• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@oknosmas doporucuje se nejdriv 12 den, do 10teho bys mohla mit v sobe jeste pregnyl nebo jiny lek na podporu dozravani vajicek - samo jestli jsi mela - ale je to na tobe, nekdo testuje uz 8 den jiny zase pocka az na krev...ja zkousela ten 12 den
23. máj 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle:já jsem si zase říkala,že bych to IUi mohla posunout o měsíc dřív :wink: dr neví,kdy jsem ms dostala,takže bych mohla tu další ms už stimulovat a bylo by :grinning:
dnes jsem myslím 11DC a měla bych nechat ještě jednu ms proběhnout a až pak do Caru.
no uvidím,rozmyslím se,abych to zase neuspěchala :slight_smile:

třeba ms nedojde a budu to muset zase začít řešit místo IUI :angry:
23. máj 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle:právě,že my máme taky v tom období případného IUi dovču a taky mě to štve :angry: i když na dovču už se moooc těším :grinning:

při nejhorším se to přesune o měsíc pozděj,už čekám skoro 2roky,tak ten měsíc už mě nezabije :grinning:
a třeba otěhotním teď přirozeně a bude to vyřešené!!!! :wink: to byl vtip!!!! :grinning: :grinning:
tomu už nevěřím ani omylem,ale náhoda je blbec!! :slight_smile: za zkoušku nic! :wink:
23. máj 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle:právě.ještě je na každém razítku klinika reprodukční medicíny,tak jim to bude jasné.ještě by si za mě našli náhradu :frowning2: :slight_smile:

no nic,jdu se sbalit a jdu si začvičit do aerobicu!

přeji hezký zbytek slunečného dne!!! :slight_smile:
23. máj 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak fajn, dnes som 11 den...tak este chvilku pockam...vdaka
23. máj 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas:držím palce!!!!jsi po prvním IUI?
23. máj 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag v podstate hej...je to prve v care... predtym mi robil lekar...2x, ale tak "neodborne"..takze to neratam :wink:
23. máj 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas:tak ať to vyjde!!! :slight_smile:
23. máj 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag dakujeeeeeeeeeem
23. máj 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag Říká se, že po vysazení antikoncepce docela dost dlouho trvá, než přirozený cyklus znovu naskočí. Mám kamarádku, které "to" po vysazení prášků nechodí už rok. Tak to prostě je, ale není to nic neobvyklého. Mě v těch šestnácti museli napíchat asi tak 10 injekcí, než MS dorazila.
23. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ještě, že tohle v práci řešit nemusím. Řekla jsem šéfovi, že mám zdravotní problémy a budu častěji u doktora, on mi řekl samozřejmě, žádný problém a neřeším to. A propuštění z tohoto důvodu je diskriminace a v případě, že byste zaměstnavatele žalovali by v případě vašich důkazů soud s největší pravděpodobností dal za pravdu vám :wink:. Ale tak příjemnější je, když o tom v práci neví, to je jasný.
23. máj 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle říkala jsem si, že zrovna u tebe by bylo fajn číst, že 1IUI stopro vyšlo. Po tom jak ses načekala...Já musím zaklepat, že po Utroši MS nejpozději 2den dorazí, takže alespoň jedno plus ty prášky mají :wink:
23. máj 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule můžu se zeptat - předtím jsi měla problémy s cyklem, nebo ne? že ti tak hezky chodí ms po vysazení utroše.
23. máj 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vanule je dekuju, tak ja uvidim co zitra reknou v CAR - mam ho brat nez tam dojdu, takze vlastne pripadne zitra posledni den a pak se teda uvidi - kdyz dorazi ted pred dovolenou, tak stejne nic podnikat nebudeme, protoze stimulovat bez kontroly ultr me nenechaji - mozna se poptam jestli mi nedaji aspon Clostik dle toho jak to bude vychazet, kdyz uz jsou ty vajecniky trosku podrazdene a nastimulovane, tak aby se to podporilo....pokud teda to ma smysl... :unamused:
23. máj 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle já mám opačný problém, já mrchu potřebuju, abych stihla IUI, než odjedeme na teambuilding do zahraničí.
23. máj 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 no jo ja myslim hned v 16 ti najela do antiko - do te doby jsme poslouchala, ze je to jeste vekem a ze se to srovna tou antiko, samo pri HA jako hodinky, jak jsem si to ovladala a po vysazeni HA proste nic, vyvolavacka atd - taky jsem slysela, ze to muze trvat, jenze je to rok a pul a porad nic - jen vyvolavacka nebo leky, jinak bych taky mohla cekat netusim jak dlouho, treba 2, 3 mesice, treba taky pul roku, nevim, ale to nikdy nevydrzim takze tak po 6 ti tydnech max letim pro leky , at se neco deje....
23. máj 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 to je hrozny, ze nekdo chce pozdeji nekdo driv a porad se motame dokola....a navic dle vseho ji ani nepotrebujeme, aby se mohlo zacit....fakt na bednu... :grinning:
23. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle a vsaď se, že to dostaneš ještě dřív, než já :grinning: Zákon schválnosti.
23. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle já zítra taky jdu do CARu, ale domlouvat IVF :confused:
23. máj 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 přesně jak píše cuddle dokud jsem brala HA suprové, ale po vysazení dlouhé cykly, šla jsem na gyndu hlavně kvůli toho, že žádný těhotenský test nedopadl-tam jsem se zmínila o nepravidelnosti, gyndař nasadil Utroš a zase bylo po problému. A je to i teď po IUI (bohužel mrcha dorazí přesně)
23. máj 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Mě ty cykly nakonec naskočily, ale hrozně dlouhé a stále se prodlužovaly, poslední byl až 56 dní. Ale vydržela jsem a nenechala si píchnout injekci. A teď už můžu potvrdit, že jsem i ovulovala. Holt každá to má jinak a některá možná i jen tak 3x do roka a i přes to může otěhotnět.
23. máj 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko holky, nekdo nejaka novinecka? :slight_smile:
24. máj 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas.tak jak dopadlo dnešní testování?jsem zvědavá :slight_smile: doufám,že tam máš ducha!!!
24. máj 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no tak to jsem zvedava....pry je bezne ze do tydne po vysazeni utrose a max mam dat 10 dnu a kdyby nic tak vyvolavacka.....
24. máj 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak rano jsem byla darovat krev..... :grinning: no kdyby mi nekdo rekl, ze kdyz budu chodit pravidelne darovat vice a muzu si vybrat odmenu, tak bych chtela , aby uz konecne byla tehu pozitivni....

no jinak volam ve 13 hod, ale opravdu jen preventivne, pac i Mudr to shnula, ze ta stimulace nebyla optimalni, ze je videt, ze ty vajecniky nepracuji tak jak maji, cili i proto byl ten rust foliku pomalejsi a zustaly mensi, tim padem vlastne sance nauspech nulova - no tak presne tohle jsem si myslela i ja uz v den IUI...no neva

navrhnuty postup je samo IVF, kde je stimulace mozna aktivnejsi , v mem pripade navrhla rovnou Gonal, ze ty slabsi pripravky by jiz nezkousela - preventivne mi ukazala a probrala cenik a doporucenim na nehrazene ukony - pry je predpoklad, ze tech dorostlych foliku nebude tolik jako manekdo, cili min vajicek pro IVF, tak ze by doporucila - ICSI - dle poctu vajicek, dokonce mi doropucuje AH - kdyz jich bude min a samo prodlouzenou kultivaci a k tomu je poplatek za to vedeni protokolu u toho Gonalu - no a nakonec, ted mesic pauza - pockat na ms a nasadit na mesic antikoncepci, aby se vajecniky zklidnily a pak byla reakce lepsi - takze tolik zatim k dalsimu postupu
24. máj 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle:takže po vysazení utošu počkat 10dní a když nic,tak zese injekce,ju?!no,doufám,že se mě to nebude týkat.

teda,oni ti hend navrhli IVF?toto byl tvůj první pokus IUI?není to moc unáhlené?
co jsi měla na stimulaci?Clostyl nebo injekce?co tak zkusit jiný druh injekci?

a co vy teda na to?půjdete hned do IVF?
24. máj 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag no ona rikala, ze kdyby do 10 dnu po vysazeni Utrose ms nedorazila, tak ze mam jit ke sve gynekolozce na vyvolavacku, aby sem necekala vecnost....takze tak, pak nasadim na mesic antikoncepci a pak zacnu stimulovat
no ja uz Clostik mela asi 5x v ruznych davkach a nikdy jsem na nej nereagovala, ted jsem mela nejvyzssi moznou davku na IUI v injekcich - a dle te reakce ani to nebyla slava, takze predpokladam, ze i na jiny druh leku bych nemusela reagovat lip, takze moznost je jen vyzsi davka - uvidim , doma to probereme a pak se nejak rozhodnem
24. máj 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuddle:aha.já právě taky na Clostyl moc nereagovala,až pak na injekce Merional a to moc pěkně.měla jsem 4 dominantní vajíčka :slight_smile:
tak teď až půjdu na další IUI,tak vyzkoušíme zase Clostyl a uvidí se.třeba se mi to už díky těm injekcím rozjede i po lécích a budou vajíčka :grinning:

tak držím palce v rozhodování.ale když to jinak nejde,tak co by ne IVF.hlavně,a´t už je miminko,že?!
ale je to taky bohužel i o financích :frowning2:
my by jsme mohli jít tak na první pokus a pak už by se teda muselo šetřit :angry:
ale nechám to až nejdřív po novém roce,když se to nepodaří jinak.
24. máj 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle ahojky, no já bych na tvém místě zkusila ještě jedno IUI s Puregonem, nebo Gonalem, ten Fostimon fakt není nic moc, ale pokud nechceš už čekat, tak to IVF zkuste a uvidíte :wink:. Držím palečky.

Jinak já to mám zítra 10 dní od dobrání utroše a na vyvolávačku se mi fakt nechce. Zítra tam bude můj dr. a podle toho, co mi říkal minulý cyklus se tam vetřu na kontrolu a když bude nízká sliznice, kašleme na vyvolávačku a dáme rovnou stimulku. Nač čekat na konec cyklu, když můj cyklus je něco, co se doktoři marně snaží vytvořit :angry:
24. máj 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle jinak já na Clostil nereagovala vůbec, ani jeden ze 3 měsíců a po Puregonu 8DC 14mm vejce a 11DC už po ovulce :wink:
24. máj 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok