• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@leeena_4 chápu, že to musí být pro tebe moc těžký, když se jedná o první. Myslela jsem, že kdybych jedno dítě už měla, že bych se na to vyprdla a už nic neřešila a teď to mám a přesto je mi jí tak líto, že je sama, už to začíná být vidět, že by potřebovala parťáka!. Takže to řeším a uvidíme. Jsem ráda aspoň za to, že už se ví ta příčina a tak že nemusím poslouchat kecy typu, že se stačí uvolnit a nemyslet na to a že to vyjde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 já to znám sice od psů (mám dvě boxerky), ale taky mi bylo líto, že je ta jedna sama. Jinak je to těžké, ale nejsme v tom sami a musíme bojovat :wink:. Za ten výsledek to stojí. Jinak jsem taky šťastná, že je příčina neúspěchu i když kecy typu nemysli na to slýchám taky často a vidím při nich už rudě :grinning:
25. máj 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě to spíš vždycky rozesmutnilo. mám kolem sebe jen případy, kdy to jde dobře, pouze 2 kamarádky to řeší i nějak jinak. JInak jsem právě obklopena samýma těhulema a ty nechápou, že to taky nemusí jít hned.

@leeena_4 jsem si teď četla tvoje krátký zprávy, je to sranda jak píšeš o vejci, já si to takhle říkám se ségrou, ona mi říká, ať jí dám kozy ( měli jsme vždy obě velý prsa,ale jí se po dětech nějak scvrkli a velikost jí spadla o dvě čísla) a že ona mi dá vejce :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzanka26 tak to je dobrý :grinning:. to já mám mladou tetu a ty taky chodí na umělé a oni mají blbé spermie, ale dobré vejce, tak jsme se taky domlouvaly, že když to nevyjde, tak si vypomůžem :grinning:
25. máj 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 tak to je hezký, škoda, že to fakt nejde! Ale myslím dárcovství vajec je anonymní věc.
Musím se jít učit, dělám si teď dálkově jednu školu a za pár dnů mám zkoušky. :wink:
25. máj 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 hele toto jsem nasla na webu jednoho z brnenskych car - to jsou asi plne ceny, no nakonec jsem se rozhodla, ze pujdu na pojistovnu se poptat naco presne a v jakem rozsahu mam narok z pojisteni, takze jsem zvedava....

Lék Množství plná cena za 1 bal. Doplatek 2000 IU
Puregon PEN 300 IU 3 243,- Kč 5 550,- Kč (2x900 IU)
600 IU 6 299,- Kč
900 IU 9 027,- Kč
Gonal F PEN 450 IU 4 641,- Kč 5 100,- (2x900 IU)
900 IU 9 903,- Kč
Fostimon 75 IU 345,- Kč bez doplatku (26 amp.)
Merional 75 IU 285,- Kč bez doplatku (26 amp.)
Menopur 10x75 IU 6 620,- Kč 1 900,- Kč (26 amp.)
25. máj 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak to je hustý ty nadsazený ceny!!! Já dala za Puregon pen 900 jednotek kolem 2 tisíce! Ale s tou pojišťovnou uděláš dobře, když se optáš co a jak :wink:. Já bych i pochopila ceny léků, ale aby si účovali za konzultaci a protokol, to by mě fakt dožralo.
25. máj 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 já myslím, že vajíčka snad nebudeme potřebovat cizí :wink:
25. máj 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 leni ty si taky všude :grinning:
25. máj 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denousek neřekla bych :wink:.
25. máj 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 néé to byla náhoda že ses mi objevila na první stránce , jak válčíš?je to bída co :frowning2:( já jen čekám zda mrcha přikráčí..
25. máj 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denousek ahoj, ja len..mas stedrovecerne dite? krasa :dizzy_face:
aj ked on mozno do buducna nebude az tak rad, stejne je to krasne...najkrajsi dar :slight_smile:
25. máj 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 jojo na stedry den :grinning: ještě že se nejmenuje adam :grinning: a to byl přesně na termín :sweat_smile: dr mi celou dobu říkal že nejdrív az v lednu :grinning: haha
25. máj 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 toto je jiny CAr kde jsem nasla ty ceny, ale zase toto je cena plna, bez pojistovny a pojistovna ti pry hradi 2200 jednotek - dle dnesni info , ja fostimonu dostala 1500 jednotek jakoze hrazeno a zbytek jsem si platila....tak to je taky divny
nad vedeni protokolu a platbe za to, se taky divila i nad transfer soupravou, pry je to v cene zakroku....takze tak, pry jestli se mi neco nezda mam tam dojit s uctenkou ...fakt to je moralka tady v te zemi :angry:
25. máj 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denousek z adama by asi nebol nadseny, to by uz bol trest :grinning: aj ked Adamek je krasne meno
takze presne na den, cccc...si tlacila co? :slight_smile:
25. máj 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem se dovolala svému Mudrovi a ten tvrdí, že jestli jsem to ještě nedostala a nejsem těhotná, tak prý to nemohla být ovulace. A co to jako bylo??? bylo vejce a za 4 dny jako samo zmizelo? a hlen a ovubolesti jsou co? fikce? a na utz asi viděl ufo! Jako na tohle nemám nervy, jestli to takhle půjde dál, tak půjdem rovnou do IVF. Dávám tomu ještě jeden pokus a když to nebude šlapat jak má (aspoň ovulace a ms), tak si zažádáme i IVF. tak. Jo a zítra jdu na utz ať se mrkne, jak vysoko je sliznice. Když bude vysoká, tak prý znova dvojitý agolutin, to znamená, že by mi to s největší pravděpodobností vyšlo, že na IUI bysme měli jít v době, kdy budu na Slovinsku. A když bude nízká, tak prý spustíme druhou stimulku. Jako co já jsem za případ?
25. máj 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ach leni, jak ta sledujem, ty si furt jakoby ufo :slight_smile: :unamused: mrzi ma, ze to tak mas, chjo
urcite maju holky aj vacsie problemy, ale chapem ta...ASPON ovulace a MS vid? :frowning2:
furt ti drzim palce, to plati!!! :wink:
a kde to? na Slovensko ci do Slovinska? :slight_smile:
25. máj 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 jojo, máš pravdu, jsou na tom holky hůř :wink:. Musím to brát s úsměvem a bojovat. Děkuju, že na mě myslíš, to jsi zlatíčko :dizzy_face: přesně aspoň normální cyklus. Děkuju za palečky. Jedeme do Slovinska s firmou, raftovat, chodit po horách, krásný relax, už se mooc těším. za tři týdny jedeme :dizzy_face:. Kukala jsem, že máš v pase Mojžíšovku, jdeš na srovnání páteře a učit se cviky?
25. máj 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Slovinsko, to tam bude krasa rafting hory a tak...a s partnerem taky?
no jo...mam pauzu s IUI tak som sa objednala na Mojzisovku, 14.6. prvy krat...vyplnim cekani, pocvicim..och, vsade citam o tej mobilizacii kostrce :sweat_smile:
25. máj 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 No, koukám, že máš zase veselo. Takovou radost jsi měla, že jsi vyplodila vajíčko a ted ti řeknou, že vlastně nebylo... Mě jedině napdá, jestli tan folikul nebyl třeba prázdný...

@janulka1980 jani, nám když nevyjde 1.IVF, tak jdu taky do Mojžíšky, tak mi pak budeš líčit zážitky :grinning:
25. máj 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
ahoj, Mojzisovka je docela dobra, uz cvicim, zatim jen po 10ti opakovanich, ale mam aspon kazdy den pocit, ze jsem neco pro ty // udelala...to sem rada ze se nekdo prida :slight_smile:. Kam budes chodit?
vtipne je, ze jsem mela jit tento tyden na kontrolu a prisla mi sms ze moji super rehabilitacni sestricku (z polikliniky Malesice) hospitalizovali a vsechny kontroly se rusi! Proste nic nejde podle planu...
Jo a volala sem do imuno Podoli o vysledky a budou az pristi tyden. A v Motole maji pro me termin az v cervenci....
holky, to je vsechno tak na dlouho, jeen by se picnul. Ale ja vydrzim, zas tak nespecham.
25. máj 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky @snazilka14 , budem chodit k Babickove do ISCARE..zajtra vysledky z imuna v Podoli, a v Motole ma objednali az na 28.6....clovek by mal zit min.100 rokov aby to vsetko stihol :grinning:
@petula22 policim, ale prajem, aby som nemusela, keby vyslo tvoje 1.IVF :wink:
25. máj 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 a vysledky z Podoli uz mas?
25. máj 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 noja volala dnes a odkazali me na pristi tyden, ze je pan doktor na konferenci. A ja se pristi sobotu vdavam a nechce se mi resit blbe vysledky pred svatbou :frowning2: , ale tak co.
Tak to jsem zvedava, co ti zitra povi.
25. máj 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ach jo , hele my dve si muzeme ruce podat :grinning:
25. máj 2011 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coze, pristi sobotu sa vydavas? jjjjeeeee,,,vysledky hod teraz za hlavu ...a v sobotu taky kyticu :grinning:
prajem vela stasticka!!!
25. máj 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bolo tebe, samo :slight_smile: @snazilka14
coze, pristi sobotu sa vydavas? jjjjeeeee,,,vysledky hod teraz za hlavu ...a v sobotu taky kyticu
prajem vela stasticka!!!
25. máj 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 diky :grinning: , no snazim se,dokonce sem uvazovala ze tam zavolam az po svatebni ceste, ale ja budu stejne pristi tejden hrozne zvedava.....zitra dej vedet jak jsi dopadla
25. máj 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14
okej, dam...sme tam boli po druhy krat, tak som sama zvedava, ci sa to vobec zlepsuje :unamused: kedy ste tam boli vy? mozno ani nase vysledky este nebudu...aj ked na to nejak nespecham...
a kam na svatebni cestu hmmmm? :dizzy_face:
25. máj 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok