• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
Já si na služby nemůžu stěžovat, jsou fakt perfektní, ale na druhou stranu si úplně všechno platím, je to soukromá klinika a nemá s mojí pojišťovnou smlouvu (kromě nějakého minima). Ale raději si zaplatím za 100% komfort, než se někde stresovat. Navíc chodíme pořád ke stejnému doktorovi, věřím mu, on už ví, na co a jak reaguju, tak jsem spokojená. I tak jsou to pokaždé nervy, občas něco i obrečím, dávky hormonů dělají svoje...nedovedu si představit, že bych do toho řešila ještě nespokojenost s doktory nebo léčbou.
14. nov 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaenab to chapu hormony asi delaji sve ,ale ono i bez hormonu je clovek citlivy...Ja jsem s tim nemela zadne zkusenosti,ale ted uz proste vim,ze tady mi to nevyhovuje manzel rika,ze jsem precitlivela a ze reaguju na vse podrazdene a hned chci nekam jinam,ale ja si trvam na svem nebo nic uz podstupovat nebudu a hlavne ne tam,kde se necitim dobre.Uz mam take vyhlidnutou dobrou kliniku kde se specializuji jen na IUI a IVF. :slight_smile:
14. nov 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suzann - zrovna v tomhle myslim neni na miste spokojit se vsim , s jakymakoliv sluzbama ... myslim ze udelas dobre kdyz priste pujdes na tu kliniku :slight_smile:
ja jsem zatim tady s CARem spokojena , sice nedelaji utz pred IUI , to jen v nekterych pripadech , kazdopadne ne rutinne, ale nemyslim ze to je az tak nutne ... a asi pokud by si o to clovek rekl udelali by ho i bez jejich opodstatneni :wink:
14. nov 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tam kam chodime ted je to proste normalni nemocnice s gynekologickou poliklinikou ...a jen to uz samo o sobe si myslim,nezni dobre.Sice to mame 15 min.autem a na tu kliniku pak hodinu a pul,ale bude mi to stat za to!
14. nov 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzanna, já bych určitě jednala pocitově - prostě tam, kde se mi líbí, vyhovuje mi přístup a mají dobré vybavení, tak tam bych chodila.
Předtím jsem byla taky na klinice, kde jsem si připadala od začátku jako chodící peněženka - tak jsem se při třetí návštěvě na recepci sebrala a už mě tam neviděli
14. nov 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaenab tak ja jsem jim tam malem takhle odkracela ve stredu.Slzy se mi tam kutalely po tvarich....jeste ted to vydrzim,ale pak jdu vazne jinam....Jsem zvedava jak jim to IUI vyjde merim si bazalni teplotu ,ale on to asi ten Pregnyl zitra ovlivni...
14. nov 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já se na měření vykašlala, věděla jsem, že půjdu na utz a tam to bude všechno vidět. Moc ti držím pěsti, aby to vyšlo, i sobě :slight_smile:
No a kdyby ne, určitě bych se být tebou porozhlédla jinde - jde přece v první řadě o nás a o miminko
14. nov 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja merila ale az po IUI (teda predtim jsem merila uz dele jak rok , ale v tom cyklu s inseminaci jsem merila jen po vykonu) , brala jsem duphaston , ktery by mel teploty zvysovat a i tak teplota max. 36.7, spise 36.5 , tak nizke vubec nemivam , i kdyz je fakt ze mi to tam vetsinou pekne skace sem tam :unamused: ... no ale zajimali by me moje "tehotenske" teploty :grinning: :wink:
holky drzim vam palce! vy me drzte na stredu :wink: , to jdu na utz , tak jsem zvedava jestli bude ovulace :confused:

Dobrou noc :slight_smile:
14. nov 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,jasne,ze Vsem drzim moooccc palecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dnes vecer pojedu na pichnuti Pregnylu a snad to bude vazne dobre vypocitany,protoze teplota dnes jeste nestoupla.....
http://www.fertilityfriend.com/home/1a4bb8
15. nov 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky kam se picha ten Pregnyl do zadku nebo do bricha?
15. nov 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Suzann
do zadku :wink:
15. nov 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pregnyl som pichala do zadku
15. nov 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzi držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: na IUI už je za dveřma vid? Jak se cítíš? Dobrý?
15. nov 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wrtulka ahoj.............Kolký si den po IUI?Testovala si?
15. nov 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky cikyta jsem 3DC ms dorazila 13DPO úplně přesně.. test jsem si sice dělala ale zbytečně byla tam jedna/
taky co jsme mohli čekat..zázraky se nedějí :wink: :frowning2:
15. nov 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha.to mi je lúto :frowning2: Myslela som na teba......
Tak možno nabudúce.V r.2009 s bruškom! :wink:
15. nov 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wrtulka..no v pondeli to bude jeste napinave se spermiem....takze jsme docela nervozni... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Diky vsem za odpoved :slight_smile:
15. nov 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cikyta jsi moc hodná.. ale byl by to býval fakt zázrak s 2% morfologie..
příští týden v úterý jdu (12DC) zase na UTZ a druhé kolo IUI
15. nov 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka tak budu drzet moooc palecky...kez uz by jsme vazne v r.2009 meli briska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. nov 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann taky bych moc moc ráda v roce 2009 bříško.. nebo i dvojbříško :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. nov 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann my ještě jednou nebo 2x zkusíme IUI ale vidím to že v lednu 2009 podávám žádnost na pojišťovnu na IVF na únor nebo březen plánuju stimulaci.. nančky.. KETy a tak..
nicméně IUI ještě zkusíme.. :wink:
15. nov 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wrtulka tak nam to vyjde na stejno. My budeme mit ''kdyztak" v lednu posledni IUI a pak uz to pry nebude mit cenu, tak nas posle doktor na IVF....obavam se,ze jestlize zustaneme tady v te nemocnici IVF nas nemine....
15. nov 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzann tak to možná budeme i stimulvat spolu :dizzy_face: :dizzy_face:
Neboj zvládneme to! Tak držím palečky aby manžovo spermio bylo lepší než to naše a o hodně!!
Máme návštěvu tak pá pá :wink:
15. nov 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, jestli můžete, tak mi někdo vysvětlete, jak je to se sexíkem před iui. Myslela jsem, že je nutná abstinence asi 3 dny před iui. A vy jste tu něktará psala, že pokud není problém ve spermiu, tak je sexík možný............tak nevím :unamused:
15. nov 2008 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky suvik...
ja osobne,si myslim,ze sex dva dny pred IUI s dobrym spermiem,muze byt,ale tesne pred IUI bych to neriskovala.My mame vyzkousene se spatnym spermiem, 3 dny abstinence.
Holky me tady asi spatne pochopily,protoze ja jsem psala,ze ten doktor byl vadnej neprecetl si nic v papirech a myslel si,ze je chyba ve me a ne v manzelovi,(ale je to prave naopak) u nas je chyba ve spermiu...a proto rekl v nedeli se pomilujte.Myslel,ze je to jen nacasovany styk a netusil,ze musime jit na IUI tak proto to rekl ,jinak musime vzdy 3-5 dni dodrzovat pohlavni abstinenci. :wink:
15. nov 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak je to. Abstinovali jsme cca 3dny :grinning:
15. nov 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je taky nejlepsi.Ja mam docela strach,ze ted to bude v pondeli 4 dny plne anstinence,aby bylo v pondeli spermio dobre,to jsem vazne napnuta....jinak me pekne picha na tom pravem vajecniku,tak doufam,ze nebude v pondeli na IUI pozde...Vite nekdo,jestli ten Pregnyl ovlivnuje mereni bazalni teploty?
15. nov 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netuším, jestli má Pregnyl na BT vliv
15. nov 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak dnes som po prvom IUI.
Mne pregnyl na BT nemal vplyv. Ani dnes pred IUI som nemala zvýšenú teplotu, tak neviem či bola vôbec ovulka.
Manžel mal tiež 4 dni abstinencie, my máte problem v pohyblivosti, a tam nám povedali, že máme dobre množstvo aj pohyblivosť, že oni to upravia tak že ich trochu zrýchlia. Mali sme zle skvapalnenie aj to napravili, tak uvidíme čo z toho bude.
15. nov 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula 18 tak drzim moc palecky at to vyjde :dizzy_face:
Nam to v pondeli budou delat take,ze spermie upravi v laboratori take mame dobre mnozstvi,ale spatnou pohyblivost i morfologii.Tak doufame,ze nam to v pondeli vyjde a IUI udelaji.Ja dnes vecer kolem 9 musim jet na pohotovost nechat si pichnout ten Pregnyl tak diky za info ohledne BT :wink:
15. nov 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok