• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@leeena_4 som citala na wikipedii, ze kozi je fajn, ale musi byt kvalitne krmivo...este ze existuje internet :D
18. máj 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 to jo, my tu naší krmili naprosto normálně (naši rovnou koupili tu kozu :grinning:) a mlíko mi pomohlo :wink:
18. máj 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 díky, to zní jako zajímavý nápad :slight_smile:, možná to ozkouším...jen je fakt, že už nevím co dřív, jestli vitaminy, materi kasi, caje nebo kozí mlíko.... :grinning:
18. máj 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za zkoušku člověk nic nedá :wink: a je to příroda. Držím palce. Mě to fakt dostalo z potravinové alergie i z problémů s imunitou :wink:
18. máj 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 mas pravdu...aj keby nic...furt je to zdrave a neuskodi :wink:
18. máj 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitulik24 Ahóóój,
Tak si se dočkala? Gratuluji. Přeji lehký pohodový porod jako jsem měla já. :dizzy_face: Byla to procházka růžovým sadem.
18. máj 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nevim, byla sem minuly mesic na mobilizaci podle Mojzisove, citila jsem se po ni fajn, zacala cvicit.kazdy den.. a mrcha ma zpozdeni a uz dost dlouhy....tak nevim, ze by to na me misto srovnani cyklu melo opacnej efekt? nemate nekdo zkusenost?
19. máj 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som tu nová a asi budem najviac sledovať práve túto kategóriu :slight_smile:
19. máj 2011 o 15:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamaris ahojky, vitaj medzi nami snazilkami ;)
19. máj 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, koukam - ze uz nas tu moc neni, byla nejaka velke uspesnost //

@leeena_4 - uz jsi testovala - nebo kdy planujes? kolikaty jsi den po vysazeni Utrose? Ja mam utros az do utery kdy jdu na krev....chtela bych zkusit test pokud nedorazi ms v nedeli, to je 12 den po IUI? tak nevim , nevim - porad me poboliva podbrisek, jako bych to mela kazdou chvili dostat tak nevim jestli to ten utros ted chvilku nepodrzi...
19. máj 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, chci se zeptat, zda když bych stimulovala na IUI injekcemi, tak zda něco platí pojišťovna nebo vše hradím sama. Děkuji :slight_smile:
19. máj 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle jojo, včera jsem to prubla a zázrak se nestal :grinning:. ale beru to v pohodě, ani jsem nebyla smutná, vím, že to brzo vyjde :wink: Jinak jak jsem ti říkala, bolení břicha můžeš mít z čehokoliv. Mě takhle bolí už od pondělka a to mě nikdy před mrchou nebolelo, tt negativní, takže to přičítám ještě utroši. A na mrchu si s PCO asi ještě pár dní počkám. Držím palce na víkendové testování :wink:.
@tamaris vítej mezi nás :slight_smile:
@prdecek velkou část platí pojišťovna. Já jsem na Puregon doplácela dva tisíce, ale stojí několikanásobně víc (už si nepamatuju kolik)
19. máj 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 díky, možná se k Vám tady další měsíc přidám, ještě musím počkat na jednu MS a pak bych chtěla do toho IUI jít. :slight_smile:
Je pravda, že na něj můžu jít každý rok 6x???
19. máj 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za privitanie :slight_smile:
19. máj 2011 o 17:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prdecek ano 6x rocne, ale byla jsem upozornena, ze leky mas hrazene jen 3x, cili pripadne dalsi 3 pokusy by sis hradila injekce uplne sama
19. máj 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prdecek jak rika leeena zalezi natom s cim stimulujes, na Obilnaku me dali jako start Fostimon a tam mas tech 20 ampuli na pojistovnu , zalezi jak reagujes a jestli ti to staci a nebo musis dokoupit, 1 ampule stoji cca 330,- a vetsinou mas 2 denne, a pokud si vyberes nebo ti doporuci neco drazsiho tak pak to samo narusta, ale zase nekdo potrebuje tech jinych leku mnohem mensi davky....vsak uvidis jak budes reagovat dle ultrazvuku a ona ti pani doktorka Sochorova prida nebo ubere.... :wink:
19. máj 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsme po další konzultaci a jdeme do IVF. Dr. mi nadhodil, že mám asi lehčí PCO, že podle něktrých věcí to pro to nasvědčuje a podle některých ne, že se ta lehčí forma špatně odhaluje :frowning2:. Takže jsme domluveni, že počkám na MS, pak se objednám pro léky a tiskopisy a při další MS začneme stimulovat. Prý je docela zvědavý, jak mi vychytají dávky, že to u mě bude trochu problém páč jsem boubelka ( jemně řečeno :slight_smile: ),ale hodně reaguji na hormony, tak aby mi nedali moc, no bude to asi dost zajímavé. Když to vše klapne, tak by to mělo být začátkem července.
20. máj 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ahooooj, ojoooooj, tak to drzime vsetky palce! :wink: caka nas zaujimave leto :wink:
20. máj 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petula:tak super!!!!konečně se to zase začne hýbat,co?!držím moc palce,ať vám to vyjde!!!
mě podle ms asi taky čeká IUI v červenci,tak budeme napnuté spolu :slight_smile: i když já ještě nevím,podle dovolené,uvidíme.

a co další holky?nečekal někdo na výsledky po IUI?jak není tabulka,ztrácím přehled :slight_smile:
20. máj 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 supr, dobre zpravy - ty jo stejne je zajimave, ze tak dobre reagujes, napr uz na ten clostik, treba ti budou stacit uplne nejake minimalni davky, jako se bezne davaji na IUI,a budes mit tak 25 foliku :wink:
20. máj 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 takže IVF, to bude už určitě úspěšné a z PCO si nic nedělej, já mám vážnou formu a taky to není na provaz :wink: držím pěstičky.

Jinak já čekám na mrchu a pak od 3.DC druhá stimulka Puregonem a snad konečně 1.IUI, když u toho tento měsíc nám vejce prasklo dřív, než mi stačili píchnout Pregnyl :grinning:
20. máj 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamaris a povies nam nieco o sebe? co ta caka a mozno neminie? a kedy? :wink:
20. máj 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
:o) uz sa mi stalo. Som tyzden po 1. D-IUI a este tyzden musim cakat na odber Hcg. Cize takto o tyzden v piatok bude mat vysledok. Som zvedava ci to vyslo. Dr. V car ma velmi povzbudzuje. No ale pripustam aj to ze vysledok bude negat. Dnes mi dr. Povedala, ze v takom pripade mozeme ist da dalsi pokus, nakolko som nebola stimulovana a dostala som iba pregnyl a teraz beriem utrogestan.
20. máj 2011 o 15:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamaris tak to drzime palce, to cakanie je des co? :slight_smile: ale aspon sa nieco deje! prajem stasticko k testu HCG, nech bude stastne cislo :wink:

pekny vikendik vsetkym snazilkam, cakatelkam, tehulkam :grinning:

p.s. @cuddle, vsetky cakame od teba vikendovu novinku , tfuj tfuj tfuj !!
20. máj 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Jo, jo už aby to bylo :slight_smile:.
@miskag Tak to budu taky držet palce at IUI vyjde a nemusíte dál.
@cuddle No, právě, že tak moc reaguji na ten Clostík, tak by to mohlo být PCO :frowning2:. Já vim prd :slight_smile:. Hod sem o víkendu info, držíme palce i na nohou :slight_smile:)))))
@leeena_4 Tak to na tebe budu myslet hlavně at to zase neprošvihnou :unamused: . Kdyby mi aspon PCo teda diagnostikovali, ale to ne, prý neví...
20. máj 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle já když byla na IVF tak jsem píchala 4 ampule denně, nebudou na IUI třeba ty 2 moc? ale to oni už by věděli asi co a jak.
20. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prdecek no oni to asi resi individualne, ja mela myslim po 5ti dnech kontrolu, pak krev a pak jsem cekala na vysledky, kdyby byly hodnoty nejake vysoke, tak to snizili, ale nechali mi 2 a nakonec jeste dalsi 2x2 se pridavali, takze fakt je to pripad od pripadu, mozna ti bude stacit 1 denne, taky je to asi i dle vahy
20. máj 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
@petula22
jojo holky dam info :slight_smile:
20. máj 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 jéžiš, to je hrozný, když neví. To je snad nejhorší stav :angry: Tak ať si to koukají rozmyslet! :wink: :grinning:
21. máj 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak hlasím dnešní testování probehlo, ale zázrak se nekonal - takže čárka jedna, test negativní - dnes 12 den po IUI, v utery jdu na krev, ms zatim nic - takze uvidim jaky bude dalsi postup po dohode v CAR
22. máj 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok