• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@janulka1980 my tam byli 4.5. kontrolní odber.
jedem na tejden do holandska, jeste sem tam nebyla, tak se docela tesim.
25. máj 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky volala jsem si dnes na VZP, revizni doktorku pres gynekologii, no sice mi rikala, ze takto po telefonu ty info moc nedava, at prinesu co mam to probrat osobne, ale rekla mi, IUI 6 x hrazeno a leky 3x - narok mam na 2200 jednotek v kazdem z tech 3 pokusu ( dle druhu bez doplatku - napr Fostimon,Merional nebo s doplatkem napr. Puregon, Gonal )
- moje 1 IUI - dostala jsem 20 x 75 jednotek - cili 1500 a ostatni uz mi davali na predpis pro samoplatce a platila jsem cele sama - takze prvni natahnuti - narok bych mela mit na min, 26 ampuli - ja mela 20 + 4
- transfer souprava je v cene vykonu IUI - ja platila 1100,-
- vedeni protokolu a konzultace jsou v cene vykonu IUI - ja platila 1000,-

cili shnuto, kdybych dostala celou davku leku, kterou mi pojistovna hradi, nemusela jsem si nic dokupovat a ani ty doplatky nejsou opravnene, cili IUI s Fostimonem me melo vyjit na 0 CZK, max za recept a poplatek u doktora....., no takze ted jsem nevim nastvana, zklamana....a tak nejak :unamused:

byla jsem tak rozcarovana, ze jsem se objenala na konzultaci do jineho CAR - jdu v pondeli
25. máj 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14
4.5. sme mali tiez termin, ale prehodila som to na 5.5. :slight_smile: takze ani nase vysledky nebudu, neva...
v amsterdame sme boli na valentina...paradny vikend...so vsetkym co k amsterdamu patri :wink: (teda okrem tych vystavnych kusov z cervenej ulicky :grinning: - tie sme len obzreli :confused: )
25. máj 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 a jenom...to asi vis, ze pokud ti navrhne celkovou rehabilitaci, tak se 3 mesice potom ma cvicit a nesmi se zkouset otehotnet. jen abys o tom vedela. me to nejdri delalo problem, ale ted vidim, ze i s jinyma vysledkama to je na dyl, takze je to jedno..
25. máj 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 jo, to vim, dakujem...tiez sa mi to zdalo nadlho...uvidim ako vysledky imuno a tak...nechavam volny priebeh...radsej :wink:
25. máj 2011 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Tak to je síla, je dobře, že jsi přešla jinam.
25. máj 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 no tak ja se budu tesit do amsterdamu a spolecne se budem tesit na vysledky :grinning: , ale stejne tam zkus zejtra zavolat....nikdy nevis.
25. máj 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 to urcite zavolam
prajem krasne pocasie
hovori sa, ze su tam krive budovy...po navsteve coffeeshopu som pochopila preco :slight_smile:
stastnu cestu zivotom!
25. máj 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 treba zjistim, jestli ma prednison a trava dohromady nejaky zajimavy ucinek... :angry:
25. máj 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 myslim,ze zadnej :sunglasses:
25. máj 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

************************************************************************************************************************
SPRAVA PRE HOLKY Z FN MOTOL !

v Motole budou mít prázdiny od 4. do 18. července
************************************************************************************************************************
25. máj 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 no jdu tam v pondeli na prvni konzultaci, uvidim co mi reknou, jestli by chteli vsechny testy delat znovu atd....no kdyby ms dorazila tak v pondeli, tak by to hned slo, tak uvidime
25. máj 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snažilka:moc gratuluju ke svatbě!!!pořádně si to užijte!!! :slight_smile: a svatwbní cesta do Holondska,paráda.ještě jsem tam nebyla,ale moc bych chtěla :wink: no,snad se tam někdy taky podívám.

cuddle:tak to mám dost!!! :angry: dobře,že ses objednala jinam.
25. máj 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:a mělas Pregnyl?nechápu,že nakonec ovulka nebyla.s pregnylem by měla být na 100%,ne?! :unamused:
no,jsem zvědavá zítra na ten tvůj utz.
25. máj 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všechny snažilky a těhulky po vydařeném IUI :slight_smile: před pár měsíci jsem tu také byla. Jen jsem zvědavá, kolik přibylo těhulek a jak to vypadá se snažilkama :dizzy_face: Všem moc držím palečky :slight_smile:
Dívala jsem se o pár stránek zpět, jestli najdu nějakou tabulku :unamused: ale nic jsem nenašla.

Mějte se všechny krásně :slight_smile:
26. máj 2011 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak nasa ziadost je schvalenaaaaaaaaaaa
26. máj 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Ahoj, jestli jsem dobře pochopila, tak chodíš na Obilňák. Nějak nechápu, proč jsi musela doplácet, protože já neplatila nic. Stimulovala jsem Clostilbegytem na IUI. Byla jsem i na IVF, tam jsem stimulovala s Menopurem a IVF nás vyšla na 6000 Kč, měli jsme jen PK. Předtím jsem chodila do Repromedy a nikdy více, doslova jsem z tama utekla.
26. máj 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamcatka:zdraví tě!!!doufám,že u vás vše v pořádku a že mimi pěkně roste!!! :slight_smile: už víte,co to bude?
měj se fajn!!!
26. máj 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag já se spletla, píchala jsem puregon, dkyž jsem přišla na Pregnyl, tak už byl folikl pryč. Já tomu už nerozumím. Podle jednoho mudra to byla ovulace, podle jiného ne, tak já nevím. Ale štve mě, že za rok snažení se nikomu nepovedlo dostat ze mě vejce a nebo jo a pak si tím zas nejsou jistí.
26. máj 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Já jsem měla stejný problém, nemohla jsem zjistit, jestli mám ovulaci nebo ne. Měřila jsem x-měsíců BT a podle toho to tak nějak na ovulaci celkem vypadalo. Jeden mudr mi tvrdil, že ovu nemám, druhej že asi ano... Takže jsem z toho byla akorát tak zmatená a naštvaná, že mi ani doktoři nedokážou jednoznačně odpovědět.
26. máj 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riki22 Já taky nechápu, proč jsi na Obilňáku tolik doplácela. Mě řekli, že IUI je úplně zdarma. Navíc to je státní car, kde by člověk očekával, že se ho nebudou snažit tak natáhnout jako v soukromých...
26. máj 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 tak to je další důkaz, že toměření k něčemu je, ona ta ovulace se fakt těžko prokazuje, já to chápu, ale štve mě to. Od příštího cyklu zase nasadím tepoloměr a ráno budu manželovi pípat pod peřinou :grinning:
26. máj 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Můžu ti říct, že jednině díky tomu teploměru jsem zjistila, že ovu asi mám...
26. máj 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 já díky teploměru zjistila, že jí nemám :grinning: :grinning:. pak jsem se kvůli tomu dost stresovala, tak jsem měřit přestala a u stimulky jsem chtěla být v klidu, tak jsem neměřila. V klidu jsem byla, ale vím prd a kdybych měřila, mohla bych vědět, který z doktorů má pravdu. Neva, od příště začnu :wink:
26. máj 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle kočko dobře jsi udělala, mě ten výkon iui a vedení protokolu hned přišli jako sprosté. Dobře, že jsi se nedala :wink: a nebuď smutná, nový CAR bude lepší :wink:
26. máj 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky @kamcatkakoc ! ty si uz 16tt? to letiiiiiiiiii :dizzy_face: takze vsechno klape jak ma, parada! krasny den tehulko :wink:
26. máj 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:já jsem se taky dala tento cyklus na měření BT :slight_smile: tak jsem zvědavá.jsem dnes 14DC a zatím pořád nic :unamused:
od 16DC beru uroš.myslíte,že ten nemůže ovlivnit teplotu?jestli ji má po něm cenu měřit?!
26. máj 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag po utroši ti teplota stoupne, nebo mě aspoň stoupala a říká se, že zvyšuje BT. a jinak míváš ovulku? Já už budu měřit jen do potvrzení ovulky. Jinak mě to pak hrozně stresovalo
26. máj 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag Myslím si, že po těch hormonálních lécích může být teplota zkreslená. Pač vím, že Provera teplotu zvyšuje.
26. máj 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14 ahojky, tak v podoli mi povedali,ze vysledky koncom buduceho tyzdna!
ty na to nemysli a pekne sa vydavaj :wink:
26. máj 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok