• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@miskag děkuju, dám večer vědět, jdu až odpoledne. Minule taky ve čtvrtek byly a v úterý už ne, tak to musím pořádně ohlídat :slight_smile:
2. jún 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 nějak nestíhám a hlavně se ted nic neděje :slight_smile:
@miskag 15.6. jdeme pro léky, pokud nám to teda schválí, pak budeme čekat na MS, takže to bude vycházet asi na začátek července, nějak se to ted vleče :angry: .
@leeena_4 tak to jsem zvědavá, jak to s tebou dopadne. :grinning:
2. jún 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 víš, že já taky? :grinning:
2. jún 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 :grinning: Takže preventivně to doma jistit, jistit a zase jistit :grinning: :grinning:
2. jún 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petula:jj,to čekání je na prd. :frowning2: snad se všechny už letos dočkáme!!
2. jún 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 jojo, to se musí :wink:. Ale minule mi mudři tvrdili, že ovulace nebyla, že vajíčko "zmizelo" :grinning:
2. jún 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag
@leeena_4
tak krámíky jsem dostala, a jsem objednaná příští pátek na UTZ, a když to bude OK tak asi hned v pondělí proběhne IUI :slight_smile:
2. jún 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 a jak jsi dopadla na UTZ dnes?
2. jún 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem doma. Vzala jsem půlku cesty pěšky, abych to vydýchala. Moc to neroste :-/ Největší má 9mm, v pondělí jdu zas na utz. Zvýšit dávku nemůže, prý je jich tam víc a u PCO hrozí větší riziko hyperstimuláku. Prý když nebudou vejce příští týden, nebude tenhle cyklus IUI. Pořád mi tvrdí, že vejce minulý měsíc nebylo, ale proč, to neví. Ptala jsem se ho na to vyšetření na endokrinologii kvůli té inzulinové rezistenci a léku na ní, který hodně holkám s PCO pomohl. Řekl mi, že to bylo moderní, ale že si nemyslí, že by mi to pomohlo. Nechápu, jak to může vědět, asi má věšteckou kouli . Řekla jsem mu, že jestli nebude vejce teď, že už to chci řešit nějak jinak, že na to nemám nervy. Jako jak mám být pořád pozitivně naladěná a věřit, když si furt chodím jen pro špatný zprávy?! Když za rok snažení nemám ani vejce? To by mi muselo rupnout v bedně, abych byla furt v pohodě. Takže další postup následující: když teď nebude vejce, jdu na tu laparoskopii, aby mi seškrábali tu krustu z vaječníku a pak max 1 IUI a když nevyjde rovnou IVF. Ale na tu endokrinologii stejně 30. jdu a už jsem si zjistila, že v pronatalu tím lékem léčí i při IUI a IVF, takže možnosti tu jsou. Uf
Ještě, že mám tak skvělýho manžela, slyšel v telefonu, že nejsem OK a čekal na mě u metra, jen hoooodně dlouho, protože jsem šla dost velký kus pěšky a pak jsem nastoupila do metra v opačném směru a všimla jsem si toho až po 7 stanicích a pak jsem se musela otočit a jet zase zpátky :slight_smile:
2. jún 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:do prčic!!to mě mrzí :unamused: snad to ještě poroste!!máš pravdu,že je těžké zůstat v pohodě,když se nám dějou takové věci :frowning2: kdo to nezažil,nemůže to pochopit!!co nás to stojí úsilí,času,slz a pořád nic!!

ale je fajn,že máte plán,že je se čeho chytit!!
já jsem měla vejce až po roku a půl po injekcích,tak buď ještě v klidu :wink:
tak se drž,zkus se odreagovat a třeba se ještě tělo umoudří a příští týden budeš mít krásné vajíčka!!!
držím palce!!!
2. jún 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag děkuju za pochopení :dizzy_face: A co ti píchali? jakž to, že nebyly vejce u tebe? Jinak s tím odreagováním - já na tom hodně zapracovala - nové koníčky, zdravé jídlo, začala jsem cvičit, jsem i v pohodě, jen občas to na mě s blbýma zprávama padne, ale dneska už zase dobrý. Ani jsem neměla potřebu se pořádně vybulet, jen jsem to musela vychodit a zaspat :slight_smile:. Možnosti tu jsou a příští týden rozhodne, jestli bude laparka, nebo IUI :slight_smile:
3. jún 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Ahoj, to jsou zprávy :frowning2:. A kolikátý den jsi?
3. jún 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 ahoj, o víkendu to jistě naroste pořádně a pak bude určo hned IUI. Věř tomu! :slight_smile:
3. jún 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verry @petula22 teprve dnes 9DC, ale minule jsem měla v tuhle dobu 14 mm vajco :-/. Holky já v to doufám, ale nechci si dělat naděje, zatím si moje tělo ze dvou variant vždycky vybralo tu horší. Ale naděje umírá naposled, tak uvidíme v pondělí :slight_smile: Není možné, že minule tam byl jen jeden folikul (větší) a teď jsou ty folikuli menší, protože jich je tam víc? že by si jako ty hormony rozdělili mezi sebou a rostli pomaleji?
3. jún 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Uvidíš, že ještě dorostou, třeba budeš mít ovulku tento měsíc později.
3. jún 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:píchala jsem Merional a měla jsem 3dominantní vajíčka a nějaké menší.
brala jsem před tím Clostyl a ten mi nezabíral a před tím mě nikdo nesledoval.měřila jsem sem tam jen teplotu a podle té k ovulaci dojít mělo,ale nevím,moc tomu nevěřím. :slight_smile:

já jsem taky začala pořádně cvičit,s kamarádkama kafčo,vínko,plánuju dovolenou a jezdíme na chatu,tak na to taky moc nemyslím,jenom,jak píšeš,sem tam to člověka prostě přepadne :frowning2:
v úterý porodila zase další kamarádka,už druhé,tak mám vždy radost i smutek zároveň :unamused:

tak doufám,že se nám do podzimu zadaří,protože přes zimu z toho všeho mívám depky.hnusné počasí,pořád tma a pořád v práci :angry: přes léto je to jednodušší :slight_smile:

tak vám přeju krásný slunečný víkend!!!
3. jún 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a tento měsíc si měřím BT a dnes mi vyznačil graf ovulaci až 19DC,takže máš času dost!! :slight_smile:
myslím,že ještě dorostou.9DC mi přijde stejně brzy.
3. jún 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petula22 říkal, že buď bude IUI příští týden, nebo nebude. Já jedu 15.6. do Slovinska :slight_smile: ale snad to doroste :dizzy_face:
@miskag máš pravdu s tím smutkem i radostí najednou:wink:. A i s tou zimou. Teď vlétě je víc sluníčka a ta dává energii a oprimismus. Věřím tomu, že do října jsme těhule :wink: :dizzy_face:
3. jún 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag tak to jo, to ti budu věřit :slight_smile:
3. jún 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leena:kéž by.taky se tomu snažím věřit,i když pro mě to bude už třetí podzim ve který věřím,že budu těhu :frowning2:
ani tomu nemůžu uvěřit,že to tak všechno uteklo a že to trvá tak dlouho.
co naděláme!!bez boje se nevzdáme!!!!! :slight_smile:
3. jún 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag to chápu, taky už se začínám cyklit a některé věci si říkám podruhé, ale víš co? až budeme houpat prcka na kolenou, tak nám to tak vůbec nepřijde :wink:. Budeme s nostalgií vzpomínat, jak jsme byli jen sami s manželem :grinning:
3. jún 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 Ďakujeeeeem, papa, cmuk
3. jún 2011 o 14:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskag Ďakujem pekne, dúfam, že to vyjde na druhýkrát :grinning:
3. jún 2011 o 14:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 teda proc to nemuze byt jednoduche, ja tam toho mela zase vic a taky to nedoroslo, vsak staci jeden krasnej, ja jsem skromna - no u me to PCO neni diaknostikovano mam ten pomer taky blbej, ale 1:1 , zase mi tam dela neplechu ten spatnej hormon, ktery mi nevysila to ci vysilat ma, ach jo to je veda...
ja myslim, ze dnes uz tu hyperstimulaci dokazou koordinovat prave tim,ze delaji ty ultr a krev porad dokola a ty hodnoty by je upozornili, stejne na IVF ti davky budou muset zvysit, nemuzes stimulovat porad stejnou davkou leku , kdyz nezabiraji....tak to teda nevim jak vymysli, kdyz uz ted se boji hyperstimulace

jde u tebe na ultr videt hodne malych foliku k tomu PCO ? to by bylo porad dobre, ze jak mi minule vysvetloval telo pracuje v tech 2 fazich a ta 3ti dorostova proste nefakci jak ma a to stimuluji tema lekama, horsi je to kdyz tam neni co stimulovat, tzn, prvni 2 faze se z nejakeho duvodu nekonaji , dozvedela jsem se napr kolik mas mit touto dobou jeste zasobu vajicek, ale myslim, ze to je zase prumerovano a je to prave dano geneticky ta zivotni zasoba....

hele na pristim ultrazvuku muze byt krasny vysledek jen je pomalejsi start, ja se zase natesila ze je tam folik docela odpovidajici tomu DC a pak najedou prestal rust potvora... :unamused:
3. jún 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ja dnes balim na dovolenou, zitra odjizdime a uplne me zhrozi,a predstava, ze bych balila jeste ty nase " budouci deti "kam tolik veci narvem - to budeme potrebovat autobus :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle pořádně si to užij a odreaguj se, třeba se tam zadaří samo, mě pořád někdo posílá na dovolenou, aby se zadařilo :slight_smile:. Jinak s těma věcma tě plně chápu, já si to říkám taky, přijde mi, že se do bytu už ed pomalu nevejdeme a když peru, tak si říkám, a to jsme jen 2 :grinning:
3. jún 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 cítím s tebou, třeba to poroste, safra jak to, že to pokaždý roste jiným tempem? nemůže to být třeba že to změřili jednou špatně?
Já měla 9DC jen 8mm, ale teda mě to zvýšit mohli, píchám teď každý den dvojnásobnou dávku, tak snad.... uvidíme zítra jdu na ultrazvuk, ale jsem dost podělaná strachy. :angry:
4. jún 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuddle na PCO musíš mít poměr FSH k LH 1:2. 1:1 je naprosto v pořádku. Jinak jo, mám na utz vidět spoustu malinkatých vajíček. Kéž by dorostli, ale nechci si dělat plané naděje :wink:. Uvidíme v pondělí.
@zuzanka26 já na něj koukala, když to měřil a prý může tělo reatovat každý cyklus jinak. Tak to jsme na tom s vajíčkama stejně mě nechtěl zvýšit dávku, protože prý na tom jednom vaječníku to vypadá, že se jich zvětšuje víc, než tři a to už by u iui prý byl problém, kdyby bylo více jak tři dominantní follikuly.
4. jún 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

˙·٠•●:hearts: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :hearts:●•٠·˙
@snazilka14 se dnes vdaaaaaavaaaaaa :dizzy_face:
PRAJEM KRASNY DEN, POCASICKO SA VYDARILO, PRIJEMNU ZABAVU, NECH MATE NACO SPOMINAT !!!!
p.s.no a potom sa uz zadari :wink:
˙·٠•●:hearts: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :hearts:●•٠·˙˙·٠•●:hearts: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :hearts:●•٠·˙

4. jún 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéé, tak to jí vyšlo krásné počasí a taky moc přeju, ať všechno proběhne v pohodě, s vtipem a ať se krásně baví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jún 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok