• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Ahoj holky,
tak já dnes píchla poprvé sama sebe ten Menopur a až na počáteční zmatky, jestli to míchám správně, tak samotný vpich mi nijak nevadil. Ale v noci jsem měla nějaký divný břicho pod žebrama napravo, nevím, jestli jsem si nějak skřípla nějaký nerv nebo co, ale bolí mě to při každým nadechnutí.
Jinak doufám, že reakce na Menopur nebude žádná! Nemáte s tím někdo zkušenosti?
26. máj 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Jojo, letí to :slight_smile: Všechno je v pořádku, tak doufám,že to tak zůstatne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky přeju krásný den!
26. máj 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riki22 no vis co ja taky nechapu, kdyz stimulujes Clostikem, neplatis nic, ani za konzultace ani za transfer soupravu, kdyz uz stimulujes injekcema, tak si to platis .....proste tak si to tam urcili, ale spravne to neni :unamused:
26. máj 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no uvidim co nam reknou, pokud mi reknou, ze vezmou v potaz vysledky krve ze soucasneho CAR a treba jen udelaji aktual spermio a muzeme koncem cervna zacit se stimulkou, asi do toho pujdu u nich ( dnes 1DC), takze zitra kdyz nasadim tu antikoncepci na zklidneni, tak 28 dni a vetsinou tak do 3 prisla pak MS, tak to by tak nejak vyslo....no uvidim co reknou , zitra jdu jeste ke svoji normal gyndarce se poradit
26. máj 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 ja mela Fostimon, vpichy jsem delala dle doporuceni caru jednou vice v pravo a pak zase v levo, krom modrin po vpichach jsem zadne reakce nemela - snasela jsem to docela dobre
26. máj 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Mně nabízeli stimulaci Fostimonem, ale mně přišlo zbytečný, protože na IVF jsem měla jen 2 vajíčka ze 2 folikulů s Menopurem a když jsem předtím stimulovala na IUI v Repromedě Clostilbegytem, tak jsem měla taky 2 folikuly. Tak jsem si řekla zase o Clostilbegyt, ten jsem platila, ale jinak všechno zdarma. Tentokrát jsem s ním měla dokonce 3 folikuly, výsledek uvidím příští týden....
26. máj 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktualizuji

Těhulky
clloi -4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // mimi má srdíčko
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 // prcek má srdíčko
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI, 14.3.2011 //, 5.4. mimi má srdíčko (6+3tt)
vikad - 10.3. 2 IUI - 24.3. tehu potvrdene z krvi
zirafka82 - 29.3. 1. IUI našla ducha //
kajka_37 - 29.3. 1. IUI našla ducha //
uzlicek123 - 14.4 ( 3 IUI) , našla ducha // - tehu potvrdene z krvi
ivavec- 13.4 (3IUI), těhu potvrzené z krve 13.5 kontrola

Snažilky :

duben
marlenee - 15.4 (2 IUI ) - negativní
Chersi - 15.4. (2 IUI) - negativní (pauza v září se objednám do Car)
petula22 - 18.4 (2 IUI ) - negativní. V červnu 1.IVF
puna13 - 18.4. (3 IUI) - negativní
petrala - 23.4 ( 5 IUI )
halooooo - 25.4. ( 1 IUI )
ursula5 - 27.4. (1IUI)
pitrisek26 - 29.4 (2 IUI)

leeena_4 - konec dubna 1IUI - ovulka nás zřejmě předběhla a IUI se nekoná, zase za měsíc

květen 11:
verru - 4. 5. (2 IUI)
rehonka - 10.3. 1IUI, nepovedlo se, 2.IUI snad v květnu, do té doby vyšetření průchodnosti vejcovodů...
cuddle - 1IUI - planovane na 10.5. - negativni
leeena_4 - druhý pokus o 1.IUI
Haaninaa - 11.5. imunologie, 17.5. genetika.... a po výsledcích další IUI

červen 11:
cuddle - pauza po 1 IUI - nasazeni antikoncepce, nasledne doporuceno IVF
verry - 21.2 2IUI, nepovedlo se, v květnu laparka, 3IUI v červnu

Ostatní:
petuska123 - 2 IUI-negat. ziadost na ICSI podpisana a nech ten cas rychlo prejde
miskag - 1 IUI neg.
jalanecek - 9.3. 1IUI
fibi21 - 23.3.1IUI - uvidime o 14 dni t.j. 5. apríla idem na test !!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!
sijust - 1 IUI...caka na vysledok 11.apr.
janulka1980 - 3 neuspesne IUI - davame si pauzu, musime doliecit BI
7. kvě ve 14:53 • Odpověz • •
26. máj 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riki22 ja na Clostil , zadna reakce, ani na zvysene davky, takze proto uz Fostimon, ale ani ty davky co mi u nejh dali nebyly dostatecne, foliky nedorostly do potrebne velikosti , max mel 15mm v den IUI, coz dle vseho je malo, ale oni tvrdili, ze to staci, i kdyz pak pani doktorka Sochorova rekla, ze ta reakce nebyla dostatecna....takze proto navrhu IVF, jenze tim, ze jsem si pak zjistovala na co vlastne teda mam narok, tak me to trochu nastvalo....ze ve statni CAR s tebou jednaji stejne jak v soukromem, tak jsem dalal na doporuceni 2 znamych co chodi do Heliosu, a mely tam IVF a byly spokojene.....
26. máj 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle držím palce a myslím, že by jim výsledky měly stačit :wink:
26. máj 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle znám holky, co s Fostimonem neměli folikuly a s Puregonem jo. Fostimon je hormon získávaný z moči žen po přechodu a Puregon je čistý hormon. Je i prokázané, že Fostimonu ke stejnému výsledku potřebuješ víc, než Puregonu, zkus se na to taky zeptat :wink:
26. máj 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tak já to dostala! Jupííí . Jen teď nevím, jestli mám jít odpoledne do CARu nebo jen zavolat a domluvit se telefonicky, ale asi tam půjdu, ať si s ním promluvím co dál. :grinning:
26. máj 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no tak urco se poptam jak zitra u sve doktorky tak v pondeli na te konzultaci
uz jsem taky slysela, ze mi toho Fostimonu daly vzhledem k tomu, ze jsem nemela reakci na Clostik, ani nemam bezne ovu, ani ms a jeste mam dost kil, malo....ze toto je takove bezna davka a ja mela dostat aspon o jednu ampuli denne vic a pak by to mohlo byt lepsi, ale to jsou spekulace, je mozna, ze na jiny lek budu reagovat lepe...
26. máj 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no jupi....tak to mame dnes oslavu...jenze ty se pekne zacnes hned snazit....a ja tedy mesic pockam... :slight_smile:
26. máj 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle já jsem na clostík nereagovala vůbec a na Puregon teď skvěle, teda aspoň si to já a jeden doktor myslíme :grinning:
26. máj 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 zivot je stejne zvlastny, raz sa tesime, ze sme to dostali, potom ze sme to nedostali :grinning:
tak blahozelam,ze si to dostala a prajem, aby si to neskor nedostala :wink:
26. máj 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leeena_4 to je radosti i z MS co? to znám.

@cuddle buď trpělivá, já se vždycky utěšovala tím, že se mi to potom v tom dítěti vrátí, že bude výjimečný, a taky že jo! :wink:
26. máj 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:já taky měřívám jen do ovulky,pak už se mi nechce :grinning: ani nevím,jestli mívám ovulku.podle teploty,co jsem dřív měřila,tak jo,ale po Clostylu nic,pak jsem měla injekce,to bylo v pohodě a teď zase uvidíme.

takže měření do Utrošu a pak na to prdím. :wink:
26. máj 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 no ja si taky po prvni kontrole myslala hura slava.....na jedne strane 12 a na druhe 9 to byl supr vysledek, jen tim to tak koncilo, pak uz ty narusty byly pomale a nedostatecne, zato foliku tam bylo jak na IVF.... :grinning: fakt je i mozne, ze ten folik co jsi mela byl i prazdny a proto zmizel tak brzy, vsak ted uvidis jak budes reagovat jestli ti nechajis tejne davky, asi je lepsi kontrola o neco driv nebo castej, at se to vychyta....hlavneze uz mrcha dorazila a muzes zacit znovu
26. máj 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Tak mě napadá, že u tebe by asi zabraly silnější dávky těch hormonů.
26. máj 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 děkuju, je to jako na houpačce, v úterý jsem měla depku jako barák a dneska už jsem zase plná energie a těším se i na ty injekce :grinning:
@zuzanka26 jojo, jak malý dítě z kolotočů :grinning:
@cuddle to je pravda, už jsi druhá kdo mi to píše, možná ovulka byla, ale z prázdného folikulu.

Už jsem volala mudrovi, že jsem to dostala a měl ze mě radost :grinning:. Říkal, že se koukal do poznámek a že by se spíš přikláněl k tomu, že ta ovulka nebyla, že prý jsem ten 11DC (podle mě pár hodin po povulce) měla jen 7mm sliznici. Ale že s jistotou se to nedozvíme. Píchat mám stejnou dávku, na kontrolu jdu zase 8DC (5. den píchání) a pak budu chodit častěji, abysme to nepropásly :slight_smile:. Ale budu muset něco dělat s tou sliznicí, kontryhel moc nepomohl.
@miskag dobrý plán s měřením, taky na něj najedu :wink:
26. máj 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Gratuluji, to je pokrok.
26. máj 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valinka30 děkuju :slight_smile: a jupí do dalšího pokusu :dizzy_face:
26. máj 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá. Práve som sa dozvedela z CAR, že naša prvá D-IUI bola neúspešná :o(
Ideme ďalej, ďalší pokus pravdepodobne budúci mesiac. Všetky vás pozdravujem a prajem pekný deň :o)
26. máj 2011 o 14:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 No hurá, ani jsi jí nemusela dlouho přemnlouvat,aby dorazila :slight_smile:. Ke mě taky mrška dorazila, žádně překvapení se teda nekoná, zase přesná jako hodinky. Tak že jsem se objednala do Pronatalu a 15.6. už by tam měly být léky a papíry k podepsání IVF, takže pak počkáme na další MS a začneme stimulovat. Budu držet palce at se vejce snesou :slight_smile:.
26. máj 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamaris napriek neuspechu aj tebe prajeme pekny den!
este ze je vonku tak kraasne ;)
dufam,ze aj tam u vas
26. máj 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 děkuju, já budu držet tobě, ať se hezky skamarádí se spermiema a líbí se jim u tebe :wink: :dizzy_face: Ta moje sviňucha vždycky, ale fakt vždycky dorazí do 2 dnů od té doby, co se kvůli ní objednám k doktorovi :grinning:
26. máj 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky @petula22
kazdy sme fakt iny pripad, podla tvojej MS sa asi nastavuje svetovy cas :grinning:
drzim palce do dalsieho pokusu!
26. máj 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Tak se vždycky, když to budeš potřebovat dostat, preventivně objednej :grinning:
@janulka1980 Až já to jednou nedostanu, tak to bude fakt překvápko :slight_smile:. Já i minule koukala, když jste se tu bavili za jak dlouho přijde MS po vysazení Utroše. Já ho ani vysadit nestihnu, to dřív přijde mrcha v termínu.
26. máj 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a jak to zvládáte psychicky? mě docela překvapilo to, jak to s člověkem zamává. :confounded:
26. máj 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 to klíďo můžu už teď jsem tam za "blázna" :grinning:
26. máj 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok