• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@cuddle no, tak u IVF nečekám procházku růžovou zahradou a myslím, že těch léků je tolik, že to nebude nic moc, ale ta šance na úspěch :dizzy_face: Mě narostla po clostíku akorát cysta :grinning:
31. máj 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte baby.tak uz sa to pomaly zacne.lieky uz mam doma v chladnicke teraz cakam na mrchu 2 tyzdne a ideme do toho...
31. máj 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
já už 4. den píchám puregon, ve čtvrtek jdu na utz :wink:
31. máj 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 hele me vcera trochu povzbudil ten doktor kdyz mi rika, ze on by si vsadil nato, ze jsem presne ten pripad, co proste dlouho nereaguje, navic na spatne leky - ktere teda mi nepomuzou
ale ze pri spravne davce na zacatku - postupne to samo muzou snizit , zvysit se da ocekavat velmi dobry vysledek, ale ze samo neni dulezite kolik toho bude, ale jake kvality, lepsi mit 5 kvalitnich nez 20 ktere nevydzi PK, rikal, ze ma casto klientky, ktere maji bezne 15 a vice foliku, vajicek a po PK jim treba zustane jen 1 nebo 2 kusy, ale zato kvalitni embryjko, ktere pak ma velmi dobrou sanci
uvidis jak budes ted reagovat na ty leky,jestli bude 1 folik nebo pripadne i vic - samo na IVF by ti davky navysili, aby jich bylo vic.....
31. máj 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle tak to jsou dobré zprávy :wink:. díky :slight_smile:. Taky jsem pro kvalitu než pro kvantitu :wink:
31. máj 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
jdu se s váma zase poradit. Sleduju co a jak všichni.
Já jsem dnes byla po píchání Menopuru ( 6 dnů) na ultrazvuku. Folikuly jsem tam měla, ale teda zatím dost maličké ( 8 mm), tak mi dali dvojnásobnou dávku ještě píchat 5 dnů a v neděli na kontrolu. Mám strach, že to třeba neporoste už. :frowning2:
Jen se chci zeptat, když mám jít na IUI s injekcema, tak když se to tenhle měsíc nepovede, a oni mi objednávali tyhle léky extra, tak to znamená, že bych musela zase pak měsíc čekat na další IUi, protože by se museli nejdřív objednat ty léky? nějak tomu nerozumím. :sweat_smile:
31. máj 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
co je nového? :slight_smile:
já furt čekám na mršku, abych mohla objednat IUI :grinning:
doufám, že tu je někdo, kdo půjde taky v červnu na IUI???..nebo budu sama?? :angry:
31. máj 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 ono je to tak, ze oni ti ty leky vezmou na pojistovnu - to se musi schvalovat - ne ze cekaji nez dorazi - ty urcite v lekarne maji , jen te musi tvoje pojistovna schvalit pred stimulaci temi leky, mas narok na 6 IUI za rok, ale napr pri tve vlastni stimulaci a nebo Clostikem, pokud uz mas stimulacni leky , tak na ty mas pri IUI narok jen 3 x za zivot !!!! Ptala jsem se nato minuly tyden na pojistovne - prave kazdy to vysvetluje trochu jinak, takze kdyby jsi mela 3 x IUI s leky stimulacnimi - injekcema - tak dalsi pokus uz si budes leky platit cele sama , vykon ti uhradi pojistovna.
31. máj 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle no tak to je pěkný, takže dejme tomu, že bych šla 3x na IUI, protože se to nemusí povést hned, ale pak kdybych šla po tomhle třeba na IVF, tak už na ty léky nárok nemám? to je fakt děsný.
Já právě nevím, jestli když někoho nakopnou jeden cyklus injekcema, jestli pak může ovulovat i bez nich? tohle asi nezodpoví ani doktor. :confounded:
31. máj 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 nene mas narok na 3x leky na IUI a 3x leky na IVF - to se nescita - dle infa z pojistovny
samo zalezi cim stimulujes a kolik toho potrebujes, ja mela Fostimon a i tak jsem doplacela , a Merional je natom podobne a Menopur je trosku drazsi
31. máj 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 je to asi individualni jestli se ty vajecniky nastartuji a zacnou samy - mozna ano , ale nepravidelne, cili tu ovulaci stejne nebudes moci sama uplne ovladat, jako kdyz mas pravidelny cyklus a ovulku skoro na hodinu presne, vymeris si to teplotkou a potvrdis testikem, pri nepravidelnych nebo ne stejne dlouhych cyklech je to mozne vzdy jinak - ja zatim bez leku neovuluji - clostik u me ma opacny efekt, ten vzhledem ke svemu slozeni a mym hodnotam v pomeru ani ne bezne ani ne PCO neucinkuje vubec
ale prave tim ze to neni ani bezny stav hormonu ani PCO hodnoty, tak stejne nedorustaji foliky bez leku
31. máj 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle díky moc, tohle bych fakt nevěděla a asi bych pak byla překvapená. :angry:
31. máj 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 nevim jakou mas pojistovnu, ja VZP na doporuceni gynekolozky jeste zajdu a necham si presne vytahnout na co mam narok, kolik jednotek atd - kazdy to vyklada jinak, ma to byt 2000 IU - coz odpovida treba 26 ampulkam Fostimonu - no a samo mas leky kde je doplatek 0 a leky kde i u tech 2000 doplacis treba 5000,- ( ty drazsi puregon, gonal ) - tak se poptej ve tvem CAR jak to vykladaji oni, na co mas a jak casto u IUI narok
31. máj 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle jo mám taky VZP, ale brala jsem Menopur a doplácela jsem 971 Kč za balení ,kde je 10 ampulek. A dnes jsem si teda musela dokoupit další balení, protože mi zvýšili tu dávku.
31. máj 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 vidis na pojistovnu bys mela mit narok na 26 ampuli a doplatek u vsech by mel byt kolem 1900,- CZK, ovsem cele baleni bez pojistovny je 6620,. CZK ( to je po 10ti ) , takze ono to pak naskakuje, ten Fostimon nebo Merional jsou cca za pulku
31. máj 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry bohuzel, rada bych se pridala, bylo to puvodne na cerven planovany, ale alergie na sperma to brzdi... :slight_smile:
ale budu moc drzet palecky!
31. máj 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já teda taky zatím nevím, jestli na IUI nakonec půjdu, nevím, jestli mi to doroste tak jak má.

Holky, když jsem si píchala každý den po 8 ráno, ale včera díky kontrole až později ve 3 odpoledne, tak co je lepší, píchnout si to zase ráno nebo pokračovat po včerejšku zase ve 3? říkali mi, že se má píchat ve stejnou dobu
1. jún 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám trochu analfabetický dotazy, ale prostě nevím, co je lepší... :confounded:
1. jún 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @verry, som na tom podobne ako @snazilka14 .. tiez ma brzdi alergia
:unamused:
ale tebe budeme drzat palecky!!!
1. jún 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 tak to nevim me prvne v CAR davali injekci v 13 aby mi to ukazali a pak ze si mam od dalsiho dne zvolit, kdy mi to nejlip vyhovuje a to pak dodrzovat, takze jsem zvolila 17tou, kdy jsem vzdy doma nebo mam moznost - asi bych se vratila k tomu puvodnimu casu, ktery jsi mela casteji
1. jún 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka26 taky bych se vrátila k původnímu času :wink:. Já teď píchám večer, místo ráno.
1. jún 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
@snazilka14
to mě holky mrzí, že to brzdí alergie. aspoň to zaléčíte a pak to půjde hned :slight_smile:
1. jún 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nikdo jiný na IUI tu není teď v červnu???.... to jako půjdu sama,joo??? :fearful:
v tom případě jsou tu samý těhule...nebo cooo :grinning:
1. jún 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verry:já bych šla na IUI hned :grinning: ,ale máme ještě pauzu,takže mě to čeká nejspíš až v červenci.
a kdypak jdeš na utz?

taky se divím,že na červen nikdo?!možná tady některé holky už delší dobu nebyly,tak ani nevíme.
leda se kuknout podle tabulky,jestli ji někde najdeš :grinning:
2. jún 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, ako sa všetky máte? Ja momentálne už pracujem a nedočkavo čakám na august-september, aby sme mohli začať znovu s procedúrami, insemináciou a čo ja viem, s čím všetkým, keďže to nevyšlo ... Hrozila mi druhá oprácia, druhý kyret, lebo vraj tam ešte čosi ostalo, ale nakoniec je to OK :grinning:. Tak Vám všetkým držím palčeky, posielam pusinky a idem si užívať leto a výletíky. Mám už po skúškach, takže prázdninujem a pracujem zároveň... Majte sa krásne a držkajte sa pa cmuk
2. jún 2011 o 09:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snazilka14
ahojky, moje vysledky su pripravene k vyzdvihnutiu, takze tvoje urcite tiez, pretoze ste boli na vysetreni o den skor.
p.s. nevesta pripravena? :sweat_smile: :wink:
@vikad uzivaj leto a potom hop hop na dalsi pokus :slight_smile: drzim palce!
2. jún 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle Ahoj, tak jsem si přečetla tvojí slohovku :slight_smile:. Řekla bych, že super přístup, že mám pocit, že jim jde o těhu a ne o prachy. Tak budu držet palce at se zadaří. :dizzy_face:
2. jún 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 ahooooj peti, teba som uz nevidela ... :sunglasses:
2. jún 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry nepůjdeš sama, teda pokud mi zase záhadně nezmizí vejce :grinning: jako minulý měsíc :grinning:. Od soboty píchám Puregon, dnes jdu na utz :wink: Jak jsi na tom ty?
2. jún 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikad:jsem ráda,že jsi se ozvala a že ti už líp!!!!neboj,uteče to jak voda a zase půjdeme na to :slight_smile:
tak se měj pěkně a užívae sluníčka!!!

petula:vám už se to taky krátí,že?kdy tam jdete?

leena:tak ať jsou tam krásné vajíčka!!!!pak se nám ozvi!!!
2. jún 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok