• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@halooooo Díky, ještě aby to bylo těhu!
10. máj 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 právě mi ten neklid nastane teď. Nějak jsem se tomu IVF chtěla vyhnout a nakonec stejně asi nám nic jiného nezbude....
10. máj 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule Držím pěsti!
10. máj 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinocka ak vam to nesuri, kludne :slight_smile: . Ved vzdy je lepsie prirodzenou cestou....Inak ak mate zly spermiogram mozno vam inseminaciu ani neodporucia ale poslu vas rovno na IVF...Ved uvidite, lekari vacsinou vedia, co robia :wink:. Isto to dobre dopadne a mate dobry predpoklad, kedze tebe to tak perfektne vychadza.
11. máj 2011 o 08:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala no na svatební cestu nebudou penízky, jsme oba bez práce,tak budeme rádi, když zvládneme tu svatbu. takže možná asi jen orlík :slight_smile:
11. máj 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jojo musíme vydržet, hold na nás čekají nejlepší kousky :slight_smile:
11. máj 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no vidis, tak to je fajn. Drzim palce
11. máj 2011 o 08:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak to přeji aby jsi na vánoce byla těhule :slight_smile: držím palečky :slight_smile:
11. máj 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja no taky doufám,že až budu mít stejné příjmení s Dádou,že mimi přijde. Držím palečky :slight_smile:
11. máj 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fucipe Rovnako drzim palce. aj stou svadbou. My tiez asi kvoli financiam skreseme povodne plany a budeme mat len malilinku svadbu. Rozhodli sme sa radsej minat peniaze na zvysenie sance na babatko.
11. máj 2011 o 09:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 tak to vas asi cakala dlhsia cesta s povodnou prognozou...a kraaaaaaasne zavideniahodneeeeeee!!!! velmi velmi gratulujem a drzim palce nech to pokracuje takto pekne dalej! ani si ta neviem predstavit ako si "kulila" oci :wink: na tie dve ciarky
prajem kraaaaasny den, uzivaj si tento kraaasny pocit :dizzy_face:
11. máj 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Díky. Čekali jsme 14 měsíců. Dnes jsem byla na krvi a výsledky se dozvím zítra, tak doufám... Na utz ještě nešlo nic vidět, jen vysoká děl. sliznice.
11. máj 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 vsetko znie tak, ze si tehu :wink: moc gratulujem!
11. máj 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Díky, já tomu ale stále nějak nevěřím, tak trnu, až mi sdělí zítra výsledky z krve a potom na utz.
11. máj 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 taky jsem to tak měla, na UTZ nebylo nic vidět, jen sliznice 18mm a podívej :slight_smile: držím palečky a potichounku gratuluji :slight_smile:
11. máj 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82 Díky, snad to tak bude. Trnu...
11. máj 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 toto musi vyjst vanilko :wink: myslime na teba :dizzy_face:
11. máj 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Díky ještě jednou!
11. máj 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle přesně, kdyby ti to teď nevyšlo, zkusila bych přítě Puregon, přeci jen ti folíci byli docela malinký. ale co, naděje umírá poslední a když už sis píchala injekce, tak je super, že IUI bylo :wink:
11. máj 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak ja uvidim jak to vyjde, ale bohuzel to vychazi pekne debilne, ze od 4 do 11.6 jsme na dovci , a kdybych stimulovala hned ted znovu, tak to presne vychazi na injekce a kontroly ultrazvuku pres tu dovcu, takze tim padem to budeme muset odlozit, oni rikali, ze doporucuji zkusit hned dalsi mesic novy pokus, pac ty vajecniky jsou nastimulovane a budou reagovat treba na mnohem mensi davku leku a treba rychleji - tak uvidim
no ja se porad ptala, co teda a kdyz to je jen 15-16mm a ten docent mi rikal, ze je to individualni ze bezne je 15-20 mm a muze to byt u kazdeho jine, tak jsem si pak nechala znovu udelat ten ultrazvuk, byla tam jina doktorka a ta se taky tvarila, ze je to vsechno v naprostem poradku pred tim IUI, tak jim verim :slight_smile:
no a preventivne se na dalsi kontrole zeptam sve gyndarky - co teda rika ona :wink:
11. máj 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 janulko jak-čím léčite BI?
11. máj 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle já bych doktorce věřila. mě tedy doktor v našem CARu říkal, že dělají IUI až když má folík 18mm, ale třeba v jiném CARu dávají šanci i menším, protože mají asi dobré zkušenosti, že i v těch menších může být vájo a může se povést. Ale víš co? Necht to plavat, ať je to jak chce, šance tam je a ty to nijak neovlivníš, take ať se stane, co má a měsíc čekání už nic neznamená, čekaly jsme už dýl :wink: Držím pěstičky, ať to vyjde. kolikátý, že jsi den po? :wink:
11. máj 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 neboj, však ono to vyjde :slight_smile:
11. máj 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zirafka82
jé ahoj žirafko, jak se cítíš jako těhule? Už máte termín?
11. máj 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky dnes 11.5.2011 jsme byla na ultrazvuku před IUI ,které mělo být v pátek .Dnes mi začala ovulace a končí v pondělí na ultrazvuku nic nenašli tak to přesunuli na pondělí 16.5 zase ultr.a inseminai na středu chci se zeptat jestli nebude už ale pozdě v tu středu když mi ovulace končí v pondělí bude tam vůbec něco jak to je děkuji
11. máj 2011 o 21:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 byla jsem vcera - takze 1 :slight_smile:
11. máj 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sabadaba tu ovulaci mas zjsitenou dle testu, nebo teploty??? pac to nedava smysl, IUI se dela nez ti praskne folik, casuji to nejak , takze pokud by uz byl prasklej kdyz rikas, ze mas ovu a na ultr nic neni, tak teda nevim....
11. máj 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vally11 ahojky,celkem dobře,občas zvracím,jsem unavená a chodím hodně na záchod:slight_smile:.Jinak se cítím báječně,TP je stanoven na 22.12.Nyní začínáme 9tt :wink: .
11. máj 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle IUI se dělá klidně i krátce po prasknutí folikulu :wink:
12. máj 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @vanule , lecime to len prednisonem a prisny kondom sex...a pocas liecby imunologie neodporuca IUI..no mna poslali z CARu 3krat (cize sme tymto "porusili" kondom sex)
teraz si dam radsej pauzu a liecim :wink:
12. máj 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok