlicek123 Dvojčátka, hezký :grinning:
10. máj 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 to je pravda s tím testem vlastně - on ukáže pozitivní test před ovu, kdy je hladina nejvyšši
10. máj 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 jeeeee ja chci taky za 3 tydny 2 dutinky :slight_smile: parada gratuluji
10. máj 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzlicek123 jůůů tak to obr gratulace takže jsi 3v1 :grinning: . Divná nejsi já když jsem čekala své první tak mě nebylo ubec nic :wink:
10. máj 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
@petula22
jo doufam, ze to tak je, a ze je teda dnes vhodny den, myslim, ze po tom ultrazvuku budeme chytrejsi
ja prave ovu testy nedelam, pac jsem ovu nemela - takze to je fakt zbytecne - ale myslela, ze jsem prave ze ten pregnyl tu hladinu tech hormonu zvysi a zustava nejake dny v tele, kdyz jsou ty tehu testy treba pozitivni az do 10dne od IUI - jak rikas hlavu si tom redeji motat nebudu, ono to nejak probehne, aspon budu mit zkusenost
10. máj 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle přesně, nějak to bude, ty to stejně neovlivníš, tak co se trápit :wink:
10. máj 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fucipe Nerob si z toho hlavu a uz vobec neplac. Ked budes spokojna ukazes babatku, ze je tu fajn a ma sa na svet poponahlat. Ja som sa tesne po IUI chichotala tak, ze m avraj bolo pocut az a recepciu :slight_smile:)My tiez najprv skusame babo a ppstupne riesime svadbu. Ja si vravim, ze mozno uz maju niekde hore pre mna mimco nachystane ale ono caka az sa vezmeme. Lebo sa mu mozno nechce prist na svet ako nemanzelske, hihi.
10. máj 2011 o 10:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok