• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@petrala A brala si ještě i jiné hormony? Třeba Clostyl způsobuje nízkou děložní sliznici, takže je slabá MS.
16. máj 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ne,ne vzdy jen utros...clostyl jen dvakrat ale to uz je dele...sliznici mam naposled 6mm 13DC
16. máj 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja , díky. No mně MS dorazila 11./12. den po IUI. No uvidíme, co mi zítra řeknou...
16. máj 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 to prave neviem ci sa da vyliecit uplne...uvidim o dva tyzdne, ci sa to aspon zmiernilo..ci je tam nejaky progres...potom zrejme skusim dalsie IUI...
16. máj 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Držím pěsti! Já o tomhle slyším poprvé.
16. máj 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vikad Potrat je pro ženskou jedna z nejhorších věcí, ale uvidíš, časem bude líp! Hlavně to ale neznamená, že by jsi nemohla mít děti, jenom se tentokrát něco pokazilo. Pokud se ti ale podařilo vůbec otěhotnět, povede se to i podruhé! Je to jen otázka času a tvoje šance na další otěhotnění jsou opravdu hodně vysoké. Mám ve svém okolí hned dvě kamarádky, co napoprvé potratily a dnes už mají krásné zdravé děti.
16. máj 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala ahoj, zkracovat ju može, ale zas tak asi ne, to vypadá na nízkou sliznici. Poraď se radši s doktorem, nízká sliznice brání otěhotnění :unamused:
16. máj 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 tak to je dobre, ze si o tom ani nepocula a teda netrapia ta take veci :wink: prajem pekny vecer a urt drzim pesti :dizzy_face:
16. máj 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala měla jsem to úplně stejně jako ty. Po IUI jsem brala utrogestan a 12den dostala MS ale opravdu jen slabonkou a jen jeden den. Když jsme byli na utz před IUI sliznice byla dobrá.
16. máj 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 Ďakujem za povzbudenie. Myslela som, že sa ce to budem vedieť preniesť nejako rýchlejšie, veď to bolo ešte tak na začiatku ... Ale ked ja som si hladkala bruško a v duchu som komunikovala s mimčom ... No, je to dosť zložité pre mňa, ale viem, že bude dobre :grinning:. Manželík je zlatý a pomáha mi, stále ma chlácholí, že to bolo len treningove tehotenstvo :grinning: a nabuduce ideme na ostro :grinning: ... No, musí to prebolieť ... Ale ďakujem za povzbudenia, ste tu veľmi zlaté dievčatá, všetky :grinning: cmuk
16. máj 2011 o 20:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@clloi ja mela sliznici 6 mm 13DC pry ji mam celkem dobou....tak ja tomu fat uz nerozumim:frowning2:
16. máj 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule a co tedy mam delat?uz nebrat utros?jsou i jine leky ne?
16. máj 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jaké jsou novinky?
@petrala ten utroš jez, protože tam je progesteron a ten podporuje růstu sliznice! Je to divný, ale clostil stimuluje vaječníky, aby rostly vajíčka, ale působí blbě na sliznici, takže seč pak dává utroš a ten podporuje růst sliznice. A pokud sliznice nedoroste moc, tak je mrcha kraťoučká. Já ji teda takhle krátkou nikdy neměla, ale taky jen třeba 2-3 dny a hodně slabé. Minule po tom dvojitém agolutinu to byla příšerná mrcha, zlatá ta slabá.
Jinak já brala utroš od té časné ovulky 12 dní a v neděli jsem ho dobrala a čekám na mrchu. Ty jsi ji dostala během braní utroše, nebo kolik dní po dobrání?
17. máj 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, zdravím - presne jak rika leena, po utrosi by sliznice mela rust.
A kdyz uz jsme u utrose - ja jsem kdyz ho dobiram (16-25 den cyklu) vzdycky z nej jak silena, plactiva a vztekla. Nejdriv jsem si rikala ze si to namlouvam, ale ted uz to mam jasne vypozorovany. Mate to nektera taky tak? Opravdu mam nekdy pocit ze mi brzo svihne, tak nevim, jestli treba nemam moc vysokou davku...
17. máj 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Tak já jsem to takhle měla po proveře, to jsem byla fakt na ránu, měla jsem opravdový návaly vzteku až hrůza. Ale po utroši se mi to nestává. Zkus vyměnit utroš za duhpaston, nebo jiný progesteron :wink: na každého to má jiné vedlejší účinky :wink:
17. máj 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky!
já mám teď na cyklus předepsaný taky utrogestan.teď jsem měla konečně po tom ranném potratu ms,ale taky jen slabou,tak jsem zvědavá,jak dopadne druhá ms.snad už v pohodě.
já mám jíst utroš 16DC až 26DC.za jak dlouho po něm dostáváte,holky,ms?jen zhruba,abych věděla :slight_smile:

stejně mi asi vychází další pokus zrovna v době,kdy máme jet na dovču :unamused: no,uvidíme.

s tou sliznicí je to teda fakt divné.Clostyl ji zmenšuje a Utroš zvětšuje,ale utroš se jí přece až po IUI a to už by měla být sliznice veliká ne?!no,chaos :grinning:
já si pamatuju,že při měření vajíček jsem měla sliznici 8mm.
kolik vlastně stačí mm ,aby se mimi uchytilo?
17. máj 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ja beru utros vzdy po iui papam az do testovani pak vysadim kdyz je test negativni a hned za 1-2 dny mrcha prijde ted byla jen pul dne...je to divne..kdyz po utrogestanu roste sliznice tak proc mam MS tak slabou vzdy kdyz ho beru?A kdyz ho neberu mam ms normalni....Treba ma na me jine ucinky ne?
17. máj 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 nikdo to nechce resit...v iscare kam chodim mi rekli ze je to normalni,ale me se to nelibi!!!!Jednou mi dr predepsala Estrogen na sliznici a to ti muzu rict takovou ms jem nikdy nemela....nestihala jsem menit vlosky:slight_smile:))Takze sliznice asi krasne dorostla....Ale pak uz mi nic nepredepsala....Ja si myslim ze bude problem sesliznici ale nikdo to nechce resit jen me cpou na ivf....ALe kcemu na nej pujdu kdyz mimisek se stejne neuchyti?Vymenim centrum to je jasne....Ted menim i gynekologa....Tam kam ted budu chodit tak dr.delala i ivf tak mi treba pomuzou tam....
17. máj 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala Mě taky v soukromém Reprofitu cpali do IVF, tak jsem ho vyměnila za státní car, kde mi nabídli IUI a teď jsem dokonce počala přirozeně.. V Reprofitu tvrdili, že nemám ovulaci a partner má 0% progresivně pohyblivých spermií. Je to bordel.
17. máj 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 az tak?
to si delas legraci, ja uz fakt nevim holky, asi je treba najit doktora kterymu clovek veri a u nej vydrzet...ja sem zatim v CAR Motol (a i tam mi prijde, proc me napr. chteji pred IUI stimulovat injekcema a pri tom obcas ovuluju i prirozene a s clostilem vzdy..). ale jinak zatim dobry.

17. máj 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag říkaí že těch 5,6 mm, ale jsou i případy, kdy se mimi udrželo při nižší. Mě na sliznici zabíral čaj a mateří kašička a i po ní pěkně rostlo vajíčko.
@petrala Když jsem bralal Utroš, tak jsem dostala MS normálaně v termínu bez vysazení, takže když dorazila mrcha, tak jsem ho teprve vysazovala.

Je to s těma doktorama na prd, já chtěla IUI bez stimulace hormonama, tak na mě koukali, že si vymýšlím.
17. máj 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala tak to je na prd, když s tím nic nedělají a na utz před iui máš tu sliznici kolik vysokou? víš to? Pokud to nechtějí řešit a cpou tě do IVF, ačkoliv nevyřešili sliznici (se kterou by IUI bylo určitě úspěšnější), tak bych šla taky jinam. Ale hele já měla po tom Agolutinu mrchu jako blázen, co dvě hodiny jsem měnila kalíšek, blbě mi bylo a doktor mi tvrdil, že to bývá taky nízkou sliznicí, tak já už nevím :-/. HP ti dělali? máš ho v pořádku?
17. máj 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 tak to jsem zvědavá, kdy přijde mě mrcha po utroši. Po proveře chodila do týdne od vysazení, ale to nebyla ovulace. No z mých cyklů nic nepoznám, to je fakt adrenalín :grinning:
17. máj 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 adrenalin?? uz sem prosim zadny dalsi hormony nemichej :grinning:
17. máj 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to už by byl hustej koktejl :grinning:
17. máj 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ted na posledy jsem mela 13DC 6mm sliznici dr.rikal ze nic moc ale ze to utrogestanem jeste vyroste....ale asi ne kdyz mrcha je tak slaba jeste k tomu pul den:frowning2:
17. máj 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jojo,vsechny testy mam ok HP,imunologii,gennetika,lapadoskopie a hysteroskopie ok
17. máj 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 Já jsem jim pak právě přestala věřit, tak jsem přešla do státního caru, kde jsem měla pocit, že jim nejde jen o prachy. Co se týče tebe, pokud po Clostilu ovuluješ (či dokonce sama od sebe), dle mě není důvod, aby ti píchali injekce. Vždycky je lepší zvolit ten nejšetrnější způsob léčby.
17. máj 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala to není nic moc, ale ten utroš by jí měl fakt spravit. Ideální by bylo udělat utz těsně před mrchou, aby se buď potvrdilo, že je nízká, nebo vyvrátilo :wink: Ale jinak tě chápu - furt něco divného a pochyby, viď? Vdrž, bud líp :dizzy_face:
17. máj 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 já kdybych měla ovulku sama od sebe, tak nechci ani clostík, ani injekce k IUI :wink:
17. máj 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok