• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
cuddle:to mě mrzí!!! :frowning2: třeba se ještě stane zázrak a když ne,tak další pokus už určitě vyjde!!!! :slight_smile: držím palce!!!
22. máj 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile:

@cuddle to mě mrzí kočko, ale dokud není mrcha, není úplně prohráno :wink:. Zkusila bych být tebou na další pokus Puregon, místo Fostimonu :wink:.

Já pořád čekám na ms. Už 8. den po dobrání utroše. Už chci zase začít se stimulkou :wink: :dizzy_face:
23. máj 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4
@miskag

no ja mam zitra tu krev a pak jsem zvedava jaky mi teda navrhnou dalsi postup a dle toho se rozhodnu co dal, samo kdovi jak dlouho budu taky cekat na ms....to fakt netusim, pak se ty pokusy pekne oddaluji, kdyz nemas ms co 28 dni jak hodinky, ale cekas a cekas a cekas, ze :unamused:
23. máj 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle a jak dlouhý máš cykly?
23. máj 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no ja praveze zadny, vzdy s leky nebo vyvolavackou, krize....tak jsem zvedava co to udela ted, jak vysadim utros
23. máj 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak to máme stejně. Já vysadila utroš minulou neděli a furt čekám, takže vím o čem mluvíš. Kéž by třeba 14 dní po ovuli přišla mrcha a mohl jít člověk na další pokus, viď?
23. máj 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 presne tak, takto porad litam po doktorech, kontrola, leky, kontrola a porad jen cekas, no a nakonec mas tak 3 mozne pokusy v roce....takze se to fakt tahne :angry: jak jsem rikala, klidne bych mela 3 pokusy mesicne, at to odsejpa , stejne zadnej cyklus nemam, tak bych mohla jen stimulovat :grinning:
23. máj 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle No, já měla za těch 13 měsíců jednu, max dvě šance, víc vajíček jsem nevyplodila :grinning:. to lítání po doktorech je aspoň dobrý, že se něco děje, to čekání na mrchu je nejtrapnější, zvlášt, když víš, že to nevyšlo a už jen čekáš.
23. máj 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena,cuddle:tak to jsem zvědavá,jak dostanu ms po vysazení urošu já :unamused: já mám ms,ale jen vždy buď po Proveře nebo po vyvolávačkách nebo doufám po Utrogestanu :wink: :slight_smile:
takže jsme na to podobně,jak vy :grinning:
nevím fakt čím to je.všechny vyšetření v pohodě,tak proč nemáme normálně ms?!je to fakt divné.
a když ji mám,tak stejně jen tak malinko :frowning2: budu se muset na to poptat.

a to by šlo,že by jsme stimulovaly na IUI i kdyby jsme neměly po ms?

a ještě jsem se chtěla zeptat na tu mateří kašičku,jak se tady o ní kdysi psalo,že pomáhá na vysokou sliznici,kde se to dá koupit.jestli v lékárně nebo kde.z netu se mi nechce zase zbytečně platit poštovné.
já te´d piju kontryhel,ale zkusila bych i to.
díky za info :slight_smile:

mějte se pěkně!!

a co další těhulky?už by to zase chtělo další vlnu,co?! :slight_smile: :unamused:

a co těhulky?jak se cítíte?doufám,že vše ok a pěkně rostete!!!
23. máj 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag Tak já ti můžu napsat svůj případ. První MS jsem dostala v 15-ti a asi po dvou cyklech úplně vymizela a museli mi ji dlouho vyvolávat injekcemi, aby vůbec přišla. Od té doby jsem MS měla jen po antikoncepci nebo po Proveře, sama nikdy nepřišla. Ve 30-ti letech jsem se rozhodla, že Proveru vysadím a uvidím, co to udělá a světe div se - MS začala sama chodit (čemuž jsem nemohla po tolika letech uvěřit) - sice ve velice dlouhých intervalech, ale přece. A teď jsem dokonce přirozeně otěhotněla.
Takže to chce pevně nervy a nevzdávat to, možné je všechno. Jinak já jsem zkoušela kontryhel, mateří kašičku i další rady a tipy..
23. máj 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag no, u mě je to diagnozou PCO a minimálními hladinami všech hormonů, což mi vyšlo z HP. Jinak to i jde, když jsi bez ms začít IUI. Já jsem minulý cyklus dostala 30DC 2x agolutin a když jsem asi 14 den volala doktorovi, že furt nic, tak mi řekl, že ať v pondělí přijdu, že se podívá na utz jak to vypadá a kdyžtak začneme se stimulací rovnou, že není nutné čekat na konec cyklu, když můj cyklus je jen vytvořený hormony. Takže podle mě to za určitých podmínek jde, ale asi když už to opravdu dlouho nedostaneš.
23. máj 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ahojky, tak to ma mrzi...ale este ides na krev...aj tam sa deju zazraky :wink: drzim palce!
@leeena_4 kedy to dalsi pokus? :sunglasses:
@valinka30 vsetko ide dalej ako ma? :wink:
23. máj 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Tak já PCO nemám a všechny hormony mám v pořádku, přesto MS nechodila..
23. máj 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 až to dostanu, tak od 3DC pícháme Puregon a tentokrát jdu na utz 7DC a uvidíme, na kdy vyjde IUI :wink:. Už se nemůžu dostat.

@valinka30 je to neskutečná věda!
23. máj 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ahoj, dnes jsem byla na utz a zdá se, že se vše vyvíjí jak má, srdíčko ale ještě neviděla, tak další kontrola za 14 dní.
23. máj 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskag Ahoj, já brala tuhle mateří kašičku http://www.zdravavyzivahronov.com/internetovy-obchod/materi-kasicka-bio a opravdu mi pomáhala, měla jsem vyšší děložní sliznici a řekla bych, že i rychleji a víc dozrávalo vajíčko. Ale počítej s tím, že se to projeví až tak druhý měsíc užívání, ten první si myslím, že to znát nebylo. Dá se objednat na netu anebo si skoč do lékárny, jestli ti jí objednají, to tě vyjde o pár korun dráž, ale když si k té z netu dáš poštovné, tak to asi vyjde na stejno.
23. máj 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Tak to je škoda :frowning2:. Když už jste konečně měli vajíčka, vid? Nejhorší ted bude zase to čekaní, kdy do toho budete moci jít znovu.
23. máj 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 tak to je super :dizzy_face:
23. máj 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:tak ať to tentokrát vyjde a hlavně,ať to neprošvihnete!!! :slight_smile:

valinka:super zprávy!!!jen tak dál!! :slight_smile:
já jsem právě od 16let brala HA a vysadila ji až před dvěma lety,kdy jsem chtěla otěhotnět a půl roku mi nezabíralo vůbec nic,ani injekce.tělo se dávala asi pomalu dohromady.tak uvidíme.
jj,chce to trpělivost,ale někdy už ji fakt nemám :angry: :slight_smile:

petula:děkuju,hned na to kuknu! :wink:
23. máj 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag uvidíme, třeba to tentokrát půjde úplně jinak, znáš to, tohle se nedá naplánovat :slight_smile:
23. máj 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:jasně,ale radši dojít dřív než pozděj,jak min.cyklus :wink:
jak to děláte holky vlastně v práci?berete si vždy dovču nebo propustku z práce?
já naštěstí dělám na směny,tak to většinou jde v době,kdy mám volno.
ale přes léto,v době dovolených,to bude horší :frowning2:
23. máj 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag jojo, to už jsme s doktorem domluvení, že na první utz dorazím už 7DC :wink: Já jen v práci řeknu, že jdu k dr a je to v pohodě.
23. máj 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:tak to máš fajn :slight_smile: my děláme po jednom,takže se to musí naplánovat víc dopředu,pak se to pokusit přehodit s kolegyněmi a nerada pořád otravuju :unamused:
potřebuju k tomu dr volno celý den,protože jezdím busem a mám to hodinu cesty a než se dostanu zase zpátky,tak je vždy odpoledne :angry: :slight_smile:
jsem ráda,že mám teď ty dva měsíce pauzu :wink: a nemusím nikam jezdit,ale zrovna v létě to začne zase na novo.
ale zase už se těším,že bude nová šance otěhotnět,tak to v tom buse nějak vydržím :grinning:
23. máj 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag to je blbý, to chápu, že se člověku nechce pořád žádat o laskavost, ale snad se to vyplatí :wink: :dizzy_face:
23. máj 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:doufám,že jo :slight_smile: většinou přes týden den makám a pak volno,tak pokud nejde o IUI,které musí být na den přesně,tak to vždy nějak sfouknu bez přehazování :slight_smile:
akorát třeba kvůli tomu nejdu pokaždé k mému dr,ale vystřídala jsem jich už několik :grinning:

no jo,vždy si vzpomenu,že když jsem otěhotněla,tak jsem to měla naplánované,že od června budu doma na neschopence a místo toho zase další léto v práci :angry: no,snad poslední :slight_smile:
23. máj 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy po iui ste testovali?
23. máj 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag hele ja si fakt myslim, ze je to v nasem pripade uplne jedno - rvou te 14 dnu leky, pak nekolik dnu cekas nez dorazi ms a nakonec stejne dostavas injekce na stimulaci, protoze ty vajecniky stejne samy nezacnou pracovat....takze podle me je u nas uplne jedno jestli zacinas stimulovat 2DC a nebo kdy....proste jako bych prisla a rekla, ja jsem dnes 2DC - a nebyla to pravda - hladina hormonu se mi bez leku v prubehu cyklu stejne udrzuje na stejne hranici, tzn. nejde tam videt narust , ktery nejak potvrzuje ovulaci a zmeny atd...., ty nastavaji az kdyz zacnu brat leky v nejake podobe, nakonec po lecich ms trva tak 2-3 dny max ....tak ja teda fakt nevim proc nas porad laduji :unamused:
23. máj 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 diky zitra krev, tak se uvidi - no ja uz to nersim, proste pockam co reknou, stejne by to byl zazrak kdyby se mi to povedlo napoprve, samo chapu, ze u holek ktere nemaji vubec zadny problem je ta sance podstatne vetsi...., ale co leku maji v zasobe dost, tak dostanu neco ucinejsiho...co by porazilo i vola :grinning:
sem zvedava co ukaze ultrazvuk jestli mi ho budou zitra delat, ms zatim nedorazila - takze uvidime kolik nameri sliznici, v den IUI byla 9mm a mela jsem tam asi 6-7 foliku kolem 14-16 mm....
23. máj 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no jo tak je to zdlouhavy proces, my ted navic jedeme za necelych 14 dnu na dovcu, takze kdyby ms dorazila nekdy ted, tak je to navic zabitej mesic, protoze se to zrovna nehodi, no takze bych se nezlobila, kdyby si dala nacas a dorazila az po dovolene a pak hura nato :grinning:
23. máj 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag ja si praci organizuju vetsinu tydne sama, jezdim ruzne po zakaznicich - takze se to jakz takz da, ale vzdy mi reknou kdy mam dojit, krev a ultrazvuk je od 8-9 ti takze toho moc s casem nevymyslim
po pravde nevim jak by se na firme divali kdybych byla najednou 3x tydne u doktora a nosila omluvenky z CAR centra...predpokladam, ze bych se stala neperspektivni :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok