• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@janulka1980 Hodnotu mi neřekla, ale asi to není ideální, jinak by si mě nezvala hned zítra na kontrolu. Ach jo, takže zase nevím, co čekat. Je to fakt o nervy ta snaha o otěhotnění, že.
12. máj 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no to bych jim radila nebo bude čoro moro :D
12. máj 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. máj 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 tak to jo, clovek nema nikdy "vyhrano" .. zajtra nas aj seba potesis dufam nejakou dobrou spravickou!!
@kajka_37 no ja uz "nebojujem", stahujem vojsko na chvilku :wink: ...ale pak zas tasim zbrane :grinning:
12. máj 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 dáváš si pauzu? :slight_smile:

@leeena_4 mno a neee? :D
12. máj 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajka_37 no jasan! Já se na ně nezlobím, že to teď propásly, kdomohl u mě čekat, že 11DC bude už po ovulce?, že. Ale půst jsme nedrželi, takže teoretická šance je a to mi po těch měsících bez šance přijde super. :dizzy_face:
12. máj 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Právě že není nikdy sto procentní jistota. Prvně se snažíš vůbec uvidět dvě čárky na testu, pak potvrdit z krve, potom jestli se embryo uhnízdilo v děloze, jestli mu tluče srdce, první tři měsíce to jsou vůbec nervy... No nebudu přehnaně pesimistická :slight_smile:
12. máj 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 bereš to krásně pozitivně, to je fajn... nic, musím pro jahody nebo vrhnu... přijdu :slight_smile:
12. máj 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 a těhotenstvím to teprve začíná, víš jak se o něj budeš celý život bát? :grinning: :grinning:
12. máj 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @valinka30 PRESNE...ked sa narodi dieta, az vtedy zistime co je to NAOZAJSTNY STRACH
@leeena_4 IUI ste sice nestihli, ale nikto nehovori, ze sa nepodarilo oplodnit ,ze? :D
kajka_37 jo, pauza...este trocha popapam prasky a pak juchuuu ;)
12. máj 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 přesně :wink:.
12. máj 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tjo na Pze 1 nemaj jahody, sakrbléééééééééé :(((
12. máj 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Jj, to je mi jasný.
12. máj 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
@leeena_4
no jo holky to vite, clovek si nema delat zbytecne nadeje, je lepsi byt mile prekvapen, nez moc zklaman, jen jsem to tak pocitala a rikam, ze je to stejne jedno to planovat, holt kdyz to bude mit dopadnout dopadne a kdyz ne tak to zkusime po dovci znovu :grinning:
12. máj 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle přesně :wink: aspoň si tu dovču pořádně užijete a nebudeš se muset omezovat, jestli už náhodou nejsi těhu.
12. máj 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak na dovo uz budu vedet jestli to vyslo nebo ne, jedeme 4.6 a na krev jdu 24.5, ale samo stresovat se nebudu, a dovcu si uzijem :slight_smile:
12. máj 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
muze byt nejaky vedlejsi ucinek po stimulaci - ze me desne boli bradavky, vcera to zacalo, manza mi jen prejel po tricku a ja uhybala bolesti....tak teda nevim co zase musim byt za vyjimku.... :angry:
12. máj 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle myslím s dalším pokusem, že by ses nestresovala :wink: Jinak bereš utroš, nebo duphaston? pokud ano, je ta bolest naprosto normální a pokud ne, tak taky :grinning:. Mě se to stávalo běžně ať už s progesteronem, nebo bez a přestalo to pár dní před mrchou
12. máj 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag Jasné, ja si na teba počkám :grinning: a potom budeme spolu riešiť HCG a aké hniezdo vyberieme do postieľky :grinning: a ďakujem za povzbudenie a držím ti palčeky, aby ti to vyšlo :grinning:
12. máj 2011 o 18:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 zatim neberu zacinam s utrosem dle instrukci od nedele, cili jeste 2 dny, tak me to prekvapilo, pak ja ms bez leku bezne nemam, a kdyz mam nejaky leky, tak me prsa nikdy nebolela, toto je po dlouhe dobe co je citim, predtim mozna kdyz rostly :grinning: :grinning: :grinning:
12. máj 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle hele to může bejt čímkoliv. Takhle nad tím můžeš přemýšlet celých 14 dní do testování, to je do zblbnutí. Uvidí se, proč bolí, buď v pohodě, věř a brzy to uteče :wink:
12. máj 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 nakonec jsem usoudila ze to bude tim pregnylem - je to prece od tehuli, takze mozna tim to bude... :grinning: sem nato vyzrala a cili je to v poradku :wink:
12. máj 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 takže to máme stejně, Prednison od prosince tlačím do hlavy, ale stihli jsme 3IUI i přes kondom.sex. Víc u nás dr nedělá, takže musím zavolat do CARu co a jak. přemyšlím, že bych nejredši taky pauzu, ale to se nebude líbit mé drahé polovičce... :confused:
12. máj 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule moja polovicka bola so mnou na konzultacii na imunologii..a tam pochopil, ze pauza, dozobanie prednisonu len pomoze...
12. máj 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ahoj ovu jsem si dělala podle testu ale oni asi vědí kdy a co bude no nechám se překvapit ale díky
13. máj 2011 o 07:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já hlásím po dnešní kontrole dobrou zprávu! Jsem 3 týdny po otěhotnění a na utz je vidět 5 mm dutinka. Vše zatím probíhá jak má.
13. máj 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 noooooooooo vidiiiiiiiiiiiiis, parada valinkooooooo!!! velmi gratulujem, aspon nemusis prechadzat vsetkym cim si mala!!! tak nech to ide dalej tak skvele!!! maj krasny den i vikend!!
13. máj 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 gratuluju :dizzy_face:
13. máj 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Díky moc. No ještě musí vidět za 10 dní na další kontrole embryo, aby vše bylo ok. To jsou nervy s tím vším! Nezbývá než doufat a myslet pozitivně, že.
13. máj 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Děkuji. Zatím to tak nějak odpovídá, ale nervy mám pořád. Až se objeví embryo, budu klidnější.
13. máj 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok