• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@petrala tak fakt jedině udělat ten uzt před mrchou ať je jasný, jak to s tou sliznicí je
17. máj 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Přesně tak, nevidím důvod, když někdo ovuluje, ještě k tomu vyvolávat lékama či jak hyperovulaci.
17. máj 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 naprosto zbytečný cpát tělo hormonama :wink:
17. máj 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no uvidime...ted piju kontryhelovy cajik....:slight_smile:
17. máj 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ať pomůže :wink:
17. máj 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahoj holky, taky jedu od nedele utros , 3x denne po tabletce, zavadim - no rano a vecer tosedoma jeste da, ale v to poledne jsem vzdy nekde na ceste, to tak je sranda :slight_smile:
jinak ja mela po utrosi minule takove divne obdobi, naladovka jak svina, ale ted zavadim a pry vetsinou to horsi snaseni a priznaky jsou jen v pripade, ze to polykas, u zavadeni je to vetsinou bez komplikaci a muzu rict, ze zatim dobry....
17. máj 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Dakujem, tiez zelam skore tehotenstvo :slight_smile:
17. máj 2011 o 14:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrala
@leeena_4 ja mela v den IUI sliznici 9mm - pani doktorka rikala, ze je optimalni a jako min mi rikali, ze chteji aby byla 6mm
taky jsem nasadila kotvicnikove kapky, tak je mozne , ze i to trosku pomohlo a ted bych planovala zkusit jeste doplnit materi kasicku, dostala jsem tip na jeden druh - tak to zkusim
17. máj 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle já právě v neděli už skončila. Polykala jsem a příznaky jsem neměla vůbec žádné, tak jsem šťasntná jak blecha, protože ten hurikán emocí jsem prožívala půl roku s Proverou a už ne-e:grinning:. Kolikátý jsi den po IUI?
17. máj 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle já 11DC nějakých 8mm, už si to přesně nepamatuju :grinning: Jinak já bylinky k hormonům neužívám a všichni doktoři to moc nepodporují kombinovat s hormonama, tak radši poslouchám. Stejně mi žádné bylinky co jsem zkoušela (a že jich bylo) nepomohly :grinning:
17. máj 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 byla jsem minuly tyden v utery, takze dnes je to 7 den po, utery nepocitam, od rana me poboliva bricho a trosku citim bolest od zad, jako bych mela dostat ms, to takhle moc neznam, pac s tema lekama nebo vyvolavackou, pak nejak pocitam kdy dorazi, tak uvidim jestli to jsou priznaky a nebo sem jen neco snedla :slight_smile:
17. máj 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tohle se poznává špatně. Z vlastní zkušenosti vím, že si ženská sama dokáže přivodit téměř všechny příznaky, které zná a téměř všechny můžou být příznakem těhu, nebo ms, takže člověk prd pozná :grinning:. Nejlepší je to nepozorovat, když to jde
17. máj 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 jeeej, dobre info. Konecne som pochopila, preco som mala po dva cykly jednodnovu MS. Uz som takmer stresovala, ze co to....A vdaka tebe uz viem :slight_smile:
17. máj 2011 o 14:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 presne z tohoto mam obavy aj ja. skusim na CAR pritlacit, aby sme to zistili...Moze byt prejavom alergie aj palivy pocit, ked su spermie vo mne? Alebo to je bezne?Mala si nejake priznaky alebo an to prisli z krvi iba?
17. máj 2011 o 14:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ja som bola pri brani Utrogestanu hrozne podrazdena, popudliva, nervozna a naviac protivna a myslim, ze trocha i precitlivela. Az ma musela usmernit mamka, ze to mam predsa vediet ovladat, tak som ciastocne skrotla :wink:
17. máj 2011 o 14:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 jo tak pozorovani fakt nedelam ani nectu jake jsou priznaky ceho , ty prsa po pregnylu- to sem fakt myslim 3 dny trpela, i oblikani podprdy byla bolest, jen se latka dotlka bradavek, tak jsem knucela...to fakt bych asi nevymyslela, ale dnes jsem normalne jednu chvilku myslela, ze jsem fakt dostala ms, normalne jsem po ceste zastavila a sla na wc to radeji zkontrolovat, ale nic , vse v poho, mozny je, ze to je tim utrosem co zavadim ...
17. máj 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja presne to som mala...ten palivy pocit zo spermii...ale potom casom to nejak utichlo a ja som na to nemyslela...a ked mne na imunologii urobili testy krvi a priatelovi testli spermie...zistili mi tu alergiu...palivy pocit som uz nemala, ale alergia je na svete...neviem ci to suvisi, ale dava to zmysel, hm
17. máj 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm. Este stale mozem dufat, ze to snad nie je tym. Ale asi by bolo fajn najprv si dat tiez urobit tie testy, no mam pocit, ze na Slovensku to bezne v CAR-och nerobia. Preto som sa pytala ci chodis v CR alebo u nas. Kym to nebudem vediet, riskujem vyhodene peniaze za IVF a najma moznost, ze si prvy z troch preplacanych pokusov premarnim. Uz mam jasno, velka vdaka :dizzy_face:
17. máj 2011 o 15:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 A este jedna otazka-na imunologiu ta poslali z CAR?
17. máj 2011 o 15:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Já mám pálení ze spermií pokaždé a alergii nemám. Je to tím, že spermie jsou pro nás příliš kyselé.
17. máj 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja nojo, ono se to lehko rekne.... :slight_smile:
17. máj 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 holky, tak ja vam to jeste zkomplikuju, ja mam BI na spermie docela velkou, takze mame problem Ale nikdy me nepalili.... :unamused:
17. máj 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja ano na imuno nas poslali z CARu
17. máj 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 :slight_smile: Myslím si, že to pálení není alergií. Taky jsem si myslela, že jsem na to asi alergická, ale není to tak.
18. máj 2011 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajabajaja @snazilka14 @valinka30 tiez neviem ako sa ta alergia prejavuje, ale hlavne, ze palenie prestalo uplne, predtym to bol des

peknyyyy slnecnyyyyy dniiiik!!!
18. máj 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holy s tou alergii, mám pro vás přírodní nápad. Nejdřív řeknu, z čeho mě ten přírodní lék vyléčil: jako dítě jsem měla silnou potravinovou alergii a poruchy imunity. Nesměla jsem jíst nic kořeněného, barveného, ale třeba ani špenát, nebo mandarinku, prostě jsem se hned hrozně osypala a musela jsem na injekci. Každý měsíc jsem byla nemocná, jezdila jsem do ozdravoven a tak. Pak se naši někde dočetli, že kozí mlíko je hrozně zdravé, protože koza jako jediné zvíře nikdy neměla rakovinu a její mlíko obsahuje něco hodně zdravého. Takže jsem pila půl litru kozího mléka denně a za půl roku jsem jedla všechno a nemocná jsem byla tak 2x do roka. Na alergie a věci imunitního původu je to opravdu skvělé! a nedám na to dopustit. Zkuste si to kozí mlíko sehnat a pravidelně pít :wink:
18. máj 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Něco na tom asi bude, ale já nevím, jak bych snášela pít kozí mlíko. Nepiju ani kraví.
18. máj 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to budeš muset vydržet :-/. Mě se to jako malé taky hnusilo, protože jsem tu kozu vlastnoručně dojila :grinning:. Ale zvykneš si, prášky taky nejsou nic moc a mají vedlejší účinky :wink:. Tohle sice moc nechutná, ale pomáhá :wink:
18. máj 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 @valinka30 tiez nepijem ani kravske...a pol litra, ooooch :slight_smile:
a da sa niekde podojit? :grinning: teda zohnat?
18. máj 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 u nás ho mívají v tescu, tak možná tam, nebo koukněte na net :wink:
18. máj 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok