• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahojte baby, trosku sa vam tu votriem s par otazkami :D po akom dlhom case snazenia ste sa rozhodli pre IUI? ak bol problem v spermiach a nie vo vas, ake lieky ste museli uzivat pred IUI?
A sklanam obdiv babam co uz idu na 3-5 IUI, ako to psychicky zvladaju to sklamanie na konci mesiaca :unamused:
10. máj 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle nam povedali, ze mame dodrzat 3dnovu abstinenciu
10. máj 2011 o 10:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle a este mi napadlo> niekde som pocula, ze cca dva dni trva, kym sa dalsie spermie vytvoria
10. máj 2011 o 10:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle mne pre IUI utz nerobili a tiez s ami to zdalod vine, ze im staci udaj spred troch dni. Myslela som, ze by tos nad mohlo samotny zakrok ovplyvnit...ale to je si blbost podla toho, co pistet.Dakujem za info, budem sa v CAR pytat.
10. máj 2011 o 10:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinocka my sa snazime od oktobra 2009, v decembri 2010 sme boli prvykrat v centre pre asistovanu reprodukciu. Vysetrenia a planovane pokusy nejaky cas trvali, takze 1. IUI sme mali koncom marca 2011, dalsie koncom aprila 2011. Lieky sa beru podla toho, kde je problem. Ale co som si vsimla, tak standardne tabletky v 3-7den cyklu Clostylbegyt na podporu tvorby vajicok, 36 hodin pred IUI sa picha injekcia Pregnyl,aby folikul praskol. Po IUI od dalsieho dna este tobolky na vkladanie /alebo jedenie -ako u koho/ Utrogestan ako podpora tehotenstva
10. máj 2011 o 10:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej ale mi tie pismenka preskakuju, mala by som pisat pomalsie :slight_smile: snad ste si potrebne domysleli :wink:
10. máj 2011 o 10:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja jaj, tak to nie je az tak zle ako som si predstavovala :slight_smile: mne sa vajicko tvori pekne kazdy mesiac, ovulka je pravidelna na 14-15 DC ale mm ma astenozoospermiu, mame len 30% sancu, co vyzera celkom pozivitivne ale ocividne sa nam nedari, tak ja myslim , ze tam je ten dovod.. ja nam davam sancu do vianoc 2011, to bude rok a pol a potom asi vyhladame pomoc :frowning2:
10. máj 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak nevim neskytalo se mi, myslelas na me :grinning: :grinning: :grinning:

no jinak teda asi meli napsano, ze jsem chtela ultrazvuk, nikomu jinemu ho nedelali jen me, byly jsme tam 4 - pani doktorka se tvarila velmi optimisticky, sliznice 9mm, a foliky asi 4 kolem 15-16mm na jedne strane a dalsi 3 takove velikosti na druhe, takze fakt nevim jestli uz mohl nejaky prasknout a nebo toto jsou nejvetsi, rikala doslova, ze je to krasne a ze je vsechno v poradku - samotny zakrok byl rychly a jen jsem 20 min polezela a sla pekne na obed s manzelem :slight_smile: Jinak mi rikali , ze pohyblivost spermii byla 32% a po tom vycisteni 62% , pry je to velmi dobre, tak jim opet verim, ze to je pravda.....od nedele mam brat utros 1-1-1 a od zitrka za 14 dnu mam prijit na krev
10. máj 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja tak my jsme nakonec vcera neabstinovali, a nakonec ten vzorek byl asi dostatecne kvalitni, a ted pry mame doma podporovat tak 5 dnu :grinning:
10. máj 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle
@petula22
@ivavec dakujem holky :grinning:
10. máj 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzliček:teda dvojčátka,to je nádhera!!!!!!!!!!!!moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!§ :slight_smile:

halooo.krásné // :slight_smile: držím palce,ať je vše,jak má být!!!!!!
10. máj 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Super, pěkně to jistěte, ještě budou vajíčka dozrávat, tak hrrr na ně :slight_smile:
10. máj 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle myslela a držím palečky dál, ať to vyjde a věř doktorům :wink: :slight_smile:
10. máj 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
@petula22
jo holky diky, tak prvni zkusenost je vzdy prvni, clovek je pak jiz chytrejsi:slight_smile:
10. máj 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule Cítila, neustále mě pobolíval podbřišek, pak pravý vaječník, pak to bylo jako před ms a mám hodně citlivá prsa.
10. máj 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru Děkuji moc.
10. máj 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Už jsem si tam dnes volala, který den je na UTZ, aby mi vzali krev, problém je, že ona má ordinaci jen 1x za týden a to v pondělí dopoledne a pak je na UTZ, ale zase jen dvě odpoledne v týdnu, ale ve čtvrtek tam cinknu jestli můžu přijít. Myslíte, že už by bylo něco vidět i na UTZ?
10. máj 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanysek.hanysek Bylo to přesně 14 dní po IUI, takže po ovulaci.
10. máj 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem totálně vyjukaná, já to dopoledne dostala :frowning2: :frowning2: tentokrát mi to nedalo ani šanci trochu se těšit, že by to třeba vyšlo. Vždy cítím, že MS je na cestě (bolesti podbříšku, prostě to poznám) a teď nic a přesto mrcha mrchatá je tady :frowning2: já už na to nemám: navíc u nás dr. dělá jen 3IUI, prý pokud se nezadaří je zbytečné zkoušet dál a musíme přitvdit tedy IVF-což jsme ve skrytu duše doufala, že nám musí vyjít snadnější cesta když všechna vyšetření jsou OK.
10. máj 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tohle jsem objevila dnes na testu. Nemůžu věřit vlastním očím! V plánu 1. IUI a tohle mě opravdu překvapilo! Zvlášť s mými cykly dlouhými až 60 dní a nikdo mi doposud nebyl schopný říct, zda mám vůbec ovulaci... Zítra běžím k doktorce a nechám si udělat krevní test.
10. máj 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 tak to je krása..krásný test , těhotenství.je jisté....v :slight_smile: elká gratulace..pochopila jsem dobře, že nakonec to bylo přirozeně?
10. máj 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 Moc gratuluju, to je dálnice jako blázen :grinning: Přeju moc štěstíčka!
10. máj 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka84 Ano, úplně přirozeně, až se mi tomu nechce věřit.
Po roce snažení jsme šli do soukromého caru (Reprofit), kde mi tvrdili, že nemám ovulaci a partner má nepohyblivé spermie a následně mi doporučili IVF, z čehož jsem byla samozřejmě hodně dlouho špatná. Proto jsem změnila car, tentokrát za státní, pač jsem tam měla pocit, že jim nejde jen o peníze. Partner měl náhle normospermiogram a mě opět nepotvrdili na sto procent ovulaci, tak jsem u nich měla absolvovat v květnu IUI s clostilem. Tak jsem si plánovala IUI, ale MS ne a ne přijít a BT byla zvýšená již 21 dní, tak jsem musela udělat test a tohle je výsledek. Dokud to nebudu mít potvrzeno z krve, tak tomu stejně úplně nevěřím. Já - cylky 60 dní a ještě asi neovulační, v minulosti mi MS chodila jen po lécích..
No jelikož vidím, že se zázraky asi přece jen dějí, tak doporučuju všem, ať hlavně nehází flintu do žita, pač těhotenství přijde, až to budete nejmíň čekat.
10. máj 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verru Děkuju, stále tomu moc nevěřím :slight_smile:
10. máj 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 tak to ti můžeme jen závidtě, že se ti to tak krásně povedlo..
těhu určitě jsi..to je jasné..takový krásný test jsem neměla ani 14 dní po ET...a to jsem měla HCG 188?4..tesíky mám v albíčku..
tvé HCG bude určitě ukázkové...
10. máj 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 já to nejmíň čekala třeba zrovna teď, říkala jsem si když nevyšlo 1IUI proč by zrovna mělo dopanou to třetí, ale stejně někde ve skrytu duše jsem doufala. Ale jak vidím zázraky se prostě dějí :wink:
10. máj 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka84 Díky, už se těším, zda mi to potvrdí z krve. Sranda je, že jsem si předtím nikdy test nedělala, tohle byl můj první a den předtím jsem ještě horlivě studovala návod :slight_smile:
10. máj 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 Gratuluji, to jsou čáry jak hrom :slight_smile:
10. máj 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. máj 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule Rozhodně se zázraky dějí. Mě asi psychicky pomohlo to, když mi oznámili, že nemusím na IVF, ale "jen" na IUI, tak jsem se dost zklidnila a přestala se všeho obávat. Navíc teď otěhotněla moje kamoška, které je 43, tak to taky jen hledím. Přeji Ti též brzké dvě čárky na testu!
10. máj 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok