• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@zuzanka26 jak kdy, když se dozvím za měsíc několikátou blbou správu týkající se snažení, jako že IUI nebude, ovulka nebyla a mrcha není, tak blbě. Ale pak dojde mrcha a zase vysvitne sluníčko :wink: :slight_smile:
26. máj 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 díky :slight_smile: . vsak my si na ne pockame .....
26. máj 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 já jsem poslední dobou skeptická :confounded: a měnit to jde jen fakt dost těžko :confounded:
26. máj 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ja ziadny utros neberiem, ale chodi mrska chodi :slight_smile:
26. máj 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 No vidíš, když už tak aspon za pořádnýho :grinning:
26. máj 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 No jo vlastně, minule jsi říkala, že ti ho po IUi vůbec nedali.
26. máj 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 já si naštěstí až tak na 1 dne za měsíc udržuju náladu dobrou a optimismus mi zalezl pod kůži, ale taky jsem před pár měsíci byla skeptická a šílela jsem, pak to došlo vrcholu a od té doby se doce držím. (jsem skromná holka, co? :grinning:)
26. máj 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 zevraj som mala krasne hladiny hormonov a aj sliznica ok...teraz mi pre istotu dala, ze jednu si mam zjest (zaviest) ked sa to stane :slight_smile:
26. máj 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 ja na menopur nemela zadnou reakci,snasela jsem ho dobre,ale pred nim jsem pichala decapeptyl a to bylo horsi .To je alchymie ,namichat menopur,ze :grinning: :grinning: ?
27. máj 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holkiny?? Dlouho jsem tu nebyla.
tak jak to tady vypadá, jaké je skooré?? Kolik těhulek? :confused:
Já byla na laparce a dopadla OK, takže teď jdeme do dalšího IUI :slight_smile:
27. máj 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trinity1973 :grinning: no to teda! hlavně pro někoho, kdo se stím nikdy nesetkal. první ampulku s vodou jsem nějak špatně odloupla, takže se mi to rozbilo na tisíc kousků a pořezala jsem si prst. taky jsem první musela smíchat se dvěma lahvičkama prášku, no trvalo to! ale dnes už jsem byla jak profík.

Já jsem teď celkově ve stresu, protože příští týden mám dělat záverečný zkoušky na škole, kterou jsem si při mateřský vymyslela a te´d mám strach, že mi v den, kdy budou zkoušky, budou dělat minimálně ultrazvuk a pozvou si mě na hodinu, kdy mám psát. Takže jasně bych se musela rozhodnout, jestli chci radši na ultrazvuk a odsunout zkoušky na září nebo jak. Teda jasně že je pro mě snaha o miminko důležitější než nějaká škola, ale štvalo by mě to.
27. máj 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verry:ahoj,zdravím tě zpátky!!!jsem ráda,že laparka dopadla dobře.na kdy máte naplánovné další IUI.
nemusí tam být žádná pauza po laparce,že?my jsme taky neměli :slight_smile:

tak držím palce,a´t se to tentookrát povede!!
27. máj 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile:
@verry tak fajn, že laparka byla v pořádku? kdy začínáš se stimulkou? já začínám píchat zítra Puregon :wink:
@zuzanka26 no, já se zas modlím, aby IUI bylo než pojedu na Slovinsko, máme jet 15.června. Pořád je něco, ale nemá smysl se stresovat, stejně tonemůžeme nijak ovlivnit :wink:
27. máj 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 já teď čekám na krámíky, měli by dorazit o víkendu. A já nestimuluju, takže pak 11DC na UTZ a pak IUI- už se těším. Teď tomu věřím, dyť jsem profouklá snad fšude :grinning:
27. máj 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry tak to do toho budeme tenhle cyklus spolu :wink:. Já jdu na první utz příští čtvrtek :wink:. Taky jsem byla minulý měsíc na vyšetření průchodnosti, tak si říkám, že tam musí sklouznout jak na tobogánu :grinning:
27. máj 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kdo mi sem hodí tabulku ??? :dizzy_face:
su zvědavá, jak se to tady hnulo... :wink:
27. máj 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 přesně tak, taky to tak vidím :slight_smile:
a co ti řekli po laparce?? vše ok??
27. máj 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry já jsem nebyla na laparce, mě to dělali ambulantně tekutinou a utz :wink:
a tabulku by to chtělo, jdu se po ní podívat, ať ji aktualizujeme :slight_smile:
27. máj 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Těhulky
clloi -4.2 IUI,15.2 našla ducha // je těhotná
kamcatkakoc - 22.2 IUI, 7.3.našla ducha // mimi má srdíčko
hanka99 - 22.2. 1IUI - 7.3 // prcek má srdíčko
zzzzuuuuzzzziiii - 1.3. 1IUI, 14.3.2011 //, 5.4. mimi má srdíčko (6+3tt)
vikad - 10.3. 2 IUI - 24.3. tehu potvrdene z krvi
zirafka82 - 29.3. 1. IUI našla ducha //
kajka_37 - 29.3. 1. IUI našla ducha //
uzlicek123 - 14.4 ( 3 IUI) , našla ducha // - tehu potvrdene z krvi
ivavec- 13.4 (3IUI), těhu potvrzené z krve 13.5 kontrola

Snažilky :

duben
marlenee - 15.4 (2 IUI ) - negativní
Chersi - 15.4. (2 IUI) - negativní (pauza v září se objednám do Car)
petula22 - 18.4 (2 IUI ) - negativní. V červnu 1.IVF
puna13 - 18.4. (3 IUI) - negativní
petrala - 23.4 ( 5 IUI )
halooooo - 25.4. ( 1 IUI )
ursula5 - 27.4. (1IUI)
pitrisek26 - 29.4 (2 IUI)

leeena_4 - konec dubna 1IUI - ovulka nás zřejmě předběhla a IUI se nekoná, zase za měsíc

květen 11:
verru - 4. 5. (2 IUI)
rehonka - 10.3. 1IUI, nepovedlo se, 2.IUI snad v květnu, do té doby vyšetření průchodnosti vejcovodů...
cuddle - 1IUI - planovane na 10.5. - negativni
Haaninaa - 11.5. imunologie, 17.5. genetika.... a po výsledcích další IUI

červen 11:
leeena_4 - druhý pokus o 1.IUI
cuddle - pauza po 1 IUI - nasazeni antikoncepce, nasledne doporuceno IVF
verry - 3IUI

Ostatní:
petuska123 - 2 IUI-negat. ziadost na ICSI podpisana a nech ten cas rychlo prejde
miskag - 1 IUI neg.
jalanecek - 9.3. 1IUI
fibi21 - 23.3.1IUI - uvidime o 14 dni t.j. 5. apríla idem na test !!!!!! TESTOVÁNÍ !!!!!!
sijust - 1 IUI...caka na vysledok 11.apr.
janulka1980 - 3 neuspesne IUI - davame si pauzu, musime doliecit BI
27. máj 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 aha, já byla na laparce jako takový. verdikt mi pak dr. řekl takovej: vejcovody průchodný, vaječníky v pořádku, ale našli drobné ložiska endometriozy mezi dělohou a střevem. což by nemělo mít vliv na těhu...
a v sanusu mi dr. řekla, že teď je tak 3 měsíce největší šance na těhu-když je to tak krásně profouklý :slight_smile:
jo, mrkni pls na tu tabulku, chtěla bych ji vidět-kolik už je těhulinek
27. máj 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky @verry!
super super, po laparke sa clovek zotavi coby dup :slight_smile: tak hura do IUI , mooooc drzim palce!!!
27. máj 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dlhsie som tu nebola, tak vam dodatocne chcem vsetkym podakovat za rady. S tym, ze pri alrgii to nemusi stipat- ste ma potesili.
Len pre info: Dr. som na imuno vysetrenie nepresvedcila, naopak on sa ma snazil presvedcit, ze netreba. Alergiu proti spermiam vraj pri IVF obideme a ostatne druhy alergii proti uhniezdeniu apod. viac-menej zahovoril alebo som mu nerozumela. Tak asi to nema zmysel riesit. Ja uz neviem.
Teraz cakame na schvalenie IVF a kedze nam poradili, ze pred dovolenkou pri mori by sme to nemali riesit, budeme cakat az do jesene.
Ale mam este jeden dotaz:Pocas cyklu som nikdy nemavala spinenie a teraz take cudne. Po 2. IUI normalne prisla MS, potom cca na 7. den cyklu som zacala den a pol spinit. Doktor povedal, ze kym to nie je dlhodobe je to v poho. Teraz mam 15-ty den DC a uz asi styri dni sa mi objavuju take ruzovkavohnede akoby vlakna sliznice, cca 5 ks za den. Paniku nerobim, ani neriesim, len by ma zaujimalo ci ste sa s tym niektora stretla a ze coby to mohlo byt. Zeby som bola rozhodena z tych stimulacii?
27. máj 2011 o 10:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry už ji tu máš :wink: koukni nad svůj příspěvěk :wink:. Mě laparku nedělali, mám prokázané PCO, ale laparoskopicky mi to ošetřovat nechtějí ani v CAR, ani můj gyndař to nedoporučil, tak si to nechávám v záloze a taky jsem slyšela, že po laparce se krásně těhotní :wink:
27. máj 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je holky těhulek, to je super!! :slight_smile:
27. máj 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ahoj, jo sna to bude OK. a jak ty??
27. máj 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 aha, no ale aspon te projeli tou tekutinou, tak to jsi taky pěkně propláchnutá. hurááá do dalšího boje :slight_smile:
27. máj 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry jojo, taky si říkám, že jsem hezky propláchnutá a průchodná jsem taky moc hezky, takže mám i z toho dobrý pocit :slight_smile:
27. máj 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 přesně já si to taky tak myslím, teď nám to dopadne :slight_smile:
27. máj 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verry:opravdu to funguje.já byla na laparce v únoru a v březnu jsem otěhotněla :slight_smile: i když to teda nedopadlo,ale je fakt,že to funguje!! :wink:
tak a´t vám to vyjde.
27. máj 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mě úspěch závisí na tom, jestli budou vajíčka a to se uvidí příští týden, jak to vypadá
27. máj 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok